• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leonard2002 a neskúšala si si to natierať Avent mastičkou?mne veľmi pomohla na začiatku kojenia,keď mi malý dorasoval bradavky.je výborná a pred kojením ju netreba umývať.
9. dub 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka malinká je krásna.
Baby,ja z tých vašich princezien v tých sukničkách a šatočkách nemôžem. :wink: Ja malému dávam stále len dupky,lebo na chlapcov toho toľko neni. :frowning2: mám pár frajerských vecičiek,ale čo som Maťovi obliekala v 3-4mesiacoch,Miškovi je už teraz malé,takže to chcem popredávať, a nové sa mi kupovať nechce.
9. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 @mafynka pridavam sa k tonu zaveseniu za "one"....to akoze ukazkovy otec...jasne, ze mu to takto vyhovuje...ty mu vychovavas syna, on sa kludne vyspi kazdu noc, nema ziadne starosti, nemusi plienky menit ani utekat na pohotovost, moze sa ist kazdy vikend ozrat a nikto mu do toho nekeca...no normalne ze som sa vytocila...ze niekto dokaze byt taky nezodpovedny...esteze sa tu nesmu pouzivat vulgarne vyrazy...veru, chod pekne ku kadernicke, vystri hrud s ceckami a hajde hladat noveho tata pre Tobiaska :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mna nemas na fb, ak chces, mozes si mam pridat :slight_smile: najdes ma pod menom Adriánka Šimová :slight_smile:
9. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 Natierala som si to od zaciatku Cicadermou a striedala som to potom s naplastami Multimam...ale odkedy na to nedavam nic, tak sa mi zda, ze sa mi to pomalicky hoji a uzatvara, mozno tym, ze na tom ostava po kojeni trosku mliecka, tak zatial to necham tak a uvidim, ale uz na to nechcem davat ziadne masticky...
9. dub 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 asi som ta nasôla na fb a pridala do priatelov, nevadi?? :slight_smile:
9. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 škoda,že sa tu nedá dať na komentár "páči sa mi". tvoj príspevok je fakt výstižný :slight_smile:
9. dub 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 jasné,že nevadí,už som ťa potvrdila :wink:
9. dub 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj ja som si ta pridala na fb:slight_smile:
9. dub 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka konecne si sa na toho chlapa vykaslala. to mi je za otca ked nechce ani syna vidiet..... hroza uplne ako decko radsej sa opijem ako byt zodpovedny. podla mna je na svete dost lepsich chlapov aby si sa zahadzovala s niekym takym. a k tomu otuzovaniu ked bolo pekne ja som malej dala ponozky, riflicky, bodynko a na to tricko a kabatik a prikryla teplou dekou. ked je chladno dam ju do tenkeho fusaku. vzdy ma teple nozicky a vobec jej nie je zima ale ono to moze byt aj tym ze ty mas rada teplo. mne vyhvuje chladnejsie:slight_smile:
9. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 krasne si to napisala:slight_smile:
9. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@zebra41 budem sa snazit,,len ja to beriem podla seba,,mne je stale zima
9. dub 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no co ti poviem,,,aj teraz mi volal,ze co si ma obliect,,ze sa ide navonat,,ako len nervy mi chce robit,,nechapem ho,,asi som sibnuta
inak ja na bradavke mam taku hrcku,,niekedy sa mi stane,ze maly presmykne,a zacne mi hrcku cucat,,to vtedy dost boli
@marhulka13 uz ta maaaaaaaaam
@potokin no veru,tiez nechapem,,mohol byt cely vikend so synom a on sa ide ozrat a zajtra skapynat cely den,,,kolko inych otcov by dalo vsetko zato,aby mohli byt so svojimi detmi a zeny im nedovolia,,a on moze a nechce
9. dub 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kockyy,,co sa mne dnes stalo!!!! idem ja k tej kadernicke,,normalne,ze melir mi robila alobalom,,,vsetko ok,,len potom pocujem daco sycat,,ja reku, ze niekto vysava????,,a len z minuty na minuty ma taaaak desne ale fakt desne zacala palit hlava,,,ty kokooooos, tak rychlo,ze pod ladovu vodu,,,no kadernicka len oci vyplestila ako som tam dymila,,riadna bolest,,ale tak celkovy dojem je celkom dobry,,,ale ten strach, ze mi vlasy zhoreli,,,nastastie to stihla zmyt vodou,,,no ja za kocku som chcela byt a takto dopadnem
9. dub 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja umreeeeeeem, ty mas moje priezvisko za slobodna, tiez som sa tak volala :grinning:
9. dub 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 faaaakt? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta mozno aj otca mame rovnakeho,,co ty vies :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja svojho otca nepoznam, nasi sa rozviedli, ked som mala 4, tak moze byt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 fuuuu,,no neviem neviem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte mamicky, citam vas od zaciatku tehotenstva a za ten takmer rok vas uz aj poznam.Velmi mi pomohla tato doskusia,vela som sa naucila z vasich debat,lebo citam vela ale toto je take z praxe. A pisem teraz lebo som tu nenasla nieco co ma zaujima; moja Linda spi take 3h, po prebudeni este ani ocka neodlepi poriadne uz ustockami hlada jest,tak ju hned kojim,inak by spustila krik. potom je taku hodinku az dve hore a neviem ako ju mam uspat. Ked ju uspim,tak sa za hodinku zobudi na hlad,lebo papava kazde 3h. Ked jej dam cajik,co moc nechcem davat,ten ju uspi, ale to len zbytocne zaplni brusko,potom vypije menej mliecka, juuj taky kolotoc. Dufam ze som to zretelne napisala. Proste chcem vediet,ci krmite babatka hned ak sa zobudia alebo vydrzia az pre spanim
9. dub 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak ten pupacik po ockovani tbc sa mi zda, sa trochu zvacsil, ale ked jej to stlacim, tak nic nevyjde, ale je tam urcite nieco. vydrzi to do pondelka ? nemoze sa nic stat malinkej, na pohotovost s tym nechcem ist. :frowning2:
9. dub 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 ahoj,,no moj sa zobudi vzdy s hukotom,ze chce papat, tak hned strkam prsnik,,potom sa daco pohrame,,pomojkame,,niekedy pri tom zaspi,,niekedy je dlhsie hore,,ale ja ho po kojeni bud dam na brusko,,a to vacsinou zaspi,,alebo balim do kocika a ideme von,,pred spanim davam len vecer papat,,,cez den len ked sa zobudi a pyta si,,,a inak prispievaj aj,,nie len citat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sup sup medzi nas
9. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 vydrzi,,moj mal zapalene asi tyzden,ani som o tom nevedela,,az na poradni mi vraveli,ze prepichnu
9. dub 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok,prispievam uz od dnes :wink: Mne doktorka povedala, ze ten pluzgier po ockovani zahnisa a netreba s nim nic robit, samo to zmizne,len citam ze s tym chodite na prepichovanie-tak neviem,pokial sa to nejak nezapali skaredo,necham to tak. A este jeden problem mam- od nemocnice som mala zapal na prsiach,to uz je davno prec len v lavom prsniku mam doteraz tak maximalne 30m mlieka,tak to odsavam asi 4krat denne a krmim z praveho a to co odsajem dam vecer z flasky nech si pravy oddychne. Mal tu niekto taky problem? ci sa ta tvorba mlieka niekedy zvysi? lebo odsavam co sa da,nech to aspon udrzim
9. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 ja tiez tak rozne, ale krmim kazde 2hod., zobudi sa, napapa, odgrgne a niekedy spi dalej, inokedy je hodinku aj dve hore, cize potom zase nakrmim a spinka. Ked sa od posledneho krmenia zobudi za menej ako 2 hodky, tak vacsinu kuka, tak krmim neskor.
9. dub 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 ja som tiez tak pocula, ze sa to nema vytlacat. Zapal som nemala, ale ked obcas odsavam,vzdy odsajem menej, ako maly vytaha.
9. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 krasne napisane :slight_smile:
9. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 Ved máš ukazkove babo aj kojenie! Nič nemen. Babo bude hore čoraz dlhšie. Po 3 hodinách spánku je samozrejme, že je hladnaaaaa. Nemusíš ju nijak nasilu uspavat. Keď zane zivat, alebo pretierat ocka, mrncat, v tedy ju das spinkat. Určite na nej vidíš, keď je ospala.
Čo sa týka prsníka, davaj Lindu aj na ten "zlý" prsnik. Najprv jej daj papat z neho, potom dokojila z toho dobrého. Najlepšie jej dať keď vstane po tých 3 hodinách. Výdaje ti z neho aj to, čo odsavacka nedokáže, tak sa ti zvýši tvorba mliecka.
Najlepšie je z ramienkom nič nerobit. Ja som sa s tým vôbec nezaoberal ani pri starsiom. Ak je tam hnis, vytiekol nám sám, buď pri kupani, alebo ja neviem kedy. Ja na to len pozriem, a pokial to nie je extrémne skarede, neriešim. Ten hnis a zápal je normalna reakcia. Netrebado toho sprtat, aby to viac nenahnisalo a nezapalilo sa. Ma to byt asi taká cm červená bozula a v strede trosku hnisu.
9. dub 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata, aj my sme prave dnes dovrsili 2 mesiaciky a vyzerame takto :slight_smile:
9. dub 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 ja krmim ked sa jakubko zobudi ale aj pred spanim, proste vzdy ked si pyta :slight_smile:
9. dub 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Gratulujem:slight_smile:
9. dub 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek