• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett super tá šatka...ja mam tu istu...To je lilliputi nie???Len ja si Stellu tak pekne neviem do toho vložiť... :confounded: :confounded: :confounded:
6. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 my pouzivame totsbots a som s nimi velmi spokojna. mame tie ktore rastu s dietatkom takze cela sada nam vydrzi az po nocnik :slight_smile:
6. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett dala som si uz dva. proste hrozne. konecne mam dost mliecka a po zapale uz zas velmi malo. uz ma sest tyzdnov a iba sa trapime s tymto stale :frowning2:
6. dub 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb Ano, liliputi. :grinning: :grinning: :grinning: No musis si ju uviazat na pevnejsie a malu tam potom vpratat. ona po case trochu povoli, kedze je elasticka. Uvazujem potom nad kupou pevnej satky,len si neviem vybrat:frowning2:
6. dub 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett
@mafynka vdaka za rady :wink: no nemozem ho nosit kvoli mojej chrbtici, no to by som este prezila, lenze ja mam od narodenia obrnu a mam scasti ochrnutu lavu ruku, takze ju prakticky nepouzivam...a teraz ked je maly, tak pouzivam hlavne pravu ruku a mam ju fest pretazenu ako aj chrbticu... ja som taky frontovy hrdina doriadena :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze aj kupat musi iba mm, pri prebalovani si pomaham aj zubami a tak, ako to ide :grinning:
6. dub 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin neni jej to velke, kedze je to univerzalna velkost? mozes mi dat prosim link kde si to objednala?
6. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ee :frowning2: , ale :slight_smile: ... ja uzsom tak zvyknuta zit, mozno bysom to horsie znasala, kebysom takto ostala pocas zivota... viem si poradit skoro vo vsetkom, no na verejnosti velmi nechcem, neznasam to prikukanie ludi, akobysom boalz ineho sveta :rolling_eyes: len snurky velmi nemusim :sweat_smile: acasnicka zo mna tiez asi nebude
6. dub 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :frowning2: mrzi ma to, mas to tazke :frowning2:
6. dub 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tak to ma mrzi,,ale tak skus,nech ti ne brusku lezi,,bude pocut tvoje srdiecko,,aj to zblizuje
6. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin http://shopping.netsuite.com/s.nl/c.427532/sc.7/category.13/.f tie uplne spodne mas? staci 20 kusov? ako casto peries? neostavaju na nich flaky od stolice?
6. dub 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medunka1 ty brdo tak to velmi pekne priberaaate...kolko mal maly ked sa narodil? a čim ho prosim ta krmiš kukuričnym šrotom? :grinning: kojiš či dokrmuješ či oboje?
my sme boli na poradni skoro 7týždnoví a mali sme 5700g a 58cm takže tiež fajne rastieme :slight_smile: ale veru na vás nemáme :sweat_smile:
a malý je velmi kráááásny :slight_smile:
6. dub 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to je velmi zaujmave ta babyšatka..aj maš niečo podtym či len podprdu či ? ja neviem ja by som sa asi neodvažila v tom ist von..budu mi kukat na babo a tympadom aj do vystrihu :sweat_smile:
6. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer doma iba podprdu, ale von si dam pod to tricko. No cez leto asi len podprdu a malej iba plienocku. Je v tom dost teplo, kedze tela sa nam navzajom zohrievaju. :grinning: :grinning: :grinning:
6. dub 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, zase som tu dlhsie nebola. Ale ako som predtym slubila posielam foto z fotenia :slight_smile:
6. dub 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 náááááádhernéééé fotečky :wink:
6. dub 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 kraaaasne fotky,,,este krajsie deturence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ty kokos baby,,ja uz nutrilon dokrmujem materskym,,to uz kde sme!pred hodkou spapal 210ml nutrilonu a teraz som musela nakojit,,
6. dub 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 waw perfektne fotky...kto ta fotil? kolko ta vyšli?
6. dub 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 nadhera!!!!
6. dub 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett a nemaš problem si to uvezovat? to si najskor uviažeš a potom tam daš malú? vyzera to zaujmavo, pozerala som ten link čo si hodila. na doma by som to možno nosila, a ked nosíš napr hodinu malú tak ti neni tažká?
6. dub 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4
@mafynka
@arrett
@jenny_fer vsetky dakujem :slight_smile: ja som to dostala ako darcek, ale 30 fotiek stalo 30 EUR
http://www.facebook.com/fotoSandra
6. dub 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 a to ste išli k nej do ateliéru alebo prišla k vám?
6. dub 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 isli sme k nej do atelieru. Ale pocula som, ze niekto chodi aj domou
6. dub 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer ano, najprv uviazes a potom davas babo... aspon tak ako to mam ja odfotene. Kriz s kapsou von. No su rozne moznosti ako viazat. pozri tu http://www.modrykonik.sk/forum/tema/babysatka-navody-na-viazanie/?page=1
Ja som sa tiez bala, ale vobec to nie je tazke, pave naopak. Skusala som to doma s notebookom, plysakom a pred zrkadlom. 2-3 krat a je to. Mam doma aj manducu, ale viac mi vyhovuje satka. Nie je taka "tazka" ako manduca. Chrbat ma neboli. Dolezie pre mna je, ze mam volne ruky a mozem robit co cchem. So simonkom tak chodime do materskeho centra a v pohode ho zodvihnem na smyklavku, nakrmim, dam pit, hore, dole po schodoch... Malu tamdavam zvycajne doma ak je simon neposlusny a budi mi ju, vrieska, krici a ked cchem aby si pospinkala. Alebo ak je velmi nervozna, tak sa pri mne ukludni a pekne zaspinka. Alebo iba tak kuka kade tade:grinning:
6. dub 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby tu je pekne vela fotiek drobcov od kedy som tu nebola. Vsetky deturence su nadherne, no podarili sa nam :dizzy_face:
6. dub 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic baby, idem odsat mlieko pre snyceka a spinkat... Bru noc! :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
6. dub 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. dub 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 prenááááááááááádherné fotky

6. dub 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek