• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@potokin mne to velmi pomohlo odstavit sa, lebo ja som zas nevedela, ze vinea podporuje laktaciu... pila som litre viney a zaroven brala lieky na ztastavu a nic, mlieka som mala az az... potom mi laktacna poradila citrony a ocot a to mi zabralo...no ak chces kojit, kysle by som asi nejedla
6. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 dakujem, no mozno ti dobre spracovava kysle veci, alebo si odolna :grinning: ja som bola happy, ze mi to zabralo, no mozno aj to, ze som neprikladala, tak to urychlilo
6. dub 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 kam pripevnujes tu macicku? lebo ja za ten svet neviem ako to mam pripevnit
6. dub 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mame dve postielky jednu kde spinkame a druhu kde sa hrame :wink:
a deku mam tuto
6. dub 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 nepostrehla som preco si prestala kojit?
6. dub 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 tuto deku mam aj ja,,ked som ju priniesla,,drahy ma skoro zabil za nu,,,tu macicku neviem ako dat,,,stale na neho pada
6. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ty mas tiez tu safari? mala je s tej macicky hotova vzdy ked jej zahra tak sa zacne smiat :grinning: pripevnuje sa vid foto to tak prevleces cez to zelene ale ja ju mam dole a hrame sa s nou
6. dub 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka brala som lieky, ktore idu do materskeho mlieka a dojcit sa vtedy nesmie... tak mam museli odstavit este v porodke s tym zacali... navyse maleho mi aj v porodke vzali a nemohla som ho mat pri sebe, takze ho nastavili na umelu vyzivu
6. dub 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 hej mam aj ja,,,musim mu daky hraci kutik vymysliet,,
@marhulka13 jaaj no skoda,,
6. dub 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka posielam foto ako sa ma zavesit ta macicka hadam to budes vediet :wink:
6. dub 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ahaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz chapem,,,a vraj,ze pre deti od 0rokov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hmm, to je velak skoda...moj Jurko je tu asi jediny, ktory ani nevie, ako chuti materske mlieko :frowning2:
6. dub 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďakovám vám dievčence :wink: :wink: :wink:
6. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 netrap sa tym,,ja mam niekedy pocit,ze niektore deticky na UM su stastnejsie ako moj,,,lebo ma stale malo,,stale je hladny
6. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka inak vsimam, ze ty mas riadneho papkaca..sa mi zda, ze si tu niekde pisala, ze vypije aj 210 ml, teda to nas by sa pogrcal jak male prasatko
6. dub 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. pozeram,ze vase deticky sa krasne hraju s dekami. tisko zaviim,tej nasej sa nechce a nezaujima ju to akosi. obcas sa poobzera a to je tak vsetko. doteraz som ju este ani na caj poriadne naucila,stale struha kysle ksichtiky a vypluva mi to. ale hadam do velkej noci to nejako zvladneme.
poradte nieco,aby spinkala pekne,lebo vcera mi spala tak po 10-15 cely den a vecer to s nou bolo na nevydrzanie. ani nechce papat poriadne,takze pije aj dve hodiny. na nervy obcas :confused:
6. dub 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 mne radila kamaratka a tak to aj robim ked sa deticky zobudia byt hore aspon do 2 hodiny a potom dat az spinkat, malinka ked sa zobudi tak sa s nou pomaznam , potom ju dam na brusko, papat, ide sa pohrat do postielky s hrackami, potom si ju dam na postel a hram sa snou este ja , potom popestujem, pochodime po dome, prebalim, dam ju opat do postielky s hrackami a ked zacne mrnkat viem ze je unavena prehodim do kocika a ideme spinkat... :wink:
@mafynka :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 vcera vecer som urobila 210nutrilon,,a veru musela som este dokojit,co mu bolo malo :grinning:
6. dub 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy chcela som sa spýtať, ktoré dávate bábatkám sunar NUTRILON ci by ste nechceli kupovať lacnejšie mame super dodávateľa a čím viac nás bude tým lacnejšie ho možme mať.Normalne su to také pálky za to, ja chalabohu ešte kojím no už pomaly musím aj prikrmovať tak sa bojím,že sa mi stráca mliečko...som rada,že to nebude vychádzať až tak veľa, myslím, že každé eurko príde vhod na niečo iné, budem rada, ak si navzájom možme pomocť ...ak by niektorá z Vás mala záujem, stačí mi napísať do IP a pošlem bližšie info
6. dub 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, konecne mam trosku casu tak pisem co nove...citam vas stale, aj ked nemam cas prispievat. Vsetky mate krasne deticky, je radost na ne pozerat. A ako nam to rychlo leti, ze? My mame tiez o chvilu 2mesiace, Tobias je uz riadny valibuk, vcera sme mali poradnu, tak vazi uz 5700g, tucko :slight_smile: Uz aj menej placka, zacina ho viac zaujimat vsetko okolo, len keby v noci pospinkal dlhsie. Budi sa mi skoro kazde 2 hodiny na papanie, hladosko.

@mafynka kedy oslavujete Tobiaskove meniny? Lebo ja som v jednom kalendari nasla jeho meniny na Tibora, a zase jedna kamoska ktora ma tiez Tobiaska mi hovorila, ze oni budu olavovat 13.9, neviem ci to je podla nejakeho zahranicneho kalendara...tak teraz neviem kedy vlastne ma meninky :sweat_smile:
6. dub 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 kamosky dve oslavuju tobiasa 13.juna :grinning:
6. dub 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning: no vidis dalsi datum, tak asi budeme oslavovat 3x rocne , ved maly by sa len potesil tomu :grinning:
6. dub 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ahaaa, tak asi potom budem aj my oslavovat 13.6, rozmyslam teraz ze mozno aj ta moja kamoska ked som jej pisala kedy oslavuju meniny chcela napisat 13.6 a nie 13.9, pisala mi to narychlo tak mozno sa aj pomylila. Spytam sa jej este raz. No dakujem :slight_smile:
6. dub 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 ty kokos,,ze mesiac aj daco a vy 5700???,,,hihi a ja tu lamentujem,ze mame dva mesiace a 5 a pol kila,,,tak to my chuducki oproti vaaaam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tobiaska som nasla len 13.9. v kalendari,,tak ideme asi vtedy oslavovat...o dalsich datumoch som nevedela,,,lebo v novembi mam ja meniny aj svagor,,tak to by bola pre babku zataz na penazenku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a zasa jun,,hmmm tam je den deti,,,,takze mi ostava september,,nech ma pekne sviatky rozdelene na cely rok,,nie po sebe hned :grinning: aaaalebo budeme oslavovat aj 13.6. aj 13.9. a aj v novembri,,,aspon bude veeela darcekov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby...Konečne som tu,lebo sme dva dni nemohli dať so Stellou rady...Najprv sme mysleli že ma zapal uška,ale dktorka nas z toho vyviedla...a vraj jej po zdravotnej stranke nič nebolo...Chuderka tolko čo na sekundu zatvorila očka hned vykopla nožky a vystrelila ručičky..no proste vobec nemohla dva dni zatvoriť oči...Tak nakoniec mala zaspate z oči...Ja som z toho už zufala,červenu šnurku nosime...tak neviem či teraz dieťa nemam nikomu ukazovať alebo čo???
Dnes je to už našťastie lepšie... :wink: :wink: :wink:
Inač ja mam baby take silne kramy,že menim v noci 3 vložky je toto normalne??? :confounded: :confounded: :confounded:
6. dub 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

@domigb chúďatko malinká. :frowning2: ale aspoň,že už je dobre. Tie krámy...podľa mňa to neni normálne,asi by som radšej pre istotu zavolala dr.

@alexis13 , @mafynka krásnu deku máte. :slight_smile:
6. dub 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka len aby sa vám to s tým trojim oslavovaním o pár rokov nevypomstilo :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 malinká je krásna okaňa a náááádherne sa rehúňa :slight_smile:
@potokin aj Emily je zlatunká.ako veľmi vyrástla :wink:
6. dub 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja hlasim, ze na dvoumesicni kontrole 6,7kg.. :sunglasses: kdo je viiiiic? :grinning:
6. dub 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek