• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte.
dlho som tu nebola,popísali ste toho hroooozne moc,nemám šancu prečítať. :frowning2: my sme boli minulý týždeň na poradni,máme 5580g a doma som ho merala a má 62-63cm,nedá sa mi to presne.
Máme sa fajn,pekne papáme,cez deň sa väčšinou kojí a občas dokrmuje,v noci má UM.
Horšie je,že doma tomu spánku stále moc nedá :unamused:
a zopár aktuálnych foto:
4. dub 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 ja som vankusik kupovala v obchodete predeti.sk ,ale na nete som ho nenasla. podstata je,ze hlavicka je vyssie ako brusko v 30stupnovom uhle. predtym sme mali zdvihnutu postielku,ale to nebolo nic moc. drobec totiz obcas vracka,ale vacsi problem je,ze mu mliecko ostava v hrdielku a drazdi ho to - palenie zahy. no a toto pomaha,aby mu to mliecko nechodilo hore dolu
4. dub 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ja totiz byvam na Cermani a tu to uz mam prechodene :slight_smile: tak rozmyslam kam by sme mohli ist...inak vlastne aj mne sa daju dat baterky do odsavacky :slight_smile: ja tiez Jakubka aj prikladam,ale jemu to vooobec nejde :unamused:
4. dub 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 vlasne ano, aj do mojej sa daju dat baterie :grinning: to som si ani neuvedomila, ja som z Chrenovej, tak mam asi viac moznosti na pokojnejsie prechadzky :slight_smile:
4. dub 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 chybala si nam tu :wink: krasne miery ma Misko, drzim palceky nech sa Misko uz lepsie spinka :dizzy_face: mas krasne deticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

náš Adamko tiež rastie o 106. V stredu sme boli v poradni a váži 5550 gramov - takže od pôrodu pribral už 2 kilá. :slight_smile:

Pridávam pár fotiek nášho pokladu. :slight_smile:
4. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca ale nám tí drobci rýchlo rastú :slight_smile:

@natalca ďakujem.ja vás občas aj trochu čítam,ale nestíham reagovať,a keď sa sem dostanem,už si nepamätám,na čo som chcela reagovať.
4. dub 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky
@dijefcatko krasna babulka,,,no moj tiez spi skoro celu noc,,teda o siedmej okupem,,a dam nutrilon,,,a spi az do druhej alebo tretej,,,ale uz mu robim 210ml..jediny sposob ako sa vyspat,,od tretej ked ho uz kojim,budi sa kazde dve hodky
4. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaj len som vas tak preletela ocami,,boze ako to leti,,,moj drobec ma pomaly dva mesiace,,ani pravda nie je,,lebo sitie ma boli ani keby som vcera rodila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak dnes mal maniu cely den,,ze potahal prsnik,,asi tak dve minutky a potom zacal zurit,,normalne takto kazde kojenie,,ani poriadne cely den nepapal,,,robia to aj vase deticky?
4. dub 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj, stáva sa to, že fungujem ako cumlík, ale mňa to aj teší, veď kde inde sa má upokojiť? :dizzy_face: cumlík som nechcela používať vôbec, ale už ho dávame večer na zaspávanie a do kočíka, cez deň však nie, vtedy ponúkam prsník :slight_smile:
5. dub 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dijefcatko moj chce cumlik len ked je velmi hladny,,ani v noci ho nema,,davam mu ho len von do kocika,,ale aj to mi ho vypluva,,,aj pri zaspavani mi ho vypluva,,zriedka ho chce
5. dub 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...tak hadam to bude pekny slnečný dnik a pojdeme s detickami vonka.....uteka ten cas moja mala už 2 mesiace :wink: dnes nas caka poradna tak uvidime ako narástla potom podam info pekny dnik prajem
5. dub 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@potokin gratulujem k mesiacovinám :wink:
5. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca zlatunky je. :slight_smile:
5. dub 2011 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, chodite vonku este v hlbokom kociku alebo v sportovej verzii uz?
5. dub 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tu dnes v KE mame oblacno a veterno, takze dnes asi budeme len doma:( a naviac, sused zase vrta, tak to si ani ja trochu nepospim:(
5. dub 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera sme mali mesiac, tak aspon tak symbolicky sme mali taku mini tortu:slight_smile:
5. dub 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 dakujeme aj my vam :slight_smile:
5. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame dnes dva mesiace :slight_smile: boze ako ten cas leti :frowning2:
5. dub 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova aj vy?:slight_smile: gratulujeme :slight_smile: mas pravdu ani neviem ako tie dva mesiace presli :slight_smile:
5. dub 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova aj vám gratulujeme k výmesačiu :wink:

@leonard2002 my v hlbokej a ešte dlho budeme.tento rok ho do športovej ani nedám.
5. dub 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Tak my sme dnes od rana boli s detickami v materskom centre:slight_smile: Prisli sme domov a unavení zaspinkali. Tak mama pije kaficko:slight_smile:)
v hlbokom by dieťatko malo byt aspoň do toho pól roka, alebo kým sa samo neposadi. Neviem si predstaviť dať mesačne babo do sportiaku:grinning: ešte do vajíčka áno. My budeme v hlbokom, pokial sa mala vprace:slight_smile: ešte 10 cm jej chyba:slight_smile:
Ja som už zabalila krabicu 0-3 mesiace a vytiahla 3-6:slight_smile:))
5. dub 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 @arrett ok, dik za radu:slight_smile:
5. dub 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin vy ste narodeni v taky isty den ako my :slight_smile: gratulujem :slight_smile:
5. dub 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. dub 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, tie, ktore kojite, mozem jest zmrzlinu? Lebo ja by som si tak dala:slight_smile: ale kamoska mi povedala, ze ked kojim, tak nemozem...ale som sa jej neopytala preco:slight_smile:
5. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 aj my sme v hlbokom , a kym nebude vediet poriadne sediet tak sportovu verziu pouzivat nebudem
5. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 môžeš.pri Maťovi som ju jedla na kilá.akurát by som vynechala orieškovú,ananásovú,jahodovú a pod.
5. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja jem uplne vsetko. pri zmrzline je asi vacsia moznost nejakej nakazy.
5. dub 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja by som si dala radsej nanuk, dnes sa uz vajecne zmrzliny takmer nerobia, takze salmoneloza nehrozi, ale mozu byt pri premnozeni mikrobov hnacky a tak :wink:
aj ja gratulujem vsetkym k vymesiacu :dizzy_face:
ja som mala ist vcera na kontrolu p 600nedeli, ale dostala som kramy, tak sa nic nekona, ja uz ani neviem ze som rodila, nebyt tych kil navyse :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek