• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte, chcela som sa spytat, ze ak davate babatkam cajik, ze kolko vam vypiju.
dakujem :slight_smile:
10. dub 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 ahoj tak ja plne dojčim čiže čajik nedavam, no skušala som už a vypila mi tak max. 25
10. dub 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ja sem trošku nestíham chodiť, lebo ako je pekné počasie, tak chodím s Adamkom von doobeda aj poobede a keď som doma, tak počítač nestíham.

Dnes má Adko dva mesiace - ale to riadne letí. Pridávam aktuálne foto. :slight_smile:
10. dub 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj ja som na maleho cele dni sama lebo priatel robi od rana do vecera kratky dlhy tyzden, ale ked je doma tak sa o maleho postara a ja si mozem v klude nieco robit alebo si pospat :wink:
10. dub 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 ja davam cajik po lyzickach vacsinou vtedy ak ho nakojim a o hodinku chce zase, podla mna vtedy uz nieje hladny ale smadny, vypije mi tak 30 -40ml
10. dub 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca jej tak gratulka :wink:
10. dub 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vierkasteffi neviem kolko má tvoje babetko ale naozaj môže po hodinke už pýtať mliečko. Aj moja malička to niekedy takto chce.
10. dub 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca kraaaasne babatko
10. dub 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 gratulujem a ked ti chytil prsnik tak to využi a nedavaj mu už flašku vobec, radšej druhy prsnik :wink: držim palce nech kojíš čo najviac :slight_smile:
10. dub 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: babyyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som konecne po 9tt od porodu zapla svoje povodne rifle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: normalne aj cez stehna mi presli konecne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jaaaaaj ja sa tak tesim :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. dub 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 ja nedojcim vobec a cajik davam tak raz-dvakrat do tyzdna okolo 50 ml :slight_smile:
10. dub 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vdaka baby. ja som este taka vystrasena,ze bude mat malo papat...pretoze ja som musela uz dvakrat denne dokrmovat,kedze som uz tolko neodsala - drobec je totiz dost uplakany a cez den bolo velmi narocne si pri nom najst cas.ale hned som sa nakontaktovala na laktacnu poradkynu a uz ponukam iba prsnik :wink: no ak v nich faaaakt nic nebude a drobec bude hladnucky, tak zas papat dam
10. dub 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb @zebra41 No asi sa pripojim k vam :cry: Leusko dnes spal od pol 11 tak maximalne hodinu vkuse aj to iba ked sme boli vonku...a tiez som si vsimla, ze vkuse vyplazuje jazycek, ale zase na druhej strane si odgrgne normalne po papani a negrcka velmi...Nejak sa nam ten nas system tento tyzdne cely pokazil :cry: Ked zaspi, tak max.na 30 minut, potom spusti rev, ale pritom vidim, ze ocka drzi ledva otvorene...lepsie je to iba ked ideme vonku :cry: ale to sa neda vzdy, hlavne ked teraz tak fuci, no otras:( takze v tom nie ste samy...ale ja sa stale utesujem tym, ze to prejde a ze bude zase dobre:slight_smile:
10. dub 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja uz som tiez zapla prve rifle:slight_smile: blahozelam :grinning:
10. dub 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 Mne Leusko tiez vela nevypije, nejak mu zatial nezachutil:slight_smile:
10. dub 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, Leusko mi dnes zacal odmietat jeden prsnik, ked som si odsavala s odsavackou, tak som zistila, ze z neho ide mliecko ovela tazsie ako z druheho...ja mu ho dam stale ako prvy, ale po 5 minutach sa zacne mrvit, krutit, natahuje mi tu bolavu bradavku, tak ho dam na ten druhy a v klude pije...No nic viac mi k stastiu nechybalo:( S odsavackou z toho prsnika vela nevytaham a bojim sa, ze sa mi tam prestane uplne tvorit mliecko, ked ho on nevytaha...a pri kojeni mu mliecko z jedneho prsnika nestaci:(
10. dub 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. dub 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este by som mala jednu otazocku, ake plienky pouzivate?? co hovorite na happy a babylove z dm ?? :confused:
10. dub 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 kedze vzdy som natrafila na dobre akcie pouzivame od narodenia pampersky. ale o babylone s dm som pocula len chvalu
10. dub 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka gratulujeeeem =D....ja som zapla hned po porode s mensimi tažkostami ale zapla a nosim to co predtym, len volnejsie tricka kedze este trosku bruska ostalo =D
10. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 aj my praveze len pampers a chcela som vyskusat aj nieco ine
10. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. dub 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ani nevies ako som rada ze sa ti kojenie pekne upravilo aspon je vidiet aky velky vplyv ma ja prostredie a strava ci pitie, konecne sa o teba niekto stara tak ako sa patri a ako si zasluzis :slight_smile: ked to tak bude pokracovat urcite sa rozkojis, ja som si malu rozhadzala tym ze sme za posledne dva tyzdne dost cestovali ale kojime a pomaly sa to zlepsuje len si musim davat pozor na pitny rezim
10. dub 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj baby......... ani neviem co napisat. mam blbu naladu :frowning2:
10. dub 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 dakujem, doteraz som vas vacsinu len citala, trosku vas aj poznam..... :sweat_smile:
10. dub 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 dakujem :grinning: :grinning: :grinning: aj ja tebe blahozelam k tym rifliam :grinning: ten prsnik ma mrzi
@silvia0111 ja som sa zdrahala,ze kupit tescove plienky,,mi to prislo,ze ked su take lacne,nemozu byt dobre,,kupila som na skusku dvojky a su dobre,,ma pekny zadocek po nich,,,kupila som aj trojky,,ale tie sa mi az tak nepozdavaju,uvidime aku bude mat na ne reakciu,,,doteraz som mala pampers,tie oranzove kamilkove,,,mala som aj huggies,ale tie boli hrozne,,cervenu ritku mal z nich,,,ja si z babylove neviem vynachvalit vlhke utierky
@alexis13 sa ti chvali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je super,ze zapnes hned vsetko,,,ja som vela pribrala do stehien a cez panvu mi ni sukne dokonca neprejdu,,,a teba mam na FB?
@potokin no vsetko ma vplyv na kojenie ako vidim,,,mamina mi maleho cez den berie do chodby do kocika,,tam mi ho necha spat,,a mna doslova prinuti si lahnut na chvilku,,dost mi to pomaha,,
@bambulka0406 co sa deje??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. dub 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 tak ty si taky smiraaak? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sup sup odteraz aj prispievat :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka neviem, vlastne hej... vsetko mozne. po mojich zapaloch mam malo mliecka. a bola som dnes u nasich. proste hrozne. vsetko je tam na hovno. proste je to komlikovane, neviem to tu popisat par vetami. ma to mnoho suvislosti. a velmi ma to hneva :frowning2: vzdy ked odtial prideme je to tak. stale na to myslim. a nemam sa ani s kym porozpravat. moje dve naj kamosky su daleko. a mm nemozem s tym zatazova viac, lebo tam uz nebude chciet ist.
je mi zo vsetkeho zle.
inak mafy, chcela som ti napisat este, ze urcite si najdete lepsieho otecka :wink: sme si vela o tom popisali. som presvedcena ze budes takto stastnejsia. hlavne sa uz k nemu nevrat.
10. dub 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak baby idem prejst na tie moderne latkovky co sa nemusia zehlit. celkom sa uz tesim :slight_smile:
10. dub 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nie som , len som sa aj vela dozvedela a porovnavam ako sme na tom my a vy.
rezim dna, a pod.
nas ma napriklad uz 6,5kg a mame plienky v zasobe 4-9 kg, tak neviem ked sa naskytne ci mam kupit este 4-9kg alebo uz vacsie.....aby sme stihli minut. co vy na to ??
10. dub 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek