• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 :grinning: :grinning: :grinning: no pekne pekne:slight_smile: tak dobru chut...krpca som prave ulozila do postielky a ideme sa aj my s drahym napapat:slight_smile:

Pekny zvysok vikendu vsetkym, teste sa na tyzden, bude krasne, ideal na prechadzky s krpcami :grinning:
17. dub 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 kukurica je obilnina :wink: ja ju jem a v pohode
17. dub 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ja by som jedla v jednom kuse. a uz to na mne aj vidiet :angry: uz som pribrala 4 kg :angry:
17. dub 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka My sme boli v piatok na poradni a Stella to mala tiež červené....Vyčisti to liehom,vysuš a potom tam daj imazol,alebo pytiol ak je to už červené...A skontroluj aj podpazušie moja to tam mala viac červené
17. dub 2011 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka my kupeme kazdy den. Ved aj babo sa poti a urcite mu je lepsie, ked sa oplachne vo vodicke. :grinning:
17. dub 2011 ve 23:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčatá, neviete čo je mafynke? dlhšie som tu nebola a nechce sa mi všetko čítať, len som na FC postrehla, že je v nemocnici a bez malého....
18. dub 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova poskusam pomenit a uvidime :wink:
18. dub 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui no ja drobca napoly prebrateho velmi tazko nakojim,ked on cez den skoro vobec nespi :frowning2: ak ho aj uspim,tak o 20 minut je hore...
18. dub 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova je tu jedna tema: priberanie po porode, tak skus mrknut tam, mozno maju baby nejake zarucene finty:slight_smile:
18. dub 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 aj ja mam jednu zarucenu fintu - cica nezer :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka mafynka uz ma tobiaska pri sebe :slight_smile: aj ked v nemocnici :frowning2:
18. dub 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, ako casto strihate krpcom nechtiky na rukach? Lebo ja mu jeden den ostriham a mam pocit, ze cez noc mu znova dorastli:slight_smile:
18. dub 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 No u nás je to tiež tak.Myslela som skôr ráno keď sa ešte len mrví, ona spí so mnou v posteli, keďže sa vďaka refluxu dosť často dusí a potom keď prídeme z prechádzky a ešte sa len preberá v kočíku. My to máme najhoršie po kúpaní to je vyrevaná a nervózna a prsník vôbec nechce :frowning2:
18. dub 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Ja strihám každý druhý až tretí deň inak sa doškriabe až do krvi :unamused:
18. dub 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova co sa preboha mafynke stalo?
18. dub 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no, ja asi tak 2krat za tyzden. Tiez sa mi zda, ze rychlo rastu..
18. dub 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 tak to ti ide pekne dolu.. ja som mala tiez 20kg naviac, a ostalo mi este 8 kg zhodit.. no, akosi sa to teraz zastavilo a ide to pomalsie. Dufam, ze cez leto to uz bude fuc. Bude viac pohybu, aj s malym budeme viac vonku.
18. dub 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 @marry26 ja som niekde medzi vami dvoma, mne z 20kg ostalo este 5kg...a serka ma brucho, lebo mi ostala este pneumatika a este ani cvicit nemozem zatial:( tak len asi obmedzim sladke, uz som prestala davat cukor do caju:slight_smile:
18. dub 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. ako sa dnes mate? ja som rano miesto spania aj cosi porobila,len som sa nepustila do zehlenia,akosi sa mi nechce :grinning: mala mi konecne zaspala,tak si idem dat obed,nech som najedena,kym vstane.
myslite si,ze je este sanca mat mlieko,ak teraz hrozne malinko odsajem? :confused: aj ked zas musim povedat,ze mala je spokojna aj s umelym,len poslednu dobu je to s nou tazke,ked papa. hrozne jej pocut brusko,akoby jej tam vyhravali od hladu a hadze dost sebou a nechce poriadne papat :confounded: mam aj espumisan,aj infacol a nepomaha to vobec.

@leonard2002 ja nestriham,ale pilnikujem :slight_smile: tak dvakrat do tyzdna,niekedy raz za 5 dni a nastastie sa neskrabe.

@leonard2002 @mirka0044 @marry26 ja som pribrala nejakych 15kg a este mam asi polovicu,aspon podla posledneho vazenia. mozno uz len 5,ktovie. len ja akosi nepravidelne jem,tak sa ani necudujem,ze to nejde. cukor som obmedzila,lebo pocas tehu som si sladila caje,teraz som prestala :slight_smile:
18. dub 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka - my tiež kúpeme každý deň. Adamko kúpanie úplne zbožňuje.

A kvôli čomu je @mafynka v nemocnici? Prajem jej čo najrýchlejší návrat domov.
18. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 vraj velmi krvaca a nevedia z coho, aspon to pisala na fb :slight_smile:

Ja som za cele tehu pribrala len 4 kg, takze asi preto si to teraz vynahradzam. ale chvalabohu este stale mam menej ako pred tehu. ale ked to pojde takymto tempom, tak za chvilu mam vsetko naspat :angry:
18. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka ak chces, posli mi tvoj mail do IP a ja ti poslem ten navrh co mi pripravili, dali mi navrh na 23€ ale to sa da vselijako upravit, podla toho co chces poistit
18. dub 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,ste zlate,ze ste si na mna spomenuli,,dakujem pekne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

nemohla som pisat sem, lebo vsetko sa to zbehlo rychlo a cez mobil mam pristup len na Facebook,,takze v sobotu v noci som sa dostala do nemocnice,,rovno si ma tam nechali,,ja som sice chcela ist domov za malym,ale uz ma nepustili,,ze mozem vykrvacat,,tak som tam musela zostat bez maleho,,,nespala som celu noc,,rano mi maleho nasi doniesli,,som si musela zaplatit nadstandardnu izbu a bola tam so mnou aj mama,lebo ja som nebola schopna maleho ani zodvihnut,,, pchali do mna injekcie,,no neprestala som krvacat,,,a zenyyy moje,,boze tie vysetrenie,,,vysetrovali ma zo spodu,,ty kokos,dobre ze celu hlavu mi tam doktor nevopchal,,,a viete si predstavit moju hrozu v ociach, ked som mala vyliezt na kozu,,,straaaasne cosi,,,druhy porod,,,dnes som ich uprosila,aby ma pustili domov,,lebo to nie je prostredie pre maleho,,a musim aj do roboty,,tak nas pustili,,hoci si ma tam chceli este nechat...tak tolko v skratke,,idem k malemu,lebo aj on je vykolajeny,,bude zasa trvat kym nabehneme na rezim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. dub 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka drzim palce nech nabehnete co najskor do zabehnutych kolaji :wink:
18. dub 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mafy myslim na teba. este ti potom napisem ip :wink:
18. dub 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka drzim palceky aby si bola uz co najskor ok, aby si mala pokoj a mohla si si tobiho poriadne uzivat :wink:
18. dub 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ojojoj, mrzi ma to. Prajem skorre uzdravenie.
18. dub 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka si nám všetkým nahnala strach ale sme s tebou, držte sa......ak by si niečo potrebovala napíš....
18. dub 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka prajem Ti skoré uzdravenie a rýchle nabehnutie do starych koľají.
18. dub 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek