• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Chi, akosi som nepridala fotku :sweat_smile:
2. dub 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. dub 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte! my mame zajtra mesiac - neuveritelne ako rychlo to ubehlo, malicka uz konecne pekne spinka v noci, aj cez den sa to da ale vecer je to hroza.....reve ako vysita :rolling_eyes: trapia nas asi koliky, kvapky nam nepomahaju, vacsinou po 2-3hodinach chudatko z unavy zaspi a potom je druhy den dobrucka ako anjelik. ja uz mam tiez na male ked tak place, nechcem stratit mlieko :frowning2:

chcela som sa vas spytat ci nemate niektora skusenost s nosicom liliputi http://nosime.sk/kategoria559-nosice_liliputi dost o tom uvazujem, uz mi je tazka na rukach a ona sa chce mojkat stale, satku sa bojim kupit..diky
pridavam tu nasu certicu :grinning:
2. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka začnem tvojou krasotinkou...Tie vlasky sú neskutočné... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tie nosiče liliputi tu máme asi tri ja kikki aj epies myslím....Ja som ho este nestihla vyskúšať,lebo mala nosí ortopedický vakúš a nedá sa s tym nosiť...Aj my sa trápime s bruskom...Pijeme comfort a pomaha nam Infacol..Ale ako aj ty píšeš kazdy druhy den nas to chytí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka Ja mám nosič manduca a teraz aj elasticku satku. Odporúčam satku. Keď si to porovnavam. Zasa nosič, budeš využívať dlhšie. Elasticka satka asi do pól roka, potom už pevná.
2. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaa... Zajtra ZOO
2. dub 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, môj malý statočný Branko...
už dva dni bol umrnčaný a nespinkal tak ako zvykne - a už viem prečo - dnes mu vyhnisalo očkovanie a pri kúpkaní mu to prasklo, tak sme to vytlačili a vyčistili - tak dúfam mu už bude lepšie.
Inak dnes brutal krvácam - tuším viac ako po príchode z nemocnice.
2. dub 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett my sme boli vcera v BA ZOO, bludili sme najskor po SEnci, potom po Blave, takze sme s trojhodinovym meskanim napokon zoo nasli, no uz nervy v kybli...stastie, ze Jurko bol absolutne spokojny :slight_smile:
3. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano satka liliputi je uzasna, ja mam potom aj ten ergo nosic ked bude velky uz do satky ...
3. dub 2011 ve 12:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 jeej,t y si bola u nas:grinning: nbuduce daj vediet, skocime na slnecne jazera:grinning:
My ideme o chvilocku, ked sa Simonko zobudi. Uz sa tesi na opicky. Aj slniecko vyslo, tak dufam, ze tam bude fajn.
@kkiki aj ja mam liliputi satku :sunglasses: :sunglasses:
3. dub 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb
@arrett
@kkiki diky baby, uz som ho aj objednala ten nosic ;)
my tu mame dneskaj strasne skaredo, prsi od rana :cry:
3. dub 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, chcem vam odporucit tuto stranku, velmi mi pri kojeni pomohla http://dojcenie.wordpress.com/

a tie, co si myslite, ze mate vecer malo mliecka si precitaje http://dojcenie.wordpress.com/zivot-s-dojciatkom/ach-ten-vecer/
ja som si to myslela tiez a teraz uz viem, ze to tak nie je.
no a my trpime vecernym placom - druh koliky. mala zacne o 6tej plakat a niekedy skonci o 11tej, niekedy skor. musi sa nam ju podarit uspan. niekedy zaspi na rukach, ale musim chodit, niekedy v kociku, niekedy vo lehatku...
esteze cez den je super, len spinka 3-4 hodiny, napapame sa a prebalime :slight_smile:
co sa tyka nosicov, mam pozicanu satku, 2x som malu do nej dala, ale bojim sa, ci spravne, tak pockam, kym mi to pride kamoska pre istotu skontrolovat.

a pridavam fotky, mala bude mat v stredu 6 tyzdnov a ma uz skoro 6 kg :grinning:

3. dub 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. ja dnes ani neviem,ze dieta mam. ta nasa dnes spinka ako sipkova ruzenka :sweat_smile: :grinning: zrejme to bude kvoli vcerajsku. sme cely den po obchodoch behali a od osmej vecer nam plakala az do polnoci,kedy zaspala. doteraz netusime,co jej bolo. normalne som uz bola zufala. a s bruskom sa tiez trapime. raz denne nejaku hodinu a je to skaredy pohlad. je v uplnych krcoch. a nepomaha ani infacol a ani espumisan :confounded: kupili sme aj comfort mlieko,no vcera ho vygrcala a potom ho uz nechcela. nie je taky chutny ako to klasicke. este vyskusam cez tyzden,ci sa chyti,lebo ani caje mi nechce pit. asi budem usiet aspon prevarenu vodu skusit,lebo neviem,co budem robit v lete :fearful:
3. dub 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Tak mi sme dnes boli v Zoo, bolo super. Malicka trosku plackala keď sme prišli, lebo sme ju zobudili, ale potom v manduce zaspinkala a bolo dobre. Prišli sme domov o šiestej a o siedmej už detvaky spinkali. Krásny víkend za nami:slight_smile:
3. dub 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 dik za tu stranku lebo ja sa vecer tiez bojim ze mam malo mliecka ale vzdy si hovorim ze vsak sa spravi dalsie a je to len preto ze som viac unavena ako rano. :slight_smile:
3. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin aj ja mam pocit, ze mam vecer malo mlieka, ale drobec celu noc prespi, tak asi mu staci. a rano mam prsia naliate :slight_smile:
3. dub 2011 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky..tak vy toho napisete ani som neprecitala cele odkedy som tu nebola..

dnes sme mali skvelu noc malicka sa zobudila iba dva krat jupiiiiii skor ako sa zobudila malinka som sa zobudila ja na bolest v prsnikoch kt.mi isli prasknut :grinning: :grinning: :grinning: ale tak do 10 min sa zobudila aj Saška a vypradznila mi ich trosku a spinkali sme dalej......
uska mame skoro zahojene zajtra nas caka poradna tak uvidime ako sme narastli :wink:
4. dub 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, jej vy ste toho popisali odkedy som tu nebola :slight_smile: idem si vas precitat, ak mi Matko dovoli :grinning:

pouzivate niekto infacol pre babatko? ako sa to davkuje?
4. dub 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 davam mu svoje plus este dokrmim 60ml, to je asi tak 50:50, pred senovkou som odsala niekedy len 10ml z jedneho prsa :cry: :cry: :cry: ja viem ani teraz to nie je nic moc, ale bojujeme statocne
@jenny_fer @hrozienko11 @marhulka13 dakujeme, vytrpeli sme si to je pravda, ale uz je dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@marhulka13 rodil ma Mlyncek a Dlugos (neviem preco tam boli obaja) a izbovy mi bol Salka, bola som spokojna, so vsetkymi a porodna asistentka bola taka starsia blondina, najprv bola "prijemna" ako vred na zadku (rodila som v noci, asi sa jej nechcelo) ale potom jej tam jedna na vzdycharni vynadala a uz bola fajn :wink: Ako si to vyriesila s krmenim v ZOO, brala si mliecko do termosky? Aj ja by som uz rada isla na nejaky vylet :wink: keby som kojila, slo by to ale takto to je tazsie :confounded:
4. dub 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ked si tu uz takto sama vypisujem, tak este si neodpustim jednu poznamku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
krasne deticky ste sem pridali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca my pouzivame a davam jej takmer pred kazdym papanim. snazim sa dat jej celu davku,to kvapkadlo, ale ked vezme tretinu som rada,lebo obcas je to riadny boj. a preco nemozes ist na vylet? ved odsajes,plus nachystas umele a ide sa,pripadne len umele :slight_smile:

ja netusim,co sa to mojej malej robi,dns zas celkom pekne spinka a spala aj v noci pekne :sweat_smile: :grinning: zeby si zacinala zvykat,ze sa ma aj spat :grinning: teda okrem toho,ze o pol siedmej sa jej nechcelo vobec spat a trvalo nam hodinu,kym som ju uspala ako tak,teda ja som zaspala a potom aj ona :grinning:
mala by som tiez nejaku fotku pridat,ked sem davate take krasnucke deticky :dizzy_face:
4. dub 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 aha, vdaka, nevedela som ake to je, ja som doteraz pouzivala espumisan, ale chce vyskusat nieco ine, chcem predist naviku
aj nas maly dnes pekne spinka, to bude asi tym dazdivym pocasim :grinning: a s tym vyletom, ja som s nim chodila zatial len tu po okoli, na dlhsej ceste sme este neboli, tak ale uz je krajsie pocasie, tak sa niekam s nim vyberieme, vcara sme sli okolo detskeho ihriska a ja som mala chut ho posadit na hojdacku :grinning: :grinning: :grinning:

a este jedna otazocka, vam uz spasli tie tehubruska? ja aj robim brusaky aj behat som bola parkrat, ale tej pneumatike sa este paci na mojom bruchu :angry: :angry: :angry:
4. dub 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Aj moj Leo je dnes anjelik, normalne nechapem, boli sme krasne vonku aj doobedu aj poobede bez toho, aby sme prisli s placom domov...:slight_smile: ale to asi preto, ze presne dnes ma mesiac:slight_smile: tak uvidime, co bude zajtra...ako sa vravi, nie kazdy den je nedela:slight_smile:
4. dub 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca mne este brusko nesplaslo celkom, ale ani som sa posledny tyzden nevazila, neviem kolko mi ostalo z tehu nadvahy...tak dam infosku zajtra...ja na seba este neobleciem nohavice zpred tehotenstva, uz mi je to aj trapne, bo furt chodim vonku v teplakovej suprave a ked potrebujem tak slusnejsie, ta este furt tehu nohavice musim dat na seba...:(
4. dub 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ahoj, tiez drzim palce. viem, cim si si presla,kedze som zazila viac menej to iste :unamused: ale tak uz je to za nami. mne bol izbovy tiez Salko. teraz odsavam - dlho mal Jakubko iba MM,ale teraz 2krat denne dokrmujem UM. on je totiz dost placko,tak som nemala velmi cas odsavat, tak teraz odsavam 4krat denne.ale vyzera,ze sme scasti prisli na to preco je taky nepokojny. kupili sme antirefluxny vankusik a dnes sa nam drobec prvykrat zobudil s usmevom,tak som cela stastna :slight_smile: netvrdim,ze cely den bol idealny, ale dufam,ze sa to zlepsi :wink: no ja bravam odsavacku so sebou,ale tak na dlhsie som zatial bola len u nasich. a ak niekam pojdeme,tak sa chystam zobrat manualnu odsavacku a odsavat v aute....
4. dub 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ozaj, kde sa tu v NR da chodit na prechadzky? len do parku? alebo je tu aj cosi ine,kde sa trosicku vyhnem autam?
4. dub 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 vsetko najlepsie k prvemu mesiaciku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aj ja este nosim tehunohavice a po dome teplaky :confounded:
4. dub 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 vdaka, tesim sa ze uz je aj tvoj Jakubko pokojnejsi a usmievavy :wink:
ja mam len elektricku odsavacku, ale ja sa snazim Matka co najcastejsie prikladat k prsniku tak by sme uz nejaky vylet mohli pekne zvladnut, ked si aj mliecko zabalime na cestu :slight_smile:
my sme boli vcera v polnohospodarskom muzeu, je to tam spristupnene cez vikendy a je to pekne upravene pre deti(hojdacky, trampolina, auticka...) dokonca je to zadara :grinning:
a chodim aj do Botanickej zahrady na SPU, to je len cez tyzden tusim od 9.00 do 15.00, chodi tam vela mamiciek kocikovat :wink: pripadne idem aj do Brezaka, ale to je uz nic moc
4. dub 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no ja davam niekedy oba,len nie pri tom istom krmeni. ale snazim sa mat aj dni uplne bez toho :slight_smile:
ja mam este troska pneumatiky. ale v pohode zapnem vacsinu nohavic. mala som totiz aj 36,aj 38 velkost. ako cvicit chcem,no musim si najst cas pri tej nasej nezbednici :grinning:
tiez mam elektricku odsavacku a je aj na baterky,takze v poho sa da zobrat so sebou a nebude to tak dlho trvat :slight_smile:

@leonard2002 a co je to za vankusik,mozes poslat link? inac,vsetko naj k mesiaciku. to si tyzden za nami. my dnes mame 5 tyzdnov :slight_smile:
4. dub 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 O tom vankusiku pisala zebra41:slight_smile:
4. dub 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek