• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@hrozienko11 tak tie náplaste neprichádzajú do úvahy,práve som sa dočítala ich cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@marhulka13 no mne ten sex momentálne pri dvoch deťoch nechýba,ale chlap je chlap a donekonečna sa nebudem môcť vyhovárať :grinning:
ja som totiž nikdy žiadnu antikoncepciu nebrala,ale teraz,keďže tretie dieťa neplánujeme,musím niečo poriešiť,ale som totálny debil z toho,čo si vybrať.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. dub 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, ja nechapem, moje dieta je uz asi 20 minut v hojdacke a zatial neprotestuje:slight_smile:)) huraaaaaaaa...konecne....zatial tam vydrzal tak maximalne 5 minut:slight_smile: Uz aj drahy mi dnes hovoril, ze naco sme kupovali tu hojdacku, ked sa mu v nej aj tak nepaci:slight_smile:
1. dub 2011 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

no mne sa odsavat po 2 hodkach neda,,,bo maly prisaty kazdu hodinu na prsniku,,a potom ked dopapal som ledva vytahala 20ml,,,vkuse mu davam prsnik a zasoby z mraznicky,,ale tie uz dochadzaju :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a on stale hladny,,,ked pride materska pojdem do lekarne a pokupim vsetko na kojenie,,aj tu senovku co tu radite

o antikoncepcii uvazujem aj ja,, ale velmi sa mi do nej nechce,,lebo ja som uz brala pred par rokmi,ale moc som z nej zacala priberat,,a teraz mam stale 10 kilo navyse,,tak by som nerada naberala viac na seba

minule ste tu spominali nejaku stranku,kde bolo rozpisane co ma vediet babo v ktory mesiac,,,mate na nu link? bo ju neviem najst

1. dub 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 ja odsavam 4krat denne. vidim,ze mame podobne deticky...moj tiez stale place,takze aj 4krat je dost. odsavam vsak tak,ze 3krat z toho je mm doma,takze v tom case je s malym on. Jakubko tiez len placka az reve. nevie sa vyspinkat. nieco ho trapi, potom je nervozny a potom ho uz nevieme uspat. a ak ho aj uspim,tak o 20 min je hore. doteraz pomahalo byt s nim vonku,ale posledne dni nepomaha ani to....vobec netusim kde je problem. hladny nie je. brusko to zrejme tiez nie je. myslime si,ze za to moze ta zaha... on sa narodil skor a bol tyzden v inkubatore kvoli problemom s dychanim atd. a uz tam bol velmi nekludne dieta - sestricky mi hovorili,ze taku netykavku tam uz dlho nemali. stale sa ma pytali,ci som mala stresove tehotenstvo. pricom ja som ho mala priam ukazkove - ziadne problemy, v praci mi vysli v ustrety. tak neviem
1. dub 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 gratulujem :grinning: :grinning: moj zasa konecne lezi v postielke a uz 20 minut cumi na kolotoc,,ja by som ho najradsej rozbila,bo stale ta pesnicka dookolo mi uz lezie na nervy,,ale aspon je ticho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@leonard2002 mame dophilus infants - tie su vhodne uz od narodenia
@mafynka ja pouzivam tento link, je to fajn : http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculator&page=Evolution&EvolutionID=39
snad pomoze :slight_smile: ja beriem tiez anti, z ktorej sa vraj nepribera, aspon doki mi tak vravel, no ja chcem radsej nieco, z coho sa pribera, uz zas vazim pod 50 kg :frowning2: :frowning2:
1. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 dakujem,,,aku anti beries?
1. dub 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mne dal Maitalon, vraj novinka este z minuleho roku..ze je to novsie a lepsie, no necitaj si vedlajsie ucinky :grinning: :grinning: :grinning: ja som sa ju bala potom vzita, no nic mi nie je a uz mam jedno balenie za sebou. segra ju berie uz od novembra a nepribrala ani deko, pri tej antikoncepcii predtym na seba nahadzala skoro 15 kg
1. dub 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 moja svagrina to robi tak,ze si ohreje vodu este vecer, da do termosky. a ked sa mala v noci zobudi,tak len prisype nutrilon a hned podava :wink:
1. dub 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 teda, to je napad :grinning: :grinning: :grinning: vyhrabem dakde termosku a je to, ze ma to skor nenapadlo, vdaka :grinning: :grinning:
1. dub 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek no netusim,kolko teraz stoji,kedysi to bolo 1200Sk :confused:

@zebra41 no aspon nie som jedina. to nase je fakt narocne. a obcas som uz v koncoch. a to ju este ani hracky nezaujimaju.
1. dub 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 my mame ohrievac flias. tak teraz si nachystam flasu s vodou a potom len prisypem um a ohrejem. niekedy to v poho vydrzi,inokedy nie. ale skusim nejaku malu termosku pozriet,mozno to bude este rychlejsie.
1. dub 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 ja mam tiez ohrievac na flase, no nestihne sa mi to ohriat do minuty :grinning: preto mne bude asi lepsie vyhovovat termoska, to zarobim mlieko do minuty...keby sa mi maly budil vzdy v rovnaky cas, tak to zacnem ohrievat skor
1. dub 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek mne doktor vnutromaternicove teliesko odporucal, ale momentalne je to prilis drahe. mozno ked mi pride priplatok k prispevku na dieta :grinning: . zatial som si dala tabletky. mam azaliu.
1. dub 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja mam teraz take tabletky, kt. sa beru vkuse, bez prestavky, cize zalezi na tabletkach.
1. dub 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 noo tak my to isté...ked sme skusali sex tak taká silná bolesť ale neboli to stehy... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jamám zasa dva dni vytok hnedý...a teraz kukam asi kramy..teda dufam,že su to kramy...dala som si pohar vína a hned je to tu... :wink: :wink: :wink:
A baby odkedy možem malej obuvať topanocky...a neviete ake je tam čislovanie napriklad 18 su odkedy....????
1. dub 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb Musis Jej zmerat nozku, koľko Ma cm a potom podľa toho kúpiť topanocky. Ja kupujem topánky z tejto stránky www.liliputi.sk Su drahšie, ale sú úplne super. Ale to skôr už na chidenie:slight_smile:
1. dub 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co obuvate babatkam na nozicky teraz?
2. dub 2011 ve 04:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano :grinning::grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@marhulka13 aj ja som malemu kupila vlastnu termosku,,,akurat sa do nej sprace voda na jednu flasku,,,tak mu vzdy rano prevarim lucku aby som mala po ruke,keby nahodou bolo zle
@zebra41 ja ked malemu dam pancusky, tak mu obleciem ponozky,,,inak ak je v dupackach, tak nic,,,niekedy ak je studeny, nu dam take papucky,,,co som v deichmane kupila,,take medvediky,,ale uz su mu male
2. dub 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 a ty jak skoro hore :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: moj zasa o druhej vstal,,o piatej a teraz by bol aj kazdu hodinu na prsniku
2. dub 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to ja som nakrmila o 4 a odsavam :wink:
2. dub 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ahoj pijem uplne všetko. Aj tu vineu si najprv odbublinkujem, ale popijam aj jemne sytené minerálky.
2. dub 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aj my máme zväčšenu obličkovu panvičku
2. dub 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzufek ja som pouzivala naplaste ako antikoncepciu asi 3 roky alebo tak nejako a bola soms nimi velmi spokojna ale neviem ci sa mozu pouzivat ked kojis.
2. dub 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ja rozmyslam,ze mu dam z flase teraz,,a odsajem,ze kolko mam,,,bo prsia su makke,,sa mi zda,ze malo mama
@potokin juuj antikoncepciu musim dako veeelmi popremyslat a povyberat,,,bo neviem si predstavit byt zasa tehu,,,teda tehu ano,,ale uz porod asi nie,,bo ked mam teraz ritku zasitu,,co bude pri druhom
2. dub 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka my striedame na kolotoci 4 pesnicky:slight_smile:
2. dub 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte , u nas sa vsetko normalizuje, zacina sa mi to pacit ... v noci spi od 20- 2 a potom do 6 ... a spi co sa da, lebo ked zle spi je mrzuty a zbytocne reve :slight_smile: a vyzera asi takto :slight_smile:
2. dub 2011 ve 13:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babenky, ako to vy robíte, že vám detičky v noci spia? Alebo aspoň papajú menej často ako cez deň. Naša si drží svoj interval 1,5 - 2 hodiny cez deň aj v noci. Vôbec sa potom nečudujem, že za tri týždne pribrala 1300 gramov :sweat_smile: obrík náš :dizzy_face: Ale je plne dojčená, takže pediatrička nemala námietky. V šiestich týždňoch už máme teda 5900gramov.
Chcem sa ale opýtať, aký je váš názor na kresielka? Dávate do nich detičky a ako často, prípadne na ako dlho? U mňa je to jediná šanca, ako sa kľudne najesť a aspoň minimum si doma porobiť. Ona ležkať vôbec nechce, keď je hore. Neškodia chrbtici? Tento víkend chceme vyskúšať aj nosenie v šatke, to by ma tiež mohlo trošičku odbremeniť :slight_smile:
2. dub 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to je ona :slight_smile:
2. dub 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek