• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
6. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 dakujem...No veru potrápli sme sa... :cry: :cry: :cry:
Teraz práve čitam nejaké forum o tych kramoch a vraj po porode ich niektore maju také silné.tak teraz neviem... :confounded: :confounded: :confounded:
6. dub 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj, ale ste tu toho popisali baby dnes:slight_smile: teraz som vas docitala...
Tie ktore ste pisali, ze dva dni ste mali problem s detickami, tak ja mam to iste, nie je to az take hrozne, ako u vas, ale aj tak mal maly problem vcera a dnes spat doobedu...neviem, ci ho boli to ockovanie na pliecku, lebo to ma uz cervene a take trochu tvrde, alebo ho boli dupka, dnes sa mu tam vyhodilo par vyraziek:( ale v noci spal pokojne, tak neviem:( asi ma len zly den...v pondelok bol ako anjelik, skoro cely den prespinkal...Mozno je to vplyv mesiaca:slight_smile:

@domigb A co si musela urobit, aby jej to preslo? To sa len pytam, aby som vedela, lebo ja tieto odcarovania nepoznam a clovek nikdy nevie :grinning:

Pripajam aj ja fotku nasej hracej deky...ale zatial zaujima viac mojho psa ako Lea, vidno to aj na fotke:slight_smile:
6. dub 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 No tak toto my urcite neprekoname, my sme mali po mesiaci 3520 g:slight_smile:
6. dub 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ja to inak tiez robim tak, ze sa mu venujem tak 1.5-2 hodinky odkedy sa prebudi...ale my aj dost dlho kojime, aj 45 minut, sem tam si pritom pospinka na cicine:slight_smile: ale robime to iste co vy:slight_smile:)) a ono to rychlo zbehne:slight_smile:
6. dub 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Leusko sa o deku este tiez nezaujima, este su na to nase deticky male, to ich zacne zaujimat tak na 2 mesiace...Leusko iba minuly tyzden zacal vnimat kolotoc nad postielkou, lebo sa mu to hybe, dokaze sa na to pozerat aj 15 minut...a niekedy pri tom aj zaspi:slight_smile:
6. dub 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 tak najprv tu bola zhodiť suseda uhlíky....Ale nepomohlo,lebo na to zaspala...Tak potom nejaká babka nejakej dediny,čo ju pozná moja babka jej tie uhlíky zhadzovala na viac krát...povedala,že mala velmi silné z oči...Neviem,možno vyzarám ako čarodejnca...ja na to ale verím aj ja som to raz mala...ležala som na neurologii s bolesťami hlavy a nič nezaberalo...Až tá pai mi pomohla.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb chuda malinke :frowning2: si vytrpela, a ozaj na nu pozeralo vela ludi, alebo z coho to mala?
6. dub 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 inak z očí mal uz aj náš Jurko..vraj na to pomaha, akmu trikrat prejdes po cele ocikanouplienkou, alebomu pretries oci rukami a povieš Na psa uroky,na teba zrost, alebo mu od vnutornehokutika smerom von olizes oci, 3x prave, 3x lave striedavo :slight_smile: .... a svokra tiez mu nieco robila a to mu pomohlo :slight_smile:
6. dub 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 jaj, som sa pobavila, hlavne s tym olizovanim oci:slight_smile: ale ak bude najhorsie, tak sa asi smiat nebudem:slight_smile: Ale som vdacna za tieto "bosoracke" rady, snad ich nebudem nikdy potrebovat...a este mi vysvetlite, ako sa robia tie uhliky...lebo o tom mi hovorila kamoska, len neviem ako sa to robi:slight_smile:
6. dub 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 ahoj, ja sa určite ozvem, lebo my v 6.týždňoch sme mali 5,9 kg, v dvoch mesiacoch radšej ani nechcem vedieť :grinning:
6. dub 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahote. Nebojte nic, na tych dekach sa detickam bude pacit. Moja sa tam vyhra asi tak hodinku :grinning: :grinning: :grinning: potom spinka a potom zasa hodinku v kresielku:grinning: a tak dookola:grinning: Inac tu tusom pisala alexis, ze dietatko treba unavit aby spinkalo. Cisto cista pravda. Aj pri malickych detickach aj pri vacsich.takze ja s mojou cvicim, rozpravam, pritahujem za rucicky, dvihame hlavicku, nosime sa v satke, ptom zasa orzpravame, proste niekedy je hore aj dve hodiny. Potom sa nakoji a zaspi ako drevo!!! Tak isto aj vecer pred spinkanim.M aximalne sa jej venujem a o siedmej uz drichme.
Pridavam aj ja nejake najnovsie fotecky fotecky
6. dub 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este zoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212
@marhulka13 no kukalo na nu dosť ludi v nedelu ked sme boli vonku a mala to vraj od mladej ženy... :confounded: :confounded: :confounded:
Ja zasa potieram malu so svojm močom a hovorí sa pri tom:(po východniarsky) čím ši še rodzila tým še i uzdrav.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. dub 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 fuu ze 45 minut to by som mala s prs vechet :grinning: :grinning: moja papa tak maximalne do 10,15 minut viac nechce zacne mi revat na cecku a to viem ze ma dost :grinning:
6. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 jeeeeej presne taku istu deku mame aj my. som zvedava kedy ju zacnu zaujimat aj take tie kopacie panelykde hra hudba :slight_smile:
6. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett fajnova fotka ta co mas malicku skovatu pod tým červenym tričkom či čo to je :grinning: :grinning: :grinning: a maly ako leze :grinning: sranda

zajtra v novinach sme je ockovaci kalendar a info o ockovani ak by ste chceli kupit :wink:
6. dub 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 to je baby satka:grinning: Fungujeme tak ked ideme tych 5 poschodi dole, ked ideme na prechadzku. Kedze simonko este poriadne nevie chodit po schodikocha.
No, vylezie vsade. Niekedy na poslednu chvilu ho stiham davat dole z nabytku, alebo z linky... Najhorsie ked kojim, v tredy sa len modlim, nech je dobrucky:grinning:
6. dub 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ty pouzivas latkovky, vsak? doktorka mi ich odporucila lebo mame problemy so zaareninami. aku mas znacku? ako si spokojna?
6. dub 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja sa hlasim z kontroly, v piatok mame 6 tyzdnov a vazime 5,53kg :slight_smile:
6. dub 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby je mi hrozne, mam skoro 39 teplotu a uz 3x od narodenia maleho zapal prsnika, ma asi porazi
6. dub 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Krasna vaha:grinning: Mno, pevne nervy prajem s tym kojenim. Mala by si si dat asi paralen, nad 38, by sa kojit nemalo, aspon co mne takto vraveli. :unamused: :unamused: :unamused:
6. dub 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie je mozne,,moje dieta spi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

inak na to z oci zacinam verit aj ja pomaly,,vzdy mi tazko zaspava,,ak sa s niekym stretneme,kto kuka moc do kocika..malemu som kupila cervene srdiecko a davam do kocika,,,a ma uz aj na rucke cerveny naramok,,,

rozmyslam,ze si kupim nosic,,len neviem aky,,priatel mi to sice zakazal,ze nie je dobre na chrbticu,,ale tak na prechadzku so psami na hodinku hadam mozem don dat,,alebo kym si narychlo zrobim papat
6. dub 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozik baby, co tu piseteo tom cviceni,ako cvicites babatkami?? hlavne ako imroztvaratedlane?? nechcem to sJurkom velmi prehanat, nechmu neubliztim, teda neviem, co vsetkosa mozea co nie.... kamoska mi radila, zeuz ho mozem aj posadita podopriet, no nezda sa mi, ze uz take moze :confused: a kolko sa im denne takto aktivne venujete?lebo Jurko ked ma svoj urevanyden, tak ho nic nezaujima, nech robim cokolvek
juuuj, takto nosit babatko bysom aj ja brala, skoda, ze nemozem :frowning2: :frowning2: chyba mi s malinkym takz dlhsi citovy kontakt :frowning2:
6. dub 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 waaaw ake krasne babo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin mala ma hemangion na hlavicke???
@marhulka13 ja cvicim takto: najprv na chrbatiku, ruckami, hore dole, rozpazit, upazit a ja neviem co vsetko:grinning: Potom ju pritahujem do sedu, ale tak, ze musi drzat hlavicku, to znamena, ze hlavicka by mu nemala visiet, ked ho budes tahat hore. Potom na brusku. Polozim ho na gauc a klaknem si do urovne oci a rozpravam na nu a ona drzi hlavu potom dlho predlho. no a nozkami. Ku brusku a nas5. Potom rucku lavu k pravej nozke a pravu k lavej.
Co sa tyka toho "sedenia". Ja si sadnem, opriem sa a malu si dam na hrud chbatikom, tak, ze pozera do izby, to ju velmi zaujima snazi sa "sadnut si". Alebo si sadnem, pokrcim nohy v kolenach a "usadim" si ju tgak ako v autosedacku a kecame spolu. Nohy podla potreby davam raz vyssie a raz dole, aby som ju trosku polohovala, lebo mi vypravame aj 20 minut.
6. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 nechapem ako myslis,ze ho dlho nemozes nosit? moj tobi zacina kecalkovat,,rano vzdy placka,,tak to ho bud hojdam na nohach,,alebo ked lezim a mam skrcene nohy,tak ho na ne polozim a kuka do okna,,alebo si ho polozim na brucho a mojkam,,pri tom niekedy zaspi,,alebo ho hontrlam na fit lopte,,alebo si na nu sadnem a skaceme,,potom cvicim tak,ze ho dam na brusko a ruky mu dam na chodidla,aby mal prekazku a posuval sa,,alebo mu prelozim nohy cez seba a on sa prevracia,,potom ho chytam za rucky a posadi sa,,potom nozky k brusku,,nozky k ruckam,,a takto rozne
6. dub 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka chrbtici to nevadi, ved tie nosice chrbatik pevne drzia,aj satkou to je pekne fixovane. No a je to dobre aj na klby, pretoze ak je spravne ulozene, ako keby bolo na siroko balene. Ved i precitaj na stranke http://www.nosime.sk/sk/vsetko-o-noseni/
6. dub 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ok,,skusim kuknut,,,by ma to velmi odlahcilo
6. dub 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek