• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leonard2002 tak my len vyzerame tucni :grinning: ona ma velke lica po mne,tak to jej pridava na vahe. zatial stale nosime 56 a este sme nedosiahli 4kg. ale nevadi mi to,lebo,ked ju musim nosit,dava mi to velmi zabrat na ruky. okrem toho,ze som ich mala polamane,mi este priblemy robia miesta po kapilarach :confounded: a je mi tak tych 90ml na krmenie,este stale. no obcas da aj 120,no to tak raz denne.

@marhulka13 tiez sa pridavam k tomu spanku cez den. teraz ma oci zavrete,lebo jej drzim flasku. ale ako ju dam prec,uz je hore. esteze je vonku pekne a ked sa mi podari naobedovat,mozeme ist. lebo dnes sa jej spat teda nechce :fearful:
si pamatam,ze kedysi boli drozdove tabletky na priberanie. to sa ich mama najedla a aj tak nepribrala :sweat_smile:
7. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 no, tak mi tiez tak, ja ho dokrmujem UM iba vecer pred spanim, ale tiez spapa 90ml, niekedy 120ml...tak potom som kludna, bo uz som sa bala, ze malo papa ten moj ciciak:slight_smile:

Leusko uz spi dve hodiny vkuse...waw...ze dnes rekord...normalne som sa stihla osprsit, napapat, aj nieco pozehlit...a idem trochu vylozit nohy, kym sa zobudI:slight_smile:
7. dub 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 aha.a ostatne baby sa k tomu ako dopracovali? kludne napis do ip,pokusila by som sa pomoct

@leonard2002 ako ti je dobre,ze tolko uz spi :grinning: moja akurat zaspala,mala som ju chvilku na rukach,cucla trikrat z flase a uz mam cas aj na obed :grinning: a maly ti kolko vazi? mne sa zas zdalo,ze vela papa a rozmyslam kupit mlieko pre hladnejsie deti :sweat_smile:
7. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Minuly tyzden na poradni mal 3520 g...
7. dub 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer pytala si sa na tie kramy..tak prinašam svoj zažitok...Baby dnes v noci zo mna normalne že vystrelila krv...moc vela...normalne že až na matrac.....a už 4 dni pred tym som mala velmi silne kramy...tak som s tym utekala k doktorovi...Zasa už po druhy krat mi dal injekcie na staiahntie maternice a zasa antibiotika...v nemocnici mi zaniesli nejake e-coly (baktériu) takže som nadšená...Najhoršie ale bolo,že po tej ijekcii som normalne dostala na 40 minut kontrakcie...normalne jak pred pordom..Neviem či to je normalne ale bolo...Do toho už mažel musel utekať do roboty...a moju Stellu chytila kolika...nevedela som či skor ratovať seba či malú. :cry: :cry: :cry: strašné!!!
7. dub 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nádherné detičky!!Všetky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pridávam aj ja nejaké :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 heh to poznám tu chuť na cigu...Ja už nekojím...takže si dám... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to je mi lúto...ozaj to nemáš v živote ľahké... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. dub 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja uz som zvyknuta, kedze som takto od narodenia, da sa s tym tak naucit zit, ze ta malo čo obmedzuje, no pri babatku ma to zacina stale viac obmedzovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fuha, to take silne kramy mas?? ja mam tiez toho bacila, no kramy som este nemala, v pondelok by som vraj mala dostat... a teraz si ako na tom?
7. dub 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett prosim ta,ako davas malej nozky do toho nosica?,,,lebo ja som dnes kupila nosic,a medzi nozkami to ma moc siroke,,,neviem,ci ho tam mam davat,alebo este pockat
7. dub 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ano presne tie mame a ja som s nimi velmi spokojna periem ich v lovele a uplne super vyjdu aj z kakanic. nic na nich neostava aj som sa bala ale je to uplne v pohode. su do nich take papierove alebo flisove vlozky z ktorych strasie hovienko do zachoda a ja ich oplachnem v rukach dam do kybla a periem aj za 2 ci 3dni :slight_smile:
7. dub 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :cry: :cry: :cry:
ty máš čo za bacila???lebo ja aj ureaplasmy aj tie e-coly :cry: :cry: :cry:
No momentalne este krvacam asi tak že kazde dve hodky mam plnu vložku..ale zlepší sa dufam...
inac mna sa dnes gyndoš pytal..nie je možné že ste tehotná???neviem prečo sa to pytal...sice sme raz skúšali ale pochybujem..teda dufam...viem,že dieťa je dar...ale na teraz mám toho až až :astonished: :astonished: :astonished:
7. dub 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002
@marhulka13 pripájam sa v noci spíme dobre...len cez den nič nestíham...ale radšej takto akoby sa to malo vymeniť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer naše mimča su pdobne narodené...Tvj malý už robí niečo špeciálne....Moja sa už asi tri tyzdne na nas usmieva...ale agggg este nerobí...tvoj už ano? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb tie e-coly mi spominal a dal mi vtedy atb a macmiror, no odvtedy som na kontrole nebola, nechce sa mi :unamused: teda a to je normalne, ze tak strasne krvacas?? a este ked ti aj mala chyta koliky, no nezavidim ti :confounded:
7. dub 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, Jakubko ma tam,kde ma plienku ako ma klbiky stale take vlhke a biely mazok a ma to cervene. myslite, ze to je zaparenina? mam mu to tiez natierat? lebo ja natieram iba ritku....
7. dub 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 mne napísal CIPLOX atb....no neviem veru,či je to normalne...doktor asi sam nevedel povedal mi že vyčistená som dobre...no ja velmi tomu jeho predpotopnemu ultrazvuku neverím...asi navštívim aj iného doktora....je to uplne jak mrcha len v neskutočnom množstve...bledá som už jak vápenka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dub 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 to aj mna zaujíma..a tie čo máte slečny...natierate im aj pišulky??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. dub 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 moj Jurko to mal tiez, som mu to vzdy umyla a posypala pudrom a casto ho necham vetrat..a teraz je uz uplne v poriadku
7. dub 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb fuha, ved z tolkeho krvacania budes slaba... hm, som zvedava, ci je to normalne
7. dub 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb Veru veru, ked maju vystrajat, tak radsej cez den:slight_smile:
7. dub 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ze aku frajersku suknicku ma Tvoja Stella:slight_smile:
7. dub 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, tak nakoniec Leo spal od pol 12 do pol 4, potom pol hodka kojenie a potom sme isli hned von a spal od 4-tej do pol 7-ej...ta ja neviem, ze co mu je furt doobedu, preco nechce spat:(
7. dub 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb a v kutiku duse Ti tu cigu zavidim a bude to to prve co urobim, ked prestanem kojit :grinning: :grinning: :grinning: Za vsetku tu bolest a odriekanie pocas tehu aj teraz:slight_smile:
7. dub 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaaj kocky,,ja mam uz nervy v koncoch,,,maly dnes nic neje,,daku minutku potaha a potom zacne na prsniku plakat,,nie a nie do ust vziat,,,a teraz to bolo hrozne,,stale plakal,,nie a nie prsnik vziat,len stale rev,,,nakoniec som mu musela dat flasu,ale pritom som sedela na lopte a hojdala,,neviem co mu je,,teraz som si odsala sotva 60ml,,neviem uz co mam robit,,,asi preto mi on vecer vypije tolko nutrilonu a potom este musim dokojit,,on mi cez den hladuje???
7. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hmm, ja sice nekojim,ale od narodenia odsavam...no vzdy mam na vecer menej mliecka ako cez den...nejeduje sa on preto,ze sa naucil na flasku a uz nechce tahat z prsnika?
7. dub 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nestresuj podla mna ti nehladuje len je vecer hladnejsi lebo ak ho kupes a podobne za den sa aj unavi a preto dobre papa. ja som dnes bola s laktacnou a ta mi povedala ze je to normalne ze mam radsej dat z oboch prs ked sa mala jeduje lebo mama pocit ze mam malo mliecka tak idem skusit tu senovku grecku som zvedava ci mi to pomoze. a ono to tiez moze byt ze su nasi maly prave v tom rastovom spurte a ze rychlejsie rastu a preto chcu aj viac papat :slight_smile:
7. dub 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41
@potokin ale on sa na prse jeduje,ze sa az zadusa,,proste ma odtlaca,mece sa a ani za svet tahat,,,z flase vypil navela materske mlieko 110ml,,,ale posledne dni aj slinta dost,,myslela som,ze to len ked je hladny,,nemozu ho boliet dasienka??,,,alebo proste nechce viac prsnik??,,,mam ho nasilu prikladat viac?,,,alebo ja neviem,,kojit prestat nechcem
7. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes sa tu niekto pytal, ci babatkam smrdi z ustociek. nasmu len vtedy,ked ma vrackaci den...a vlastne podla toho viem co to bude za den.. :unamused:
7. dub 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek