• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte. tak my sme vcera skusili malu dat lahnut po okupani. trvalo sice chvilu,kym zaspala,ale podarilo sa jej a spala nejake dve hodiny,co bolo uplne super. len nadrano spala tiez len po dve hodinky a to stiahla pekne. nevadi. uvidime,ze ako dnes. sme museli aj mlieko na reflux kupit,tak testujeme reakcie,lebo je dost zla pri papani.
20. dub 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte! som sa 1.krat vyspala :grinning: :grinning: :grinning: doteraz spavala mala s nami, sme sa ledva zmestili tak mm zavelil ze uz je dost stara aby si zvykla na postielku (spala tam max 1-2hodky) tak som ju tam vcera supla, hned mrncala ale ked videla ze nic nerobim, zaspala :grinning: od 11. do 5.30 potom som si ju uz nechala u seba a este sme potiahli do 10. :sunglasses: teraz sa slnime na zahradke
20. dub 2011 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@jezkomanka :grinning: :grinning: :grinning: veru veru, ja som toho nazoru, ze deticky maju spat v postielke:slight_smile: tak blahozelam k uspesnemu odnauceniu:slight_smile:
20. dub 2011 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca my ideme na to povinne na 3 mesiace
20. dub 2011 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@zebra41 ano viem, ale aku ockovaciu latku proti pneumokokom si si vybrala? davas aj proti rotavirusom? Nasa detska lekarka povedala, ze v NR su tie hnacky rozsirene :confounded:
20. dub 2011 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca coze?? v nr su rozsirene?? naco sme sem dosli byvat?? :grinning: ale nie, ja furt neviem, co robit :confounded:
20. dub 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@natalca no ja davam len povinne. rotaviry nedavam.... ockovaciu latku tiez dam len tu,ktora sa davala doteraz
21. dub 2011 v 06:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte kocky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

maly trochu zaspal,tak vas citam,ale moc nevladzem reagovat,,ale mozem konecne povedat,ze to krvacanie mi trochu ustupuje,,,este krvacam,ale uz menej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2011 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte bavite sa o rotaviroch ... dieta c.1 nema a skoro kazdy rok nas to chyti, vzdy sme na male od nemocnice, ale minuly rok uz sme boli ... dieta c.2 dala som a som rada, vsetci sme vracali, kakali a on absolutne nic, zaco som vdacna, lebo vtedy mal len 4m. dieta c.3 urcite dam , lebo vsade to je a stale dokola a tie ppobyty v nemocnici nie su moc prijemne ... a aj ked nahodou chyti, tak len okrajovo :slight_smile:

no a u nas stale tak biedne .. uz som presla aj na ar mlieko, konecne aspon viac zje ... uz aspon 120ml ... ale este minuly tyzden zjedol za 3h ledva 50ml a to bolo zalostne malo, aj to bolo na nom vidiet ... uz sa neviem dockat, kedy aspon bude mat pol roka, ze ho posadim , ide mi chrbat urvat ... v kociku nehrozi zeby lezal, tak aj kocik mam skor tak ze autosedacka ... ach moje male ... ten sirup u nas malo asi taky vyznam, ze najedol sa to malo, dala soom mu sirup a za pol hodku chcel jest zas ... teraz by len jedol, ako ma to AR ... co sa zas bojim, aby nemal zapchy , ale vykakal sa rano aj ked bolo hustejsie ... no niekedy mam dost ...
21. dub 2011 v 09:44  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@kkiki ahoj.my davame tiež nutrilon AR, ale len 1 dávku pred spaním, keďže sa snažím kojiť. Ja som sa tiež bála zápchy, ale kamarátka čo je čisto na AR mlieku mi poradila dať do každej fľašky pár granúl /2-3/kamilkového čaju. Vraj jej to poradila doktorka v nemocnici. Harmanček robí mäkkú stolicu. Viem, že granule sú chémia, ale nutrilon tiež nie čistá príroda, no nie?
21. dub 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@adui dakujem za radu :slight_smile: tak myslim, ze uz nic nie je priroda ... ani to materske mlieko ... vidis napr ... radiacia, najviac sa odzrkadluje v materskom a vselijakom mlieku ... nakoniec v umelych budes mat istotu ze to preslo kontrolou ... teda aj zalezi v akych krajinach aj ...
21. dub 2011 v 10:39  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mame za sebou poradnu - a tiez aj ockovanie :unamused: statocny Kubko - plakal iba chvilocku...ale tak mame 5270g a 60 cm :slight_smile:
21. dub 2011 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
caute baby :slight_smile: vcera poradna, mame 62cm a 6100gramov :grinning:
21. dub 2011 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lebonka fuha,tak to ste oproti nam valibuk :slight_smile:
21. dub 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Cafte baby, ako obliekat krpcov, ked s nimi idete teraz von? Lebo ja som dnes mala iba triko s 3/4 rukavom a bolo mi teplo, ale sa mi zdalo este odvazne dat krpcovi len jednu vrstvu, tak mal body s dlhym rukavom, puncochy, teplakovu mikinu a teplacky...a uz mu nedavam deku v kociariku...kedy mu uz mozem dat iba jednu vrstvu? Ci je na to este priskoro?
21. dub 2011 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 - ja tiež obliekam tak ako ty - my sme v pohybe, tak nám je teplejšie, ale detičky ležia v kočíku. Dieťatko by malo mať o jednu vrstvu viac ako my. :slight_smile:
21. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 ahoj ja ju mam teraz na zahradke len v body s dlhym, leginy, ponozky a tenka ciapka, na vychadzku este vezmem deku pre istotu ak sa slnko schova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2011 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
21. dub 2011 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jaj baby, ja som dnes nejaka unavena...som myslela, ze ked je tak vonku krasne, tak budem s malym cely den von, ale boli sme doobedu 3 hodinky a teraz uz nevladzem, potrebujem si trochu lahnut...ulozila som maleho do postielky, tak snad aspon na hodinku zaspi:slight_smile:

Inak prajem vam a vasim detickam krasne Velkonocne sviatky, nech ich mate kludne, nech deticky pokojne spinkaju a nech vsetku "sviatocnu" pracu za vas urobia partneri, mamy, svokry a podobne stvorenia, ktorym na vas zalezi:slight_smile:
21. dub 2011 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
baby,tak takuto reakciu na ockovanie som necakala. drobec od 13 plaaaakal a plaaakal,ale tak,ze som to este nezazila. vobec nic nepapal, vobec necikal. dali sme studeny octanovy obklad, aj paralenovy cipok a nic nepomohlo. tak sme sli na pohotovost. tam nam povedali,ze po ockovanie moze byt nervoznejsi :angry: toto som u neho este nezazila. teraz sme do neho dostali po lyzickach trosku vodicky a tiez aj trosicku mliecka a od unavy spinka - chudatko
21. dub 2011 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@zebra41 moj krasny....moj tiez plakaaaaaal a plakaaaaaaaal, ale od hladu:slight_smile: a potom plakaaaaaaal a plakaaaaal a neviem preco...ale to som ho trochu odignorovala a uz spi...na to ockovanie sa musim tiez psychicky pripravit...chudatka nase, keby si oni zapamatali, ako ich trapime:slight_smile:
21. dub 2011 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 mozno si zapametaju - takze ja si radsej na domov dochodcov setrim sama a nespolieham sa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. dub 2011 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 inak moj plaaace vela a casto...ale toto nebol plac,ale obrovsky rev. uplne ma vystrasil :frowning2:
21. dub 2011 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@zebra41 no pri tendencii nasho dochodkoveho systemu si myslim, ze ani setrit netreba, lebo sa toho dochodku ani nedozijeme :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2011 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Aky je rozdiel medzi Nutrilonom a Nutrilonom comfort?
21. dub 2011 v 19:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 nutrilon comfort by mal byt jemnejsi k brusku - cize je myslim pre deti, ktore maju koliky. a inak je dost hustejsi,tak nemusi pretiect cez normalny cumel
21. dub 2011 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@leonard2002 som toho isteho nazoru :grinning:
21. dub 2011 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby a neuvazivali ste o Tom, že by ste svoje deti nedali ockovat?
21. dub 2011 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett ja som myslela,ze ockovanie je povinne? ci nie?
21. dub 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@arrett ja nie, ja v podstate s tym povinnym ockovanim suhlasim. ved len vdaka nemu mnoho nebezpecnych chorob vymizlo. vsetko ma svoje za a proti. aj ockovanie.
21. dub 2011 ve 22:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek