• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
takto mi vcera zaspal pri kojeni :grinning: :grinning: :grinning: ruky hore a ides :grinning:
13. dub 2011 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 podareny :slight_smile: nasa tiez tak spi. ruky hore,akoby sa vzdavala :grinning: a nohy pekne nasiroko,nech nemam vycitky,ze ju nebalim nasiroko :grinning:
13. dub 2011 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte my sme boli dnes na kontrole po 600nedeli, no sranda co tu v irsku robia/nerobia ... sestricka mi vzala moc a tlak, spytala sa ci mam stichy a ako sa hoja (ani naznak ze by mi ich chcela skontrolovat) a ze ci chcem antikoncepciu. Malu mi odvazila (4.7kg) odmerala, prisiel doktor ten Vanesske spravil komplet vysetrenie a mne iba vypisal tabletky :angry: Cerazette za 20e na mesiac, skoro ma slahlo v lekarni.

uz aj k nam prisiel ten vetrisko :unamused: ani von sa neda ist, esteze dnes mame doma tatina, tak varuje :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2011 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 aj nas tak spinka, uz ked ma hore rucicky, viem ze sme na dobrej ceste k spanku
13. dub 2011 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka
@janette4 aj ja používam Excipial U Lipolotio,malá mala takú suchú šupinatú pokožku po celom tele tak mi to dr.predpísala,pre mňa to nie je nič nové,používala som ho aj pri prvej a som spokojná,dokonca doteraz ju tým raz za týždeň natieram...nám to tiež dr.predpisuje,bez receptu stojí 4.86 EUR,s receptom 0.88 EUR,čo je značný rozdiel... :slight_smile:
13. dub 2011 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezkomanka no tak to si v porovnani so mnou,v uk, dopadla este dobre. mna sa doktorka opytala jedine,ci kojim alebo davam z flasky a ci budem brat antikoncepciu. skontrolovala tlak,prehmatala brucho. vypisala papiere na kontrolne sono,lebo som mala problemy s oblickou, dala papier na krv a to bolo vsetko. az na recepcii mi povedali,ze si musim zavolat a objednat sa inde na krv. a tot moja kontrola.
13. dub 2011 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 moja tiez takto spinka :grinning:

tiez oblubuje pravu stranu, v noci sa ju snazim dat nalavo tak aspon to vyrovnavam v noci a cez den spinka vascinou ze ma hlavicku vpravo, ved do roka sa hlavicka formuje tak hadam to bude ok

pisali te o kojeni v noci, ja kojim ze si dam vankus, na nu malu a ideme :wink:

co sa tyka toho ockovanie som vas tu bombardovala ze ktora davate ktoru vakcinu, dnes som sa o tom rozpravala s kamoskou a ona by dala ten prevenar 13 co sa ockvoalo doposial on bol predtym 7 valentny obohatiliho o viac druhov pneumokokov, ten synflorix co sa neplati tym sa neockovalo, je to nova vakcina a zevraj je to vacsie svinstvo, hlavne ze ma vela hlinika v sebe takze prevenar 13 davam a budem sa modlit aby nebvoal nijaka extra reakcia a znasala to malicka dobre
13. dub 2011 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@alexis13 vdaka za info, dobre ze si to sem napisala, mna sa tiez na to doktorka pytala :wink:
13. dub 2011 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
baby poznate plienky panda?
13. dub 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
náš branko má ešte len 1 mesiac a 2 t. a podľa doktorky vyzerá ako 5 mesačné bábo - no v pohode...
ale skutočne sa mi zdá hróóózne veľký.
13. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte maminky. Ako sú na tom vaše detičky so šupinkami vo vláskoch. dva krát som mu to brutal namastila detským olejčekom a potom pomaličky odstraňovala hrebenčekom a dva krát pri kúpaní vo vode, mal tam až také tvrdé chrastičky, teraz tam ale ešte stále má šupinky, ale nie také hrubé ako pred tým, mám s tým ešte niečo robiť?
13. dub 2011 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 aj nas Kubko takto spinkava - hlavne v kociku. v postielke ho totiz polohujem a spi na boku. ja mam na to taku zabranku, ktoru som si kupila,takze sa neprevrati ani na brusko, ani na chrbatik. on totiz vrackaval a ked spinka na boku,tak je to lepsie :slight_smile: a inak mame nadhernu hlavicku bez prelezanin :slight_smile:
13. dub 2011 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvia0111 to sú aké plienky?niečo nové?nepoznám.kde ich majú?aké sú?

@ka.jo. aj Miško má také akoby chrastičky.najprv mal na hlavičke také mapy šupiniek,detský olejček mu na to nič nerobil,dr.mi to kázal natierať infadolom,to je v podstate kozm.vazelína,ide mu to pomaly dole,ale veľmi nie.Mafynka tu spomínala Excipial krémik,že s tým to ide lepšie,tak skús.

@ka.jo. aj náš je veľký.keď mi niekto pozrie do kočíka,každý hovorí,že on vyzerá aj o 2mesiace starší.dneska sme sa zrovna vážili,podľa našej váhy má 6,3kg.
13. dub 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb áno, môžeš. Tá koliska sa ani mojej nepacila. Urob kríž s kapsou von. Bude mat nozicky pekne nasiroko, hlavicku zafixuj jedným ramennym pasom a kapsu poriadne pritiahni. Neboj sa satku podotahovat, keď je elasticka, sa uvoľní.
13. dub 2011 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvia0111 ja nepoznam :wink:
13. dub 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett už sme vyskúšali a páčilo sa jej...Lebo ked ju bez šatky držím smerom k sebe tak to nemá rada...vždy sa chce pozerať dopredu....Ale v tej šatke sa jej páčilo.....Ty ju nenosievaš v kolíske ani v tom pre novorodencov..???Tiež iba hlavkou k tebe??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. dub 2011 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@janette4 na recept som doplacala za ten krem len 1euro,,niekto tu pisal,ze bez receptu stoji skoro 5euro
13. dub 2011 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@domigb Iba hlavou hore. Kríž s kapsou von, alebo kríž s kapsou dnu. Teraz už väčšinou s kapsou dnu, tak má aspoň nozicky vonku, keď je teplo. Mojej sa to hrozne páči. Do 5 minút mi tam zaspinka. Nisievam väčšinou von, keď beham za simonkom, alebo podvečer, keď je už nervoznejsia. Sme k sebe pritulenie, je nám teplucko, cíti môj dych, srdiecko, to ju stále upokoji.
Koliska nám vôbec nevyhovovala. Mala v nej nechcla byt. Neviem, či som ju tam zle dala, alebo čo. A ani kojit sa tak nechcela.
13. dub 2011 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@mafynka fiiiha, tak tvoj drobec je ako vo vaticke. :slight_smile: Ja mojho supnem k sebe az nad ranom. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. dub 2011 ve 22:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 a to v noci pustas kolotoc??
13. dub 2011 ve 22:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Mamicky poculi ste niektora o tom, ze ked sa koji po leziacky, tak moze mat babo problemy so zaludkom? Ja kojim po leziacky a tato informacia ma dost zaskocila. A neviem ci tomu mam verit.........
13. dub 2011 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@zebra41 tak to ti tisko zavidim ze nemate prelezaniny nas maly by len na chrbte spinkal, ale uz sa ho snazim davat aspon v noci na bok ked je unaveny tak neprotestuje hadam sa mu to pekne spravi casom :frowning2:
13. dub 2011 ve 23:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@slavetka Pustim mu iba muziku z kolotoca...take zvuky z dzungle:slight_smile: potichucku to tam hraje a on pri tom zaspinka...kolotoc sa vtedy netoci...to mu pustam iba cez den...
14. dub 2011 v 06:31  • Odpověz  • To se mi líbí
neviem co su zac, praveze som o nich nikdy nepocula, to som nasla uplne nahodne tu :

http://www.najlacnejsieplienky.com/najlacnejsieplienkyeu/eshop/5-1-Panda-plienky
14. dub 2011 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@ka.jo. ahoj, tak aj ty máš také dlhé bábo? aj moja je ako taký slíž:slight_smile: samá ruka, samá noha. Len moja sa narodila skoro o kilo väčšia. Tiež som riešila šupinatú pokožku na hlávke, tak ako ty, natierala som to olejčekom a potom hrebienkom pomaly yvyčesávala, olejček jej na hlavičku natieram každý deň po kúpaní.
14. dub 2011 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett no presne aj moja chce byť iba takto....Si predstav,že ráno tiež takto zaspala do piatich minút :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Rozmýšlam,že ked už bude teplejšie možem ju brávať vonku aj so psíkom ked ho pojdem venčiť,lebo teraz mi s ním chodí suseda.....Nie tá kolíska sa jej vobec nepáčila..ale je možné,že ja som ju tam blbo dala :confounded: :confounded: :confounded:
14. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby moja malá od včera kaká do každej plienky....Sme na Nutriloe..je to o.k????Stolica je riadne žltá...Raz denne naloží poriadne a potom tak málo.... :unamused: :unamused: :unamused:
14. dub 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby, tie, ktore ste rodili cisarom, uz ste zacali cvicit nejake cviky na brucho? a ak ano, tak ake? Lebo brusaky asi este velmi nemozem, nie?
14. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 ja som rodila klasicky, ale asi si chcela citat toto..................nemozes oddychuj :grinning: :grinning: :grinning:
14. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett
@domigb u nas sa nosime iba hore drdy :DDD no teraz sa smejem, ale popravde mam toho dost ... mame tichy silny reflux, niekedy reve uz pri jedeni ... strasne chrci a jedina poloha v ktorej vydrzi je na stojaka ... a spat len na bruchu, na chrbte nehrozi ani vypodlozeny ... niekedy som uz zufala ... hadam mu to uz coskoro prejde, lebo ked ho pali zaha, ani nechce jest :confounded: a len baci a baci ... inak je strasne zlaty ked je vsetko oka ... stale sa smeje a vkuse si nieco brble ... aspon noci su supis ... do 8 je ako poleno a zobusi sa iba raz , spi do 7 ...

@leonard2002 po sc by sa malo zacat po takom 3mesiaci , az ja cakam nato ako na vykupenie ... uz sa na seba nemozem pozerat ...
14. dub 2011 v 11:09  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek