• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@denne73 to cistime, nejedna sa vsak o pysky ale posvovy vchod, vraj to zvyknu mat niektore dievcatka, ked su balene v plienkach, ved uvidime co nam povie detska gyndoska :confused: ozaj uz ste boli po 600 nedielkach na kontrole? beriete nejaku antikoncepciu?
29. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb vdaka, tak som mala najprv trampoty s malym pipikom a teraz toto :unamused:
29. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Ja akurát sedim u gyndosa. Dáme vážnu debatu za chvíľku:slight_smile:
29. bře 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca no, to som chcela vediet, ci tym nahradzas cele jedno kojenie, alebo s UM iba dokojis...lebo ja to tiez tak robim, najprv mu dam vytahat cecky a potom este trochu UM, ked krici o ratu:slight_smile:
29. bře 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwka123456 aj ja chcem takeeeeeeeeeeeeeeee fotkyyyyyyyyy:slight_smile: krasne:slight_smile: ja by som si z toho dala urobit aj taku kolaz fotiek na platno:slight_smile: videla som to u kamosky a je to uplne ze super:slight_smile:
29. bře 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 @iwka123456 Mojmu malemu sa tiez nejak v poslednom tyzdni pokazilo spanie, hlavne doobedu...dnes mi od rana od 06hod do 11hod naspal tak hodinu...ale nechala som ho vyplakat trochu, bo sa mi uz zdalo, ze len chce, aby som bola pri nom, pritom ledva drzal uz ocicka otvorene...a zaspal do 13h30...potom zase rev, trochu potahal mliecko a odvtedy spi tu pri mne v obyvke pri zapnutej telke...no nechapem ja uz to vobec:slight_smile: baby, ja sa uz tak tesim, ked ma uz bude trochu vnimat, lebo teraz si pripadam iba ako pojazdna vyrobna mlieka a profesionalna prebalovacka:slight_smile:
29. bře 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ja uz som davno po kontrole a beriem aj antikoncepciu, no mam aj sex zakazany, aj to sa rata ako anti?? :grinning: :grinning:
29. bře 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 nas Jurko uz vnima, no my uz mame 2 mesiace... ja som mu kupila tu hraciu deku a ta ho zatial bavi, teraz mi spi na balkone, no na tej deke bol od rana, takze dnes este neplakal, iba pomrnci si sem tam, no jemu sa striedaju dni placu a dni ticha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. bře 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Tu hraciu deku dostaneme aj my (dar od kolegov), tak som zvedava, ci ho to bude bavit:slight_smile: Veru, aj Leo je taky, ze niekedy iba papa a spinka a inokedy, tak ako dnes, placka, mrnci, puci sa...no ale aspon ze to nie je kazdy den:slight_smile:
29. bře 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 aha tak o tomto som teda nepočula. ja som už bola na kontrole a dala som si predpísať antiku pri dojčeni. myslím že sa vola Azalia ešte ju nemám
29. bře 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj k tomu očku aj ja som skušala mliečko ale nemala to lepšie.super zabrali kamilky a doteraz jej nimi ráno umývam očká a aj tvár a zadoček.trvalo to sice 3týždne ale nechcela som žiadne antibio.kvapky.aj homeopatické kvapky sa môžu používať ož od roka.
29. bře 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 inač dakujem za radu ohladom comfortu...zabralo...koliky už nie su to čo boli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Aaa betadine aj mne zabral na tie stehy po porode...no ale na mykozy som o tom este nepočula no tiež vyskušam,lebo jaka haved v bazene alebo kdekolvek ja to hned chytim :angry: :angry: :angry:
29. bře 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb mne doky vravel, ze do 12tt sa na mykozy nesmie davat nic len betadinove vyplachy, ono betadine ich asi nevylieci, ale ako prevencia alebo uplne v pociatocnych fazach je to super :wink: aspon u mna. a hlavne umyvanie tym po sexe.... bez toho by som nemohla normalne existovat
29. bře 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute baby, ako sa vam dari? pocujte, vam sa uz deticky vsetky normalne na brusku zdvihaju? moja nechce :pensive: asi som ju od zaciatku malo davala na brusko, ale ked mne sa pri tom len strasne jeduje ale ked je tak zosikma na mne polozena tak sa drzi, ale z lahu nechce :unamused:

@denne73 aj ja mam azaliu, inak sa zrejme mozes pripravit na nepravidelne krvacanie, mne to zacalo po necelych dvoch tyzdnoch co som zacala uzivat, ale vraj je to bezne, tak cakam, ze do troch mesiacov to prestane :angry:

inak ako citam tu vasu debatu, mna porodne rany este stale ked skusame sex bolia a tahaju, ale vzdy len na zaciatku, tak dufam, ze to coskoro prejde :unamused:
29. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes sme boli v poradni. Jakubko uz ma 4560g a 56 cm - to znamena,ze za 9 tyzdnov pribral 2300g a narastol 10 cm :slight_smile: asi chce dobehnut ocka - ten ma 2 metre :wink:
29. bře 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Jakubko sa zdviha - ale to on uz skoro od prichodu z porodnice - najskor len na par sekund a hned mu hlavicka padla. teraz uz drzi hore dlhsie...ale tiez sa mu vacsinou nechce,tak sa radsej prevali na chrbatik. no pekne drzi hlavicku,ked ho drzim na rukach
29. bře 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no to zacinam mat z toho normalne stresy, ze nasa akosi nechce ked lezi :unamused:
29. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ktore mate doma takych plackov - teda myslim babatka, ktore su prebalene, napapane, brusko ich neboli a aj tak stale len plackaju - co s nim robite? ja ho stale tisim alebo idem von...no uprimne - som z toho dost na nervy :unamused: pretoze nepomaha ani ukludnit na rukach a mam pocit,ze cele dni nic nerobim, len tisim drobca. uz sa susedia na mna pozeraju s veeeelmi chapavym pohladom :unamused: len problem je,ze ja naozaj netusim, preco place :frowning2:
29. bře 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly tak kazde je individualne - Jakubko napr. zatial nevydava voooobec ziadne zvuky okrem placu. a tiez ho nieco zaujme len na 10 sekund. to,ze sme ho naucili vyplazit jazyk,ked ho niekto vyplazi na neho bol obroooovsky uspech. a skoro vobec sa neusmieva. co som si myslela,ze uz ked ma 2 mesiace,tak sa bude aj skerit.
29. bře 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!
Tak klby mame v poriadku, gynekológ pochválil môj zdravotný stav, urobil cytologiu a predpisal antikoncepciu cerazette. No a o pól hodky idem cvičiť flowin do fitka:slight_smile:)
pekný večer maminky.
29. bře 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no dufam teda, ze je to len tou individualnostou... inak nasa tiez rada place ked je sama, ale niekedy ju proste necham, lebo nemozem, nemam cas, hlavne vecer ked musi ist spat, ked poriesim vsetko kvoli comu moze plakat tak uz ju proste nejaku chvilu aj necham
29. bře 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly a ked si ju opries o rameno,tak hlavicku nedviha? ja som ho zatial nenechala vyplakat. drobec ma pruh a doki stale opakuje,ze ho nemam nechat plakat :unamused:
29. bře 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ona hlavicku pomerne pekne drzi, aj sa dviha, ale to ked ju mam bruskom na sebe a som v takom pololahu, ked lezi sama na brusku tak nechce a jeduje sa
29. bře 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett super. a co je to flowin?
29. bře 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Take cvičenie kde sa smykas na podlozke. Som mŕtva :slight_smile: Zajtra bude svalovka.
Manzelik mi pripravil ovocny tanier. Jablcko, ponaranc, kiwi, jahodky a grep. Mňam mnam. Odsajem mlieko pre staršieho a padnem do postele :grinning: Zajtra mame poradnu s oboma deckami:slight_smile:
29. bře 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 ja som si objednala taky pristroj aj proti celulitide, pride za 3tydne, potom napisem ako zabral, do 30dni ho možem vratit, vola sa cellules md. v reklame to vyzeralo presvedčivo tak som zvedava..
30. bře 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 drobec jake očiska velike pekne ma :wink:
30. bře 2011 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka veru kojit treba, ja som urobila tu chybu pri dcerke ked som ochorela, počúvla som svokru že nemam malú kojit aby neochorela ale to je blbost a stratila som mlieko! teraz pri tomáškovi som už tiež bola chorá myslim že v noci som aj horučku mala ale velmi rychlo mi to prešlo asi za 2dni čo som sa aj čudovala a malému nič nebolo tak sa neboj, kamoška tiež v horúčkaj kojila a malej tiež nič nebolo.
30. bře 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá! Pred časom som vám spomínala, že sa mi malá vyhádzala, neviem z čoho. Ešte stále to nemá zahojené, hoci sčervenie je to len pri plači a keď leží na tom líčku. Ostali jej tam také akoby suché šupinky a malé fliačiky. Neviete, čo na to? Kým pôjdem do poradne... Objavili sa nám aj hlieny v mliečku, keď zvrackala, ale to len ráno, vtedy zvykne chrčať a kašlať, inak cez deň vôbec nie. Som zvedavá, čo nám na to doktorka povie :unamused:
30. bře 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky
@jenny_fer uz mi je lepsie,,kojim kojim,,snazim sa,,

jaaaj kocky,,ja uz mam pocit,ze som na nic mama..priatelova strana mi stale nieco vycita,,,ze s nim som vela vonku,,nema potom vraj rezim vo vnutri,,,ze ked place,ze si ho mojkam,ze je vraj rozmaznany,,,ale tak ked place,ze sa mi zadusa,,no mam ho nechat tak?? espumisan mu davam kazdy vecer,,tak vraj ho napchavam svojvolne liekmi,,tak ja uz neviem,,,ale tak je to babatko a chcem mu dat tolko lasky,kolko len potrebuje,,a nezda sa mi,ze by to vyuzival,,ved aj vcera v postielke pekne sam zaspal uz o osmej.....kde robim podla vas chybu?
30. bře 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek