• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojte, kocikuje niekto v BA v medickej zahrade??
:grinning:
7. dub 2011 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka hmm neviem, ja sa v tom fakt nevyznam. Jakubko ma 4560g a pije 7krat denne okolo 100ml. obcas je hladnucky a spapa 140ml
7. dub 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka slinta ked chce papat to robi aj moja alebo len tak trenuje pusu. moja sa tiez mece ale az ked jej mliecko netecie tak rychlo ako na zaciatku a to ju hneva potom musim stlacat prso aby tieklo lepsie. moze byt aj ze mu tecie moc rychlo a to sa mu nepaci. ale prikladaj ho stale nevzdavaj sa skus nieco na zvysenie tvorby mliecka ale moze byt ze si moc zvykol na flasu. dasienka ho nemaju preco boliet na zubky je este skoro :slight_smile:
7. dub 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavomir_slavik viem, ale nechcem to kupovat po kuse, ale sadu. a tu to vychadza aj drahsie
7. dub 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 skus sa spojit s touto strankou www.naturalbabyshower.co.uk ja som objednavala od nich a bola som spokojna dorucia aj na slovensko ale neviem za kolko
7. dub 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin dakujem, skusim :wink:
7. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja som take injekcie dostavala este v porodnici. ony prave maju vyvolat take kontrakcie, to znamena, ze sa ti maternica stahuje.
7. dub 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka To na byt široko, kvôli klbom. Zadoček musí byt dole, nisie ako kolena. Normálne tam posádky babo, chytni pod kolienkami a zodvihni nahor. Musí tam byt ako taká zába:grinning:
ja som dnes dostala mrchu. Už tretiu od pôrodu:slight_smile: Pri prvom som dostala po 5 mesiacoch:slight_smile:
7. dub 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett to tie nosice su podla velkosti??,,,bo mne to pride naozaj moc siroko,,chcela som ho tam dat,,ale proste tie nozky nesli tak roztiahnut,,a nasilu som nechcela
7. dub 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin tam nepotrebujes ziadne vrchne nohanicky?
7. dub 2011 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin jaj poplietla som si flexi tots s easy fit :slight_smile:
7. dub 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no teraz si ma normalne vystrašila s tymi silnymi kramami, ja som ešte nebola ani na kontrole, chcem ist po kramoch, no dufam že bude všetko ok, na začiatku tehu som mala cystu ktora zmizla, malý ju zatlačil ale dufam že sa neobjavi znova, zatial problemy nemam tak hadam je to ok, používam ešte ten rosalgyn znutra na čistenie aspon raz za 2-3dni ale sex ešte nebol, teda ešte ani príležitost nebola :sweat_smile: moj muž je ešte v zahraničí, ale už teraz niekedy by mal príst v najbližších dnoch, ale už som si zvykla, a ked mam 2 detičky pri sebe tak niekedy ani nemam čas si na neho spomenut nie ešte mu napisat :sweat_smile:

no moj maly sa tiež krasne usmieva, pekne dlho drží hlavičku a niečo špecialne? nech sa pači: tomáško sa hladká po líci sám s ceckom a smeje sa na tom :grinning: a ja tiež :grinning: a ešte vydava take zvuky ako ked sa zasmeje tak vyššim tonom a skúša rozne tony :slight_smile: je dost tučnučký takže ked ho dám na bruško tak dost dlho vydrží byt na laktoch a hlavičku hore a už začína aj nožkami kopat tak naraz. ked ho mam na chrbatiku tak sa mu niekedy podari stočit nabok ale ked je na rovnej tvrdej ploche na brušku tak sa vie sám prevrátit na chrbátik ale nie vždy len ked sa mu chce.
a inak je posledne 2dni dost mrzutý a plačlivý ale myslim si že ho boli plece, má tam chrastu a ešte včera ten vyplach očka mu robili tak ho dost pojedovali...za cely den pospal max hodinu v kuse inak furt na mne nalepeny alebo na cecku :grinning: naštastie v noci celkom dobre spava, ked ho uložim večer tak prespi 4-5hod a potom sa budi po 2-3hod takže sa celkom vyspim aj ja, samozrejme to tak nie je každu noc :slight_smile:
7. dub 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka Su väčšinou od narodenia, ale nie všetky. Veď to budeš mat niekde napísané
7. dub 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett kuknem
7. dub 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 potrebujes vrchne nohavicky ale tie su uz v tom celom baliku :slight_smile:
8. dub 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin uz som na to prisla, ako som spominala, som si ich poplietla s easy fit, tamnetreba nohavicky. inak postovne ma vyjde 20 libier takze este v pohode. spominala si, ze si nieco chcela objednat, k chces mozem ti to objednat a potom ti to poslem
8. dub 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ranečko maminy. Ako obliekate detičky do kočika?? ja som zufala , lebo netušim ako ju obliecť. na slnku horučava, v chladku zima :unamused:
8. dub 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 super ze ti to poslu :slight_smile: ja som potom uz zohonala co som potrebovala dakujem :slight_smile:
8. dub 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ahoj jo moja ma kosielku, dupacky dlhe nohy ruky ponozky pod nimi a svetrik ked je chladnejsie a v kociku je zakryta dekou jednou hrubskou a druhou tensou a podla toho ako je vonku davam jednu deku prec a ked je zimsie tak dve deky...ale vcera v tom teple isla von bez svetrika
8. dub 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 Ahoj, to ste vcera isli bez svetrika a s dvomi dekami? Tak to ja maleho riadne otuzujem. Ja som vcera isla tak, ze maly mal dupacky, ponozky, na tom taky overal a na vrchu bol zakrity len tym ritom od kocika. A ciapku samozrejme. Najprv som mu dala aj hrubu deku, ale ked sme vysli von, tak som ju dala prec. A spal 3 hodky. :grinning:
8. dub 2011 v 10:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, mam tiez babo narodene vo februari, a vidim, ze nie som jedina, co nestiha. chcem sa vas spytat ako u vas vyzera pliecko po ockovani tbc? my tam mame taky maly cerveny pupacik ale ked stlacim , malinka na to nereaguje.. este riesime vecerne kupanie, ked vyberiem malu z vanicky, nastane velky rev, som sa zlakla ci nie koliky, normalne mam strach ju kupat. az sa zadusa :unamused: a samozrejme este mame k tomu aj chrasticky na hlavicke :confounded: :confounded: je toho nejak vela.
8. dub 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 ahoj. My mame po ockovani tiez taku cervenu bodku, ale nastastie to nehnisa, ani sa nejak nezduva. A na hlavicke sme tiez mali take akoby supinky, tak som mu to po kupani trocha s kefkou na vlasy vycesala. Postupne a uz tam skoro nic nema. Neviem ci myslis to. :unamused:
8. dub 2011 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
cavte ved vcera bolo uz dost teplo aj na deky ... ja som mu dala len bodynko dlhy rukav, pancusky, gate, svetrik a ciapku, na nohy ponozky ... a mam taku logger deku zavinovaciu aj som ho hned odokryla, strasne teplo bolo ...
8. dub 2011 v 10:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chcem sa este spytat, koji niektora cez klobuciky?? :unamused:
8. dub 2011 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. dub 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

@vrabcek154 náš tiež narieka keď ho vyberiem z vaničky,ale ja to chápem tak,že práve preto,že som ho z tej vody zobrala,že mu je tam dobre.Pliecko máme asi také ako vy,malý červený pupáčik,tak neviem,či to je správna reakcia,lebo si pamätám,že staršiemu to hnisalo. :unamused:
A na hlavičke má tiež také akoby šupinky alebo čo,ale len tak mu to nejde vyčesávať,natieram mu to masťou infadolan a potom vyčesávam,ale ide to veľmi pomaličky.

@slavetka ja som kojila na začiatku.

8. dub 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 a potom ste presli na prsnik hned, alebo to chcelo trocha casu?
8. dub 2011 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@potokin ahoj, aj ja som sa dnes musela poradiť s našou dr, lebo malá mi síce v noci prespí. ale cez deň by papala aj každú hodinu a tiež sa jeduje. Stále ju len kojím, ani čajík nedávam.A viete čo som sa dozvedela??? že mám ju kojiť max 15min, keď treba aj z oboch prsníkov a potom jej dať ešte čajík. Ak vypije viac ako 30, tak jej mliečko nestačí a treba ju dokrmovať UM, ak nevypije, tak jej stačila a len sa jeduje.....ach jaj, naši malí "pubertiaci"......
8. dub 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dievčatá ani neuveríte čo sa mi stalo. Normálne som chytila zápal ramena. Myslela som, že od bolesti zomriem, nazaj by som aj omietku škriabala. Tak sme museli ísť na pohotovosť. Lenže tam mi nič nepomohli, lebo ked kojím nemôžem nič užívať a čo môžem kvôli kojeniu, nemôžem kvôli alergii. No strašné. Tak sa tu od nedele trápim, ruka mi visí na krku a nemôžem nič robiť. Už mi to aj chýba..malinkú si popestovať. To je strašné byť takto odkázaná.....
8. dub 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek