• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahoj holky, tak dneska je mi dobře ale zase pro změnu mám alergickou vyrážku jako prase, sem si holila nohy a pak jsem venčila psa a otekli mi nohy a svědí to jako blázen, prášek na alergii nesmím a mastička nepomáhá takže to leduju

no jdu dočíst co jste řešili nebo řešíte
1. črc 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 a dalsie baby, dakujem za podporu a pochopenie. on sa o mna stara, ale mam ten pocit, ze len kvoli tomu malemu, ze keby nie som tehotna, tak to je uplne ine, lebo predtym ako sa to dozvel to bolo uplne ine a zrazu zmena.

tak mi zas volal, ze teda o to premyslal, a ze na veceru ano, ale s jeho navstevou, ktora je teraz u neho. jeho mladsia kamaratka. takze romanticka vecera vo dvojici plus mala bebenka. tak to veru eeeee. dost co som s nou stale uz niekolko dni lebo vsade a stale je s nami....a to tu bude cele leto
1. črc 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 to si na tom lepsie..... aspon zrazu zmena, u nas nic :angry: :angry:
@alienka24 neskusis to trosku natriet fenistil gelom ? Ja ked mam najhorsiu ekzemovu krizu, tak musim dat aspon ten, lebo inak by som ostala bez koze.
1. črc 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 to ano. ale kolko mu to vydrzi. zatial to vie 3 tyzdne a tie sa snazi, predtym to bolo uplne ine. takze co bude, neviem...
1. črc 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 no ja ti verim, u nas riesim otazku dokedy to ja vydrzim. Lebo mam toho tak akurat plne zuby.
1. črc 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mony....no já jsem právě alergická i na ten fenistil gel, takže to holt jen leduju
1. črc 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 mozno mu to este nazaplo a nechce sa uz teraz na to male viazat, kedze mate taky problem ako si tu uz pisala. chlapom to neskor docvakne, ze waw dietatko budem mat. a mozno az ked sa to narodi.
1. črc 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a koukám že řešíte přístup chlapů, no tak můj Matýsek je na tom tak nějak furt stejně, stará se o mě, když mu řeknu že je mi zle tak o mě má starost pomáhá a tak, ted hlavně doma víc vaří páč mě vše smrdí takže já si vůbec nestěžuju, žádná přehnaná péče, ale ani že by dělal že se nic neděje tak to ne, ale furt řeší spíš mě než to že mi tam roste nějakej tvoreček, protože je to pro něj takové hodně abstraktní, takže myslím že až budu mít bříško tak že mu to dojde spíš
1. črc 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@imzadi to je huste :grinning:

Baby ma niektora idealneho chlapa ??
1. črc 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mony.....já si nestěžuju :wink:
1. črc 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata, v prvom rade vitam vsetky nove tehulky a srdecne im gratulujem :dizzy_face:
tym co uz maju nejake vysledky tiez zo srdca gratulujem :dizzy_face:
Kvetinka, tebe prajem vsetko najlepsie k narodeninam, hlavne aby sa tvoj chlap chytil rozumu a uvedomil si co v tebe je :wink: inak, ja mam doma nieco podobne, ale stale sa s tym snazim vysporiadat :grinning:

chcem sa spytat jednu otazku, od 9.7. do 23.8. mam dovolenku, kedy by som to mala povedat, ze som tehu, co myslite? Na prve sono idem az 7.7. a vtedy uz bude tehu snad oficialne potvrdene, pred sonom by som s tym nerada isla von a koncom augusta mi to uz pride realne kvoli tomu, ze najhorsie, teda prvy trimester uz bude za mnou, ale nebude to fer voci zamestnavatelovi, lebo ak ma doki vypise na PN, tak si nebudu matcas najst za mna nahradu tak rychlo, asi ste pochopili, som ucitelka, co myslite, co mam urobit?
1. črc 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. črc 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 ak to svedi tak skus este taky babsky recept - obklad z kukuricneho skrobu, normalne maizenu alebo gustin ci ako sa to vola, mne to tiez pomaha

@kwetinka1 nemusi sa viazat na male, ale uvitala by som spolocne zdielanie nasej situacie. Och no .........
1. črc 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 tak ja se doplnuji, je mi 32 a termin mi vychazi na 11.02.2011 a ziju v Anglii
1. črc 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tak ja se doplnuji, je mi 32 a termin mi vychazi na 11.02.2011 a ziju v Anglii

@mony80 pardon, to melo byt na natalcu :sweat_smile:
1. črc 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ja mam tiez tuto dilemu, ale tym ze som PN nechcem natahovat sefa z tyzdna na tyzden a budem musiet vysvetlit co je vo veci aj ked je to strasne skoro. Buduci tyzden sa za nim chystam.
Snad ostanem doma len 1.trimester a potom uz budem aspon na cas normalne fungovat.
1. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cutce ja som pochopila :grinning:
uz je to doplnene a dakujem :wink:
1. črc 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 a ty uz mas tehu knizku?
1. črc 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca niekde som citala, ze to odporucaju povedat zamestnavatelovi v 4. mesiaci. Ja to tak nejak urobim, ked nastupim po prazdninach. Dnes som zacala aj trosku viac spinit ako doteraz :confounded: Beriem duphaston tyzden a 2 dni a stale to neprestalo. :frowning2: Tak este neviem, ci bude vobec co oznamovat.
1. črc 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca A moje udaje mozes kludne opisat z mojho pasu. :wink:
1. črc 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta neboj, vela oddychuj, daj si nohy hore a nasad si magnezium a citrusy, teraz som sa niekde docitala, ze vyzmykany citron do vody zabranuje spineniu, skus to, nic za to nedas
a ty planujes v septembri normalne nastupit do prace? lebo doki mi povedal, ze ako nahle zacnem spinit, idem automaticky na PN
1. črc 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to v práci řekla hned asi v 5tt po první návštěve doktora, abych tu netahala nic těžkého, navíc holkz vědí že je to dlouho co jsme se o mimi snažili takže mají všechny radost
1. črc 2010 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta doplnene :wink:
@natalca mne doktorka vobec ziadnu PN nevypisala a ani mi nedala ziadne specialne rady. My nastupujeme 25. augusta a poviem im to, az ked budem mat uvazok. Teraz by to mohli urobit tak, ze cary-mary-fuk, nevysiel vam uvazok...Tak im este nic nehovorim a nech si potom hladaju, koho chcu, mne je to jedno, co budu oni robit...
@natalca este nemam knizocku
1. črc 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak mne tiez lekar predtym povedal, ze by to nemal byt problem... a teraz co ma ma v nemocnici moj porodnik len mi povedal, ze mam spavat na bruchu, ze ona sa potom sama preklopi na miesto :sunglasses:
1. črc 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta no to mas pravdu
uvazky u nas robim ja, takze viem ako som na tom hned :grinning:
ale mas pravdu, najlepsie bude ked im to naozaj oznamim az v auguste :wink: ale mne uz rastie hlavne spodne brusko, ak to takto pojde dalej bude to uz pekne vidiet, to uz budem v 16. tt :grinning:
1. črc 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca a ved nech je...Len ja som teraz u svokry a poumyvala som jej vsetok riad...Nechcem sa hrat na nejaku citlivku...Najradsej by som isla domov k nasim, ti by mi urcite nedali nic robit.
1. črc 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta ano ano, maminka by si ta chranila :wink:
1. črc 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta U nas uvazky robi riaditel. Inak stalo sa vam niekedy, ze ste po 5. rokoch ucenia niecoho uplne ineho v auguste niekomu oznamili, ze bude ucit iny predmet ako ten, na ktory bol prijaty?
1. črc 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek