• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
tak ja sa pridam k tym,ktore doteraz neboli bez vlozky :angry: uz som si myslela,ze mam kramy a figu borovu,tale cosi zo mna ide :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

@lenkalienkava vitaj :slight_smile: a ako zvladas malu?
14. dub 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Dakujem za privitanie :slight_smile:
14. dub 2011 v 19:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 ja som mala zovu spinenie, vravela som si, ze sa cistim, ale zacala som poriadne krvacat, este nikdy som takto nekrvacala, tak myslim, ze uz to tie kramy budu. a aj citim, ze mliecka mam menej :frowning2:
14. dub 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bisy fiha, tri take male deti.... klobuk dolu :slight_smile:
14. dub 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute kočky, tak ako žijete? viac byvam teraz na FB ako tu, ale to len nahodim fotky a frcim prec, tak uz som mimo obraz ......... len dufam, ze sa VAM vsetkym dari a babatka su zdrave a spokojne.
Pridavam aktualne foto a zelam krasny vecer.
14. dub 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 mne raz vytok,raz krv a potom klud na chvilocku a zas dookola :rolling_eyes:
14. dub 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 Zatial sa daju zvladnut, horsie bude, ked budu krpci stvornozkovat a potom ked sa vsetci traja postavia proti mne :slight_smile:
14. dub 2011 v 19:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bisy no to hej, nebudes vediet ktorym smerom sa mas rozbehnut :grinning:
14. dub 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies Jasmine je nadherna :dizzy_face:
14. dub 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 dakujeme :wink: je to malý nezmarko :slight_smile: dnes bola skoro celý deň hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
maminky neviete mi poradit kedy by som mala od 600nedelia dostat mrchu????
14. dub 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja tiez:( den pred skoncenim 600 nedelia:( sa neskutocne "tesim"
14. dub 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Bianka je velmi dobre dietatko,pekne spinka vo svojej postielke,nevyzaduje uspavanie na rukach co zo zaciatku inak ako na rukach ani nezaspala,malo placka iba obcas sa jeduje ale to tiez netrva dlho.... :slight_smile:
14. dub 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkalienkava no mnr 600 nrdelie konci zajtra a uz mi dosla :confounded: :confounded: :confounded: podla mna je to indivindi, niekto nedostane aj par mesiacov...ale presne ako by to malo byt neviem, nestudovala som to na nete:slight_smile:
14. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bisy moja prva dcera kakala len raz za sedem dni, som si normalne musela znacit do kalendara, ze kedy kakala, po urcitom case to preslo.
14. dub 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja budem koncit idem uspat malu...papa a dobru nocku
14. dub 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui ahoj zajtra som chcela ist za dr. ci neexistuje nejaky sirup, co by trosku pomohol na tu kyselinku ... keby ho to netrapi, taky dobry chlapcek by to bol ... na sone sme neboli, stacilo jej co pocula a ako sa spraval pri jedeni a potom ... proste z toho treba len vyrast :( len ja uz niekedy nevladzem len koli tomu revu on reve a reve haha uz sa taky narodil a este aj ma taky pilkovity ten plac inak pohodak ...
no inak ako na brusku proste nebude spat, vtedy mu je najlepsie , tiez to nechapem , ale co uz snim, potom len na stojaka a v kresielku ho nechcem dlho nechavat ...
14. dub 2011 ve 20:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 podľa mňa to nemusí byť mrcha. ja som tiež mala dlho už len taký ružový hlien a v týždeň končenia 600 nedelia som začala tak brutal krvácať - že také plne využité vložky som nikdy nemala - podľa mňa je to posledné čistenie pred koncom.
14. dub 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova Veru, aj ja si znacim kedy kakala. Ale mne sa viac nepaci to tvrdsie kako...
14. dub 2011 ve 20:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tiez vas nestiham, mali ste po ockovani problemy? nam dnes vytlacali hnis,ale ma aj uzlinku pod pazuchou, berie lieky ako pri tuberkuloze a k tomu pyridoxin kvoli nepriaznivym vedlajsim ucinkom lieku, poslali nas na usg,ak sa to nezlepsi, strasili ma chirurgickym zakrokom, som z toho hotova, teda verim ze to bude dobre,ale preco musi trpiet tak malinke babetko kvoli obycajnemu ockovaniu :frowning2:
14. dub 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
toto som nasla tak jedine co nerobime negrcame :frowning2: a priberame teda aspon

- Dieta velmi lahko nieco podrazdi a je takmer nemozne utisit ho
- Place kedykolvek, ale najcastejsie vsak pocas jedla a po jedle
- Casto vracia po jedle, niekedy aj medzi jedlom
- Pri placi a pocas jedenia vypina chrbatik, ako keby robilo "mostik"
- Dozaduje sa casteho krmenia, ale papa len krátko
- Po jedle býva mrzute
- Casto trpi stikutkou
- Place, ako keby bolo hladne, ale pit odmieta
- Spi vzdy velmi kratko, medzitym vela place
- Zo spanku sa budi s krikom, pricom sa skruca od bolesti
- Ma zachripnuty hlas
- Ma kysly zapach z ust
- Trpi zvysenou plynatostou
- Pri tazsich formach refluxu neprospieva, slabo priber
14. dub 2011 ve 22:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki tak na nás to sedí tiež, ona aj vracká, ale nie nejako často ani nie veľa.Skús ten gastrotuss, väčšinou ho v lekárňach nemajú, ale nie je problém ho objednať.
14. dub 2011 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki my sme kupili gastrotuss, Jakubko sa potom 3 dni nevedel vykakat - a to kakaval vzdy presne medzyi 13:00 a 14:00 kazdy den, az sme mu museli pomoct...tak som ho prestala davat. no ale chcem ho vyskusat este raz - ak by ta zapcha bola nahodou z niecoho ineho
15. dub 2011 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,tak ja sa od nedele pokusam Jakubka kojit. je to ovela pokojenejsie babatko teraz. je pravda,ze som musela dokrmovat UM 2krat denne a to nemozem prestat len tak zo dna na den. ono totiz ucit 11tyzdnove babatko, ktore nebolo nikdy kojene na kojenie je celkom zaujimave. totiz bol zvyknuty na pravidelne vacsie davky. v noci a vacsinou rano sme v pohode. pobede mam vsak menej mliecka a keby som neprikrmila,tak by to bol rev a rev. ale prikladat ho prikladam co najcastejsie - no podla laktacnej mam davat pozor,aby som mu prsnik nesprotivilia. velmi si zelam,aby to vyslo a zacala som plne kojit. ja som v to totiz uz ani nedufala :unamused:
15. dub 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 gratulujem a drzim palceky nech sa vam aj nadalej dari :slight_smile:
15. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,,,vidim,ze riesite cistenie,,no ja tiez stale krvacam,,a mam pocit,ze od rana sa to zintenzivnilo,,,par dni som mala take az cierne,,a teraz ide krv,,tak ja neviem,ci su to kramy alebo co,,maly ma 10tt a ani ja som este bez vlozky nebola

inak maly este stale nekaka,,a uz je tomu vyse tyzdna
15. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pepies kraasna bambulka.
15. dub 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ahoj aj my davame gastrotuss do 5kg nam poradila davat 1ml a ty kolko davas????
15. dub 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ahoj.Aj moja malá raz nekakala aj 10 dní, už som sa začala báť, ale doktorka povedala, že u kojených detí je to normálne, tak ma ukľudnila. Inokedy zas kakáme 3x denne a potom zase 3 dni nič. :slight_smile:
15. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkalienkava ahoj aj my dávame gastrotuss. Nám lekárka poradila 1 čajovú lyžičku, ale ja nedávam po každom kojení. Bála som sa predsa je to ešte malé babatko, tak dávam, len keď vidím, že ju páli záha a je veľmi nepokojná a plačlivá.
15. dub 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek