• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@cinamon7 No do kelu.odpusť....mňa zmiatol ten modrý cumlík.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 tak to možno budeme mať aj my ten isty problem s palenim zhy...Prosim ťa ako si na to prisla??? :unamused: :unamused: :unamused:
9. dub 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka
@kesulkarenka dakujem babenky
ja som bola taka nachladena az sa mi stracalo mliecko bala som sa ze maly odo mna ochorie ale ako tak pozeram tak sa mi zda ze ma celkom dobru imunitu zatial je zdravucky dufam ze to nezakrikmem, mala som este nejake zasoby v mrazaku tak som bola rada ze mu nemusim dat UM ale uz sa chvalabohu rozbehlo mozno aj vdaka homeop. ricinus :wink:
9. dub 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierkasteffi vzdy si chcem tie homeo kupit a vzdy zabudnem
9. dub 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a uz si ich mala? ja som si ich kupila 1x a celkom dobre zaberaju lebo ked sa mi stracalo mliecko tak som najprv kojila kolko si maly vytiahol ale to mu nestacilo tak som mu davala potom este z flasky mala som zasoby MM v mraznicke ale po tych homeop. sa mliecko pekne rozbehlo a teraz uz naplno kojim :slight_smile:
9. dub 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 nemusí byt unavený ked zýva...zývanie je spôsobené nedostatočným okysličením tela, čiže ked človek alebo dieta sa nehýbe alebo malo hybe alebo aj nedostatok kysliku.. skús s nim pocvičit cez den. ale je zaujmave na zývaní že je to nákazlivé :grinning:
9. dub 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. dub 2011 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierkasteffi nemala,,kupim si ich,,lebo uz potaham len 100ml na jedno kojenie,,,dakedy som aj 180ml potahala,,,a malemu nestaci,,,

ale musim sa pochvalit, dnes som mu nedala nutrilon,,,bojovali sme s kojenim,,a maly sice pomrnkaval,,ale konecne zaspal,,
9. dub 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer moj ked zyvne,,zyvnem aj ja,,,a ked ja zyvnem,,zyvne on :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je pravda,ze je to nakazlive :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale srandovne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2011 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jenny_fer na nom vsak vidiet aky je unaveny. gula ocami, zatvara ich, je podrazdeny,mozno aj na 5 min zaspi. potom vsak plac, preglganie naprazdno,alebo zakasle ako mu nieco zabehne a uz je hore. ak ma den, ked nevracka, tak si ovela viac pospinka, je pokojnejsi
10. dub 2011 v 01:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb no prisla na to doktorka. nastastie uz ovela menej vrackame - predtym aj prudom aj 2 hodiny po papani. no podla nej mu to ostava v hrdielku - niekedy tak chrapci, ale nema nadchu. prehlta naprazdno, ked mu idu slinky, tak su to take mlieckove bublinky, vela stikuta hned po papani a je pocut ako mu to mliecko beha hore dolu. niekedy vyzera, ze kaka (teda podla mm), ale to sa len snazi potlacit tu pachut v ustach. kaka inokedy a uplne normalne :unamused: niekedy place pri papani - je hladnucky, ale ho to aj drazdi.
10. dub 2011 v 01:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. dub 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka aj ja som to takto robila, ale povedali mi že to musim bez plienky , odratať oblečenie a tak. :wink: :wink: :wink: Preto som sondovala či nemáte niektorá nejaky zlepšovák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . každopádne ti ´dakujem za reakciu si jediná ktorá reagovala na môj dotaz
10. dub 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ja to tiez tak robim, vzdy,ked ho v nedelu kupeme - tesne predtym nez ho vlozime do vane :slight_smile:
10. dub 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ja som Nelku takto vážila že najprv seba , potom ja s nou ,ale to mi tušim aj 3kila ta naša blba digi váha pridala a potom prekvapko na poradni :confused:
10. dub 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes moje deticky oslavujú:slight_smile: Simonko 17 mesiacov a Daduska 3
Ten čas letiiiiiiii. Lubim Vas deticky moje!!!
10. dub 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ja maleho vazim na kuchynskej vahe, je do 5 kg, tak uz zachvilku sme dovazili, nech vahu nepretazim :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ako tak pozeram tabulku, tak ja s ivkou sme ako prve nastartovali original uz februarove deticky :grinning: :grinning:
10. dub 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett gratulka detičkám a prajem super skvelu oslavu
10. dub 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano kocky a deturence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dnes bude asi pekny den,,slniecko vykuka,,aj ked je trochu vietor..no my sme sa vcera len kojili,,ziaden nutrilon,,tak sme tazsie a dost neskoro zaspali :confounded: :confounded: :confounded: ale v noci maly spinkal a zrazu z nicoho nic zacal kricat,,nebol to ani plac,ale doslova krik,akoby sa nieco zlakol,,hovorila som na neho,ale nezobudil sa,,tak som ho rychlo musela vziat na ruky,,chudatko cely sa triasol,,potom dlho nevedel zaspat,a pevne ma drzal za ruku :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale neplakal,,,,boooze to aj taketo deticky maju nocne mory??,,,to bolo strasne

ale zato rano potiahol az do desiatej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: spachtos po maminke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaaaj ja sa neviem vynadivat,,,tie nase februarovcata su naozaj neskutocne krasne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: samozrejme aj slecny narodene skor :grinning: :grinning: :grinning: aj marcovciatka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: juuuj mame najkrajsie deticky na svete :grinning: :grinning: :grinning: a ako to leti, uz 2 mesiacky mame skoro vsetci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: boztek vsetkym detickam :grinning:
10. dub 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka maju sny babetka ako my a možno sa mu niečo snivalo, občas sa aj mojemu sniva... niekedy sa smeje, niekedy krčí hubičku :slight_smile:
10. dub 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka môj takto kričí zo spánku dosť často a mám problém ho zobudiť a utíšiť. :frowning2:
10. dub 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett blahozelam :sweat_smile:
10. dub 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby dnes ma Kubko 11 tyzdnov. ja od narodenia odsavam a mliecko pije z flasky. dnes som si ho rano prilozila a on sal...nemohla som tomu uverit. ked sa mi zdalo,ze dopapal,tak som mu dala este z flasky - spapal ledva 10 ml a ja som odsala iba 20 ml - co inokedy aj 100....a potom spal skoro 5 hodin...myslite,ze je mozne naucit 2.5 mesacne babatko na prsnik? prilozila som ho aj teraz a znovu sal, potom z flasky zas len trosicku a ja som skoro nic neodsala...
10. dub 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 tak to je skvelé. Je to možné.. :slight_smile:
10. dub 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no vau, gratulka, no vsetko je mozne :slight_smile:
juuuj, baby, normalne vam zavidim, co kojite, ja ani neviem, aky je to pocit :frowning2:
10. dub 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to je super ze si bojovala s kojenim tesim sa s tebou, to muselo byt hrozne ked zacal zo sna kricat :unamused: ja taketo nepoznam nas sa v spanku vacsinou usmieva :wink: a zlaty je ked chce papat najpr iba mlaska a potom tak jemne zamrnci a potom to stupnuje malokedy sa zobudim az ked place vacsinou sa mi podari uz na mrncanie vstat a nakojit aby vsetkych nepobudil, a potom hned na ciciku zaspi a zase mam par hodin pokoj. Nas maly chodi spat vecer okolo 9tej a budi sa okolo 3tej a potom sa zobudi az o pol 7mej tak celkom dobre a tvoj maly ako spinka?
10. dub 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 dakujem rada sa pridam skoda ze som tuto stranku nenasla skor nechce sa mi citat tak strasne vela stran od zaciatku :slight_smile:
10. dub 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 jeeeej tesim sa,,,gratulujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@vierkasteffi dakujem pekne,,no moj tiez neplace skoro nikdy,,len sa tak zlosti,,no a spanok,ked dam o siedmej nutrilon tak v noci kojim okolo 2hej alebo 3tej,,a potom kazde dve hodiny az kym nejdeme von..ale aj na prechadzke sa snazim dodrziavat ten interval kojenia,,,aspon po 3 hodinach kojim aj v meste,,,vcera spal do siedmej,neviem co sa mu stalo,,okupala som ho,,okolo osmej nakojila,,a potom trochu tazko zaspaval,nechcelo sa mu spinkat,,tak sme este o deviatej kojili,,okolo 23tej a potom uz len o 2hej, 6tej,,a potom vstal az o 10tej celkovo neviem co sa vcera dialo, ja som nemohla spat,,mama nemohla spat,,ani maly nespal,,ale bol kludny, neplakal,,len sa nam proste nechcelo spat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: potom sme obaja funeli do 10tej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to kojenie, ja viem dobre,kde je problem,,lebo u priatela som cele dni bola na suchej strave,,nejedla som skoro nic,,prve teple jedlo okolo piatej az,,,ked prisiel priatel z roboty,,skoro nic som nepila,,sama cely den na maleho,,unavena,,nemala som si kedy pospat,,,ked maly spal, to som musela zehlit,aby nepovedalo sa,ze nic nerobim,,teraz sa staram len o maleho,,mamka do mna tlaci jedlo kazde 4 hodiny,,vari mi pestro,vsetky zlozky dodrziava,,,davam si pozor na pitny rezim a veru, aj ja mam uz konecne pocit,ze mam plne prsia,,,maly papa kazde dve hodiny, z jedneho prsnika a je spokojnucky,,,vcera mu umele mlieko ani nechybalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uvidim,co povie dokina,,ak sa rozkojim a bude priberat, umele ani nebudem davat
10. dub 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek