• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@janette4 a nie su nejak skodlive?? A ako ich mam brat?? Mam sa najprv spytat doktorky co na to hovori? Alebo to je len taky vyzivovy doplnok? Este som o tom nepocula, tak sa pytam ako trulo. :grinning: A moj papkac taha stale viac a viac. Niekedy mam pocit, ako by sa mi nestihali plnit cez den. :unamused:
29. dub 2011 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja som od zaciatku nebalila, lebo uz v nemocnici ma sestricky vysmiali ,ze sa to uz 3 roky nerobi. A boli sme uz aj na kontrole a doktor povedal, ze je vsetko v poriadku a nie je potrebne balit na siroko. Teraz ideme az v 8 mesiaci, tak som zvedava.
29. dub 2011 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som tiez mala balit nasiroko a robila som to len zo zaciatku... Mala je z toho nervozna, ona je dost ziva,furt sa mrvi, a tak sa jej nedalo...
Davate v noci odgrgnut? Moja spi somnou v posteli, nakrmim, ona hned zaspi, ja tiez. Skusala som ju dvihnut a nic,tak zas cakat ci odgrgne sa mi nechce, tak spime. Len ma dost vetriky,prdi cely den- som myslela ze aj z toho ked neodgrgne a nevyjde ten vzduch zo zaludku ked padne mliecko dolu.
29. dub 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.

@slavetka škodlivé to nie je,sú to homeopatiká,takže čisto prírodné.
@mafynka,ja tiež nebalím.zo začiatku som sem tam dávala,ale malého to rozčulovalo,lebo sme mávali problémy s bruškom a kakaním a nedalo sa mu v nich dobre kopkať.myslím si,že keby niečo nebolo dobre,povedal by to dr.už na prvej kontrole kĺbikov.v karte mal rovnaký nález,ako starší,keď som s ním bola prvýkrát a ten to mal v poriadku.
@marry26 plne kojené deti sa nemusia dávať odgrnúť.
29. dub 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufff ste ma upokojili,,,ja som balila dva mesiace,,ale maly je z toho nervny,,tak som najprv ho nechavala iba v pamperske na dve hodky,,,potom nejak prirodzene som uz prestala balit nasiroko
29. dub 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby, pouziva z vas niektora rektalnu rurku? Leusko ma posledny tyzden dost problem s kakanim, ale iba doobedu a dnes to uz bolo fakt o nervy, som myslela, ze sa rozpuci...viem, ze niektore deti si na to navyknu a potom sa nevedia vyprazdnit sami, ale aj tak by som na to chcela pocut vas nazor, ktore to pouzivate, ci je to ucinne a tak...dakujeeeeeeeeeeem :grinning:
29. dub 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 my nepouzivame rektalnu rurku, no Jurko pije cajik a ked mu ho dam trosku chladnejsi, tak sa presere az za usi :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning: :grinning: :grinning: vyskusam:slight_smile: aky cajik? mne kazala lekarka harmancekovy
29. dub 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 my ju tiez nepouzivame...pouzili sme iba raz,ked Kubka zapiekol sirup na reflux...a teda musel to spravit mm,lebo ja som z toho mala veeeeelky strach.
29. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 My používame rúrku od narodenia, maličký sa bez nej nevykakal do polovice tretieho mesiaca... môžem potvrdiť že to nieje návykové, teraz už kaká v pohode sám... netreba sa báť to použiť, nám nič nezaberalo len rúrka...
29. dub 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 môžeš aj harmančekový,ten je,aby sa ľahšie vykakal.ja mu ho občas šupnem trošku do UM.sama taký pijem,keď mám tiež problém s vyprázdňovaním.
29. dub 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

ja som naširoko balila do prvej kontroly, teraz dávam naširoko už len na noc.

Náš Adamko riadne rastie má už 63 cm a 6,4 kg - a veľkosť 68 mu je akurát. Pridávam aj aktuálnu fotku.
29. dub 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leginca waw, tak vy uz mate poriadneho valibuka:slight_smile: a pozeram, ze akeho ma hrdeho brasku:slight_smile: zlatunky je:slight_smile:
29. dub 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chovancova27 dik...este musim zistit ako sa pouziva, ktorym koncom dnu a ako hlboko:slight_smile:)))))))))))))
29. dub 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 my pouzivame feniklovy, no tie salvy smrdia jak tchor :grinning: :grinning:
29. dub 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 :grinning: :grinning: :grinning: a ja ze to len nas tak smradlavo prdka :grinning: :grinning: :grinning:

ja balim nasiroko od 1.kontroly, malemu to nevadi, necham ho cez den aj tak nachvilocku rozbaleneho, to on zboznuje byt rozvaleny a holy :grinning: :grinning: :grinning: a asi hodinku ho necham len tak v pamperske
neviem uz kto sa pytal na homeopatika, ja beriem ricinus communis 5CH 5 guliciek 3xdenne, neskodi to a myslim, ze ma to stale drzi mliecko "pri zivote" :grinning:
@leginca ste krasna rodinka
@leonard2002 ja rektalnu trubicku nepouzivam, mam ju v kupelni na policke a ked som mala na navsteve neterky, jedna z nich si ju pomylila so slamkou na pitie :grinning:
@marry26 ja nechavam odgrgnut, ale v noci si niekedy neodgrgne ani po 10 minutach tak ho dam naspat do postielky a davam ho vtedy na brusko alebo na bok :wink:
29. dub 2011 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlasime sa z kontroly, dnes mame 9 tyzdnov, 6300g a nosim uz 68 :slight_smile: inak rozhodli sme sa, ze predsa len budeme ockovat proti rotavirusom
29. dub 2011 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 prosim ta kolko sa plati za to očkovanie ?
30. dub 2011 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som rurku kupila pred tyzdnom a skoda ze som ju Nemala skor. Ked vecer revala o zivot co ju bolelo brusko, potrela som ho mastickou pupik, strcila do nej rurku a cez nu vyslo kopec vzduchu, pouzivam ju aj denne ked vidim ze sa moc mrvi, nejde prdnut alebo vykakat. Inak to vie aj bez rurky, len to niekedy trva.
30. dub 2011 ve 02:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasne vikendove ranko baby, tak my sme dnes pouzili 1.x rektalnu rurku a vdaka Bohu za tento vynalez :grinning: Maly sa sice trochu zlostil, ked som mu ju davala, ale hned sa mu aj ulavilo, takze neplackal:slight_smile: Dakujem za vase pripomienky k tejto teme...niekedy sa mi zda, ze k celej "udrzbe" nasich babatiek treba dve vysoke skoly :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2011 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
rurku je dobre potriet kremom, ja ju vzdy strcim do tuby s rybiou mastou co davam na zadocek. Odporucila mi to lekarka, rurka ide lahsie dnu a neposkodi nieco.
30. dub 2011 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 dala som na nu olivovy olej, ono to islo lahko, myslela som, ze to bude tazsie...len krpcovi sa to chvilu nepacilo:slight_smile: ale potom uz neprotestoval :grinning:
30. dub 2011 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella231 za rotavirusove ockovanie as plati 100 €, teda 2x po 50€ :slight_smile:
30. dub 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella231 tak ako pise marhulka :slight_smile:
30. dub 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13
@bambulka0406 iný biznis tieto očkovania...asi ako teraz čo vybehol ten synflorix a prevenar sa uz zrazu plati...hajlici su tie farma spoločnosti.
30. dub 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella231 no bohuzial. na takychto veciach sa dobre zaraba :confounded:
30. dub 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stella231
@bambulka0406 uvedomuju si, ze vacsina rodicov by dala pre svoje deti prve aj posledne, takze na tom sa zarabat da, zial :angry:
30. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca - ďakujem za kompliment. Ja tiež v noci nedávam odgrgnúť, lebo mi počas dojčenia zaspí - tak ho preložím do postieľky a tiež ho dám na bok.
30. dub 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, odkedy mozem ist s malym plavat. nie take to plavanie babatiek, ale normalna plavaren. poradte. vdaka.
30. dub 2011 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, tie co ste komplet na UM - tak davate babatkam papat kazdy den v rovnaky cas alebo ked si vypytaju? a ak su hladnucke skor ako o 3 hodiny?
1. kvě 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek