• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@katarinasifrova ja beriem cerazette, este mi aj doktorka povedala ze kramy by som vobec nemala dostat ked iba kojim
24. dub 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 drozi mi pokuta do vysky 330€ ale neviem ci ju uz niekto dostal ...skor mam problem z toho ze je mozne ze mi ju nikde nezoberu do skolky ale to teraz neriesim
24. dub 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam pre zmenu lepky lebo sme s mm mali pred tyzdnom nechraneny sex a ak by som bola teraz tehotna tak ma picne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teodorka to ma mrzi, keby to tak clovek vedel do predu, co sa stane, tak radsej ockovat neda. Ono asi aj jedno aj druhe ma nejake rizika.
24. dub 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 tiez som o tom nic netusila az casom mi dosli vsetky suvislosti ...ano viem ze vsetko ma svoje za aj proti ale fakt sa menej bojim chorob ktore tu uz takmer vobec nemame zato sa nam tu neumerne rozmnozili autisticke deti,detska cukrovka ....atd
24. dub 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja mam vlozku opat. teraz mam zas nejaky vytok. ide ma porazit. :frowning2:
24. dub 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 ja som bola opat na korculiach. tak strasne tu fukalo , ze som myslela, ze ani nedojdem k nasim :grinning: :grinning: . po 12 km som to vzdala a posledny som uz presla peso. potom som sa u nasich pekne napapala a zaspala aj smalym. super nedela :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka aj mne bolo povedana, ze kramy nemusim dostat vobec. uvidime, co bude dalsi mesiac.
24. dub 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, chcem sa opytat, co robite, ked ma babo sopliky...Ja sa mu ich snazim odsat s obycajnou odsavackou, velmi to teda neide...davate im nejake homeopatika alebo mam s tym ist rovno k lekarke? Tych soplikov nema vela, len rano mal trosku a teraz ked zaspal, tak som pocula, ze ma soplik, ale zatial vie normalne dychat...len to nechcem zanedbat, aby nebodaj nedostal zapal stredneho ucha, tak preto sa pytam...nechcem stresovat, ale ani to brat na lahku vahu...vopred dakujem za rady a skusenosti... :grinning:
24. dub 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 bohuzial my sme skoncili so soplikom az v nemocnici ale tam nam povedali ze staci vytierat tycinkou namocenou v detskom nasivine a takto mu to robim kazdu chviku ked mu tam nieco zbadam.
24. dub 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 skusala si odsavacku na vysavac? ja by som na tvojom mieste aspon zavolala doktorke a podla toho sa zariadila
24. dub 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406
@leonard2002 a praveze co najmenej odsavat vysavacom len to najnutnejsie lebo cim viacej odsavas tym viacej sa zase tvori. len to vytieranie a po case sme sa ho zbavili nacisto, ono to vysusuje nejako a pomaha
24. dub 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 my mame sopliky kazde rano. ja pouzivam physiomer a odsavacku. taku obycajnu, co ma take dlhe hadicky
24. dub 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
babatkam by ste este nemali davat physiomer , tak od pol roka, na cistenie nosteka je libenar ... este im to moze poskodit sliznicu ta sol ...
24. dub 2011 ve 20:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ahojte maminky, aspon takto dodatocne Vam s Martinkom chceme zavinsovat:
Maľované vajíčko,
pekný úsmev na líčko,
k tomu zdravia moc a moc
a veselú Veľkú noc.
25. dub 2011 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova @kkiki A ked mu budem vytierat tou tycinkou namocenou v kvapkach, ako hlboko mozem zajst? Az pokial mi to pojde?
25. dub 2011 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Pozeram,ze ste kupili hojdacku:slight_smile: tak nech sa v nej Martinkovi paci sediet cim dlhsie:slight_smile:
25. dub 2011 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 A ked mu budem vytierat tou tycinkou namocenou v kvapkach, ako hlboko mozem zajst? Az pokial mi to pojde?
@katarinasifrova @kkiki sorry, to bola otazka pre silviu:slight_smile:
25. dub 2011 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Kvapni mu do nosa materské mliecko. Má protizapalove účinky!!! Zbytočne ho nezarazuj chemiou. Najprv skús toto.
A čo sa týka odsavania, tak odsavat, odsavat a odsavat! Ináč mu to zlezie na priedusky. Nám sa to stalo 2x, potom sme kúpili odsavacku na vysavac a je pokoj. Krásne mu vytiahne sopliky, nakvapkam mliecko a je zdravucky a zdravicka.
25. dub 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki tento je detsky od narodenia
25. dub 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsetkym prajem krasne, sice uprsane sviatocne rano. maly isiel s tatikom po kupacke a ja si doma vegetim a momentalne odsavam mlieko :grinning:
25. dub 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova katka ja viem vola sa baby , ale kazdy dobry pediater ti povie ze pre novorodenca nie je dobry , aj ked uz budu mat 3m, ale ak ho pouzivas od narodenia moze mu poskodit sliznicu, obsahuje prilis vela soli ... pre babatka na hygienu je libenar ...
25. dub 2011 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki ahojko,zaujalo ma to a tak som to pozrela na nete a obsah soli je rovnaky :slight_smile: len pri libenari ju uvadzaju na 100 ml a pri physiomeri na 1l
25. dub 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova ved oka , mna nato upozornila lekarka, ze mam davat libenar a physiomer az potom neskor ... este aj pisu ze neodporucaju pouzivat skor ako 2tt po narodeni ... ja sa vzdy radsej spyatm mojej doktorky, je super, pozna vsetky vyrobky a vie dobre poradit ... predsa len je toho na trhu strasne vela ...
25. dub 2011 ve 12:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka - tak super, že už máte režim. Veru riadne nám tie deťúrence rastú.

Čo sa týka ďalšieho dieťatka - my sme skončili pri druhom - mne už aj doktori zakázali mať ďalšie dieťatko - bolo by to pre mňa už zdravotne veľmi nebezpečné.
25. dub 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova este tam moze byt rozdiel v tej soli, lebo physiomer je 100%morska bez uprav a libenar je upravovana a s cistenou vodou, tomu uz nerozumiem, ale rozdiel tam bude ...
25. dub 2011 ve 12:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki asi kazda lekarka ma iny nazor a propaguje nieco ine :slight_smile: . ved ja ho nedavam casto, iba ked pocujem, ze tam ma taky zasuseny soplik :grinning:
25. dub 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova tu to je vsetko, physiomer nie je sterilny ... http://detskechoroby.rodinka.sk/index.php?id=639&type=98 sice pri physiomeri pisu takym pidi pismom ze morska sol je sterilna, ale proces napustania apod. uz neni ... ale ved je to jedno uz teraz :wink:
25. dub 2011 ve 12:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki mas pravdu, uz je to jedno :grinning:
25. dub 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčata,želáme vám Veselu Velku Noc,vela vodičky a vonavky,nech sme cely rok zdravé a krásne.
25. dub 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek