• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
zienky dakujem za odpovede, upokojili ste ma, ze som v tom neni sama, a este sa vas chcem spytat, idem nabuduci tyzden s manzelom na jeden den prec a malu nechavame strazit rodine, ale chcem aby oni prisli k nam, mala je naucena na postielku, a doma je doma. len manzel bude zase nesuhlasit, ze neverim jeho rodine a nechcem ju u nich nechat. :frowning2:
8. dub 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 no, toto poznam, tiez nerada nechavam maleho pri niekom. ja som raz musela ist do bratislavy a kedze sme z nitry, maleho som nechcela so sebou brat, mal iba 2 tyzdne. mama chcela, nech ho donesiem k nim do serede, no nastastie sa mi ponukla svokra, ze ona pride k nam do nitry az z komarna, to sa mi viac ratalo, ani neviem preco. tu mam vsetko, co potrebuje a nemusim to vlacit hore dolu. navyse ked som aj u nasich, vsetci si ho prekladaju z ruky do ruky, zavolaju aj desiatich susedov a vsetci ho očumujú, potom je nervozny chudacik, to neznášam. tu v nitre nikoho nepoznaju a Jurko ma pokoj :slight_smile:
8. dub 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 chlapci sa potia viac, aj moj tak, dokonca mu smrdeli nozky :grinning: a pri kojeni bol cerveny ako rak, u dcerky je to normalne, nepoti sa tak, tiez sme mali vcera iba body s dlhym a na to dupacky, podvecre este svetrik a zakryta bola dekou, dnes sme uz mali bundicku teplejsiu, lebo v KE fuka saleny vietor :grinning:
8. dub 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 no, tak nejak sme aj my dnes boli obleceny :slight_smile: a v lete ked bude 35 stupnov, tak uz vidim, jak sa bude jedovat.. teraz, ked je viac obleceny a je mu teplo, tak ziape jak o zivot :rolling_eyes:
8. dub 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no presne, tam sa to zhrnie, a mala chudatko sa vecer zblazni z toho, aka bude nervozna, toto ma dost jeduje, ze ked chcem aby mi ju niekto postrazil, tak ju tam musim zaniest, sice som tak este nespravila, mozno neskor, ale proste sa bojim.
8. dub 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj u nas v banovciach hrozne fuci, isla som naspat domov, mam otvorene okno a malu tu hojdam v nom.
zatial spinka....
8. dub 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning: v lete budu iba v plienkach :grinning:
8. dub 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 no tak to chápem, moja dcérka je tiež velmi živé dieta ale my byvame u svokrovcov a ona hocikedy vybehne hore po schodoch a je tam aj pol dna :slight_smile:
8. dub 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb nie neplačú všetky ked sa vytiahnu z vodu..moj vajčak neplače, zozačiatku plakal ale prišla som na to že mu bola zima, pre mna tam je teplo tych 21-22c ale jemu je zima tak mu vždy pred kupanim prikurim s elektrickym ohrievačkom, je tam jak v saune :grinning: ale je spokojny aj ked ho vytiahnem z vane, vklude sa utierame a obliekame. :slight_smile: plače len ked je vyhladovany pred kupanim :grinning:
8. dub 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 ty si z bánoviec nad bebravou?
8. dub 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova tak dnes je tu len 13 ... ale vcera padol v piestanoch teplotny rekord 26.
8. dub 2011 v 17:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 ahoj,,ja som dnes bola v hrackarni,,a mali tam tu deku safari za 30euro,,rovnaku ako mam ja,,,ja som ju kupovala aj s postovnych za 50 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som sa zasmiala,,ex-priatel keby to vedel,ma aj zabije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá,, boli ste už s deťúrencami na uvítaní v meste? a čo ste dostali??my sme už boli a dostali sme pokážku na 33 eur.... :wink:
8. dub 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 my sme riesili pliecko a riesime doteraz,,nam tam maly mal taky hnis, dokina to prepichla a vytlacila,,odvtedy prelepujeme a pudrujeme framikoynom,,ci ako sa to pise,,,2tt som to prelepovala,,uz ma chudak okolo chrastu z tych naplasti,,,teraz som to nechala tak,,ma tam trosku hnisu,ale uz to neriesim,,nema to cervene,,,a kupkanie,,my placeme pred kupanim,,ja kupem vo vedre,,tak sa vyprdka,,jemu sa po kupani vzdy ulavi,,on mi reve,ked ho vytahujem z vedra,ze chce ist naspat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: supinky v hlave mame aj my,,zatial neriesim,,cisti sa mu to same
8. dub 2011 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka do kelu , to poteší.....a ja som si vždy myslela, že cez net sa kupuje najlacnejšie....a to sa čudujem mojim rodičom, že vždy keď prídu letáky, všetko prezistia a vždy vedia, že čo je kde najlacnejšie.....a asi sa to aj oplatí, ako vidím....
8. dub 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 co je to ta ragada?
8. dub 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka vies male mesto,,tu nemoze byt nic drahe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. dub 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 lebo aj ja, mám tam rodičov aj sestry a brata...ale teraz bývam v novej dubnici...ale som tam skoro stále, aj som tam rodila...aj chodím k Baškovi :slight_smile:
8. dub 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zienky,,ked si babo grgne,znamena to,ze sa dobre napapal?
8. dub 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka no teeeda, aj ja chodim k baskovi, mozno sa aj pozname, nie si na fcb?
8. dub 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer Ahoj. Mám elasticku satku. Tá je pre malé deticky dobrá, pre veľké už nie. Tiež uvažuje nad kupou pevnej satky, ale iba z bazaru, za novú toľko určite nedam. Ak to porovnam s manducou, tak v šatke sa mi lepsie nosí aj Dasa je tam spokojnejsia. Uvazovala som, že predam nosič, ale nechám ešte pre synceka do lesa na chrbát. Uvidíme. Javy som na tvojom mieste už kupovala pevnú satku. Ale neporadim ti akú, sama neviem. Pozerala som na strane nosime.sk, ale zatiaľ iba tak narýchlo. A čo sa týka dĺžky, podľa toho ako chceš viazat. Ale myslím, že 4,6 metrov stačí.
8. dub 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka u nas to tak neplati, Jurko si odgrgne po kazdom jedeni, no zachvilku bol nepokojny. az ked si mi napisala, kolko vypije tvoj drobcek, tak ma napadlo mu zvysit davky a teraz ked sa apapa, nejde mu odgrgnut dobre, no je pokojny cely den... takze ja to rozlisujem ci sa dobre napapal, ci je pokojny, alebo mrnčí. no vsetky deti su tak indi-vindi, aj ked su len babence
8. dub 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
babetka grgaju lebo pri papani prehltuju aj vzduch aj ked to tak niekedy nevyzera :grinning: ked si grgne, ulavi sa mu a možno bude chciet dopapat ak neni najedene, tak je to vlastne aj u dospelych... :slight_smile:
8. dub 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hádžem nejake foto našej Nelky modelky či herečky???
8. dub 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 som Anton a Rena Koszeghyoví....tak hladaj, čakám.....
8. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

@kesulkarenka my nie,budeme mať krst v kostole.

@jenny_fer aj Mišeno je taká zmrzlinka.v byte máme tých 22st.,lebo bývame na prízemí v tehlovom byte a je dosť studený.kúpem ho v kuchyni a to tam musím predtým tiež ešte vykúriť sporákom,lebo sa trasie jak osika.zo mňa tečie,ale on si spokojne kopká.aj vodu ľúbi takú teplejšiu.

@arrett ,
@jenny_fer ja sa chystám tiež kúpiť pevnú šatku,elastická sa mi neoplatí.,Mám vybratú didymoc,zatiaľ... :grinning: ,ale až keď sa mi podarí predať nosič,v ktorom mi nechce byť.a ešte by som chcela aj nosič liliputi, >@arret ty ho tuším máš.
skúste vyzistiť referencie aj v týchto témach:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/babysatka/?page=last&post=last&lastref=il
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/noseni-deti/?page=last&post=last&lastref=il

@mafynka Miško si niekedy odgrgne a potom ešte pokračuje v papaní.takže u nás odgrgnutie vždy neznamená,že už sa dobre napapal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A už je to definitívne ex-priateľ?minule som ťa zahliadla v téme o svokrách a pochopila som to tak,že si sa k nemu vrátila,keď si bola naposledy odídená u rodičov. :unamused:

@denne73 jéééj babula,bohovská je.aj náš takto vyplazuje jazýček,keď ma chce napodobniť,ako rozprávam :grinning:
8. dub 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka môžem si ťa pridať aj ja?
8. dub 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 uz definitivne,,dnes som mu navrhla,ze maleho nevidel,nech dojde pozriet,bud dnes alebo zajtra rano,,aby boli dva dni spolu,,mi vravel,ze nie, ze on sa zajtra ide ozrat,,tak ako nechapem,,,vola mi akoze kazdy den niekolkokrat,,aj mi hovori obcas na konci hovoru,ze ma lubi,,,ale dnes sa vyjadril,ze uz nie sme par a nemam sa vracat,lebo mu to tak vyhovuje
8. dub 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
babyyy..koho nemam este na FB???
8. dub 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek