• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte :slight_smile: mame za sebou hroznu noc. maly bol prebaleny, napapany a hrozne vrieskal a dlho:angry: sme nevedeli co s nim. nezdalo sa mi ze by ho brusko bolelo. co vtedy robite? dufam, ze to bola len jedna noc, by som sa zblaznila keby to tak bolo stale :frowning2: doteraz krasne spinkal, napapal sa a spal dalej
30. bře 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka myslim si, ze je na tebe ako budes vychovavat syna :wink:
30. bře 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 ahoj a čo ste mali ake problemy s pipikom? moj maly ma asi prirastenu predkožku pretože ju nema stiahnutu uplne dole ani mu nejde stiahnut a mamina mi hovorila že brat to mal tiež tak asi to bude v rodine a že mu to museli rezat tak sa bojim... :confounded:
30. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 uvolni sa a ver si že ho ukludniš lebo babatko citi ked si nervozna, ja som tiež občas nervozna a vtedy sa mi tiež maly tažšie ukludnuje ale ked si spomeniem na to že mam byt v pohode a bude aj on tak to naozaj zaberie ked cíti že som kludná tak sa aj on rychlo ukludni.. :wink:
30. bře 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka podla mna sa take malinke babatko rozmaznat neda, da sa naučit na čičikanie a uspavanie na rukach alebo v kočíku ale rozmaznat podla mna nie...každe babatko je ine a neber si to tak velmi do hlavy ked svokra niečo povie, je to tvoje dieta a ked cítiš že potrebuje tvoju lásku tak mu ju daj..moja mi tiež dnes povedala že tu mam strašny bordel, trochu nestíham, mám sklz odkedy som bola chorá tak to nejak neviem dohnat a po večeroch sa mi teda upratovat velmi nechce :slight_smile: ale tak oprané vždy máme, aj riad umytý skoro vždy a požehlim vždy tak narychlo čo treba lebo moj malý má niekedy také dni že chce byt na mne nalepený a to tiež svokra povedala že som siho nemala tak naučit ale vobec sa tym netrapim pretože pekne mi v noci spí aj cez den ked ma lepšie dni tak zaspi aj sam aj vnutri, trošku si pomrmle, niekedy aj poplače ale kým neplače moc tak ho necham. a pritom moja svokra si protirečí, povie že ho nemam učit na ruky atd ale ona ho bude natrasat aj ked spi aj v kočiku aj ked ho netreba..takže to neriešim, ja si myslím že sa dobre o maleho staram a ty by si tiež mala byt v pohode a bude aj babatko v pohode, sto ludi, sto roznych nazorov takže neber svokru moc vážne, občas dobre poradí aj moja ale ked s niečim nesuhlasim tak sa s nou nehadam proste si spravim po svojom :slight_smile: a my sme tiež cele dni vonku ked je pekne a tiež niekedy poplačeme, napr včera sme boli od rana do 18h vonku len s prestavkami na krmenie a prebalovanie a potom večer bol hore malý do 20.30 ale potom pekne spinkal do 2h, napapal sa, dala som ho do postielky, trošku pomrmlal a zase pekne zaspal..
30. bře 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer presne ten problem,ale vy este mate cas, ono sa to zo zaciatku nema stahovat az dole len kolko ide, nam to stiahol asi v dvoch rokoch ujo doktor nasilu, tyzden sme sa hojili, treba to pravidelne potom stahovat, aby to nezrastlo zase, teraz si uz maly sam stahuje, kolko to ide,ale kontrolujeme ho, neboj,reze sa az v najhorsom pripade :wink:
30. bře 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer vdaka. len to sa niekedy tazko spravi...ale mozno pomoze postazovat sa a malinky nadherne prespinkal v noci. a rano bol vysmiaty a teraz znovu pekne zaspinkal v postielke :wink: aj ked musim zaklopat,ale my mame noci vacsinou v pohode. horsie to byva cez den. tiez sme v podstate stale vonku,lebo tam je malemu dobre. co sa tyka svokry,tak pouca formou, ze malemu sa prihovara,ze maminka by mala to a to...ale ja si robim po svojom. tym,ze je maly skor narodeny,tak mam pocit,ze ho povazuje za najvacsieho chudaka na svete. a ked veeelmi place,tak spusti mudre reci o tom,ze mal ostat v inkubatore dlhsie, lebo volakedy deti ostavali aj sest tyzdnov... chodila k nam raz za tyzden, pomahat - ako ochotna je, to nemozem povedat. ono je to vsak tak,ze potom zacne poucat,ze saty by sme mali inak vesat atd,tak som jej povedala,ze ja ziadnu pomoc nepotrebujem. ze moze prist pozriet maleho,ale ozehlim si sama.tak tento tyzden neprisla. ja v podstate od nej radsej nic nechcem (kedze ona rada pomoze,ale potom ocakava nekonecnu vdaku), len od mm stale pocuvam: nechaj ju nieco urobit, ona sa citi nevyuzita a chce pomahat.to su take tie 60rocne tety, ktore su doma generalovia a maju pocit,ze ked su starsie,tak vsetko vedia lepsie a musime si ich nazor vazit a samozrejme ten nazor musia s nami pozdielat. doteraz sem vobec nechodila a ked sa narodil maly,tak zacala - tym padom sa zacali aj hadky medzi nami,lebo ja neviem byt ticho,ked sa mi nieco nepaci. ale uplne sme zo dna na den stratili sukromie a klud,ktory sme tu mali.
30. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidim ze o svokrach by tu vedeli mnohe z nas rozpravat :grinning:
30. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 moja je par tisic km daleko, takze ja k tejto teme vela nemam co povedat:slight_smile: ale keby som mala o mojej ex-svokre rozpravat, tak to by mi nestacila kapacita tejto stranky:slight_smile: ale to je uz minulost:slight_smile: Som rada, ze mam blizko iba mamu, lebo ta sa do nicoho nestara :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidím že hovoríte o svokrách kočky..ja mam zasa debilného svokra.... :unamused: :unamused: :unamused:
aaa pocujte dnes 15-20 stupnov co mam malej obliecť netuším... :confounded: :confounded: :confounded:
30. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 naco chodit k svokrovcom, ja mam aj mamu taku suprovu :frowning2:
30. bře 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 :grinning: moja, tak to by na mna bolo vela :unamused: Moja mam sice povie, ze rob tak a tak, ale ja jej zase poviem, ze "dnes sa to uz robi inak" a ze to, co platilo pred 30-timi rokmi dnes proste uz nie vzdy plati:slight_smile:
30. bře 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb veru, veru...poradte:slight_smile:
30. bře 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, myslite, ze mali moze mat problemy s prdikmi z toho, ze som zjedla tekvicovy chlieb???
30. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby ale ja mam este aj starych rodicov ktori sa vedia riadne pliest do vsetkeho, niekedy viacej ako nasi rodicia :angry:
30. bře 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja napriklad neviem do kedy mam použivať nanožnik...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Ked si vezmem že ked je vonku 30 stupnov tak dieta ma na sebe iba body,noa ked je o 10 menej hadam budu stacit tenke dupy,overal taky dekovy a deka nie???
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. bře 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka chybu robis len v tom, ze ich vobec pocuvas :grinning:
30. bře 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame dnes v robote slavnostny obed ku dnu ucitelov, tak sa chystam :slight_smile:
Oddnes mam uz predpisanu antikoncepciu. som zvedava ako sa budem citit :slight_smile:
dnes nam prislo vibracne kresielko pre maleho, tak uz som sa vytesovala, ze ake je krasne :slight_smile:
30. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no to suhlasim :grinning: , ja mam taku babku :slight_smile: ale uz som si velakrat povedala, ze jednym uchom dnu a druhym von, ale nie vzdy to ide. :grinning:
30. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
my sme dnes boli v poradni. Daska ma 5400 gramov a 60 cm, O mesiac nas uz caka prve ockovanie.
A dnes mali ockovat aj simonka, ale kedze bol chorucky, tak nic:-/
30. bře 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, chcem sa vas spytat, ci mi neviete poradit, malinky mi uz 2.den nechce papat, z prsa si potiahne len parkrat a ked mu dam z flase, tak vypije len 30ml, aj ta sa pritom velmi hneva, dokonca mi to vypluva z pusinky, skusala som aj roznu teplotu mliecka, nic nezabralo, je to len nejake prechodne obdobie nechute, alebo mu nieco je? :unamused: :unamused: :unamused: Teraz je aj nejaky spavy. Alebo je to tym, ze mu nechuti Nutrilon? Mam zmenit znacku? Ci len druh Nutrilonu?

inak o tych svokre by som aj ja vedela rozpravat, ale radsej som ticho a najviac ma mrzi, ze ten moj sa priklana na jej stranu, odkedy sa nam maly narodil, uplne sa zmenil :cry: :cry: :cry:
30. bře 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky krásne fotky bábätiek ste sem pridali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. bře 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja už dávam nánožník, len keď fúka vietor
30. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer tak to som zvedava teda,ze ako budes spokojna :slight_smile:

@mafynka nic si z nich nerob. my nemame ziaden rezim. mala mi casto zaspava na hrudi a spime tak tri hodiny v noci. co narim,ked mi tak zaspi a ja som znicena,ze zaspim tiez a kym si to uvedomim je cas na dalsie papanie. takze uz sa tesim ako mi budu vsetko na oci vyhadzovat vsetci. ale ty ako matka sama vies,co je dobre pre tvoje dieta,aj ked nie vzdy je to spravne. ved je to prve dieta,tak sa rata,ze budes robit aj chyby.
30. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca a nema v ustockach nahodou tu "bryndzu" ? Taky biely povlak? Na to ma upozornovala kamoska, ze ked sa toot babatku urobi, takze nechce papat...
30. bře 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja ho mam este v hlbokom kociku:slight_smile:
30. bře 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 nie, ten soor nemá
30. bře 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tak potom neviem...ale ak by to trvalo este jeden den, urcite by som isla k lekarke, lebo podla mna to nie je normalne, ze babo nechce papat:(
30. bře 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no asi je nieco vo vzduchu, lebo mojmu tiez nechuti moc jest teraz..predtym by aj flasu zhltol a teraz aj necha a stava sa, ze mi to aj vygrcne... no spapa viac ako tvoj, takych 100 ml kazde tri hodky

@bambulka0406 o noci by som aj ja mohla rozpravat, plakal kolko vladal a rano pokracujeme, tak idem radsej s nim von, snad aspon zaspi, lebo odrana vkuse place, je ticho iba pri jedeni, alebo ked sa mu podari zaspat na 5 min. :stuck_out_tongue_closed_eyes: nepomahaju hracky, nosenie, spievanie, nic, uz mam ruky jak šimpanz :confounded:
30. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, svokry su fajna tema :grinning: ja sa zas na svokru nemozem stazovat, velmi rada k nim chodim a vzdy sa tesim, ked ma prist, velmi mi pomohla a aj pomaha...s mamou je to trochu horsie, k nej nemam taku doveru a tak trochu teda na svokru ziarli....no, obe vsak vidim raz za mesiac, takze mozno preto je to dobre :grinning: :grinning:
30. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek