• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojte, no, ja tiez v noci kojim po leziacky, cez den ako kedy. No, ale nas drobec spava v noci s nami. On si pyta papat kazde 2 hodinky, aj v noci. No a mne sa nechce stale vstavat a davat ho do postielky a spat... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak radsej ho necham s nami, ked prespi trochu viac, tak potom skusime postielku. V noci, ked sa budi na papanie, len mu dam prsnik a spime dalej. Tak aspon nemam pocit, ze som stale hore :wink:
13. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky

vcera som od dokiny dostala recept na kremik na suchu pokozku,,vola sa excipial u lipolotio,,natrela som mu aj hlavku a supinky su hned prec,,,takze odporucam :slight_smile:)) ma uz cistu hlavku,,ani vycesavat som nemusela
13. dub 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to je asi len na recept, ze?
my sa akurat chystame na vychadzku, mame krajsie pocasie ako vcera, neprsi a slniecko svieti. len neviem ci bude aj teplo :sweat_smile:
13. dub 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca gratulujem ku mliecku :slight_smile:

@leonard2002 aj ja stale krmim z obidvoch prsnikov
13. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 nie je to na recept,,len ona mi taketo veci predpisuje,aby som menej platila
13. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka aha, my mame uz pomenej lupiniek na hlavicke ale su, snazim sa vycesavat
13. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 ja som dala maleho len na balkon. skusim trochu upratat. von je neskutocna zima. teplomer ukazuje 5 stupnov, ale fuka ladovy vietor.
13. dub 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova aj u nas fuka, aj ked svieti slnko, keby nefukalo bolo by lepsie.v meste ukazoval teplomer 11 stupnov. no uz sa aj mraci :angry:
13. dub 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, nemate niektora recept na bezlepkovy chlieb do pekarnicky :slight_smile:
nechce sa mi hladat na nete :grinning:
13. dub 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca tak to je uplne super. nas Jakubko sa totiz prisal iba teraz - ma 11 tyzdnov :wink: uz som ani neverila...doteraz som odsavala mliecko, no vsak 2krat denne som dokrmila Bebou. chcela by som zvysit laktaciu,aby netrebalo dokrmovat. ale nemozem mu tu Bebu zobrat zo dna na den... :unamused: zajtra mam stretnutie s laktacnou,ak uvidim.
13. dub 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 - ja som s Nutrilonom postupovala tiež postupne. Adamko bol úplne na Nutrilone 10 dní, kým som ja bola v nemocnici. Ja som sa riadila jeho potrebami - a zatiaľ po kojení nepýtal jesť - tak som rada. :slight_smile:
13. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby dakujem za rady :slight_smile: vcera ako som pisala, skusila som ho nakojit na rukach, aj my tak zaspal, hned som ho dala do postielky, pospal par minut , potom sa samozrejme zobudil a zistil kde je :grinning: ale len som ho trosku pohladkala, dala cumlik, a spinkal dalej pekne sam, co som bola sokovana. skusim to aj dnes takto a uvidime :wink:
13. dub 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb Čítam, že aj tvoja malá leží stále na jednom boku, to isté aj moja a už vidím že má trochu zležanú hlavičku, robím všetko možné ale ona sa nie a nie otočiť, už som na ňu išla aj tvrdo s vankúšmi v postielke, ale stále sa z toho dostane tak aby ležala na tom boku... ale vraj sa hlavička do roka formuje, tak snáď sa to spraví..
13. dub 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 super:slight_smile: blahozelam:slight_smile: Podla mna cim skor sa babatko nauci zaspavat samo, tym lepsie...moj maly je tak nauceny od zaciatku, aj ked kamaratky ma strasia, ze ono ho to prejde a zacne si vyzadovat zaspavanie so mnou...tak dufam,ze nas to obide:slight_smile:))

Mame za sebou kontrolu na ortopedii a vsetko je OK :grinning: :grinning: :grinning: Dokonca, ked mu doki zacal hybat s nozickami, tak Leusko sa zacal smiat, lebo my doma sa s nim tak hrame pri prebalovani, tak asi si myslel, ze sa s nim doki ide hrat :grinning: :grinning: :grinning: Ale aj tak nam kazali na noc balit nasiroko...no, sem-tam ho zabalim, aby som mala ciste svedomie :grinning:
13. dub 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer @domigb aj ja sa pripajam, Leusko ma stale otocenu hlavku na pravo, ja som si to vsimla az ked ste to tu spomenuli...tiez na nho skusam triky, otacam mu hlavicku stale na opacnu stranu, ked ide zaspavat...ale aj tak vacsinou skonci na tej "svojej" strane a tiez ju ma uz trochu zlezanu...tak budem bojovat dalej:slight_smile:
13. dub 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, mne dnes Leusko tolko spi, ze sa obavam, co bude robit v noci :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby moja Stella tiež zaspáva po polnoci sama od narodenia...Zato počas dna si vyžaduje moju pozornosť neustale... :wink: :wink: :wink:
Až na to že teraz je choručka a ja normalne neviem,že mam dieťa...cely čas spinka a to neberie lieky žiadne....Chdím ju kukať či je o.k...ale spokojne si spinka..tak dufam,že to nezarieknem :confounded: :confounded: :confounded:
A baby....Mám tu šatku liliputi myslím,že viacere ju mame...Možem už malu nosiť hlavkou hore???Nie dlho len na grganie napriklad s tym že jej hlavičku pridržiavam..Lebo jej sa v koliske nepači...Teda ja hlupaňa ju tam neviem poriadne položiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka tesim sa s Tebou, ze babatko komunikuje, nas Leusko tiez uz zacal pred vyse tyzdnom sa na nas smiat, hlavne po kojeni, ked je spokojnucky a ked sa s nim rozpravame...ked to urobil prvy krat, skoro som sa od stastia rozplakala...deti su uzasne :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb a co je malej, ze je chorucka? ma sopliky?
13. dub 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer
@leonard2002 tak moja má hlavku na svojej milvanej starne,len v lehátku alebo ked sama leži volne na posteli..Ale ked už mi zaspí tak poslušne má hlavičku na opačne j strane...asi preto lebo je dosť na boku.neiem no,ale zatail ju nepretočila... :wink: :wink: :wink:
13. dub 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no má soplíky také zelené.Mama jej vzala výter a vraj mam stafylokoka beriem do nošteka po jednej kvapke antibiotika.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Ale je ako pišem kludna až tomu nerozumiem :unamused: :unamused: :unamused:
13. dub 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 píšem,že ja beriem ale malá berie.. :unamused: :unamused: :unamused:
13. dub 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb :grinning: ved daj si aj ty "do nosa" :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

@mafynka vďaka za inšpiráciu,to excipiale asi kúpim malému.už mu to 2týždne natieram infadolanom,ale moc to nepomáha.keď ti to dr.dala na recept,koľko si platila?lebo náš pediater je náš známy,takže by mi to bez problémov tiež hodil na recept,keby sa to tak oplatilo.
u nás je otrasné počasie.chvíľu svieti slnko,potom sa zatiahne a spustí sa hrozný lejak aj s krúpami. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to som chcela dnes polovičiaka poslať s deťmi von,aby som si konečne v kľude ožehlila :stuck_out_tongue_closed_eyes: doobeda som varila a myslela som,že vybehnem aspoň na chvíľku so starším,ale kde.blbý obed mi zabral celé doobedie,lebo v kuse obidvaja na striedačku mrkotali.

@sigsauer ,
@leonard2002 , a neskúšali ste ich dávať spinkať na bok?Miško tiež uprednostňuje pravú stranu,ale ja ho dávam spinkať na bok a po každom papaní striedam strany.

@leonard2002 aj Mišeno dnes akosi dlho spí.normálne už chodím naňho nakúkať,či žije,už ťahá od pol2.dúfam,že si nenadspáva noc.
13. dub 2011 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb inak ja tiez kazdy den cakam, ci Leusko nezacne byt chory, pri tom vetre, co tu bol minuly tyzden:( Hlavne som si nikdy nebola ista, ci je dost obleceny atd., ale zatial sme nastastie zdravi...klop klop
13. dub 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
musim sa pochvalit malicka uz zdviha hlavicku aj na posteli, ja som jej davala na siroko rucicky preto jej to neslo =D
13. dub 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Miško tiež už s nami krásne komunikuje,najradšej by sa "vykecával" od rána do večera.hlavne pri kojení.keď sa naňho nepozerám,začne sa hnevať,keď sa pozerám,miesto papania sa na mňa vyškiera :grinning:
13. dub 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja si inak myslim, ze deticky su nachylne na fazy mesiaca a na tlak vzduchu, nemyslis? Lebo casto su dni, ked vela nasich deticiek nevie vobec spat alebo naopak, maju svoj "spaci" den:slight_smile:
13. dub 2011 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 vieš čo,ja ten mesiac vôbec nesledujem,takže nemám šajnu.ale keby to takto bolo od začiatku,tak som šťastná jak blcha.ale som rada,že som sa dočkala,lebo prvé dva mesiace mi doma nespal vôbec.
13. dub 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: my dnes doma trcime. vcera nam nafukalo do jedneho ocka,tak uz natierame. som zvedava,kedy to zmizne. snazim sa malu uspat,no nejako sa jej nechce. aspon ranajky som stihla :sweat_smile:
13. dub 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek