• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@natalca aj ja som mala v piatok narodky:slight_smile: tkze vy ste obaja barani? Mne drahy kupil nealko vino, tak som si dala do nosa v piatok :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka davam ho iba na matrac, nic pod hlavu, iba plienocku kvoli grckam:slight_smile:
11. dub 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nie urcite mu este nic nedavaj pod hlavu. Martinko ma 20 mesiacov a este stale spi na rovnom.
Ja davam madrac vyssie len ked su chori, kvoli stekaniu soplov..
11. dub 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer ja maleho davam uz iba na chrbatik, aj ja som si vsimla, ze hlavicku dava stale radsej na pravu stranu, ale ja mu ju teraz stale otacam na lavo...niekedy ju do minuty obrati, ale niekedy nie:slight_smile: tak snad ju nebude mat zdeformovanu:slight_smile:
11. dub 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka vdaka :wink: ja pod hlavičku nedávam nič, len plienku, mne v nemocke povedali, že do roka žiadny vankúšik, máme len rovnú plochu :wink:
@leonard2002 tak všetko najlepšie :wink: my sme sa obaja narodili v rovnaký deň 7.4., ja som o hodinu staršia :grinning: ešte som nepočula o nealko víne, to je vinea? :slight_smile:

možno sa aj z našich februároviek stanú nejaké páriky :grinning: možno budeme svokrami :grinning: :grinning: :grinning:
@matiniki5 prajem skoré uzdravenie :wink:
11. dub 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujeme :slight_smile: dufam, ze to bude coskoro, lebo to je strasne ked kasle take male babatko :frowning2:
11. dub 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 to ti verím :cry:
11. dub 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ja som den po vas...nie, nie vinea, to je slabota :grinning: :grinning: :grinning: Normalne nealko vino:slight_smile: skus v nejakej lepsej vinoteke, my to kupujeme v jednom obchodnom centre v KE vo vinoteke...mala som uz aj ruzove, ked som bola tehu, ale to mi moc nechutilo, teraz mi drahy kupil biele a to bolo fajne..mnam:slight_smile: ale aj tak som si z toho robila strik s vineou:slight_smile:
11. dub 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, mne dnes moje dieta tak krasne spi, ze normalne sa nudim:slight_smile:)) ale nechcem zakriknut, lebo minuly tyzden bol tiez v pondelok ako anjelik a potom sme cely zvysok tyzdna bojovali so spankom cez den...
11. dub 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis 13 treba dať pod hrudník zrolovaný uterák, ale pozor ručičky musia byť ako na foto, to jej uľahčí zdvíhanie hlavičky a o chvíľu už budete aj vy pekne držať hlavičku, toto je foto chvíľu po prebudení, takže ešte nie je veľmi akčný, vieme ju aj lepšie držať :grinning:
11. dub 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no pozriem ho niekde :slight_smile:
aj náš malý spinkal takmer 4 hodiny, nezvyčajné pre neho, keby som to bola vedela zaľahnem s ním :grinning:
11. dub 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka k tebe sa osobitne hlásim,lebo ja som z Vranova... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Na náš smer asi rodíme všetky ,na úrovni´´....do mna natrepali vyvolávačiek 5 teda rodila som 20 hodín :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Este teraz nie som v poriadku.... :unamused: :unamused: :unamused:
A skutočne krásne meno Oliver :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby vy ste tu toho popísali od včera.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Stella je nejaká nachladená....sopíkov neskutočne tak len odsávame.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale ku podivu dnes spí celkom dobre...a v noci padol rekord...spala od 23:00 do 05:30 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
A dnes jak ma jedna baba v meste odkurila.... :angry: :angry: :angry: No,bola som tenko oblečená:balerínky,legíny,a tunika....išla som s kočíkom a baba,že ked sm aj to dieťa tak nababušila jak seba tak ho lutuje a este tam čosi trepala o tom jaka som super matka či čo.....No nasrala ma babizna :angry: :angry: :angry:
11. dub 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
moja je tiez leniva dvihnut hlavkudoktorka povedala ze to az tak nevadi,ze kludne do 3 mesiaca dvihne,len davat aj na brusko a aspon nech pretoci. Cajik davam hipp feniklovy,ale len troska, tych 100ml ma na cely den,davam skor na upokojenie
11. dub 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no, mohla by si veru pridat foto, ako s malym cvicit, aby si zdvihal hlavicku. nas ani za svet nechce byt na bruchu anezdviha sa, len lezi, ani sa nepohne a reve jak o zivot. ja sa bojim, aby mu napokon nezistili obrnu na jednu polovicu tel akoa mne, az ked som mala pol roka si to vsimli, ze sa nehybem ako treba, tak mam trochu strach :cry: aj pasticky mam stale zatvorene a nech robim cokolvek, nechce ich otvorit

ranku po ockovani som si velmi nevsimala, mal to zapalene, opuchnute, nahnisane jak hrach a vytekalo mu to, zase zahnisalo a takto dokola, no ani moja dokina to neriesila a uz sa mu to zacina hojit pomaly, no stale to ma zapalene

pod hlavicku davam iba latkovu plienku, lebo sa vzdy pregrcne, takze to je vsetko

na spanie sa nestazujem teraz, klop, klop, prave naopak< vzdy ho budim na papanie, lebo prespi aj tri hodky a noc uz prespi celu, no teda okolo siestej sa budi,napapa sa a spi dalej aj do desiatej. no spat chodi medzi 19.30-20.00.

11. dub 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb to co sa do teba starala??? :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no dnes slniecko a ja som mala tricko, mikinu a este vetrovku,,,a nebolo mi extra teplo,,by mi skusil niekto daco povedat :angry: :angry: :angry:
11. dub 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dik za foto, my to tiez dnes vyskusame, aj ked u nas uz bude pokrok, ked nebude jacat, ked bude na brusku:slight_smile:
11. dub 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak dnes som dostala kramy, presne, ako mi to gyn vyratal, no ja chcem radsej este desatkrat rodit, nez mat kramy :stuck_out_tongue_closed_eyes: vzdy som mavala hrozne bolesti, grcala a co ja viem co a vsetci mi len vraveli, ze porodne bolesti su horsie. no teraz uz viem porovnat a porodne bolesti bola prechadzka ruzovym sadom oproti bolestiam pri menzese :confounded:
navyse pri menzese mam bolesti aj tri dni, uz sa predavkujem ibalginom, algifenom a panadolom :rolling_eyes:
11. dub 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no tak nasi by si mohli podat ruky, co sa tyka lezania na brusku:slight_smile:
11. dub 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozik baby a neviete poradit, co robit s tym, aby Jurko, ked ho polozim na chrbatik, drzal hlavicku rovno? stale ju ma na jednom boku a tiez sa mu zacina preleziavat. dala som mu z kazdej strany tazitko, vazi asi kilo, no nema problem ho odsunut a zase ma hlavu bokom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

@marhulka13 chudinka....no a vraj po porode bolsť pri mrche ustupi :confounded: :confounded: :confounded:
ja som nikdy bolesti pri mrche nemala.....asi sa to všetko nahromadilo pri porode :unamused: :unamused: :unamused:
11. dub 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nase usmevy vcera a dnes:slight_smile:
11. dub 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj Stella ma stale hlavku na jednom boku.....kuka telku :wink: :wink: :wink:
mne sa iba ked tvrdo zaspi podarí ju položiť na opačnu stranu...zatial nemá hlavku zležanu...ale tiež sa obávam :cry: :cry: :cry:
11. dub 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 krasota!!! čo to máš za lehátko??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb To je hojdacka Graco LOVIN' HUG - GUSTAV - Leusko mi v nej vydrzi coraz dlhsie, no dnes tam bol snad aj pol hodinu, kym som ja konikovala...:slight_smile:
11. dub 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 dodatočne všetko naj..naj..naj.......aj ja som barančok.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. dub 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb mala som epiduralku,takze to pre mna az take strasne nebolo, myslim tym, ze som bolest pri kontrakciach vobec necitila, tiez som vyvolavaciek dostala niekolko, myslim, ze 3...inac musim povedat, ze ked budeme nahodou cakat druhe, tak jednoznacne si vybojujem cisarak, normalny porod uz nikdy viac, taku bolest po zosivani susky uz nikdy viac nechem zazit :angry:
11. dub 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4
@leonard2002 dakujem kočky...no dnes som zistila ze to vie...len sa jej nechce dvihat hlavicka ked lezi na posteli, ked som si ju dala na seba dole bruskom tak sa kráásne zdvihla a drzala aj 10 sekund hlavicku takze je len leniva asi zdviaht ju aj na posteli, ale budem skusat každy den, trpezlivost ruze prinasa, hlavne ze je zdrava
11. dub 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujem za tip, vyskusame =D
11. dub 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek