• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@denne73 no krásna je....ona sa tuším s mojou nelkou aj podobá.....
8. dub 2011 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka no mňa.... :frowning2:
8. dub 2011 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 jasnačka, budem rada
8. dub 2011 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenny_fer tie homeo su ricinus communis 5ch na zaciatku mi pomohli tak som zvedava ako to bude teraz
8. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kesulkarenka jeej je nádherná
8. dub 2011 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73 mala je perfektna ako vravis herecka :slight_smile:
8. dub 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka :angry: :angry: :angry: no fakt ukážkový otec.zavesila by som ho za "oné" do prievanu :angry:
8. dub 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka mňa máš?
8. dub 2011 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 veru tak,,ale hlavne,ze vsetkemu som ja navine,,lebo keby som drzala hubu pri kazdej akcii,tak by sme sa nehadali,,a vraj si mam na to zvyknut, bo bude chodit stale,,,,takze dovi dopo,,zajtra idem ku kadernicke,,to by bol cert,aby sme si nenasli noveho lepsieho ocka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsak my mladi a pekni :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: neviem,ci ta mam,,poslem ti do ip meno,tak kukni
8. dub 2011 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb mne doktor po injekciach povedal, ze sa to krvacanie moze na cas zhorsit, lebo vlastne odchadza ta krv, co tam nema co robit.
8. dub 2011 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka našla som ťa,už som ťa mala.už strácam prehľad,koho mám a koho nie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak tak,treba ísť kaderníčke,kozmetičke,aby si sa cítila lepšie. a ex nech ťa ... :grinning:
8. dub 2011 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kesulkarenka mne na FB nič nenašlo.skús nájsť ty mňa:Žaneta Moravčíková-Gregorová
8. dub 2011 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki sestra vcera prisla z blavy a apovedala, ze tam je uplne iny svet. tu pod tatrami je furt zima. a stale fuci :frowning2: :frowning2: :frowning2: aj teraz som radsej dala kociar dnu z balkona, aby mi ho neodfuklo :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2011 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 veru mam ta,,len ja uz nicky si na fb neviem spojit,,je toho taaak vela
8. dub 2011 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka mna nemas este na fb :grinning:
8. dub 2011 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 asi som ťa našla..
8. dub 2011 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@katarinasifrova tak to je ine ked si v tatroch , to jasne ze deky :slight_smile:)))
8. dub 2011 ve 22:26  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@katarinasifrova neviem ta najst
8. dub 2011 ve 22:27  • Odpověz  • To se mi líbí
inak k tomu obleceniu,,ja stale davam dupky, body,teply overal a este je vo fusaku,,a nikdy nie je spoteny :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: :fearful:
8. dub 2011 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ty si zo ST? ved ja som tam chodila do školy.......
8. dub 2011 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka no aspon niekto oblieka tak ako ja :grinning:
mozes si ma na fb pridat?
8. dub 2011 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kesulkarenka ja som sa len vydala,inak som z Nového Mesta.ale akurát pozerám,že máme spoločnú priateľku Janku Cancovú.Kde si k nej prišla?to mám spolužiačku zo strednej.ale sem na priemyslovku chodil môj manžel,možno sa aj poznáte. :slight_smile:
8. dub 2011 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka no ja tuším obliekam najmenej.malému dávam body,ponožky,dupačky bez rukávikov,čiapočku,tenký kabátik alebo svetrík.v kočíku má pod sebou tenkú deku,prikrytý je španielskou dekou a krytom kočára.
na noc má len body a pyžamko.
už aby bolo leto.to mu bude stačiť bodynko a klobúčik a cez nožičky plienka :grinning:
8. dub 2011 ve 22:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@katarinasifrova myslim,ze uz som ta pridala,,,no ja aj doma inak,24 stupnov v izbe a on ja dupky, body a svetrik,,proste je po mne,,ma rad teplo,inak je nervny,,,minule sme boli so sestrou v meste ona 3tyzdnoveho mal tenku ciapocku, kosielku,pancuchace a overal,,,,moj 8tt mal dupky, body, overal, tenku ciapku,aj hrubu ciapku,rukavicky proti skrabaniu a teple rukavicky,,vo sufaku zabaleny,,,,no sranda

@janette4 moj aj teraz spi v posteli,,ma dupky, body, lezi na zavinovacke,je nou prikryty,,dekou zababuseny a na tom ma este perinu,,a vobec nie je spoteny
8. dub 2011 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ja stale chodim v zimnej bundicke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pod nou mikina a tricko,,a je mi niekedy kosa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ze o vrtvu davaj dietatu viac :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2011 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka :grinning: ja som bola včera v tričku s krátkym rukávom :grinning: :grinning:
nechcem ti do toho kecať,ale skús ho menej obliekať.Detičky treba odmala otužovať,keď bude väčší,trošku ti ho ofúkne a hneď bude chorý.ja som takto obliekala aj staršieho a za necelé 3roky bol chorý len 2krát.
8. dub 2011 ve 23:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 snazim sa,,no svedomie mi neda,,lebo ked ja drkocem ako cencul je mi divne mu dat len jednu ciapocku,,,ale tak uz mu aspon fusak odkryvam,,a pomaly naberam odvahu menej obliekat,,,,vsak jaky pokrok som urobila,ze jeden teply overal,,,,doteraz som davala pod to este teplu plysovu supravu a plysovy overal,,,on mi nijam nezaspi,ked nie je v teple,,ale pomaly budem otuzovat
8. dub 2011 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka nemusis sa bat deticky otuzovat - samozrejme s rozumom :wink: my sme si doniesli drobca z porodnice - bol naobliekany, este v zavinovacky, zakryty dekou a paplonom a drkotal zimou - vykurene sme mali hadam na 25 stupnov...teraz chodime von takto: body s dlhym rukavom, klasicke dupky, ponoky, svetrik, ciapocka. ziadne rukavicky - nech luftuje... :slight_smile: a beriem teplu a tenku deku - a podla potreby pouzijem jednu alebo druhu. plus kryt na kocik,aby neprefukalo. samozrejme stale kontrolujem, ci drobcovi nie je zima
9. dub 2011 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka trhlina...normalne akoby Ti praskla koza, akurat tym, ze to Leo vkuse cuca, tak je to uz siroke par milimetrov a ked sa prisaje, ta vidim vsetkych svatych...ale potom uz ok...uz som si zvykla:slight_smile:
9. dub 2011 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@denne73 Boze aka je uz velka :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek