• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lebonka to isté aj ja hovorím....nikdy viac a cisarsky si vydupem..no ja som sa 6 dni po porode ani vystrieť nemohla pre zápal maternice....a panvu som mala rozostupenu tak mi ju sťahovali....a od porodu este stale krvacam :angry: :angry: :angry: uz nemám na to nevy....picham si aj injekcie na stiahnutie maternice a furt s vložkou behám :confounded: :confounded: :confounded:
11. dub 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb to asi nie je dobre, ze stale krvacas, ci?
11. dub 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. ako nam pekne zacal den,tak sa aj pekne dototo :angry: slniecko nam tu svietilo a prijemne bolo a teraz uz prsi,co by az tak nevadilo,ale tak ma doktorka na kontrole nastvala :angry: rychlo mi vypisala papier na sono oblicky a zlcnika,ked som jej spomenula slezinu,tak len na mna sprosto kukala. o grcanie sa ani nezaujimala a vykopla ma odtial do 10min :angry: a to som sa jej chcela opytat ohladom malej,je cela vyhadzana na tvaricke,nikde inde,len tam a netusim z coho to moze byt :unamused:
inac,nasa tiez dava hlavicku na strany,ale cez den ju mam v autosedacke a tam ju ma pekne rovno,lebo ju ma podlozenu dekou :grinning: a hlavicku este tiez nedviha. troska obcas,ale este ju ani poriadne nedrzi. lepsi sa,no este jej ujde. a ta prelezana strana,to mam ja ten problem :grinning: nasi mi hlavu aj knihami podkladali a ja stale len na jednu stranu som ju otacala. esteze som baba,nie je to vidno :grinning:

@lebonka ja mam rovnaky nazor na dalsi porod. jedine cisarskym,inac ziadne babo nebude. ja som mala tiez vyvolavacku,hned prva zabrala,ale taka bolest to bola, epi bola super,no pomohla asi na tri hodiny a potom vsetka bolest sla do jednej strany a taku kravu midwife,rodila som v uk,som mala,ze dve hodiny jej trvalo zavolat niekoho. ked prisiel anesteziolog,tak uz bolo neskoro,lebo mala uz sla aj von.a potom s drzostou mi povedala,ze zasivanie nemozem citi,ked mam epi.

@kesulkarenka myslim,ze ty si spominala to tablo deticiek.staci povedat,ak budem mat cas,mozem sa s tym pohrat
11. dub 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 No uzasny pristup, fakt:( len pekne zmen za taku, co bude mat trochu zaujem...My mame strasne zlatu lekarku, fakt, to z nej vyzaruje, ze svoju pracu a deticky miluje...
11. dub 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka co si spravila tu skupinu na fb ze tajna ...to ako? ze sa do nej dostane a komentare vidi, foto len kto je v nej? ci? =D
11. dub 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja sa zas na porod stazovat nemozem...mne bolesti zacali az okolo 18.00, no myslela som, ze asi poslickovia, tak som bola do do 19.15, no uz ma zacalo skrucat, tak mm, ze ideme sa spytat do poriodnice, ze ci to uz naozaj. prijali ma 19.30, napojili na monitor a sestra, ze zavola lekara...prisiel lekar, ze ci mam bolesti a ja ze uz jak svina, vysetril ma a spytal sa, ze ci chcem rodit na pohotovosti, hned teda hore na salu, len co sme dobehli, maly bol na dve zatlacenia vonku :grinning: potom co bolo, to uz radsej nepopisem, podobne ako ty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak teraz kukam, ze v den, ked som rodila, este o 17.00 som tu vravela, ze u nas to na porod este vobec nevyzera a do necelych styroch hodin bol Jurko na svete :slight_smile: a to som estťe aj do Tesca na nakupy sla v mhd a prisla domov pred siestou vecer :grinning:
ja zas by som nechcela cisarak, no ak by mi povolili dakedy mat druhe, az teda povolia, tak iba cisarak mozem :frowning2:
11. dub 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 cisarak neni taky hrozny, ak sa teda bojis bolesti. Ak vydrzis prve dva dni,tak potom to je uz v pohode celkom.
11. dub 2011 ve 21:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamicky cim zakryvate babatka na noc, ked uz sa nezmestia do zavinovacky a deku mi drobec celu odkope????
11. dub 2011 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka skús spací vak.
11. dub 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeden mam ,ale je mu este velky. Musim asi kupit mensi. :frowning2: A pravidelne ma v noci studene rucicky. :confused:
11. dub 2011 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: sto rokov som sa tu neobjavila, ale vidim, ze babatka rastu do krasy :slight_smile: a vsimla som si dalsich dvoch novych Oliverov :slight_smile: my sa mame fajn, obcas je to s tymi dvoma chalanmi tazke, ale celkovo sa to da :slight_smile:
@slavetka Oli ma ruky studene skoro stale, aj ked mu dam rukavicky, tak nic nepomaha. ale mal to aj Filip a vyrastol z toho :slight_smile: a ten spaci vak je fajn, ale mne to bolo nepohodlne kvoli prebalovaniu, pozri si hlavne taky, co sa da otvorit tak, aby si ho co najjednoduchsie mohla prebalit
11. dub 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 dakujem za radu, zajtra pojdem nejaky pozriet. :sunglasses:
11. dub 2011 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka hihi,,to si ako ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja druhe dieta chcem,ale ak mi ho niekto iny porodi,,inak nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo mi moj sympos doki musi este pred pocatim prisahat,ze budem rodit cisarskym,,inak tobinko bude jedinacik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne vestica povedala,ze budem mat prveho syna,,,stalo sa,,a o 5 rokov dievcatko,,,no takymto sposobom asi nie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: by ti dievcata vedeli rozpravat,ake problemy som mala po porode,,toaletny papier som vyse mesiaca nepouzila,,7tt som na zachode plakala,,a ked vidim dolu ako to tam vyzera,,je mi stale doplacu,,,a ze nejaky sexik? o tom nechcem ani pocut,,raz sme len skusali, ale mala som daky blok v hlave,ze som stale myslela,ake to tam mam dorypane,,,ako brucho mi mozu rozrezat krizom krazom,,ale uz ritku nech mi nechaju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@alexis13 kazde babo je ine,,niekto zacne skor,niekto neskor,,to sa netrap
11. dub 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, my sme dnes boli v poradni :slight_smile: vsetko je ok. maly vazi 5530 g. my mame velmi zlatu lekarku :slight_smile:
11. dub 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alexis13 no zalozila som skupinu,,ale kedze nikto nebol na FB, konzultovala som to s arrett,ci mozem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: su tam moznosti,ze verejna,,sukromna, co moze vidiet hocikto clenov,ale nic,co prispievaju,,,alebo tajna a to aj clenov, aj to co sa prispieva mozu vidiet len clenovia,,,,,

kto ste este na FB, tak sup sup do IP mena,,nech sa tam vsetky popridavame,,,ja som to len z toho dovodu, ze uz tu padali aj mena,,davame tu fotky,,tak ak ma niekto problem,takto verejne,,ako ja :grinning: ,,lebo nikdy neviete aky uchyl sem moze nazerat,,
@slavetka heh co sa tyka zakryvania,,ja ho polozim na perinku, nou zakryjem,,potom este velku deku prelozim dva krat, nou zakryjem,a este mojou perinou :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :dizzy_face: takze podla mna sa neriad :sweat_smile: :sweat_smile:
11. dub 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 stranu dozadu je ta foto :wink:

ja zakryvam maleho paplonikom a spi v tenkom overale
11. dub 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja zakryvam tiez len paplonikom
12. dub 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

my dnes ideme do poradne,takze sa pytam, staci,ked tobimu dam dupky, body a na to poldupky a mikinu? bude vo vajicku, supnem ho este do fusaku?,,,bude to dost,alebo mam dat radsej teply overal??,,,staci mu jedna bavlnena ciapocka,alebo mam dat dve ciapky??,,,a rukavicky este davate??necham si poradit,lebo asi fakt ho obliekam velmi teplo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja rukavicky nedavam uz dost dlho, vcera som mu dala este dve ciapocky,lebo fukal ten studeny vietor, ale ked pojdeme von dnes, tak mu dam uz zase iba jednu. teply overal uz podla mna nemusis davat, ked ho supnes do fusaku.
12. dub 2011 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka u nas vcera strasne fukalo (ale to asi vsade) a Oliver mal oblecene body s dlhym rukavom, pancusky, teplacky, papucky, flisovu bundicku, ciapku a zabaleny bol v takej flisovej zavinovacke do autosedacky a aj tak sa mi odkopal :grinning: rukavice som mu dala iba raz a odvtedy sa ani nesnazim, lebo mu to vyslovene vadilo :grinning:
12. dub 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka ja mam maleho vo vaku - je to taky 0-6 mesiacov. je tiez velky,ale hlavicku si do neho nevopcha,takze sme v nom :slight_smile: nam sa totiz drobec nie,ze odkopal,ale sa dekou zahadzal :wink: ak ma studene rucicky,tak ho este prikryjem na vrch dekou,ale uz sa s nou tak nezahadze :slight_smile:
12. dub 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka radsej ho velmi nenaobliekaj,lebo sa ti v aute spoti a vonku ho ofukne vetrisko. ja mu davam take bundicky,ktore mozem v aute roztvorit alebo vyzliect a na presun po vonku zakryjem dekou
12. dub 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. dub 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby,ja padam s malym von, lebo zase sa mu nejak nechce spat a zatial u nas svieti slniecko, tak sa idem trochu pokocikovat:slight_smile:
12. dub 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka hihi, no bolesti sa ani tak nebojim, tej som si po porode uzila nadostač, no mne viac vyhovoval prirodzeny porod, lebo som videla vsetko, ako sa malinky narodil, ako mu prestrihli pupocnik a tak vsetkeho som bola priamym akterom...mna to fascinovalo :grinning:
12. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, ako citam vase poradne, tak vsetky mate ake "tučnučké" detičky :grinning: :grinning: :grinning:
my sme tu jak podvýživenci :grinning: :grinning: :grinning:
12. dub 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave sme sa vratili z prechadzky :slight_smile: bola som pozriet sestru, dala som si kavicku, pobehala som po obchodoch a teraz idem nieco zjest, kym maly este spinka na balkone :slight_smile:
12. dub 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ideme zajtra k lekarke tak som zvedava kolko bude vazit u nej, lebo my sa aj doma vazime a to ma 6,54 nahy u lekarky sa vazi aj s plienkou, tak tam bude o nieco viacej. a budu Oliverka aj ockovat, normalne sa bojim ako to bude zvladat a co bude potom :frowning2:

@katarinasifrova tiez sme sa vratili z prechadzky, no trosku sme aj zmokli, nic moc pocasie u nas :angry:
12. dub 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 a ake ockovania si si vybrala??
12. dub 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to som si nevybrala,to je to povinne, co je na 3x, teraz ideme na prve
12. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek