• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@ka.jo. fuuuuuuuuuuu, tak vy ste iba o par dni starsi ako my a mate o 2 kg viac??? Nas Leusko este ani nekonikuje:( este ma vraj slabe rucky, povedala pediatricka vcera, tak este nestresujem, snad sa to tento dalsi mesiac naucime:slight_smile:

@amarelka23 my sme boli v perinke asi dva tyzdne po prichode z porodnice, Leuskovi to vadilo, tak som prestala perinkovat:slight_smile:
28. dub 2011 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Veru veru, dom je dom a my s drahym to mame tiez v plane, ale az tak o 5 rokov, teraz nas caka rekonstrukcia bytu:slight_smile: step by step:slight_smile: Hlavne si clovek uzije viac cerstveho vzduchu, ked byva v dome, ja som teda tiez panelakove dieta, ale uz sa neviem dockat, ked budeme chodit ku mame na chalupu, ja by som tam chodila aj na "tyzdnovky" :grinning: :grinning: :grinning: Ale nemozem nechat draheho sameho:slight_smile: A kolko vazi Jurko teraz, ze este nosite 56-ku? Lebo ja som veru uz par veci musela vyradit, kedze sa do nich Leusko uz nevtrepal:slight_smile:
28. dub 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky,prosím vás,ktoré beriete homeo ricinus communnis kvôli mliečku,ako ho beriete?ja si dávam 2x denne 5guličiek,ale neviem,či je to moc,málo,alebo akurát.

@marhulka13 aj my by sme chceli dom.chceli sme teraz na jar alebo v lete,ale neviem,či sa to podarí tento rok.len my na to máme iné dôvody :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 ja som uzivala 3krat denne po 5 :slight_smile:
28. dub 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jeste jsem se chtela zeptat, pracujete nektera pri MD?
28. dub 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janette4 mozem sa spytat co su to za gulicky?? Na podporu tvorby mlieka? A da sa to kupit volne v lekarni?
28. dub 2011 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka ahoj,,ano na podporu mliecka su tie gulicky,,a su volne dostupne v lekarni,,stoja okolo 3eura
28. dub 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka presne ako píše @mafynka,sú to homeopatiká
28. dub 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haruka ja popri MD ucim
28. dub 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova co ucis? aj oficialne?
28. dub 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky chcem sa spytat,,,balite este nasiroko??
28. dub 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nebalim a ani som nebalila :sweat_smile: ale verim,ze vsetko bude v poriadku.

@leonard2002 my mame okolo 4,5kg. aspon ja si myslim a niektora 56 je nam mala,hlavne dupacky. rukavy su este dlhe. ale anglicke newborn stale nosime :grinning:
28. dub 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 neni zač, veď na to sme tu, aby sme si aj trošku vymenili skúsenosti a poradili, nie??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2011 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 presne tak, ja robím to isté....užívla som lieky, lebo som bola chorá a malá mi nechcela mliečko, asi bolo horké, lebo aj cikala také horké...bee....ale dávam jej aj moje, aj UM a je spokojná.aj čajík pije a z flaše, žiadne cievky......
29. dub 2011 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte som vám chcela povedať, že malá sa mi už aj nahlas smeje......až mi slzy tiekli, keď som ju počula....a športiak ja asi vymením až na jeseň, našťastie mne sa dá polohovať aj vnútro vo vaničke, tak keď malá vonku nespí dám ju do polosedu a "kuká" jak kukučka na svet a neskutočne sa jej to páči...... a vieme sa už aj takto česať.... :grinning:
29. dub 2011 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka no tak nakoniec nas na poradni pediatricka poslala s tym na kozne a dali nam kortikoidovu masticku a zmizlo mu to z vecera do rana, takze teraz mazem s tym, 1-2x denne a ma uz krasne hladku tvaricku, mal to totiz uz aj na hlavicke, ale uz je to aj tam OK.
29. dub 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka my sme mali prvu kontrolu na ortopedii v poriadku, lekar sice povedal, ze mame este cez noc balit nasiroko, ale ja nebalim...
29. dub 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No baby, ja som sa dnes chystala na kontrolu po 600-nedeli, aj som sa dohodla so sesterkou, ze mi maleho pokocikuje zatial pred poliklinikou, ale maly bol dnes rano taky zly, ze som to zase nakoniec presunula na buduci tyzden...a to som dnes uz 8 tyzdnov po porode:( tak dufam, ze nebude mat reci lekar:slight_smile:

A neviem cim to je, ale Leusko mi uz 3. noc spinka od 20hod do 04hod...dnes zacal dokonca mraucat az nieco pred pol 5...normalne, ze nechapacka:slight_smile:
Ako to robite, ked vam deticky tak dlho spia, tie, co kojite? Lebo ja som si pred spanim nieco odsala, ale nie vsetko, lebo som myslela, ze sa zobudi tak, ako zvykol predtym, ale rano pred 04hod som musela ist zase trochu odsat, lebo ma uz prsa boleli, co boli take naliate...Mam si pred spanim odsat vsetko?
29. dub 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ucim nemcinu. na dohodu.
29. dub 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja este balim na siroko ale len na noc. do kontroly :slight_smile:
29. dub 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 mne sa maly budi po pol siestej a spat ide o osmej. neodsavam, rano mam prsia ako kamene, ale maly potom vsetko spapa.
29. dub 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova :grinning: a to odkedy Ti zacal tak pekne spinkat? lebo mne sa doteraz budil 2x... no ja len ci sa nebojis, ze dostanes zapal alebo ci nezacnes stracat mlieko, ked je tam taka dlha prestavka...
29. dub 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tak spime asi od jakubkovych dvoch tyzdnov :slight_smile: bala som sa ci nebudem stracat mlieko, ale nestalo sa tak, tak to uz teraz neriesim. :slight_smile:
29. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, este som sa chcela poradit, asi pred dvoma dnami som sa vyhadzala na tvari ako nejaka pubertiacka, myslite, ze je to nejaka hormonalna nerovnovaha alebo nieco take? no hotova som z toho:(
29. dub 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova :grinning: tak super:slight_smile: ja si pre istotu budem odsavat, lebo cez den niekedy moja vyrobna mlieka nestaci na Leuskove travenie:P
29. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja som mala zatial stale dost, tak dufam, ze nam to este dlho vydrzi :slight_smile:
29. dub 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka mne inak tiez vysla slzicka, ked sa krpec na mna prvy krat usmial:slight_smile: a aj teraz hocikedy, ked vidim, ako reaguje na svojho tatka a ked sa na nho usmieva:slight_smile: no co uz, ja som taka citlivka:slight_smile:
29. dub 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som tiez mala balit nasiroko a robila som to len zo zaciatku... Mala je z toho nervozna, ona je dost ziva,furt sa mrvi, a tak sa jej nedalo...
Davate v noci odgrgnut? Moja spi somnou v posteli, nakrmim, ona hned zaspi, ja tiez. Skusala som ju dvihnut a nic,tak zas cakat ci odgrgne sa mi nechce, tak spime. Len ma dost vetriky,prdi cely den- som myslela ze aj z toho ked neodgrgne a nevyjde ten vzduch zo zaludku ked padne mliecko dolu.
29. dub 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 @janette4 my byvame v podnajme a tak uz setrime dlhsie, chceme co najnizsiu hypoteku, lebo predstava uveru ma desi. preto aj maly Jurko je vlastne neplanovany, lebo ako sa vravi, postav dom, zasad strom a splod syna, no u nas to bolo naopak :grinning: no uz aj ja zacinam pomaly pracovat, kedze robim doma, da sa to

nas Jurko je drobcek, mame 4800 g a 57 cm :grinning: :grinning: :grinning: takze velkost 56 je este ok, no miestami uz davam aj vacsie oblecko, no este na nom trochen lieta. my sme taka anorekticka rodinka :grinning: :grinning: :grinning:
@janette4
29. dub 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka my sme boli uz nakontrole na ortopediia uz nemusime nasiroko balit, no o dva mesiace nam este dal kontrolu...
@haruka ja pracujem, no nie oficialne, len si privyrabam popri MD z domu :slight_smile:
29. dub 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek