• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@natalca Mama je mama, tej poviem vsetko na rovinu, ako je. Ale co tu budem svokre vykladat, ze krvacam a mala by som lezat...
1. črc 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta v auguste nie, este v juni a vzdy na zaklade jeho suhlasu
1. črc 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta moja svokra ma svoje muchy, ale ak sa to dozvie, ze bude babkou, bude ma sestrit a vo vsetkom mi pomahat, mozno az velmi :slight_smile:
1. črc 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca No, tak ja som 5 rokov ucila anglicky jazyk a ked som prisla v auguste do prace, tak mi oznamili,ze budem ucit obciansku. A anglictiny mi nechali len zopar hodin. Preto ma absolutne nezaujimaju. Co budu robit a ako budu robit.
1. črc 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Ved moja svokra nie je akoze Xantipa, len k nej nemam blizko a nebudem jej taketo veci rozpravat.
1. črc 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta tak to ti verim, tiez by ma to nastvalo a hlavne ucit taky nezazivny predmet :angry:
1. črc 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 kwetinka a Tvoj chlap ma kolko rokov, ak to nie je tajomstvo, hm? Ale inak Pattie ma pravdu, proste niektori chlapi su taki a netreba to riesit, hlavne sa neurazat a podobne veci, to nikam nevedie, skus mu len povedat, ze narodeniny mas len raz do roka a ze Ti na tom zalezi, aby ste boli spolu:slight_smile: mozno sa uvedomi:slight_smile: ale skor nie ako ano, ked sa nechces nervovat takto kazdy rok, tak to neries a oslav to so svojimi kamaratkami:slight_smile: a ked clovek nic necaka, tak potom nie je sklamany,.,,

A co sa tyka mojho chlapa, ten ma z toho, ze som tehotna, dobru srandu, stale si ma dobera, ale je zlaty, stara sa o mna a dava za mna pozor co robim a co papam - a hlavne ako casto,lebo ako som uz pisala, moc nie som hladna, aj ked mi nie je zle a nevraciam...ale na druhej strane to neprehana...nehovorim, ze je ideal, ale zatial mi nelezie na nervy:slight_smile:
@sharlotta fuha no ale mala by si sa setrit, nech si riady umyva kto chce, musis byt trosku egoista teraz
baby, vidim, ze ste riesili chlapov, kaslite na nich a uzivajte si babatko... ja sa na svojho nemozem stazovat, odkedy mi byva zle, tak aj riady za mna umyva, aj chladnicku pravidelne vypratava aby mi velmi nesmrdela, aj cajik mi obcas spravi ked ho poprosim, ale myslim, ze je to taky normal, nic neprehana, ale ani nic nezanedbava :slight_smile:
baby a zamestnavatelovi sa to ma oznamit oficialnou formou co som pocula, nejak pisomne s ofotenou tehu knizkou, tak zakial ju nemate, nic neoznamujte, aby sa vas nechceli nahodou predcasne zbavit, kym to nemaju oficialne oznamene, potom uz nemozu, to by bolo protipravne
1. črc 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 ked ja sa nerada hram na citlivku...ked mi nieco je, tak to vie len velmi malo najblizsich ludi, alebo nikto
1. črc 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Hej, tiez som pocula, ze je na to nejaky oficialny papier, ktory by mal pravdepodobne vystavit gynekolog,ale mozem sa opytat na tehu kolegyn, co to uz riesili a dam vam zajtra vediet
@isabella_fly toto som potrebovala vediet, vdaka :wink:
@sharlotta ja som taka ista moja:slight_smile: ...he, sak moja maminka este ani nevie, ze som tehu...:slight_smile:))
1. črc 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
@leonard2002 baby ved preco sa nespytat gynekologa, ja osobne by som to v praci nikomu nepovedala aby sa to nejako nedostalo sefovi cez niekoho ineho, radsej sa spytat gynekologa, ten take urcite riesi :wink:
1. črc 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly Dobre vravis isabelle:slight_smile:)) tak sa niekto spytajte, ja mam termin az na 21/07:slight_smile: balim to dnes baby, idem posediet do mesta s kamoskami...papa
1. črc 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj priatel sa o mna stara to nemozem povedat, ale len odkedy som tehu, ale to som uz riesila. ma 38 rokov. preco? vela?
co sa tyka oznamenia v praci, tak ja to tajim maximalne ako sa da. radsej byt opatrna, aby nemali potrebu sa vad zbavit. ved tehotna je pre nich len nakladom a nikdy neviete co s zrodi v hlave sefa. zakon nepredpisuje ziadnu oficialnu formu. je potrebne dat od gynekologa potvrdenie o tom, ze ste tehotna. vraj to nemusi byt ani prefotena predna straha tehu knizky. podla toho co tam je, tak ich v praci je do toho prd. a mal by tam byt predpokladany nastup na matersku. ja idem k doktorke 9.7. a hned 12.7. im to v praci oznami oficialne, zatial, aspon dufam to nikto nevie
1. črc 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 neviem kto sa pytal na jeho vek, ale problem moze byt len v tom, ze 38 rocny chlap je uz malo prisposobivy, bud sa mu prisposobis ty, alebo to bude kdesi skripat, aspon tak som pocula, neviem, mam dve sesternice ktore maju spokojne manzelstva s chlapmi o 10 a o 11 rokov starsili, aj ked brali sa ked ti chlapi mali kratko po 30, tak neviem, hlavne aby si bola s nim spokojna ty, na nikom inom nezalezi :wink:
1. črc 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim jak na slovensku, ale u nás platí ochraná lhůta pro těhotnou ženu, kterou zaměstnavatel nesmí prospustit a pokud je ve výpovědi tak na ní platí ta ochraná lhůta také
1. črc 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 aj u nas, ale musi to byt oficialne a pisomne oznamena, iba vtedy si pod ochranou toho zakona
1. črc 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 take nieco je pokial viem aj u nas, preto by sa to malo oznamovat oficialne, aby sa na zenu vztahovala ochrana
1. črc 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly @leonard2002 sa ma pytala na vek
1. črc 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak o oficiálním oznámení, čili písemně jsem nikde nic nenašla ani v paragrafech
1. črc 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ochranná lhůta je 180dnů do nástupu na mateřskou
1. črc 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 a to nemusite ani zamestnavatelovi oznamit?
1. črc 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pokud nebudu chtít tak nemusim, myslím že nějaký dva měsíce před nástupem na mateřskou jo aby měl čas si najít náhradu ale nemusím mu to říkat hned, ale pokud chci nějaké změny v prac.době nebo úlevy tak to oznámit musím a on mi musí vyhovět a upravit mi pracovní dobu i náročnost práce
1. črc 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mony80 ja mam idealneho chlapa....mojho havina,,,on vzdy pride, polaska, vypocuje a do nicoho nekecaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca asi vydrz to kriticke obdobie,,vsak staci na konci leta im to oznamit,,,vsak teraz kolko ludi hlada robotu,co aj skoly skoncili,,ja myslim,ze niekoho rychlo najdu,,

pisem na viac krat prepacte,,ale ak nebudem reagovat hned ako docitam,tak zabudnem,,a vy ste toho stihli popisat kym som bola prec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sharlotta k tomu spineniu,doki mi dnes vravela,ja som 7tt,,ze keby nastalo nejake mierne spinenie, ze sa nemam lakat,,hlavne v obdobiach,ked by mala prist mrcha
1. črc 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky těhulky, člověk tu chvíli není a nestačí to všechno dočíst xD, já už jsem v 6+6 a břicho mám jako bych byla ve 12 týdnu xD a jak se daří Vám? jak zvládáte tyhle vedra?? :slight_smile: mějte se hezky a pozdravujte své bobulky :wink:
1. črc 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za radu :slight_smile:
1. črc 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek