• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
ahojte kocky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my mame dnes 12tt,,,takze 3mesiaciky,,a v podstate som si uvedomila,ze spolu s drobcom sme uz prezili rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 9mesiacov v brusku a 3 na svete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nie je to nadhera? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ako to rychlo letiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zachvilu sa mi aj zenit bude :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak nechapem preco,ale on mi vobec nekaka do plienky,,vzdy mi zacne kakat az ked ho rozbalim a to vzdy riaaadnu kopu,,aku stolicu maju vase deticky??
a ked ho prebalujem,tak plienka cista,,aj cikat zacne len ked je rozbaleny,,,to co ma za moresy?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kedže vidím, že sa tu preberá " kakanie" tak by som sa chcela spýtať, či mi neviete niektorá poradiť.... Takže moj Lukáško bol ako 6 týždnový choručký a musel brať atb po nich dostal hnačky ale nie často za deň tak 2 x tak nám doktorka dala hylak kvapky, ale nejako mu to nezabralo, tak som potom dávala Infant Dophilus bolo to o trošku lepšie ale doktorka mi opäť kázala mu dávať ten Hylak, ale mne sa zdá, že mu to nerobí dobre :frowning2: už som z toho zúfalá. Rozmýšlala som už aj nad tým, že mu spravím ryžový odvar, len neviem, či už môže niečo také vypiť.... Ak máte niekto skúsenosti, prosím poradte mi Ďakujem.
1. kvě 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova mne na plavarni povedali, ze od 4 mesiacov :slight_smile:
@zebra41 no, snazime sa jest v rovnakych intervaloch, je pokojnejsi aj cez den aj v noci. a ak je skor hladny, dam mu trochu cajika, no to sa stalo hadam 2x, vacsinou mu zvysim davku mliecka, ak nevedel vydrzat 3 hodky.
my papame o 8.0, 11.00, 14.00, 17.0 a 20.00 a potom ked sa sam zobudi. no ak sa zobudi napr. 6.30, dam mu plnu davku mliecka a potom o 8.00 ako by mal papat mu dam menej, napr. len 90 ml a este ak chce cajik, potom mi bez problemov vydrzi do 11.00 a pekne pokracujeme v pravidelnych intervaloch a vsetko spapa, tak nevyhadzujem. uz sme aj skusali, ze zrusime tieto intervaly, nech si sam vypyta, no napokon to skoncilo zle, pytal si zrana aj kazde dve hodky, poobede vobec, az vecer sa najedol, no v noci sa budil kazdu chvilku, co bol stale hladny :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejedol poriadne v noci, tak to dobiehal v noci, tak sme znovu nabehli na nas system a znovu prespinka celu noc. dnes spal pekne od 20.00 do 7.40. no kazde babatko je individualne, niekomu takyto system nemusi vyhovovat, no my sme si uz zvykli a vyhovuje nam obom :slight_smile:
1. kvě 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no, teoretický rok, lebo takto rok si asi este tehotna nebola :grinning: :grinning: :grinning:
no s kakanim problem nemame, no ošťané mam uz hadam vsetko, dlazku, stenu, ja sama som uz okrstena 100krat... a dnes rano som ho prebalovala a ako som mu zdvihla nozicky, tak si nadavkoval priamo do očí. chudatko, vylakany zacal plakat a ja som pri nom plakala od smiechu :grinning: :grinning:
1. kvě 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no veru v maji som otehotnela,,juuuuj ako sa tesim,,aj torticku sme spravili s jeho fotkou,,mi je luto ju krajat,,a mamina mu vcera kupila 3kuriatka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze vychova si papanicu :grinning: :grinning: :grinning: tak uz ma aj vlastne zvery :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek ryzovy odvar moze od narodenia. Ono kazde dietatko je ine, daj na svoju intuiciu, podla mna si najlepsie poznas svoje dieta ako matka a vies najlepsie, co je prenho dobre. Ak mas pocit, ze mu nieco nesedi, tak mu to nedavaj. Nasmu tiez bolo horsie po espumisane, a dokt. nam ho odporucila, no nie kazdemu sadne to iste. a predsa, je to len chemia.
1. kvě 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek mne dokina radila kupit cierny caj a rozmixovat v tom banan a dat to malemu,,ked mal hnacky,,,ale podla mna ak kojis,tak staci, aby si zjedla ty banany a pila cierny caj,,mozno si skus dat horku cokoladu,,,mne malemu pomaha,ked ja take zjem,,nedavam mu nic zbytocne
1. kvě 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mirka0044 nam espumisan robil dobre,,ale davala som ho len ked ho brusko bolelo,,nie preventivne ako kocky pisali,do kazdeho mliecka,,uz ho nedavam ani,,my sme zasa take zle koliky nemali,,takze naozaj, kazde dietatko je ine

a co sa tyka stolice este,,aj vase maju take smradlave prdiky??,,,lebo akoze my mame psa, ktory strasne prdikuje az nam z toho je zle :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som myslela,ze nic horsie nemoze byt :grinning: :grinning: :grinning: ale veru tobi sa na neho velmi rychlo chyta,,ani nechapem ako taky maly cloviecik,vie prdikovat nieco tak smradlave :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj okno musim otvarat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co je to asi len chyba v mojej strave??
1. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katustek my sme davali ryzovy odvar Kubkovi, ked mal tiez asi 6 tyzdnov,ale nezabral. Zabrali az Infant Dophilus. Inak ja som si doteraz myslela,ze Hylak je na to, aby babo prehnalo
1. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aha, diky. lebo ja som sa bala mu dat skor ako po troch hodinach, no samozrejme ten plac od hladu bol hrozny....takze som mu papat spravila. to kolko spapa tvoj hladosko, ked mensia davka je 90? my to mame ako plnu davku, obcas teda da cosi cez 110
1. kvě 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja by som chcela mat tiez nejaky system v papani, vzdy v tom istom case. problem je vsak, ze v noci sa zobudi vzdy o inom case a podla toho jedavame aj cez den. intervaly medzi jedlom mame tiez 3 hodiny
1. kvě 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 moj ma 160ml, je velky jedos :grinning:
1. kvě 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no nas ma riadne smradlave prdy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. kvě 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no neviem, ak je chyba v tvojej strave, tak aj v nutrilone. ja niekedy uz pomaly jodove tabletky zhanam, ze ci nahodou mochovce nevybuchli :grinning: a tie zvuky, jak stary chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 nas spapa 130-135 ml, aj ja som sa najskor bala, no dala som na intuiciu, ved aj to babatko niekedy vie, co potrebuje :slight_smile:
@bambulka0406 no, aj jurko sa budil v ine casy v noci, no o 8.00 prip. 8.30 som mu vzdy dala aj ked menej a do 11.00 sa nalieval cajikom, no teraz sa uz tak nejak naucil, ze vydrzi spat do tej osmej, takze je uz na ten rezim ako vycviceny dunčo... musim si zaklopat, je takto dost pokojny, aspon zatial
1. kvě 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 moj ked spapa umele 180 o dve hodky si pyta zasa,,a bol by schopny zasa vypit 180,,ale to ho vzdy ulozim a uspim,,alebo ideme von,,lebo to nie je normalne,kolko on by zjedol,,ked mu das 150 vypije 150,,ked mu das 200 vypije 200,,,keby som mu aj kazdu hodinu nukala,,neodmietal by
1. kvě 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 zvuky to je ina kapitola :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: on to najradsej prdikuje do vody a potom sa smeje,ze co to robi s vodou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa na tom rehocem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@bambulka0406 som rada,ze aj vas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: lebo to je fakt hrozne,,sa niekedy aj ludia otacaju,ked som v kaviarni :grinning: :grinning: :grinning: si dufam nemyslia,ze to ja :grinning: :grinning: :grinning: :confounded: :confounded: :confounded:
1. kvě 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka a potom nevyvrati ked tak vela spapa?
1. kvě 2011 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvia0111 nie,,nevyvrati,,jemu aj ked sa grcne,ze trosku sa mu vrati spat,,on neotvori naspat, a hned prehlta,,niekedy sa stane, ze mu to potom nosom ide von,,ale to len tak za lyzicku,,negrcka mi takto nejak,,,on je skupaaan
1. kvě 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka to uz je obzerstvo, to je hriech tolko jest :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no vysvetli mu to,,ale rata sa mi,ako nepusti ani kvapku von :grinning: :grinning: :grinning: este aj ked je spinavy,,tak jazyckom olizuje,,taky blazeny spokojny pohlad ma :grinning: :grinning: :grinning: no nedaj mu
1. kvě 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ani kvapka nazmar
1. kvě 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nas tiez nema dno. kolko dam, tolko vypije. ale ja uz nezvysujem davku, lebo pribera rychlo, tak chcem aby sa krotil. uz mame 6300g :grinning:
1. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 nas sa v noci zobudi okolo 1-2-3 a potom rano okolo 5-6 . potrebuje 6 davok denne. akurat rozmyslam ako vymysliet tie casy.....som z toho jelen :confounded:
1. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 tak my na tom nie sme zasa zle,,my mame teraz nieco cez 6kil,,a to mame 3mesiace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mozeme papat a papaaaat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka kolko mal ked sa narodil?
1. kvě 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka nas ma 9 tyzdnov a dva dni :slight_smile: a mal 3800g ked sa narodil
1. kvě 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. kvě 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka takze to iste v podstate :slight_smile:
1. kvě 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 no nemam to srdce mu od ust odtrhat,,a keby si pocula ako ziape,,tak mu aj ty das :grinning: :grinning: :grinning: vsak ma susedia zazaluju :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek