• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@mafynka drz sa, bude dobre :wink:
18. dub 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui jaj, tak to my uz na vecer mame klud. Kubko sa veeelmi rad kupe - aspon jedna z veci ,ktore si fakt uziva a vidim,ze ma z toho radost...my ale ani v kociku toho poslednu dobu moc nenaspime :unamused:
18. dub 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka drz sa!
18. dub 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca dakujem pekne
@bambulka0406 dobre,,tesim sa
@potokin
@mirka0044 dakujem pekne dievcence
@kesulkarenka no nahnali ma do nemky nasi,,som ani nechcela ist,,ze je to zbytocne,,doki na mna aj krical,ze som prisla za 5 minut 12,ze v krvnom obraze som uz mala hranicne hodnoty,,juuuj a navyse na gynekologii mi bola prvu noc strasna zima,,vsak ja zvyknuta s malym na teplo,,tak som nachladla,,ma boli hrdlo a nadchu mam,,dufam,ze maly neochorie odo mna,,este ze potom na porodnici bolo teplo,ked nas s malym presunuli na tu izbu,,boze vsak ked dosiel, sme obaja tak tvrdo na 3hodiny zaspali,,a spal celu noc,,aj on bol asi mimo,ked sme boli bez seba
@adui dakujem krasne
18. dub 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka
@zebra41 dakujem aj vam,,,vsetky ste take zlate
18. dub 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a preco vlastne si tak silno krvacala? uz je to ok?
18. dub 2011 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 este stale krvacam...ja vlastne krvacam od porodu,,plus minus,,s malymi prestavkami, kedy som spinila take hnede az cierne,,ale v podstate vlozky mam denno denne..neviem,,,mozno nieco nie je zahojene este z potratu,,mozno som skoro otehotnela,,mozno preto,ze mi pocas sestonedelia nik nepomahal a ja som sa natahovala,,nemala som si kedy oddychnut,,neviem,,pricinu mi nepovedali,,ibaze ten krvy obraz mam mizerny
18. dub 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no si si toho riadne prezila :frowning2: dufam, ze uz bude vsetko v tvojom zivote lepsie :wink:
18. dub 2011 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 dufam,ze uz bude lepsie,,a ze uz nikdy nebudme musiet byt s tobim v nemocnici,,juuj kazdy sa na nas chodil pozerat,ked tobik plakal,ze ake novorodeniatko s takym silnym hlasom tam maju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to uz bolo velmi velke novorodeniatko :grinning:
19. dub 2011 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka davaj na seba pozor a setri sa. nech sa vam podari rychlo nabehnut do svojho rezimu :wink:

inac,dobre ranko baby. ja som dnes takmer bez hlasu. uplne zachripnuta. neviem,ako budem rozpravat na malu,lebo je dost nervozna posledne dni. aj v noci sme vela bojovali,kym zaspala. jej zacalo to ramienko hnisat,tak zrejme z toho. len ma hrozne stve,ze som si dala minule nanuk a nic. teraz som si dala zele z chladnicky a hned hrdlo chytene :rolling_eyes: dufam,ze aspon vam je lepsie.
19. dub 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko cajores, chcem sa opytat, ci niektore babatko ma na tvaricke take cervene suche fliaciky...Leusko to ma uz asi tyzden, som myslela, ze mu to zmizne, ale ma to stale...asi pojdem ku koznemu s tym, ja len ci nahodou nema niektora z vas s tym uz skusenost, co to moze byt...stresujem, ci to nie je nejaky ekzem :cry: :cry: :cry:
19. dub 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 nespava na brusku ?
19. dub 2011 v 09:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, nechodim k vam casto pisat, skor si vas citavam, ale teraz mam nieco (pre mna) vazne.

Uz asi 3den mi mala (9tyzdnov) kaka 5-6krat denne a je to take do zelena! Nemate s tym skusenosti?
Plne sa kojime, ale teraz sa mi zda ze mam toho mlieka dako menej. Som si ho aj odsavala a bolo tam tak ledva 80ml. Ale to neviem, ci je tym ze ona menej taha, alebo ja proste nemam. A ci to spolu suvisi
19. dub 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Ahoj, aj moja malá to mala, boli sme aj u dr, ale vraj je to bežné, že dieťatko sa obtrie, či už o naše oblečenie, alebo od make upu, ale poradila mi na to sudokrem a na druhý deň to už bolo lepšie. Skús a uvidíš....
@mia___ ahoj, zelené kaká vtedy, ak si potiahne s prsníka len predné mliečko , čo je trošku slabšie. Skús ju nechať dlhšie na prsníku, aby ťahala aj zadné mliečko, možno sa bude jedovať, lebo je to trošku ťažšie a netečie to samo. Aj ja som mala tento problém a takto mi bolo povedané, teraz máme tri mesiace a stále kojím, ale už ju raz za deň aj dokrmujem a kaká pekné žltučké....tak držte sa....
19. dub 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mia___ ked kojis a mas zelene hovienko bud je hladna , alebo ma nejaku virozu ... kakat moze do kazdej plienky ak kojis , ale nemalo by to byt zelene, chod radsej doktorovi a ma v tej kakine aj take hlieniky ?
19. dub 2011 v 10:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki ma tam take, akoby motuziky. Pred 2tyzdnami sme sa boli ockovat na rotaviry, ale to je uz dost dlho odvtedy, sa mi zda na reakciu
19. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki nie, nespava, polohu na brusku neznasa :grinning:

@kesulkarenka ok, super...dik za radu, vyskusam to dnes...vsimla som si, ze ked sme von, tak mu to krasne ustupi, ale akonahle prideme dom, a hlavne po kojeni to ma uplne cervene...asi z toho ako sa obtiera o vankus, na ktorom kojim a potom ako je v postielke, tym,z e ma hlavicku stale na boku...no neviem, uvidim, len sa modlim za to, aby to fakt nebol nejaky ekzem...dam vediet vysledok:slight_smile:
19. dub 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 presne takto sa to prejavovalo aj u nás a mala to hlavne na líčkach v spodnej časti. Možno skús vymeniť prach, alebo aviváž , ja používam na všetky veci len detský silan a tak aj môj 19 ročný syn vonia ako bábätko... :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka Presne tam to ma aj on:slight_smile: ma to takmer symetricky na oboch stranach...pouzivam Lovelu, ale uz mi o chvilu dojde, tak skusim tiez ten Silan...vdaka...si ma trochu ukludnila:slight_smile:
19. dub 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj baby, konecne mi dieta zaspalo...bol hore od rana od 06hod...o 8hod sa mu este nechcelo spat, velice mi chcel nieco povypravat, potom sa trapil s bruskom, o 10hod uz plakal od hladu, o 10h30 sa zobudil, lebo sa mu grcklo v postielke a teraz to konecne vyzera nadejne...tak idem aj ja trochu zalomit, vecer pridu kolegyne z prace na pokec, tak aby som pri nich uz o osmej nezivala :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ked citam tvoje prispevky,tak mam pocit,ze mame deti cez kopirak :wink: aj u nas to konecne vyzera nadejne :slight_smile:
19. dub 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. dub 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 moj to mal. take suche a cervene a supal sa. doktorka poradila holtov krem. 2x som mu to natrela, supal sa este viac. ta odumreta pokozka sa mu krasne pooddelovala. potom sme mu ju na dalsi den dali mokrou plienkou dolu. a teraz uz to ma pekne, krasne sa mu to vycistilo :slight_smile:
19. dub 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, napiste ako to u vas je vecer. to nakrmite babo, ulozite do postielky a ono neprotestuje? ja kojim aj odsavam a vecer okolo 19h ju krmim z flase aj hodinu si pocuckava kym nezaspi z toho vedla mna na gauci, niekedy este nosim na rukach ale to sa preberie ked polozim. toto trva aj 2hod niekedy kym zaspi
19. dub 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 my sme to mali okolo oci, hlavne obocie
19. dub 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 ja vecer okupem, nakrmim, trosku este pomojkam, davam pozor aby bol predtym aspon 2 hodky hore, ulozim do postielky, pohladkám a sedim pri nom kym nezaspinka, zvycajne tak do 10 minut, niekedy si aj poplace, ale to len z unavy, nehovorim, ze to robim dobre, ale je to nas uspavaci ritual :slight_smile:
19. dub 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ahoj, aj my to mame na lickach, dr. mu dala najskor taky olejcek, to nezabralo, potom masticku, neviem, ako sa vola, namiesali mu to v lekarni a po tom sa mu to pekne vycistilo. Teda kremikujem mu to 2krat denne. Kazde rano a vecer mu umyjem tvaricku v prevarenej vode, vysusim a nakremujem a teraz klop, klop, uz to ma pekne.
19. dub 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a materske mliecko by vam na to suche na tvaricke nepomohlo?

my sme boli dat vcera prepichnut ocny kanalik a nas maly hrdina to zvladol bravurne, ani velmi neplackal, teraz berieme antibioticke kvapky (uz tretie) tak snad uz budeme OK, ale doktorka povedala, ze to mal velmi zahnisane a v takych pripadoch sa chodi este raz na prepich. To sme si doniesli nejaku neprijemnu bakteriu z nemocnice :angry: :angry: :angry: ja som ju mala na ustach, ale mne to preslo rychlo
19. dub 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 my tiez okupeme, nakrmime, odgrgne si a dam ho do postielky, zhasnem svetlo, vypnem vsetky zvuky a idem prec z izby...kedze mam monitor dychu, tak ho nechodim kontrolovat a ked mrnčí, tiez ignorujem :grinning: pokial teda nereve ako o dusu, no to uz nie. a takto spi az do piatej rana, to sa nakrmi a zase spi do osmej, vtedy si ho uz zoberiem k sebe do postele
19. dub 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 my vecer okupeme, potom sa napapa, poplacka, vecer ho bolieva brusko. Niekedy zaspi okolo 21hod., inokedy aj do 23hod. placka.. potom uz zaaspinka tvrdo na noc. No, spava s nami v posteli, on sa budi kazde 2hod. na papanie, no a mne sa nechce s nim stale z postielky a do postieky, tak spi pri nas. Ja som pohodlna mamina.. plus, ked som ho prenasala sa mi zobudil a takto sa napapa a spi dalej.
19. dub 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek