• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett Daska ako krasne zdviha hlavicku moja malicku len zdvihne a to nie tak vysoko a bac naspat =D
29. bře 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano mamulky, konecne mam viac casu na konika, 2 tyzdne doma so synom a hlavu mam ako melon :grinning: tak ako sa mate? kojite? dufam ze vsetky babatka su zdravucke a rastiete, my po vcerajsej poradni sme tiez spokojni, lekarka nam nasu bambulku vychvalila, vraj je velmi vnimave babatko, krasne drzi hlavku, smeje sa a snazi sa s nami komunikovat, niekedy je vecer nervoznejsia, ale vraj si musi aj poplakat :sweat_smile: a super znasa vsetko co zjem, zatial ziaden problem, akurat nas poslali na kozne a detsku gynekologiu, od narodenia ma na zadocku cervenu skvrnku, tak som zvedava co sa z toho znamienka krasy vykluje, ale viac sa bojim toho ze je vraj zarasta pisulka, poculi ste uz take nieco? :fearful:
29. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 to je mi luto...o tej pišulke som nič nepočula,ale som si istá,že to bude dobre....Budem držať prsty... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 o tom som ani ja nepocula...ale skus nieco vygooglit, urcite to nebude vazne...
29. bře 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb My sme boli s malou u fotografa keď mala 3 týždne a jeden deň a v pohode, urobil nám veľmi pekné fotky a čím je novorodenec menší tým sú podľa mňa fotky zaujímavejšie, nemôže síce robuiť neviem aké pózy, lebo nedrží ešte hlavičku, ale nám urobil veľmi pekné, kde sme do pol pása s mužom aj malou vyzlečení a sú čierno biele a vyzerá to super, také natur:slight_smile:
29. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky,,,ta zelena stolica,,prisli vysledku,,ma dakeho bacila a este aj kvasinky,,,ideme si pre lieky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. bře 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. bře 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 este,ze som to dala skontrolovat
29. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 jeminky moje tak to musiš čisťiť ked ju kupeš. panečky . normálne jemne kapesničkom alebo plienočkou navlhčenou povytieraš. jemnulinko.
29. bře 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 napiš mi ako to prebiehalo aj my pôjdeme prepich.uška
29. bře 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar baby, tak nas Jurko je uz pokrstený, aj ked cely krst prereval :grinning: fararka uz z toho nervy chytala :grinning:

rezim mame asi ako vy, o 20.00 uz bubá v postielke, lebo potrebujem ist pozerat Šeherezádu :grinning: :grinning: potom sa v noci raz zobudi, napapa a spi dalej. cez den ho stale krmim v tom istom case, uz je tak nastaveny, ze o 8.00, 11.00, 14.00, 17.00, 20.00 papá a v noci sa budi okolo druhej, tretej, ako kedy... a je spokojny. tiez sme hnačkovali, no len preto, ze som mu nedavala dostatocne teple mliecko :confounded:

a uz konecne obliekame velkost 56 :grinning: :grinning: :grinning: a to uz mame dva mesiace, no este mu to je trochu volne, no 50 je uz male :slight_smile: je to taky drobcek, snad ale vyrastie, ak teda nebude po mm :grinning:

a foto z krstu, bolo zakazane fotit kedykolvek, no aspon nieco :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mat taky presne nacasovany rezim ako ty tak mi uz nic k uplnemu stastiu nechyba :grinning: u nas to je vecer a v noci v pohode, ale cez den podla toho aky ma den ci dobry alebo zly :slight_smile:
29. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 nas je krmeny Nutrilonom, takze vzdy viem, kolko vypije, aby vydrzal presne v tieto casy..a ako sa mavate?? uz mas po kontrole??
29. bře 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 - tak neviem čím sa to spustilo - prikladám si Adamka vždy keď je hladný - a som rada, že sa už dokrmujeme menej.
29. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 No u nas je to podobne:slight_smile:
29. bře 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca No to som robila doteraz, ale ked su uz cecky prazdne, tak sa zacne hnevat:( a zase ho nenecham zuzlat prazdnu cecku hodinu, to by som potom potrebovala nejake nahradne:slight_smile:))
29. bře 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Blahozelame ku krstu, aj nas to caka, ale zatial to este neriesim...asi niekedy v aprili:slight_smile: A rezim mate uplne ukazkovy...super:slight_smile:
29. bře 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme fotit uz boli....fotografka z dediny vedla nasho mesta mala na nete akciu: zhanala babatko aby si vyskusala s nim fotenie a tak ona mala prax a my sme mali fotenie zadarmo :slight_smile:
29. bře 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 na kontrole som bola min.tyzden vsetko ok ani sono mi nerobil iba kukol zospodu opytal sa ci som uz skusala sex a ci to ide ( :grinning:) predpisal tablety a poslal domov...sak ho poznal rychla prehladka ako unho vzdy.
...inak sa mame dobre len posledny den je maly nejaky mrzuty nastastie dnes to je ok, a co vy ? ako to ide?
29. bře 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002
@iwka123456 no baby, zase si nemyslite, ze sa mam dobre, medzi tymi jedeniami zvycajne place a jeduje sa, mne dojde taky nervozny nejaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: nic ho nebavi, nic sa mu nechce, iba do zrkadla kukat... a poobede ho vzdy dam na hodku spat na balkon, vtedy si oddychnem, babky ho naucili pestovat sa na rukach, ja to nerobim, tak sa mu to nepaci

ivka, a skusali ste uz sex?? mne ho zase zakazal, teda, ja uz aj zabudnem, ako sa to robi :stuck_out_tongue_closed_eyes: pripadam si uz jak debilna, mne uz sa o sexe aj sniva, ved sme ho mali naposledy v juni min. roka :grinning: :grinning: :grinning: ja tam idem zase v utorok, mam dajake bacily a parazity, tak zase kontrola...mne sa tááááák nechce :confounded: inak super foto :wink:
29. bře 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ani nespominaj, ked sa mu nic nechce a nudi sa to robieva aj andrejko vyzaduje si pozornost a stale by sa chcel s niekym "rozpravat" u nasich to je v pohode tam ma moja mamina v obyvke obrazy - 4 rocne obdobia od Muchu a on s nimi normalne komunikuje, mama sa mu smeje ze to su jeho kamaratky, televizor mu zakazujem pozerat (furt nanho cumi ked je zapaty ) a minule som ho nechala s priatelom sameho a bol tichucko kludny tak zvedava po pol hodine som prisla s otazkou ze co robia a oni v kresle maly rozvaleny unho na rukach a spolu pozerali panelak :grinning:

..sex sme skusali ked este ani po 600 som nemala :grinning: , to bolo 5 tyzdnov po porode, vsade som citala ze ake to bude bolestive,a vsetko bude inaksie ,a nebude taka citlivost a co ja viem co,a ze urcite treba lubrikacny a bla bla...no v ten vecer co sme skusali sme nemali lubrikacny (myslela som ze chut nebudem mat este par tyzdnov) tak jediny po ruke bol detsky olejcek :sweat_smile: :grinning: ....nic neboli, nic ma netaha, proste vsetko tak ako predtym :slight_smile: ....hned na kontrole som pytala antikoncepciu :grinning:
29. bře 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 - u nás keď mi stiahne obidva prsníky a ešte je hladný, tak ho dokŕmim - predtým to bolo však po každom dojčení, teraz je to po každom druhom až treťom.
29. bře 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 aj ja som pytala antikoncepciu, nech zasa nezarobime, aj mi predpisal a zaroven este zakazal sex, takze to je najspolahlivejsia anti :grinning: snad mi uz po utorku dovoli, ja ked ma to este boli :confounded: no obetujem sa :grinning: :grinning:
nas nekuka sice telku, no pocuva, vzdy ho mam otoceneho naopak :slight_smile:
29. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 my sme skusali po 4 tyzdnoch, ale som si nemyslela ze sa na to dam, proste to prislo spontanne. nepouzili sme ani lubrikacny. uplne v pohode, akoby som ani nerodila :slight_smile: :grinning:
29. bře 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 stale citis rany? nejako dlho
29. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak to je aky kontrast, ze predpisal ti antiku a zaroven zakazl sex :grinning: ...musim ist prebalit drobca, take rachoty co dal do pleny jak na silvestra a pojdem potom s nim na prechadzku tak ahoj a drzim palce na utorok :wink:
29. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 to vonkajsie sitie mam jak akmen, takze to boli...mam nejake bacily a parazity, snad to po prelieceni uz bude dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mozno aj preto, ze som mala hromadu stehov, nefim :unamused:
29. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 skus si to obcas umyt betadinom, ale nie mydlom, len roztokom. zabije ti tu haved :wink:
29. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 vazne?? skusim, dakujem :slight_smile:
29. bře 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mne to pomohlo ked som mala este pred tehu problemy s mykozami, som sa tym musela umyt po kazdom sexe aby sa mi to nevratilo. aj pocas tehotenstva som sa umyla po sexe alebo ked som citila nieco. no a po porode ma hrozne stipali stehy, pravdepodobne som to mala zapalene, tak som si davala na to betadinovo-repikove obklady. zabralo behom dna. nestipe to ani nic a zabije vsetky bakterie a podobne svinstva. najskor mi odporucil doky betadine mydlo, to sa mi az tak nepacilo, nahodou to nemali v lekarni, kupila som roztok a ten je lepsi. len to nepouzivaj dlhodobo, lebo zabija aj tie spravne bakterie... len ked je nejaky problem. ale vravim, ja to musim mat stale doma keby nieco :wink:
29. bře 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek