• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@matiniki5 dakujeeeeem už som sa ohlasila tej fotografkeaj ja, nenormalne krasne fotky ma, dufam že aj mne spravi takee...ako to prebiehalo to fotenie? ako dlho a bola trpezliva ak maly plakal alebo ak by nahodou moj chcel prso? v atelieri ma všetky tie veci k foteniu čapice atd alebo si si nosila niečo? ja viem vela otazok prepač že otravujem ale su nadherne tie fotky ...hadam mi odpovieš :grinning:
6. dub 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby to zočí čo ste tu spomínali, ja som tiež tomu neverila kym jedna staršia pani neuriekla moju dcérku ked bola menšia, mala asi niečo vyše roka a ona je velmi spoločenské a komunikatívne dieta takže s tou pani sa hrala a ked sme odišli, vkuse revala zničoho nič a nijak sme ju nevedeli ukludnit tak sme zastavili auto, ukludnovala som ju všelijak, snažila som sa ju zaujat všeličim a čičikat a vobec nič nezaberalo už sa začala skoro dusit soplami a kašlom ako strašne vrieskala, velmi som sa bála ale naštastie ma napadlo jej pretriet oči s ocikanou plienkou (svokra ma to naučila tak som jej to robievala každy večer) a chvalabohu to normalne zabralo a hned... velmi mi odlahlo...velke dakujem svokre že ma to naučila... inak nechcem ani vediet ako by to dopadlo...
takže baby verte tomu, noste červené stužky a robte zočí ocikanou plienkou, o tych uhlikoch som nepočula ale možno aj to zabera neviem...
6. dub 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 dakujem :slight_smile:
@jenny_fer neniesli sme si nic. Ona tam vsetko ma, to ti pozicia. Bolo aj super ze mala tam aj fajn teplucko, ze som sa nebala maleho vyzliect. Mala aj trpezlivost, Nikiho som tam tiez musela kojit. Len nam robila aj rodinne fotky a nestihli sme uplne vsetko co som chcela, ale nevadi, ja tam urcite este pojdem s detmi aj ked este podrastu.
Ona mi hovorila, ze ked foti taketo male babatka nieje dobre to kombinovat s rodinnymi, lebo na babatko treba viac casu...ak mas este niake otazky, kludne sa pytaj :wink:
6. dub 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky vy už mate kramy všetky? kedy sa vam spustili odkedy ste prestali krvacat? ja som dlho krvacala, 4tyždne ale tie posledne 2tydne len tak obdeň..
Kojím chvalabohu, mliečka máme viac, vdaka čaju leros a vinei, možem len doporučit, hned sa mi spravilo viac mlieka od tej vinei a ešte ked to kombinujem s tym čajom..maly je velmi spokojny, sice sa zzozačiatku trošku drhne ked mu začne striekat mlieko na všetky strany tak nestiha preglgat ale ked je veeelmi hladny tak stiha :grinning:
dnes sme boli u očnej, bohužial mu museli prepláchnut ten očný kanalik, velmi mi srdce trhalo ked som ho počula plakat a to som bola na chodbe, malinky moj bol statočny, celkom rychlo sa ukludnil a zaspal..
kočky tie čo mate chlapcov, majú pipiky v pohode? moj ma kratšiu predkožku či čo to je, boli sme aj u urologa a povedal že to ma atypicke a ešte nejake doktorske vyrazy ale vraj by s tym nemal mat problem ak to nebude mat zalomene alebo čo, zatial to nema, ukludnil ma že pravdepodobne nebude mat s tym problemy ale aj tak mame dojst na kontrolu ked bude mat 2-3roky..
od včera je Tomino trošku nesvoj, tiež asi kvoli pliecku, ma tam chrastičku ale včera tam mal ešte dost hnisu,asi mu to same vytieklo. a dnes ešte ten vyplach oka, tak je malinky moj trošku rozhodeny, plačlivy, ale naštastie sa dovečera ukludnil a 20,30 už spinkal a ešte spinka tak idem rychlo aj ja lebo po polnoci bude vstavat takže dobru noc babizne :wink: teda ak tu ešte niekto je? :sweat_smile:
6. dub 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 aha, no dobre že si ma upozornila s tym že by sa nemali miešat rodinne a babatkovske, tak to asi tiež rozhodim na 2x a zatial by som teda len maleho dala fotit kym je maličky.. a kolko času vám dala ako dlho ste boli v atelieri?
6. dub 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ake krasne fotky ste tu pridali :slight_smile: radost pozerat :slight_smile:

my sme dnes boli pozriet v mojej praci,tak tam mala bola ako anjelik a aj cajik pila :grinning: ale pri kupani revala ako pavian,no uz sa snazim ju uspat. u nas je celkom tazke ju zaujat na dve hodinky,lebo na nu nic neplati. pokial sa poriadne nenapapa,tak bude revat ako pavian,takze ani ja nic nespravim. a zaujat ju dokazem asi tak na pol hodinky,aj to je niekedy vela. ale hadam,postupne vycvicim ako taku opicku :sweat_smile:
a tie vahy, no teeda. my sa mozeme schovat. zatial sme stale pod 4kg a to uz bezi 6. tyzden, takze kym sa dopracujeme k piatim,tak to potrva :grinning:

@mafynka no pekneho hladoska mas. neda sa kupit pre hladnejsie deti mlieko? tu ho maju,tak mam v plane kupit a vyskusat. inac,ja sa smejem,ze tiez dokrmujem,ale mojim. co je tak raz za den.
6. dub 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer ja este ziadne kramy nemam :grinning: a ani mi to nechyba :grinning:
6. dub 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj Tominko :slight_smile:
6. dub 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer hej je to lepsie nemiesat. Lebo Martinka to tam potom uz nebavilo, tak tam robil iba zle a z muza tieklo, lebo tam bolo hrozne teplo, ale to muselo byt. Poslem ti do IP jej cislo na mobil, lebo neviem ci je na FB. Len niekedy je trosku problem sa jej dovolat.
6. dub 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer krasny chlapcek :dizzy_face:
6. dub 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer kramy este nemam a dufam, ze tak skoro mat ani nebudem :slight_smile:
6. dub 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 dakujem aj tvoji su nadherny :slight_smile:
6. dub 2011 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 oni sa daju zmensovat takymi cvockami takze nie :slight_smile: je to uplne v pohode na zaciatku ked sa narodila jej boli trosku vacsie ale teraz uplne v pohode :slight_smile:
7. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 presne take mame ak si v uk je dobra stranka odkial som ich kupovala flaky na nich vobec neostavaju mam ich 20 a periem tak kazdy druhy den takze uplne v pohode si vystacime :slight_smile:
7. dub 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. dub 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer nadherneeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre ranko, krasny den, tak ficim prat, zehlita upratovat :grinning:
malinky mi spal od 20.00 do 6.00 uz treti den, takze som aj dobre vyspata a full of energy :grinning: :grinning: :grinning:
pridavam aj ja par foto zo zoo :slight_smile:
7. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin praveze som na slovensku..... ale mozno posielaju aj sem, nie? neviem ako inak ich zozeniem
7. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, krásne fotečky svojich detičiek tu dávate :slight_smile: krásne nám rastú...
tak aj ja tu dávam nejakú:
7. dub 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. pozeram,ze kazda pridava fotky drobcov,tak ja idem tiez cosi pridat. musim ale aj spravit,no pajedi sa,lebo ma akurat flasu,tak za chvilku odfotim a pridam :slight_smile:

@bambulka0406 co zhanas? ja som v uk,tak kludne mozem pozriet :wink:
7. dub 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zopar nasich :slight_smile: inac,aj vasim drobcom tak smrdi z ust? :sweat_smile: :grinning:
7. dub 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no ta firma ich na slovensko neposiela uz som ich kontaktovala lebo som od nich nieco chcela je tam velmi vysoky poplatok ale mozno najdes nejaku inu firmu ktora ich ma. my mame tie flexi tots alebo tak nejako. ale skus sa pripadne popytat bab tu na koniku je tema a tie ti mozno odporucia nieco co sa oplati tu na slovensku
7. dub 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Bambulka krasna...kolko vazi? Lebo sme asi rovnako stary, ale nas Leusko je oproti Tvojej kraske take vrabciatko:slight_smile:)) Kolko Ti vypije na jedno krmenie? Ja som si nevsimla, ze by malemu smrdelo z ust, ale ovoniam, ked sa zobudi:slight_smile: Ale ja mam celkovo slaby cuch, ta poprosim draheho, nech ovonia vecer:slight_smile:

Baby, mne to moje dieta dava dnes zase poriadne zabrat, chce papat kazde dve hodiny, spi medzitym tak 30 minut, 15 minut ho bavi hranie a zvysok prereve, nepomaha ani nosenie na rukach...no som hotova:( Od nervov som dnes zacala vysavat, tak to ho utisilo tak na 15 minut:slight_smile: A uz som aj myslela na tie odcarovacie procedury, ale ked som ho prebalovala, ta sa ocikal az na hlave, tak si to odcarovanie urobil sam:slight_smile: Ked sa zobudi, tak mu supnem UM a pojdem s nim von, tak dufam, ze aspon tam bude spat, ciciak maly...
A idem sa zase chvalit, dnes som konecne zapla prve rifle:slight_smile:)) Sice brusko cez nich trochu preteka, ale hlavne ze uz nemusim vkuse nosit slusacke teplaky, ked idem von:slight_smile:

Prajem vsetkym krasny slnecny den :grinning:
7. dub 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Krasne Ti spinka maly, super:slight_smile:
7. dub 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka @hrozienko11 Inak moja teta mi rozpravala, ze ona nemala vobec mlieko, ked sa narodil bratranec a ze po prvom mesiaci ho zacala krmit riedkou krupicou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to len tak na okraj, k tym malym hladosom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin tie posledne? http://shopping.netsuite.com/s.nl/c.427532/sc.7/category.3897/.f no ja som sa o to zaujimala pred porodom, som im pisala, oni maju vacsinou vsetky mozne znacky, nie takto jedny a mne sa to nechce kupovat po par kusoch a skusat co mi sadne, tak som chcela, aby mi niekto odporucil takto sadu
7. dub 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 plienky tots bots som chcela objednat, len ich neposielaju na slovensko :frowning2:
7. dub 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 so spanim v noci problemy zatial nemame, no cez den by si mohli s tvojim Leuškom ruky podať :grinning: náš je tiež také vrabčiatko, o mesiac menšie deti su tu vacsie ako Jurko
inak tu krupicu davalaaj segranka dcere, lebo jej nic nechcela jest, pediater ich chcel dat do nemk ya mala za tyzden pribrala 650 g :dizzy_face:
no, s oblecenim mam aj ja problem, no opacny, mne je vsetko velke :unamused: vazim iba 47 kg, takze este menej nez pred tehu.esteze aspon fotky rozsiruju :rolling_eyes:
7. dub 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky. Chcem sa opýtať tie čo máte nosiče liliputi ako ste spokojné. Ja uvažujem že ho objednám, len neviem či je nastavitelný aj na menších aj v)čších, pretože ja som menšieho vzrastu a manžel je taký macko, tak či to bude pasovat, su tie pruhy nastavitelne aj tak? Pozerala som na stránku nosime.sk, ale neviem sa rozhodnút ktorý nosič kupit, šatku asi nie, to by som si ja nebola ista. Tak ak mate skusenosti, tak budem rada ak mi poradíte. Vopred dakujem. Pekný slnečný dník prajem.
7. dub 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Veru, Leusko v noci tiez dobre spinka...ale musim zaklopat na drevo, lebo neviem, co tieto posledne dni s nim je...:( Dnes som ho chcela normalne zobudit, lebo uz ma cecky boleli, co boli take naliate, ale nakoniec som odsala a len co som odsala, tak sa zobudil:slight_smile: truhlik maly:slight_smile: Ale zatial este zvladam tie jeho doobednajsie nalady, ale keby som dnes mala doma cigaretu, ta prisam veru, ze si jednu zapalim:slight_smile: esteze nebolo nic po ruke:slight_smile:
7. dub 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek