• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@potokin uz si sa rozhodovala ktoru vakcinu proti rotavirusom das?
6. dub 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu je nasa mala princezna, hracia deka sa jej velmi paci:slight_smile:
6. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 nie tiez sa neviem rozhodnut radsej by som dala tu co je menej ockovani nech sa mala tolko netrapi
6. dub 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 zacala som spinit, ale vcera nic, tak uvidime co dalej.doktor mi navrhol aj mirenu, tak som uvazovala ci dat alebo nie. zacala som si citat diskusiu tu na koniku a asi si ju nedam :frowning2:
6. dub 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin malicka je rozkosna...aj mi mame hraciu deku tiez sa jej paci....mam taku postielku druhu kde ma cisto len hracky a tam sa vie pekne zahrat aj sama....
no ale ak som dobre pochopila obidve tie vakciny sa ockuju na 3x len neviem ktoru si mam dat....ale asi si vyberieme tu prevenar ktorou sa ockovalo doteraz , lebo ta nova vakcina ktovie ako bude babo na nu reagovat
6. dub 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin chutnučká je mala
6. dub 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 dakujem :slight_smile: asi mas pravdu ze je lepsie dat vakcinu co je uz vyskusana ako zacat s niecim novym
6. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 krása =D ale nam tie deticky rastu
6. dub 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Tiez davame až na pól roka. Sú to take špeciálne nausnice, s ktorými netrba nič robiť a neskôr sa vymenia za moje. Dáša dostane nausnice moje detské. Čo som mala ja, keď som sa narodila:slight_smile:
my mame za 4 dni 3 mesiace. A už na najblizsiej poradni nas čaká ockovanie:frowning2:
6. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett spytam sa aj teba =D ktoru tu vakcinu ides davat? prevenar alebo tu synflorix ?
mojej sme tiez dali nausnicky ktore som mala ja ako babo potom neskor vymenime za nove
6. dub 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ku ktorej pediatricke chodis?
6. dub 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 okana krasna:slight_smile:
6. dub 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin my mame asi rovnaku hraciu deku ako vy:slight_smile: akurat ze nas Leusko na nu este velmi nereaguje...na to si musime este trosku pockat:slight_smile:
6. dub 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca pediater vedle v dedine nie v Nitre
6. dub 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,,gratulka vsetkym k mesiacikom

my dnes mame dva mesiaciky,,fakt to leti ako voda
@leonard2002 coze? to fakt nemozem zmrzku?? to som nevedela,,a ja si kazdy den dam zmrzku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. dub 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka podla mna mozes zmrzku každe babo znase prenos stravy do mliecka individualne nam v porodnici pediatricka povedala ze kojenie nie je choroba ako tehotenstvo ze sa moze vsetko len z mierou a ked sa zbada ze nejako zle babo reaguje tak to jedlo obmedzit preto aj ja jem skoro vsetko a plne kojim
6. dub 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin kraaasna pusinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja som vcera jedla salat s octom,,a sestra mi povedala,ze ocot nemozem,,ale malemu nic nebolo,,uz aj ananas som jedla,,,jedine na co reaguje,ked pijem vineu,tak ma zelenu stolicu
6. dub 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sa tyka ockovania,,ani mi nehovorte,,my s plieckom mame stale problemy,,hnisa mu to velmi,,,stale musim pudrovat a prelepovat,,ked jeden den nedam,hned to hnisa,,,a aj na naplaste mi je asi alergicky,,,ja by som nedala ani povinne zaockovat,keby sa dalo
6. dub 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ako si spokojna s tou dekou? ty mas tu safari nie?
6. dub 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuuu, mne uz zacina vazne preskakovat....nenormalnu chut mam stale na ten prasok Nutrilon, len tak s lyzickou ho jest :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked ho budeme jest obaja, to aby som kupovala 3 krabice na tyzden :grinning: :grinning: :grinning:
ja som z tych ockovani debil, je tazke uz rozoznat, co naozaj treba a co je hlavne reklamou
6. dub 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 blahoželám, krása!!! :slight_smile:
6. dub 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin veľmi krásna babuľka :wink:
6. dub 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka kysle zastavuje laktaciu, mne sa tak uplne podarilo odstavit sa od mliecka, lebo lieky mi uplne nepomohli..tak som si tiez davala ocot, citrony a po tyzdni bolo mlieko fuč
6. dub 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 aký chechtoško :wink: chutné deculko
6. dub 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 jaaaj to fakt? uz si na to budem davat pozor
6. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dakujem :slight_smile: podla mna mozes jest vsetko a uvidis ako maly reaguje. vsak ak mu to nerobi zle preco by si to nemohla jest . a tej zmrzline som naozaj nepocula preco by sa nemohla. vsak mliecko mala studene mat nebude:slight_smile:
@leonard2002 nasa mala tiez nereagovala zo zaciatku ale davala som ju na nu nech si pomaly zvyka hybala som jej hrackami a zapacilo sa jej to. na deke mame aj zrkadlo a tam sa tiez dokaze pozerat a sledovat sa. :slight_smile: je sranda sledovat ju :slight_smile:
6. dub 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to som nevedela o kyslom tak uz si nic podobne davat nebudem. vdaka za upozornenie :slight_smile:
6. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no sama zbadas co by si nemala...ja som zatial vyradila strukoviny :slight_smile: a slivky :slight_smile: , to s kyslim som nevedela ani je ze zastavuje laktaciu a myslim ze kyslych veci jem dost :grinning: :grinning:
s dekou som spokojna ved hodim foto ako to mam spravene kde sa mala hra a je tam spokojna popozera porozprava sa s hrackami a ked zacne mrnkat viem ze je unavena a chce ist spinkat...ale myslim ze ked bude starsia bude este lepsie reagovat na tu deku a ostatne zvieratka co su na nej :slight_smile:
@marhulka13 no myslim ze rotavirusy su iba reklama neni to povinne, preto to ani nedame. pozri sme tu mas novy ockovaci kalendar a ockovania kt.su povinne
http://detskechoroby.rodinka.sk/index.php?id=ockovaci-kalendar-2011
6. dub 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek