• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leonard2002
@marhulka13 vdaka, inak sa sprava tak ako obycajne, ak to bude aj zajtra take, skocim k lekarke, dnes ma dovolenku
30. bře 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 u nas je presne ta ista situacia co sa svokry tyka :confounded: zial byva vo vedlajsom cinziaku, s maminou mojou je to ine, len je daleko
30. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mna bol horsi svokor.no odkedy mame babo,tak aj svokra vystrkuje rozku a je neznesitelna.inac su obaja super.len skoda,ze clovek pozera na to zle ked ma toho doma dost.to uz hocico od nich riadne nastve.esteze su tak daleko.
30. bře 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj ja som mala dobru svokru. tiez som tam rada chodila. terazje to uz exsvokra. a novu nemam :grinning:
30. bře 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 - jasné, že kojenie nenahrádzam.
30. bře 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes ráno som nacapala pri mne moju dcéru. Otvorim oči, kuknem na ňu, opýtam sa jej: a ty si sakde tu vzala moja pekná??? Normálne sanepamatam, že som v noci dojcila. Musela som si ju kusebevziatv polospanku:slight_smile: atak sme potom zadrichmali:slight_smile:
31. bře 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Mne sa tiež stáva,že si nepamatam,že som ju v noci vytiahla z postielky na postel :wink: :wink: :wink:
31. bře 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja tiež mam malu v hlbokom kočiku,ale ten kryt sa vola tiež nanožnik,či nie??? :unamused: :unamused: :unamused:
31. bře 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

chcem sa opytat,,chodite niekto uz von s vajickom na konstrukcii??

ja som malemu dala vanicku na sedenie,,nesedel tam, ale tak lezkal trosku vyssie,ze aj von videl,,,a strasne sa mu to pacilo,,,natrela som ho aj opalovacim kremom,,bo sa mi uz stalo,ze ho v kociku normalne aj cez plienocku opalilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak uz natierame kazdu prechadzku,,,

raz som bola s vajickom,,a to bol aj nejaku chvilku hore a ratalo sa mu,ze moze kukat,,,len neviem,ci je v tom dobre chodit koli chrbtici,,,,lebo vela mamiciek chodi s vajickami co pozeram,,,ale neviem,,nie je to pre babo nepohodlne?
31. bře 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka No, velmi sa to vo vajicku neodporuca, ked, tak iba na kratsie prechadzky, ale ked si pamatam, ty si hovorila, ze zvyknete byt dlho vonku, tak to by som ho moc nedavala do vajicka:(
31. bře 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ved ho ani nedavam,,iba raz som bola,ked som musela ist k dokine,,lebo tam nie je vytah,,,davam mu vo vajicku vyssie to pod hlavou,,,aj to len na chvilku
31. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ma niekto z vas to modre konto od alianzu?
31. bře 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb to som rada, ze ten comfort zabera.. ty uz vobec nekojis?? kolko UM ti mala cez den a v noci vypije a ako casto papa? lebo nam 800 g nevydrzi ani na tyzden, ide to hrozne do penazi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb Jaj:slight_smile: ja som myslela, ze to iba na tej sportovej verzii sa to tak vola, ale nie som odbornik, tak neviem;) ja mu to este davam, hlavne kvoli vetru, sluzi to ako "vetrolam":slight_smile: a hlavne tak na nho nevidno a ludia necumia do kocika:slight_smile:
31. bře 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 nie ja už absolutne nekojím...tak moja pije kazde 4 hodiny asi tak 110 niekedy iba 90....no obcas pije aj po 3 hodinach....to mas pravdu,že to ide neskutočne do penazi....ten comfort nam vydrží tyzden.... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Jáááj ani tyzden 800???tak ty máš ozaj papača....Tvoj ma teraz aku vahu???
Myslím že Stella už ma 4000gr lebo red tyzdnom a pol mala 3700 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@leonard2002 aj ja som si to myslela,ale na mojom kočiku sa robi z vaničky sportak a ked sa to vola na športaku nanožik tak potom aj na vaničke myslím.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ani ja nedavam malu do vajicka iba ked ideme k doktorke aj to tam trpí chudinka ona je dost malicka a lutujem ju tam davat este :confused: :confused: :confused:
A co je to modre konto???My sa asi davame poistiť do alianzu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja som malemu dala poistenie v alianze,,je velmi vyhodne,,ale podmienka bola zalozit modre konto,,z ktoreho mi vlastne strhavaju na to poistenie,,no a chcem si viacej setrit ale mat peniaze aj hne k dispozicii ak by daco,,,tak som chcela vediet,ze ci z modreho konta sa da tak vyberat ako z ing
31. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb praveze az tak moc nevazi, okolo 4500 g ma, no vypije kazde 3 hodky 130 ml a to ledva tie tri hodky vydrzi, ze potom hlta jak o zivot..pri komforte tolko sice nezje, no ten nam vydrzi tak 4 dni... aj si brala nieco na zastavu mlieka alebo ti odislo same?
31. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 no ked ju doktor vysetril dala som sestricke nausnicky v liehu den predtym som ich tam dala, a poslali ma prec z ambulancie =D....potom som prisla a malicka plakalaaaaa uska mala trosku krvave mala na nich masticku a gazu aby si nezaspinila ciapocku /zober si ciapocku ktora sa da uviazat pod krkom/...no a potom mi ju sestricka dala dala som jej dudlik a ukludnila sa....este sem tam zamrnkala ale v pohode.....v noci som jej este nechala tu gazu a natrela nahrubo framykoin masticku....citila som jej to liehom, uz to ma ok teda jedno usko uplne ok a druhe trosku hnisa to natieram a cistim liehom....vela stastia
31. bře 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
precitala som si v rýchlosti...vy teda toho popisete....ja som vascinou s malickou vonku ked je takto krasne len chodime dnu napapat, prebalit, pohrat a opat sup do kočika /použivam stale hlboky/ a sme vonku na prechádzke velmi sa jej vonku paci, po chvilke mi vzdy zaspinka....
v noci je tiez dobrucka niekedy spinkame dlhsie inokedy sa budime každe 2,5 hodinky...ale v pohode....spinkat chodi tak okolo 19,20 vstane okolo dvanastej, jednej .....tak aspon sa vyspinkame...ale este sme nemali zeby prespala celu noc....tesim sa =D =D....
ja idem zajtra na kontrolu tak sa bojiiiiiiiiim co sa tyka toho skusali sme ale nedalo sa nejako ma tam nieco boli tak som zvedava co mi doktor povie....zaujimave ze stehy su to neni nieco ine to bude =D.....potom dam vediet
malicka ma uz skoro zahojene uska este jedno jej obcas hnisa tak cistime.....inak pekne rastieme ma vyse 4400 a 55 cm mozno uz aj viac nemerala som ju davnejsie...
tak prajem pekny dnik idem ja poupratovat trosku dokym malinka spinka
31. bře 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no ved to že pred tyzdnom sa mi zničoh nič nalial prsník...som sa zlakla že zapal...nastastie to len mliecko neodislo....tak mama mi zohnala tabletky z gyndy...neviem ako sa volali....uz je mliek preč....
Ale radsej asi niečo zobrať treba,lebo moja 45 ročná suseda ma nastrašila,že pred dvadsiatimi rokmi po dcere si nedala mliecko startiť a dodnes jej z prsníka v sprche vyteká a má z toho cysty :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Noo tak to je hladoš..to aj moja ked je hladná asi by aj flasu zjedla....Aaa davas aj cajik?Ja davam feniklový len neviem ako často možem,lebo moja si pyta často :unamused: :unamused: :unamused:
Este že teraz mam zasobu s tym nutrilonm,lebo ked k nam chodia navstevy a pytaju sa čo maju kupiť ja stale že nutrilon a pampersy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb cajik nedavam, no zvazovala som, ze zacnem,najmä ak uz po dvoch hodkach vrieska a chce flasu, lebo cumel taha jak o dusu, alebo si celu päst pichne do ust a taha...mozno po caji ani nebude tak hladny, mozno je len smadny...
navyse uz druhy den je hroooooozne urevany a kedze som s nim sama cely den, je to niekedy o hubu :confounded:
31. bře 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, aky je rozdiel medzi potnickami a medzi vyrazkami, co sa objavia, ked zjem nieco nevhodne?
Lebo malemu sa vyhodilo nieco na telicku, ale zvlastne, ze iba na jednej strane a teraz neviem rozoznat, ze co to je..A ak su to potnicky, tak cim ich treba potierat?
31. bře 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning: Moj Leo si tiez zvykne cucat celu pasticku, ked je hladny:slight_smile: sa na tom dobre zabavam:slight_smile: No, mne vraveli, ze do pol roka by mal pit iba mliecko, cajik mu nedavam vobec...ale mozno niekedy ani nie je hladny iba smadny a cajik by mu stacil...no neviem, ci uz mam zacat s cajikom...ale zase, Tvoj drobec je o mesiac starsi:slight_smile: tak mozno o mesiac uz zacnem aj ja s cajikom, neviem sa rozhodnut...moja mama sa ma stale pyta, ci mu davam cajik, a ja ze nie, ta ona len kruti hlavou, ona by mu uz hned dala:slight_smile:
31. bře 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 HIHI, to aj mojho stale lutuju, ze mu nedavam cajik, ze dozaista mi umiera od smadu, no dnes mu asi dam, lebo uz dva dni je taaaak nervozny, normalne ho obdivujem, kde berie tolko energie na ten plac
31. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no, ja som to mala v pondelok, ze bol taky uplackany, ale vcera a dnes (klop klop) je zlatunky...aj my sme cele dni sami dvaja...takze viem, o com hovoris:slight_smile:
31. bře 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 moja ked ma sem tam potnicku tak jej to natrem liehom a do vecera alebo rana jej to zmizne, tak ususi akokeby
31. bře 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, aj my sme cely den sami dvaja. Nasa zahada nejedenia vyriesena, malinkemu prestal chutit Nutrilon. V lekarni mi poradili France Lait zeleny, sice neobsahuje imunofortis, ale Matkovi velmi chuti a dokonca stoji len 3,70€, co je to oproti cene Nutrilonu? Este mi toho Nutrilonu trochu zostalo, tak mu ho niekedy supnem. Inak, my sme pouzivali Nutrilon HA a ze tie su trosku horke, preto ich deti niekedy mozu odmietat, doteraz ho pil v pohode, chcela som skusit Nutrilon comfort, ale lekarnicka mi odporucila aj zmenu znacky aspon na chvilu :slight_smile: Inak toto mlieko je tiez proti kolikam, lebo ma upravenu laktozu, Matko konecne pekne prdka :grinning:
My chodime na prechadzky tiez len v hlbokom kociku, "nanoznik" som uz vcera nedala, tiez vyuzivam prechadzky, ked uz nic ine na utisenie placu nezabera.
A sexík sme skúšali aj my, ale mňa to tam trochu pobolievalo, v mieste šitia.
31. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
deti co piju um by mali pit aj inu tekutinu ...
31. bře 2011 ve 12:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca a aku to ma gramaz?? ja mu striedam iba nutrilon, raz obyc, potom HA, teraz comfort, no je to straaasne drahe, tak zvazujem, ze tiez uz vymenim za iny...
31. bře 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek