• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@arrett dakujeme :wink:
9. dub 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 nam to aj hnisalo a nechala som to tak. teraz je tam uz len chrasticka
9. dub 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova nam to zacalo iba pred par dnami cervenat, tak hadam to nebude zle :dizzy_face:
9. dub 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 gratulujem k vymesaciu :grinning:
9. dub 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 no nasmu ten pupacik po ockovani stale rastol, potom fest zahnisal a same mu to vytieklo a takto dookola mu to uz robi 2 mesiace. pediatricka mi povedala, ze to je uplne normalne a ze ked mu to tak vyteka, tak to necha tak. teraz mu to zase rastie, ma to akoby mal pod kozou taky vacsi hrasok. no este to nema biele, takze pokial to nezbelie, bude mu to rast. je z toho mrchavy, asi ho to pobolieva
9. dub 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za odpovede, inak boli ste dnes s krpcami vonku?ja len chvilu nakupit, ale hrozne fuci :angry: , a vonku na sidlisku som nevidela tiez ziadnu mamicku, a mala nespala dnes poriadne, mozno hodinku. len sa hrame s hrazdickou, buchala do hraciek nenormalne :grinning:
9. dub 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova :grinning: dakujeme pekne, podla tabulky sa narodila asi sama z februaroviek v ten den :sunglasses:
9. dub 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 aj u nas fuci hrozne,spala len trosku na presklenom balkone, tak je dnes trochu podrazdena :unamused:
9. dub 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 moj spi uz dve hodiny na balkone :slight_smile: a ja davam pozor, aby mi ho neodfuklo :grinning:
9. dub 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no potesi, ja som ju pozerala na nete a vsade bola nad 45 euri, ja som dala za nu 20 =D
9. dub 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 ja som sa prave vratila z prechadzky
9. dub 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave som dala maleho dnu z balkona. pospinkal si tam styri hodinky a stale spinka :grinning:
9. dub 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 :grinning: :grinning: :grinning: si to zabila....Jak si poradila mafynke..... :grinning: :grinning: :grinning:
@mafynka Aj ja si myslím,že vysrať sa nan.... :angry: :angry: :angry: Ani mna nemáš na fb......Dominika Geci-Borová :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zlatunký..aj my máme tu čiapočku.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2011 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vám baby tak závidím jak tie vaše deturence spia...Moja hviezdička dnes este oko nezažmúrila...ona by aj po mliečku spala,ale pravidelne jej nie je dobre...najprv spustí rev,že este chce...(ale nechávam nech jej stečie do žalúdka) no a potom večné odgrgávanie v kuse ma jazyček vonku....Grgne aj zo 5 krát troška grcne a furt jej neni dobre...este že mám to lehátko,lebo už ju nosiť nevládzem..... :unamused: :unamused: :unamused:
Neviem prečo má s trávením také problémy...... :confounded: :confounded: :confounded:
Momentálne leží v kočíku a drieme....len dokedy!!! :confounded: :confounded: :confounded:
9. dub 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby aj vá sa stava že vám po kojeni babetko tak po polhodke vygrcne ale prudom mliečko?? no nám sa to pred chvilkou stalo :unamused: :unamused: :unamused: . A k tomu ležala , dobre že som bola pri nej.Snád vygrcala uplne všetko čo vypila spred hodinky
9. dub 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj a váži niektora z vás svoj pokladik doma? ja by som chcela ale ako ju poskladam na tu digi váhu na ktoru sa stupa????? :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
9. dub 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 mne sa to stalo dnes rano prvy krat. si ale myslim , ze sa pogrcal lebo sa slusne povedane prepapal :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb hihi,my sme dievcatko, pridavam si ta na FB :grinning:
9. dub 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 pouzivam ich preto, lebo s jedneho nema problem pit, ale z druheho ani za svet nechce bez klobucika. A potom je z toho zblbnuty, tak mu davam z oboch cez klobuciky. :frowning2: Ja som sa tiez na to pytala doktorky a ona mi zas povedala, ze prsia su len take cisterny na mlieko, ze mliecko sa tvori hlavne v hlave. Teda, ze musim byt v klude a pohodicke. Tak uvidim ako nam to pojde. :confounded:
9. dub 2011 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ja sa najskor odvazim sama, potom zoberem drobca na ruky a odratam rozdiel. Mozno to neni uplne presne, ale aspon priblizne. :grinning:
9. dub 2011 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb nas Jakubko to iste...este v noci ako tak - teda musim zaklopat. ale cez den max 30 min a aj to som veeelmi rada. drobec ma problem s palenim zahy - grga aj hodinu po papani...chudacik, stale ziva je unaveny,ale proste nevie cez den spinkat

baby poradte ako ho naucit cez den spinkat aj 2 hodiny?
9. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky rada by som sa pridala ja mam tiez synceka Sebastianka, ma 2 mesiace narodil sa 31.01. Nas maly je celkom poslusny cez noc pekne spinka niekedy aj 6 hodin, rannu prechadku si vydobije krikom ked ho obleciem a dam do kocika hned prestane to uz vie ze pojdeme von a vecer okolo siedmej je taky umrncany to zase chce aby som ho okupala spekulant jeden bude dovtedy dobiedzat pokym ho nedam do vodicky :slight_smile:, zatial stale kojim mam dost mliecka.
9. dub 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb uz ta maaaaam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

baby,,mne ta hlava mokva,co mam tam spalene :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. dub 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
náš bol dnes skoro celý deň vonku.muž s ním išiel o 11von,keď sa o 13vrátili,ešte spal,tak sme ho nechali vonku a ja som si zatiaľ porobila poriadky so skalkou,a keby som ho o15 neniesla dovnútra,spal by ďalej,ale to prenášanie ho zobudilo.napapal sa o 16sme boli už zase vonku,až do pol7. :grinning:

@zebra41 náš spinká len vonku v kočíku,doma max.pol hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. dub 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 aj Kubko v kociku spinka lepsie..no nie je to uplne idealne. on sa casto zobudi s velkym placom..a je stale unaveny - stale ziva. aj v kociku sa budi, aj ked je tam aj 2 hodiny,ale proste sa velakrat zobudi. proste len sa zobudi a uz ziva a chce spinkat. aj sa snazi zaspat a nieco mu proste nedovoli - rozplace sa.
9. dub 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 janka je moja bývalá koleg z istrobany...taká moja "motaňa" ...a ja som potom robila v NM v Poštovej banke vo Váhu..., ona teraz v máji čaká bábo...ale už som ju dávno nevidela, teda od leta....ako je starý tvoj manžel, lebo aj ja som chodila na priem, tak sa možno aj poznáme.....
9. dub 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierkasteffi ahoj vierka, tak vitaj u nás a kľudne sa pridávaj do debaty....
9. dub 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
moj dnes spal do 9tej rano,,ja som odchadzala ku kadernicke a jeho nie a nie zobudit na krmenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potom sme sa hrali,,nakojila som,,a asi na vyse hodinky zalomil na posteli,,,potom sme sli von,,spal v kociku,,a o stvrtej asi sme sli dnu,,daco povenovali a zalomil az do siedmej,,,zasa sme sa pohrali,,okupkali,,,poplakali trochu,,nakrmili a uz spi
9. dub 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierkasteffi vitaj vierka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek