• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@potokin to more milk obsahuje tu senovku, ale len male mnozstvo, oplati sa viac kupit ciste semeno senovky http://sites.google.com/site/dojceniemamila/ako-zvysit-tvorbu-mli
@leonard2002
1. dub 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 tiez pouzivam infacol. celkom pekne zabera,len ma pomarancovu chut a vacsinou to vypluva,takze to je boj u nas. a na znicene bradavky mi odporucili klobuciky. len ja som ich teda mala problem dat spravne,vzdy po chvilke sa mi posunuli a mala netahala nic.

babulky,no krasne a sikovne to deticky mate :slight_smile:

ta nasa si pretoci hlavicku,len spinka na brusku. inac sa dviha zatial len na mne. a je velmi nepsokojna,vzdy jej nieco vadi a len place,teda sko reve. hadam,sa to casom upravi. vcera som jej dala feniklovy cajik,no vela ho nevypila,tak dnes idem dat harmancekovy. nechcem sladit,ale ak bude nevyhnutne,skusim trosku. len my pouzivame hnedy cukor,tak neviem,ci je vhodny.
zavidim,ze sa vam dari tak casto odsavat. ja odsavam tak dvakrat denne.ked sa podari tri,tak to je zazrak.
1. dub 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 hej robím Hipp,ale minule v meste tak revala,že som musela isť do lekarne kupiť zasa čajik a kupila som nejaky sunarek tiež feniklovy lbo hipp nebol :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb a kedy jej ho davas? totiz ta moja niekedy stiahne menej a kazdu chvilu sa budi,tak neviem,ze kedy do nej dat cajik. pripadam si ako uplne vymleta z tychto veci :sweat_smile:
1. dub 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca teda, ty si si to tiez dobre v tej porodke "uzila" a kto ti bol pri porode a izbovy lekar???
1. dub 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 noo vačšinou aspon pol hodinku o papani počkam...tiež niekedy staihne menej a potom je z toho nervozna.....No bcas ani cajik nepomože...Napriklad dnes ju od pol jedenastej nosim po rukach..Vypila 90 bolo jej malo dostala 40 cajiku a o pol hodinu este 30 mlieka...No a nakoniec sa z toho neskutocne vygrckala...takze zaludocek ostal vyprazdneny a ja som ju ukludnovala... :unamused: :unamused: :unamused:
Jaaaj niekedy chvalim,že ai neviem že mam dieťa...a na druhy den mi dá zabrat...Idem ja raňajkovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásne tie vaše bábatka... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda aj ja prikladm este jednu fotku tej mojej hviezdičky... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. dub 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ake ma velke vlasky:slight_smile: moj Leo ma take paperove aj to mu uz na polovicke hlavicky vypadali:slight_smile:
1. dub 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dakujem vam vsetkym za rada baby, skusim nejake pripravky a skusim aj to odsavanie cez vikend, dnes idem na hodku posediet s kolegovcami, maminka pride postrazit maleho:slight_smile: sa tesim jak male decko:slight_smile:
1. dub 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 a ake probiotika ste uzivali?
1. dub 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A este mam jednu otazku na vas: Pijete bublinkate napoje? Lebo ja pjem iba caje, mlieko, bielu kavu a cistu vodu, dokonca aj Vineu som sa bala pit, kvoli tomu, ze su tam bublinky a aby maly nemal problem s bruskom...
1. dub 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda baby, vy sa riadne natrapite s tym kojenim, no ja to pri tom UM tiez nemam tak lahke, teda hlavne v noci...maly sa zobudi, chce papat, no nez mu to ohrejem a pripravim, zatial sa tak rozvrieska, ze zobudime aj desiatich susedov :stuck_out_tongue_closed_eyes: v noci by mi bodlo, keby mi ho chodila niektora z vas kojit, pokial este nie je uplne prebraty :grinning: :grinning: :grinning: ked sa uz moc preberie, nechce sa mu spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jurkovi zacali padat vlasky zvrchu hlavicky, vyzera ako plešounik :grinning: a doteraz bol uuuplne blondavucky a teraz mu zacinaju vyrastat tmave vlasky a v porovnani s tym jeho bielym obocim a mihalnicami vyzera komicky :grinning: :grinning: :grinning:

inak musim sa pochvalit, lebo zajtra zas budem nadavat :grinning: :grinning: vcera som Jurinka ulozila spat o 20.00 a zobudil sa az pred 6.00, napapal sa a este spal do 9.00.. ja som sa vychrapala ako miminko :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no ma ale iba vzadu a po bokch...vzadu také dlhé že do malého copčeka by som ich dala..Ale v predu už má kuty a riadne jej vypadujú...Ona sa narodila čierna.....Ale my sme obaja od prírody blondavý tak to by bolo aby ostala tmavá!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. dub 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja nepijem bublinkaté nápoje,ale vineu pijem,ale to tak,že si ju vyhrkam,aby nebola taká bublinkavá a ešte si ju aj riedim vodou,že sa to môže som počula a mala by mať rovnaký účinok... :wink:
1. dub 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ty jak si na tom so svojim zdravotnym stavom..Myslím po ženskej stranke..Ja zasa mám asi očistky...Uz tri dni nič nebolo...Na nervy to je!!!A muž už dobiezda,ale nechcem...mám furt pocit,že este mám ten zápal... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
@domigb Presne tak to ma aj Leusko, vzadu dlhsie, po bokoch trosku kratsie a hore na hlavicke po bokoch ma plsinku a v strede take malinke:slight_smile: no tiez sa na tom zabavam, ze ako vyzera:slight_smile:
@zuzufek tak skusim aj ja a uvidim ake to bude mat nasledky:slight_smile:
1. dub 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chcem sa spýtať,tie čo nechcete v najbližšej dobe otehotnieť alebo tie čo ste už boli na kontrole po 600nedelí a uvažujete o antikoncepcii,radili ste sa už so svojim gynekológom,aká je najlepšia?Lebo ja sa v najbližšej dobe chystám na kontrolu a uvažujem o vnútromaternicovom teliesku,ale som počula a čítala,že to nie je 100% ochrana :unamused:
1. dub 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja som včera varila hŕstkovú polievku,lebo už fakt neviem,čo variť,aby som malej neuškodila...a myslím,že je to v pohode,malá si prdí ako starý chlap,ale inak žiadny problém :slight_smile: treba asi naozaj po troche skúšať zo všetkého... :wink:
1. dub 2011 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no skusim teda. zatial mi konecne spi takmer hodinu. a to som ju tri hodina uspavala. a kedze mala moje mlieko,musi spat v sedacke,ak by grcala,nech sa neudusi :confounded:

@marhulka13 no to poznam,to vrieskanie. nasa tiez dostava v noci umele a obcas ani cumel nepomaha. tu este maju papierove steny,takze mi zobudime aj susedny panelak :grinning: len raz sa mi podarilo zobudit pred tym ako bola uplne vyhladnuta,tak bolo ticho. jooj,ten spanok zavidim. ja spim tak max tri hodinky,potom pol hodinky hore a zas tri. rano to je take rozkuskovane,ze ledva dokopy naspim dve hodiny.

@zuzufek ja idem zas na naplaste. mne celkom vyhovovali. len sa mi zda,ze su dost drahe doma. vyhoda uk,tu je antikoncepcia zadara :slight_smile: ale nepomaha,lebo maju kopec studentiek tehotnych :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no, vraj by som uz mala byt preliecena, tak sme vecer skusali sex, no vnutri som citila tak nechutnu bolest, ze sme museli prestat :frowning2: sitie ma uz neboli, a to som si myslela, ze to bude problem pri sexe, tak teraz neviem, preco to tak boli...chudak mm, ten uz bude panic zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja uz sa necistim, ani kramy este nemam, len taky tmavozlty vytok, fuj, ale vraj to je ok, no je toho dost
@hrozienko11 u nas sa takto spalo tiez prvykrat, ale tak oproti tebe sa aj tak stazovat nemozem, lebo bezne sa budi okolo jednej a potom az o siestej, pricom kazdy vecer ideme spat o 20.00 a ked nechce spat, vezme si ho mm, lebo ja musim pozerat Seherezadu :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek mne moj gyn povedal, ze 100% ochrana je nemat sex :grinning: :grinning: :grinning: ja beriem hormonalnu anti Maitalon, tak ak raz za rok budem mat sex, snad nesklame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak to my nemame ziaden rezim. jedine to,ze rano vstavame okolo pol desiatej az pol jedenastej. a zvysok je to len nahoda :sweat_smile:
1. dub 2011 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 my mame rezim iba v tom vecernom spani a dennom jedeni, spanie cez den je indi-vindi... a rano vstavame okolo siestej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a malokedy este zaspi, jedine, ked sme vonku
1. dub 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozik baby, ma tu niektora z vas skusenosti s uzivanim antikoncepcie?? ja som pred par rokmi ju brala, no uz sa nepamatam.
anti sa ma nasadit v prvy den cyklu, no ja som ju teraz mala nasadit hned. no ked doberiem prvy blister, ma sa znovu cakat na prvy den cyklu?? ja uz pomaly doberam, no kramy nemavam este, tak neviem, ako mam zacat uzivat druhy blister. viete niektora poradit???
1. dub 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 No ja som naposledy brala tiez v minulom tisicroci, takze ja Ti velmi neporadim:slight_smile:
1. dub 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 hm, preco si ja stale myslim, ze mas 21 rokov??? no teraz mi to nesedi :sweat_smile:
1. dub 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 haha:slight_smile: to som mala pred 10-imi rokmi:slight_smile:)))))))))))))) ale pobavila si ma:slight_smile:
1. dub 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 hm, tak nechapem, kde som to nabrala, asi sa mi to snivalo :grinning: :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek