• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@adui myslim, ze mi to pomaha udrzat mliecko, nebola som u lekara, v homeolekarni u nas je homeopatka a ta mi to tak "naordinovala" a este pijem aj Leros caj pre dojciace matky
15. dub 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkalienkava no ja som davala 2.5ml,ale my uz mame cez 5 kg
16. dub 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
tie, co mate davat postolky do 4.mesiaca- davate ich poctivo vzdy? ja sa priznavam ze to zanedbavam, mala je v tom nervozna, nemoze kopat nozkami, mam jednorazovky take sirsie,ktore nezmackne nozkami, dufam ze vsetko bude o.k.
16. dub 2011 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@marry26 my davame na noc dole, prave preto aby bola kludna :slight_smile:
16. dub 2011 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@marry26 Jurko ich nema niekedy aj par dni na sebe, hlavne vtedy, ak je viac cez den umrncany. ja mu ich praveze davam hlavne na noc, vtedy je pokojny a kedze prespi celu noc, ma ich dost na sebe :grinning:
16. dub 2011 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca akej farby máš ten ricinus? Lebo sú dva jeden na podporu a druhý zase na odstavenie. Tak dúfam, že mi dala ten správny, lebo ta baba v lekárni sa v tom veľmi nevyznala. Ja ešte pijem čaj z bedrovníka anízového. :wink:
16. dub 2011 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute baby..uzatvaral niekto babatku poistku v Allianze? Tu Farbicku?

@adui ricinus 5ch je na podporu a ricinus 30ch na odstavenie mlieka..mne v lekarni chlapik predal prv ten na odstavenie,tiez bol z toho nejaky popleteny,poriadne mi ani nevedel povedat,ako to mam brat,este stastie,ze som si to na nete doma kukla
16. dub 2011 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Cafte baby, viem, ze ste to tu uz asi preberali, ale nemam cas listovat v historii teraz...ked vytlacim hnis z tej rany po ockovani, treba to niecim potriet? Liehom alebo tak? dik za pomoc
16. dub 2011 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 Mne pediatricka povedala, ze ten hnis nemam za ziadnych okolnosti vytlacat....
16. dub 2011 v 19:48  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, ktorych babatka maju palenie zahy - stava sa vam,ze sa odtahuje od prsnika pocas dojcenia? ja som totiz kojit zacala iba teraz a obcas sa drobec odtahuje a ja neviem,ci je tam malo mliecka alebo ho pali zaha? ked totiz stlacim prsnik,tak z neho uplne strieka...v noci je to v pohode. problem je vacsinou rano a potom poobede
16. dub 2011 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 Určite to nevytláčaj!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. dub 2011 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@marry26 ja davam postolky, ale len na noc. nechapem sice preco ich mam davat ked je vsetko v poriadku. v porodnici mi ortoped povedal, ze nasiroko balit netreba, ale potom na kontrole ort. povedal, ze treba. tak balim, ale cez den nie
16. dub 2011 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 ja som nevytlacala
16. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@zebra41 babatku moze vadit, ze mu ide takvela mliecka, vtedy treba zmenit polohu pri dojceni.
16. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zebra41 Asi je to pri palení záhy normálne. Moja to robí tiež a niekedy sa pri tom strašne jeduje, alebo plaqče. Ona si potiahne a keď prehltne tak sa odtiahne a plače.A robí to keď je veľmi prebratá, keď tak napoly spí tak je to bez problémov.
16. dub 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 ja by som to tiez nevytlacala, nam to pekne vytieklo same a uz sa to krasne hoji
16. dub 2011 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@adui ja ho mam biely, mam ten ricinus comunis 5CH :wink:
@leonard2002 aj nam doktorka povedala, ze nevytlacat, pockat kym to praskne a potom to potierat liehom aby sa to pekne zahojilo :wink:
@lebonka my si dame asi Farbicku, uz mame aj navrh...preco?
16. dub 2011 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@bisy @domigb @marhulka13 @natalca @katarinasifrova diky baby, ono to prasklo samo, nebojte sa, nevytlacala som to nasilu, my sme na to len trosku zatlacili, aby to odtial vyslo, takze teraz to uz len budem potierat liehom...vdaka, ste zlate :grinning:
17. dub 2011 v 06:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@bisy @domigb @marhulka13 @natalca @katarinasifrova a ked ste kupali, davali ste na to nejak specialne pozor? alebo to mozem v pohode namocit?
17. dub 2011 v 07:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca co vlastne to poistenie zahrna? na ich stranke som sa nejako nic nedocitala...to si napr.nastavis sama, kolko budes mesacne platit al.ako to je?
17. dub 2011 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 ja som ho normalne kupala, len mydielko som mu tam nedavala a bolo to u nas v pohode a teraz je to uz skoro zahojene a to sme o mesiac starsi, dlho sa to hoji
17. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 Ahoj. nám doktorka povedala, že nevytláčať a keď to praskne nepotierať ani liehom, ale zakryť sterilnou gázou a prípadne zasypať framykoinom.
17. dub 2011 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 ja som kupala normalne. nedavala som na to pozor. a tak isto som na to nic nedavala. teraz to je uz len cervene.
17. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 mne povedala doktorka, ze pri kupani na tom mam davat pozor, aby sa to moc nemocilo. Ze ked sa to bude moc mocit, moze sa to horsie hojit. A potierat liehom
17. dub 2011 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby tie co kojite, aj vy tak vela jete? Ja mavam strasny hlad. Neviem ci to kojenie na to tak moze vplyvat, alebo som len tak rozozrata :grinning: :grinning: :grinning: a to chcem do leta este schudnut 13 kg :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2011 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ja kojim a praveze mi nechuti moc jest, kolkokrat ani nemam kedy pripravovat a asi sa mi stiahol zaludok, praveze sa skor strazim nech aspon cosi zjem, ved mala nebude mat mlieko. To zo zaciatku ked som prisla z porodnice som tak nekludne jedla-furt len okolo malej, a uz mam z 20kg naviac mozno 3kg aj to zadok,stehna-to su tie pikaa ktore som ako tehotna mala denne
17. dub 2011 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby ako mam umyvat malej zahyby na krcku? :unamused: kupem ju kazdy 2-3.den vtedy jej to cistim mydielkom, ked sa nekupe len jej to utieram vatovym tamponom namocenym v teplej vode a potom trosku osusim. ona to tam ma hnusne cervene az zapalene, miestami akokeby oskrete :confounded: uz neviem co s tym mam robit
17. dub 2011 v 18:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@katarinasifrova @adui @marhulka13 hmmmmmmmmmm....tak vidim, ze kazda pediatricka ma na to cele iny recept:slight_smile: tak nieco vymyslim:slight_smile: dakujem vam vsetkym za rady :grinning: :grinning: :grinning:

baby a mozem jest kukuricu? to nie je strukovina...ci? :grinning:
17. dub 2011 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezkomanka ja som to Jurkovi pudrovala detskym pudrom a trosku nechala vysusit, nam to zabralo :slight_smile:
17. dub 2011 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 ja prave tlacim do seba konzervu kukurice, takze dakujem za tip :grinning: no u mna sa to nerata :wink:
17. dub 2011 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek