• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leonard2002 ja som mala v nedelu visnovu :slight_smile: pekna fotka :wink: kadial kocikujete? som tiez z KE
5. dub 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca vazne? tak skoro si dostala? nekojis? ja idem na kontrolu dnes :angry:
5. dub 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no, dostala, ja sa tych vloziek asi tak lahko nezbavim :grinning:
kojim, ale aj dokrmujem, drz sa na kontrole :wink:
5. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca vdaka :wink: tak to som zvedava kedy sa to dostavi u nas,ale ja len dojcim :sweat_smile:
5. dub 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Kocikujem vacsinou po medzi domami pri Tyrsovom nabrezi, ale to len ked som si nie ista, ci Leusko vydrzi dlhsiu prechadzku, aby sme to nemali daleko domov:slight_smile: Ale ked ma dobry den, tak idem na Hlavnu (konecne dali lavicky k velkej fontane:slight_smile:) a takisto chodim na Anicku...alebo este idem do parku na Komenskeho, pred polikliniku...
5. dub 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca To vazne si uz dostala kramy? Ja uz som cela happy, ze mi staci intimka, bo uz som z tych vloziek mala nervy a dufam,ze aspon mesiac nedostanem kramy!!!!!!!!!!!
5. dub 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, musim sa pochvalit s prvymi zachytenymi usmevmi mojho pokladu:slight_smile: Dnes sme mali navstevu a takto krasne sme sa usmievali:slight_smile:
5. dub 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaaaaj baby, a som sa zabudla pochvalit, ze mi z 20-ich tehotenskych kil ostalo uz iba 5.5Kg:slight_smile: ja pevne verim, ze takto o mesiac budem na svojej povodnej vahe a ze konecne zapnem nejake svoje rifle:slight_smile:
5. dub 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja sa dnes iba chvalim...sorry :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett aj ja sa chystam do materskeho centra. a to uz aj s takym malym 2 mesacnym babom sa tam chodi? :slight_smile:
5. dub 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 kam budes chodit do materskeho centra? lebo na Chrenovej je od 1 do 3 rokov
@leonard2002 Leusko je rozkosny :dizzy_face:
5. dub 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby tak som bola dnes znovu na kontrole ale tento krat to dopadlo dobre a obavane cistenie v nemocnici mi nehrozi tak sa vytesujem lebo som sa strasne bala o malu co by s nou bolo.
@leonard2002 maly je krasny :slight_smile:
5. dub 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca chcela by som do Klokanceka. ale teda neuvedomila som si,ze to moze byt len pre deti od 1 roka. stranka im zrovna nefunguje,tak tam skusim zavolat
5. dub 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no ano, aj ja som si myslela, ze bude este chvilu pokoj, ale co uz
5. dub 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby uzivate niektora azaliu? ja som zacala dnes, som zvedava co to bude zac...
5. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 jedna moja znama ju uziva, vraj sa berie stale a ze menzes nedostanes, je vhodna pre dojciace maminky, ona si ju pochvaluje :wink:
5. dub 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja ju jem dnes siedmy den :slight_smile:
5. dub 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca mam trochu obavy, lebo som citala ze zeny maju casto ako neziaduju ucinok caste krvacanie alebo spinenie.... no uvidime :slight_smile:
@katarinasifrova a ako zatial?
5. dub 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca presne, v termoske som mala ohriatu vodu na 40 stupnov a len som preliala do kojeneckej flasky, pridala nutrilon a bolo :slight_smile: a prebalila som ho na trave :grinning: , no mal pod sebou tu papierovu prebalovaciu podlozku a nasu piknik deku... a cely den ani raz neplakal, mu to prospelo byt vonku :slight_smile:
mna tiez rodili davja Šalko a Matejka a izbovy tiež Šalko, Matejka je tiez jak vred na zadku a PA bola tiez taka "prijemna" blondska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2011 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak vcera sme boli na poradni a meriame uz 57 cm a vazime 4800 g :grinning: :grinning: :grinning: od posledne poradne pribral 800 g...sice, ked tu vidim miery vasich babatiek, vasina je mladsich, ale oooooooooooveal vacsich, my sme stale takí drobci, takže malý sa celý potatil, to je tiez taký skade ruka stade noha :grinning: :grinning: :grinning:

inak dokina mi vravela nieco o ockovani, ze ak chcem vsetko ockovanie, co sa da dat, tak nas to vyjde na 136 eur... rotavirusove hnacky su za 100 € a proti tetanu ci comu to bud zadara, no ak chcem este pridane ine latky, tak to treba doplatit 36 €
5. dub 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ja som u gallusovej videla, ze klokancek otvara nieco od 3. mesiaca, kde sa zameriavaju na psychomotoricky vyvoj babatka... tiez som nad tym rozmyslala, no ak budem sama doma, nemam sa tam ako dostat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. dub 2011 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak davate ockovat proti rotavirom?
5. dub 2011 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pár strán dozadu som dávala link na rotavirus. Keby to bolo na mne, nedam ani povinne ockovania. Už len v predpotopnych štátoch ako je Slovensko sa ockuje. Aj tbc majú zrušiť od budúceho roka. Rotavirus je len dobrá reklama. Ajlepsie aj tak je, keď telo bojuje samé s vírusom. Je potom odolnejsie. Ach jaj, dúfam že zrušia všetky ockovania, je z toho viac škody ako uzitku.
Teraz mám ísť ockovat syna MMRvakcina, ktorá obsahuje živé baktérie. Keď si predstavim, že "dobrovoľne" mu to majú puchnut, až mi je z toho zle:frowning2:
6. dub 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 hm,tak to mas blizko do mesta, ja som na opanej strane, na juznej triede,ale uz sme boli aj v meste, asi si kupim kilometrovnik na kociar, uz sme presli peknych par kilometrov :grinning: Leusko je nadherne slniecko, teraz sa uz bude usmievat kazdy den :sweat_smile:
@arrett zase s tebou suhlasim, tiez ziadne ockovania naviac, nam sa az teraz zacina prejavovat prve ockovanie, dufam ze to nebude zle a nausnice uz mate? ja planujem az na pol roka nastrelit
6. dub 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja dam len povinne ockovania, ziadne rotavirusy
6. dub 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a aj ostatne kočky vcera som bola na poradni a v maji ideme na povinne ockovanie ako 3 mesacna. Mam si vsak vybrat nakolko od 1.4.2011 ministerstvo prevenar ktorym sa ockovalo doposial spoplatnila jedna vakcina do 13 euro a su tri alebo si dam vakcinu ktora je hradena je nova a vola sa synflorix a tu nemusim platit...ktoru by ste mi odporucili alebo ktoru si budete davat???

a co sa tyka rotavirusov tiez nebudem davat ockvoat ako hovori arrett kiezby neboli ani povine ockovania...ale tak co uz nic ine nech do deticiek teda nepichaju len to co je povinne
6. dub 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zabudla som mame 4,630 kg =D
6. dub 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 mi sme dali nausnicky ked mala asi mesiac celkom dobre to znasala trosku plakala...jedno usko jej hnisalo viac ale uz je to ok
6. dub 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 my ideme na nausnicky o tyzden snad to v pohode zvladneme :slight_smile:
@arrett uplne s tebou suhlasim ci sa tyka ockovania nic na viac nedavame a keby som mala viac odvahy bojovat tak nedam nic
6. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek