• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
11. dub 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata,ktore davate umele,,,v tescu maju termosku za 3eura,,,prisposobenu tak,ze v nej mozete aj ohrievat flasu,,,myslim,ze sikovna vecicka,ked idete niekam na dlhsie von
11. dub 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, teeeeda, nemohla som vas docitat, tolko ste toho popisali :grinning:
vitam nove maminky :dizzy_face:
krasne deticky ste popridavali :wink:
vdaka za pridanie na fb, ja ho velmi nevyuzivam ale rada sa pozeram na vase babatenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som mala cez vikend neskutocne vela mliecka na mna, Matko sa nechcel prisat, tak som odsavala o dusu az sa mi pokazila odsavacka, asi mi zhorel motorcek ci co, dnes ju skusim vyreklamovat a uz som si aj novu zohnala :grinning:
niekto sa pytal na cajik, ja davam len obcas, kedze sa krmime tak 50:50
@alexis 13 Matko teraz spinka, ale ked sa zobudi, odfotim ti, ako nam kazali na rehabke polohovat Matka, aby sa naucil drzat hlavicku, teraz uz s tym vobec nema problem :wink:
@mafynka ty mas taku flasu, mozes mi ju odfotit?
a pridavam aj ja nasho Bambulka :dizzy_face:
11. dub 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ze aka super poloha na kojenie, na tej druhej fotke :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka veru,odfot flasu, take nieco sa stale zide;)
11. dub 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca zeby sa z Teba nakoniec stala plnohodnotna dojka? :grinning: :grinning: :grinning: Skoda, ze nebyvas pobliz, by som Ti cez vikend doniesla mojho hladosa na dokrmenie:slight_smile:
11. dub 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafy fajn si to vyšpekulovala s tou skupinou
11. dub 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ty si ma žiadala o priatelstvo na fb???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pátram :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. dub 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 zo mňa dojka nikdy nebude :frowning2: mali sme s drahym narodky, tak som si dala sampanske, len 2 glgy, aby sa mi ratalo, mozno to bolo tym :grinning:
11. dub 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, my sme boli dnes na klbiky, vsetko v poriadku, a este na ten pupacik u pediatricky, bolo tam dost hnisu, tak jej to vytlacali, som si tam porevala s nou :frowning2: . Inak ja asi zmenim doktorku, vravela som jej, ze malinka je nervozna, place,nieco ju trapi. vobec nechce spat cez den, a nic nespravila, ani ju poriadne nepozrela, chcela som ten vyter zo stolice ale mala tak plakala,ze som zabudla.Ani mi poriadne nepovedala, ako cistit tu ranku teraz, tak ak viete, napiste mi. Tak som z nej sklamana, lebo si hned volala druhych pacientov.
11. dub 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca oki a pod do temy hviezdy z konika . hm???? myslím že mafy pridáva ona to cele spískala. hehehehe ale bol to super nápad.
11. dub 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca lubezný je malinky :wink: :wink: :wink:
11. dub 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 to mi je luto, s tou rankou ti neviem poradit, nas to caka v stredu
11. dub 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 jej tak gratulka ku klbikom. Ani naša toho moc cez den nenaspi, netrap sa moja.
11. dub 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 tou rankou myslíš ten vpich po očkovani?? Nám sa to akosi celkom samo hoji
11. dub 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
moze byt babo alergicke na plienku, vacsinou stichne ked jej ju dam prec.
11. dub 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 vdaka :wink:
kde je tema hviezdy z konika? tu ci na fb?
@vrabcek154 aj Matko je rad ked nema plienku, ale neplace ked ju ma, alergiu by mal keby ma cervenu ritku, pupaciky alebo tak nie?
11. dub 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, neviem či tu niektorá z vás preberala túto tému, ale opýtam sa. Ako polohujete svoje detičky? Lebo moja sa nedá, už som skúsila všetko, vankúše, niečo tvrdé, skrátka všetko, keď ide hajať tak ju otočím, no keď sa zobudím je buď na druhej strane postielky alebo má hlavičku krivo. Otáča ju pekne, aj zdvíha, ale stále chce ležať na jednej strane a sa bojím že jej zostane preležaná hlavička:frowning2:(((
11. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka určite sa pridaj, veď každý názor, nápad alebo rada sa zídu......

Teraz radte, ja uvažujem na očkovaním proti rotavírusom, teda viac som za to, že ju nedám očkovať, ale dajte do éteru aj vaše názory. Ja som za očkovanie len povinných vecí a nič navyše, ale nechám si poradiť aj od vás......tak pls radte.....
11. dub 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ozaj, nenájde sa tu niektorá z vás, taká šikulka, nie ako ja...čo by spravila také tablo s našími deťúrencami????
11. dub 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka ja dám len povinné očkovania, ale rada si prečítam aj iné názory
@sigsauer neviem či to robím dobre, ale Martinka ukladám do postielky na bok, po každom kŕmení raz na jednu a raz na druhú stranu, väčšinou sa počas spánku zvrtne buď na chrbátik alebo bruško, niekde som čítala že polohovať bábätko treba len prvý mesiac, zatiaľ by sa mala hlavička vytvarovať.
11. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca na fb počkaj skusim ťa pridať
11. dub 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca aj ja ju tak ukladám, dokonca v pevnej perinke, z ktorej jej trčia nožičky:slight_smile: ale ona je šikula a hýbe sa od 3 zýždňa z boka na bok a kope nohami toľko, kým sa nedostane do tej polohy, ktorá jej vyhovuje. narodila sa dosť veľká (4600g, 55 cm) a v bruchu ležala na jednej strane vraj a preto to aj teraz robí. A keď sa zadívam na jej hlavičku, tak na boku vidím trochu preležaninu, ale vraj sa hlavička formuje do roka, tak dúfam že jej to nezosstane
11. dub 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no??? si tam??? mne ťa neukazuje tak to asi mafynka musi pridať
11. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 mala by si tam byť. To ti ukazuje na tvojej stranke fb vlavo hvizdy z konika a klik na to a si tam
11. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No super už píšem sama sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy :slight_smile: my sme dnes boli u doktorky, lebo chalani su chori :cry: :cry: :cry: ale Niki ma az v nedelu 2 mesiace a ma 5970g a 58cm :slight_smile:
@vrabcek154 aj nam dnes cistili to ramienko lebo tam mal vela hnisu. Ale mne povedala doktorka, ze dnes mu to nemam odlepovat, kupat tak aby sa to nenamocilo. Mam to odlepit az zajtra vecer a aj zajtra davat pozor pri kupani, nech sa nemoci. Lebo, ze cim viac sa to bude mocit, tym horsie sa to bude hojit.
11. dub 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka ja davam iba povinne ockovania. Ja niesom fanusik ockovani...
11. dub 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca bola som ju kuknut,,celkom sikovna je,,,ale nemam ju,,lebo za som uz davnejsie kupovala termosku,,ale pojdem si aj ja tu to kupit,,vsak este sa zide,,a mas krasneho bambulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@vrabcek154 moj place,ked mu davam ortopedicke nohavicky,,ked ho zabalim len do pampersky,tak je v pohode,,ale este budeme balit na siroko do kontroly
@sigsauer ja maleho davam spat na chrbatik vzdy a on sa polohuje sam,,raz ma hlavku na jednu stranu, raz na druhu,,v noci ho dam nabok,,to najradsej spi na lavom boku,aby na nas videl,,ale niekedy ho vezmem ku sebe a to ho dam na pravy bok,,no vacsinu je na chrbte,,alebo na brusku,a to si aj na brusku raz tam otoci hlavku a raz na druhu stranu
@kesulkarenka ja mam aj s povinnymi ockovaniami problem,,dost sa trapime s tym plieckom,,takze ja len povinne, nic navyse

som chcela o tom ukladani do postielky,,davate babatkam pod hlavu nieco? lebo ja ho este stale davam na rovnu plochu
11. dub 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek