• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
vidím,že s kojením máme každá svoje skúsenosti....tá moja zase posledné 4 dni zaspáva okolo 22.30 hod.,no hrúza....nakojím ju o 20tej,niekedy 20.30 a už o 21.30 je nepokojná,dudluje o sto tristo a nie a nie zaspať... :unamused: tak sa ešte potom kojíme a nakoniec zaspí na cecku a len s obavami ju prenášam,aby sa nezobudila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: niekedy mám už sto chutí dať jej nutrilon,aby som si večer oddýchla,ale vždy ma to prejde a bojujeme ďalej,veď keď potom spí aj do 4tej,6tej rána hádam ju to moje mliečko zasýti :unamused:
@leonard2002 my sme od vás starší a moja maličká tiež ešte nedrží nejak pekne hlavičku,zdvihne ju na chvíľku a hneď odkvecne,ono je to asi u každého individuálne a ako vidím bábätinka rýchlo robia pokroky :slight_smile:
inak ja používam pampers sleep and play a som spokojná :wink:
11. dub 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 neviem, ze odkedy, asi jeto u kazdeho babatka ine :slight_smile:
11. dub 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no uz si si ma asi pridala...ak si to ty tak v profi fotkach más neskutočne krááásne oči :grinning:
11. dub 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no uz si si ma asi pridala...ak si to ty tak v profi fotkach más neskutočne krááásne oči :grinning:
@lebonka vitaj v klube...a prispievaj:slight_smile: a povedz nam aspon ako si rodila (normal alebo cisar) a ci kojis alebo davas UM:slight_smile: aby sme o Tebe nieco vedeli:slight_smile:
baby poradte nejaky triky ako prinutim malu aby si zdvihala hlavicku ...je nejaka leniva, co pozeram na foto tak vase deturence krasne drzia hlavicky....mojej sa akosi nechce :wink:
11. dub 2011 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca mi sme s tym doktorovi nesli, pekne jej to same doma prasklo, a potom nas cakala poradna o tyzden doki pozrel, este raz potlacil lebo tam mala este trosku hnisu a uz bolo ok...teraz to ma ale este stale cervene
11. dub 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechcem to zakriknut baby, ale moje dieta uz od 08hod spi...co je pokrok oproti minulemu tyzdnu, ked sme sa doobedu stale so spankom trapili...som stihla ze normalne vsetko pozehlit...:slight_smile: Ale dnes som zvolila trochu inu taktiku...o 4.30 sa zobudil, nakojila som, potom vacsinou len lezal v postielke a sledoval kolotoc, sem tam zatvoril ocicka...o 6.30 uz zacal byt zase mrzuty, tak som mu zase dala o 7.00 vycicat obe cecky (cical aj z tej, co sa mu vcera nepacila) a potom som este dokrmila UM - stiahol asi 60 ml...a sam zaspinkal tak pred 8.00...tak snad este hodinku potiahne, aby som si stihla este urobit obed:slight_smile: a ked sa zobudi, tak sa napapame a hajde vonku...sice fuka, ale svieti slniecko u nas...
11. dub 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 skús ju dať na bruško a trošku ju motivovať,napr.jej ukazuj hračky,alebo seba,zabávaj ju.ale v podstate neni lenivá,každé bábo je iné.mne starší "nepások koníky" ešte v 3mesiacoch,ani na bruško sa nepretáčal.potom nám neurologička ukázala jeden cvik na to pretáčanie a s tým sa naučil aj držať hore hlavičku.
11. dub 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 a davas ju kazdy den aspon na chvilu na brusko?
11. dub 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 rodila som 3 dni pred terminom, 8.2. Porod som mala vyvolavany,dost som sa potrapila,kontrakcie mi zacali o 9h rano,na obed som mala kontrakcie kazde 3 minuty,ale vzhladom na to,ze som v 24tt podstupila sekrlaz,tak som mala dost oslabenu branku,otvorena som bola len na 4 prsty a dalej to nejak neslo..maly sa narodil o 18:50 a z tej vyzerpanosti,ze som na sale len cely den lezala,nemohla jest a pit,tak som samozrejme nevladala maleho vytlacit,tak ho vytiahli vakuovym zvonom..taky tyzden po porode mal hlavicku natiahnutu jak martanik,ale uz ju ma pekne upravenu,dufam ze z VEX-u ziadne komplikacie nebudu,radsej na to ani nemyslim..kojit sme sa prestali pred tyzdnom,mne sa od zaciatku nejak nechcelo tvorit mliecko,vineu som pila na litre,brala homeopatika,no na jedno krmenie ked som vytahala 60ml,tak to bolo vela..takze asi tak na zaciatok :slight_smile:
11. dub 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aj my sme v sobotu :grinning: ja by som tiež rada cvičila,ale mliečka mám dosť málo,tak nechcem prísť aspoň o tú trochu,ale keď už tam nebude nič,začnem.
11. dub 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka fúúúha,ťažký pôrod. :frowning2: a kde si rodila?
a vitaj medzi nami :wink:
11. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka co je to serklaz? No s kojenim tu ma skoro kazda druha z nas problemy, ja nie som vynimka:( Ja kojim ale aj sem-tam dokrmujem...tak nam daj aspon jednu fotecku krpca:slight_smile:
11. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteee
@mafynka ja v sobotu vecer

@leginca aj my sme mali zapalene,,ale uz je to v pohode,,nam to dokina prepichovala,,strasne pri tom krical

@lebonka vitaj a nic nepytaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nie,,,sup sup medzi nas,,a hlavne prispievaj,prispievaj,,my aj na teba zvedave :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 z Michaloviec som,tak som rodila u nas v nemocnici, nechcela som sa trepat niekam inam..nastastie som mala epuduralku,neviem ako by to dopadlo bez nej..ale uz je to za nami :slight_smile:
11. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
serklaz je zasivanie krcka maternice,,,sa mi machruje coooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: viem,lebo to mne hrozilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 serklaz je zositie krcka..v 24tt som sa zacala otvarat..je to taky 20min zakrok pod uplnou narkozou, steh mi potom vybrali v 36tt
11. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ano ano pridam foto, len musim prist na to ako sa to robi :grinning:
11. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas bombuliak :grinning:
11. dub 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka krasny bombuliak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a aj ty mas vedierko?
11. dub 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka dakujeeeem :slight_smile: ano ano mame, priatelova sesterka nam to odporucila ze je to uplne perfektna vec, ale mne sa v tom moc dobre nekupe, lebo ked ho chcem namydlit,tak ho musim celeho vybrat, no proste je to pre mna neprakticke, radsej vanicka...ale jemu je v tom lepsie ako vo vanicke,trepoce v tom rucickami,vidno ze sa vo vedre tesi,tak ho obcas kupeme aj v nom
11. dub 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

už som sa vrátila od doktorky. Trochu mu to prepichla a vyčistila - tiež pri tom riadne plakal. Tak sme sa už aj vážili. Adamko váži 6090 gramov. :grinning:

@lebonka - krásne dieťatko
11. dub 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka
@lebonka krásny je a velmi krásne meno aj my sa tak volame a tiež sme tak stary....
11. dub 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka ja kupem len vo vedierku,,sa mu tam paci,,mne sa v tom dobre manipuluje,,ale kazdy sme iny,,raz som ho kupala vo vani a veru nevedela som,ako ho chytit,,tak ja opacny problem,,a vo vani sa mu vobec nepacilo
@leginca waaw valibuk,,a to ste od nas mladsi :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka jeeeeeeeeej...ze ake vlasky na jezka ma:slight_smile:
11. dub 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asika dakujeem :slight_smile: ano ano Oliver je peckove meno,ja som stale vravela,ze ked budem mat chlapca,tak bude jednoznacne Oliver :slight_smile:
11. dub 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka
@lebonka krásny je a velmi krásne meno aj my sa tak volame a tiež sme tak stary....
@lebonka ja som on musela s manželom bojovat ale nakoniec som vyhrala :grinning:
11. dub 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 jj mu tak smiesne stoja, akoby mu na hlavke trava rastla :grinning: a este lepsie je,ked mu ich umyjem so samponom,tak ich ma take jemne smiesne jak paperie :grinning:

@mafynka mozno sa do toho dostanem, nekupeme ho v tom dlho, uvidime, ale kazdopadne vsimam ze mu je vo vedre lepsie ako vo vani

inac, maly mal po narodeni pozitivne testy na toxoplazmozu, pred mesiacom brali na rozbor krv mne aj malemu a teraz som volala o vysledky a mame obaja negativne..uf tesim sa :slight_smile:
11. dub 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@asika heh, priatel zo zaciatku tiez protestoval, chcel aby sa volal po nom - Viliam, co je tiez pekne meno,ale nie, musel byt a je Oliver :slight_smile:
11. dub 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon že sme ten boj vyhrali obe....moj zas chcel alex ktore sa mi tiež pačilo ale vzhladom nato že ma menini v january tak som zamietla že to bude mat hnet pokope...ale tvrto som musela bojovat do poslednej chvile.... :grinning:
11. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek