• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@denne73 moj maly ma 9 tyzdnov ked si pyta tak po hodinke tak si len tak trosku cucne aj preto si myslim ze je skor smadny ako hladny
10. dub 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 si robim srandu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nie ze to budes brat osobne,,s tymi plienkami neviem,,my mame 5a pol,,uz blizsie ku 6,,kupila som jeden balik 3az 6,,a uz aj jeden 4az 9
10. dub 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nie, ja niesom urazliva, viem ze si to myslela zo srandy. :grinning:
ved to neviem ako bude priberat potom lebo uz idu tusim tak ze napr. 9-14kg /ale to rozpatie neviem presne/
ze ci tie nebudu este velke :unamused:
10. dub 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 neviem,,ja nekupujem do zasoby,,vzdy max jeden, dva baliky,,,tak neviem,,nam dvojky su akurat,,zacinaju byt male,,trojky tiez su dobre,len trochu su mu este vacsie,,tak dorazim balik a idem na trojky,,,nam to tak vychadza balik na tyzden
10. dub 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka tak zase ani ja nemam nejake extra velke zasoby nieco ako ty. ked je dobra cena, vtedy kupujem :wink:
10. dub 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 my to mame pravidelne. moje mlieko tak leti von. preto sme na um a raz denne jej dam moje,no po mojom musi byt v autosedacke ale ani to nepomaha. zajtra idem ku doktorke,tak som zvedava,co mi na to povie.
10. dub 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. dub 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 ja pouzivam baby love z dm a pampersky, tie z dm su skoro take iste ako pampers. su jemnucke. dokonca si myslim, ze ich vyraba jeden a ten isty vyrobca. som s nimi velmi spokojna :slight_smile:
10. dub 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova a co tie velkosti ? ako to je?
10. dub 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 este by som kupila tie 4 -9 kg, ked su vacsie tak zvyknu pretekat. My mame priblizne 5,5 kg a pouzivame c. 3
10. dub 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 je to ako pri pampers. c.3 su od 4 do 9 kg
10. dub 2011 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova a potom je od 9 do kolko? nieje tam uz take vacsie rozpatie vahy?
10. dub 2011 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekne si tu citam ako chudnete :slight_smile: a ja priberam :frowning2: :frowning2: :frowning2: a tak som pocas tehotenstva pekne schudla. uz vazim takmer tolko ako ked som otehotnela. ide ma porazit :frowning2: :frowning2: :frowning2: . boze, kto vymyslel sladkosti :grinning:
10. dub 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 c. 4 su od 7 do 18 kg a su aj 4+ a tie su od 9 do 20 kg. Bola som sa pozriet na obal :slight_smile:
10. dub 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova to sa aj ja pytam :grinning: :grinning: :grinning: inak moze sa cvicit,ked kojim?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chcem pocut,ale ze nieeeee :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
10. dub 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vy ine plienky uz pouzivate :grinning: my sme stale na jednotkach :grinning:
nam sa podarilo konecne uspat malu. od tretej poobede ju uspavame a az teraz zaspala. sice ktovie,kolko vydrzi,lebo doteraz spala dokopy asi 40min a to vzdy tak 10min vydrzala a hodinu sme ju uspavali :confounded:

@mafynka preco by si nemohla? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: tu odporucaju stahovat brusko,vraj to pomoze najviac. a da sa to robit kedykolvek :slight_smile:
10. dub 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja by som velmi necvicila, tak som si odstavila prvu dceru. teraz cvicim, ale len trosicku :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2011 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
pridavam najnovsie fotky
10. dub 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ok,,tak nebudem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jeeeeeej aky krasnyyyy,,a ako frajersky drzi hlavicku
10. dub 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka medzi nasimi chlapcami je rozdiel len jeden den, pokial si pamatam, vsak ?
10. dub 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova myslim,ze ano,,ja som rodila 6teho
10. dub 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. dub 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova vy ste v sobotu narodeni :grinning: :grinning: :grinning: ako ja
10. dub 2011 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj ja som sa narodila v sobotu. ja rano a jakubko v noci :slight_smile:
11. dub 2011 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidim, ze uz tu nik neni. dobru noc mamickam i babatkam :slight_smile:
a tym, ktore rano zacinate citat - dobre ranko :grinning:
11. dub 2011 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 ahoj, ja používam len Babylove z dm a nesťažujem sa.......
11. dub 2011 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
a neviem ako vy, ale ja mám v dm tú členskú kartičku a zbieram body. Potom si vytlačim kupónovú knižku za 50 bodov a vtedy kupim plienky, to veľké dvojbalnie a použijem zľavu 25% a ešte na celý nákup 5%. naposledy som kupovala aj prach a aviváž a nejaké sprcháče a spravilo mi to ľavu cez 10 eur.....sa oplatí... :slight_smile: a veľkosť používam tiež 3...
11. dub 2011 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka tiez mam tu karticku a v poslednej dobe maju fakt dobre akcie na nu. osobne nakupujem len v dm
11. dub 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

@mafynka - ďakujem - Adamko je veľmi zlatunký.

Baby Adkovi sa zapálila tá ranka po očkovaní, tak chcem ísť s tým dnes k doktorke.
11. dub 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova Ako krasne uz drzite hlavicku:slight_smile: super:slight_smile:Odkedy by uz babo malo drzat hlavicku samo? Lebo moj krpec este nedrzi, sice stale vydrzi dlhsie a dlhsie, len neviem odkedy by uz mal drzat sam, ked je na brusku
11. dub 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zenyyyyy, mozem sa k vam pridat? Citam vas prakticky od zaciatku, pomohli ste mi v mnohych veciach ci uz pocas tehotenstva, ale aj vo veciach, ktore sa tykaju/li babatiek :slight_smile:

@mafynka presne toto iste so spankom mal nas maly tuto noc. nijak raz nemohol zaspat, zaspal nakoniec nejak okolo pol23h..spime spime a potom z nicoho nic spustil taky rev, nie ako ked jbol hladny lebo to uz vieme rozoznat ked chce papat ze ako place, ale taky ako keby sa niecoho zlakol..ked som k nemu pribehla,tak sa cely triasol a ked mi chytil prst,tak ho drzal ako keby v krci..tak som ho vzala k nam do postele,no potom sa to este raz zopakovalo..nechapem, co to mohlo byt..potom hned zaspal, zobudil sa na krmenie o 3:48 napapal sa a zaspal jak dudek a este spi doteraz :grinning:
11. dub 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek