• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@natalca Ako krasne konikuje...ja som z Leuska uz zufala, on na brusku nechce vobec byt, neviem ako ho mam donutit, aby zacal dvihat hlavku...teda on ju sem tam aj dvihne, ale trva to velmi kratko, potom zacne jacat o dusu:(((
2. kvě 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, baby z NR - chcem sa opytat - viete poradit pediatra / aj pre dospelych lekara v NR?
2. kvě 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky, co by mal CRP v ambulancii - a nepredpisuje hned ATB - dakujem :slight_smile:
2. kvě 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este ma napadlo -objednanie na cas - poplatok rocny mi nevadi.dakujem. :wink:
2. kvě 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. kvě 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj idete niekto v sobotu na milu pre mamu? neviete kade sa pojde v NR?
2. kvě 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka preco nemozes cibulu, med a cesnak? kvoli kojeniu? ja tiez plne kojim ale jem vsetko.
2. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 vdaka za info :wink:
mila pre mamu tusim byva v mestskom parku :wink: a idu sa takmer 2km po parku
@slavkav a v ktorej casti hladas doktorov, ja poznam na Chrenovej :wink:
@leonard2002 vdaka, konikujeme uz dlho, neskusala si to tu s tym uterakom?
2. kvě 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova aj ja jem vsetko v malom mnozstve, no ale na zapal hrdla podla domacich receptov ako napr. cibulovy caj, cesnak nalozeny v mede, to sa veru bojim dat :( uz mi baby poradili kloktat slanu vodu, na to som uplne zabudla, tak skusim to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte baby prosim Vas tie co kojite aku maju vase deti stolicu? Niki ju sice ma zltu, uplne riedku, ale kaka iba raz za den. Niekedy aj keby sa tak trochu natahovala. Mam s tym ist radsej k doktorke?
2. kvě 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no je pravda, ze si byvanie este hladame ... ale tak ja budem mat auto - takze ak bude dobry dr. s ktorym budem spokojna, moze byt aj dalej. kludne mi mozes napisat. dakujem. :wink:
2. kvě 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 u nas je to to iste. a myslim si, ze je to v poriadku.
2. kvě 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 dakujem, prestudujem, aplikujem, zreferujem :grinning: :grinning: :grinning:
2. kvě 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ten uterak som skusala iba raz, ale neuspesne...tak mozno skusim este, ci si to nerozmyslel :grinning:
2. kvě 2011 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Davam na pobavenie zopar Leuskovych spiacich poloh:slight_smile:
2. kvě 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: na tych vasich prispevkoch sa clovek musi dobre zasmiat,ze co vsetko tie deticky vyvedu a vobec to nikomu neprekaza :grinning:

@leonard2002 my tiez este nedvihame hlavicku. bud je leniva,alebo sa tomu malo venujem. davam ju aj na brusko,dokonca aj tak spi v noci a nic. ale mam pocit,ze jej je este tazka,lebo ju davam sediet a obzera sa,no nedrzi ju este tak pevne. bud je to tym,ze sa narodila drobnejsia alebo ma potom tucne a tazke lica :sweat_smile: :grinning:

@jezkomanka slana voda pomaha, hlavne,ked to nie je pokrocily zapal. mne zabera aj kalciovy syrup.
2. kvě 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no ten sa pekne ksichti pri spanku :slight_smile:

este ma napadla otazka. tie,co vam deticky spia na brusku. spia vam tak cely cas,alebo obcas aj na chrbatiku? nasa spi v noci na brusku,ale cez den zaspi na chrbatiku,no dlho nevydrzi spat,stale nou trha. dvakrat sa mi ju podarilo dat na brusko cez den a spala asi 1,5hod. no velmi nechce,lebo sa prebudi :confused:
2. kvě 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova dakujem za odpoved :slight_smile: poradnu mame az o 2 tyzdne, tak sa spytam az potom.
2. kvě 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 my stale polohujeme. na brusku nechce a na chrbatiku zvracia....najmenej vracka,ked polohujem
2. kvě 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 malinky je rozkosny :dizzy_face: a skus ho casto davat na brusko a pouzivaj aj ten uterak, on da hore hlavicku, len je mozno trosicku lenivy
@slavkav co je CRP? ja chodim http://www.azet.sk/firma/60161/mudr-marian-soth-vseobecne-lekarstvo/ som s nim velmi spokojna a s Matkom chodim sem http://www.azet.sk/firma/207774/mudr-ingrid-kuzmova-pediatria/ casenky tam nefunguju, aspon som si ja nevsimla, mozno ak sa dohodnes indi vindi :wink: do poradne nas ale objednava presne na isty cas a vtedy ma aj zoberie, vsimla som si, ze mamicky tam volaju ak maju nejaky problem, oni vypisu recept a podaju pri dverach (ak netreba vysetrit) alebo poradia cez phone co robit a ATB nepredpisuje hned :wink:
@matiniki5 ja zial plne nekojim, tak neporadim, ale nas kaka kasicku vacsinou zltej farby a su v nej take zrazeninky, snad je to OK
@hrozienko11 ja maleho v noci davam najprv spinkat na bok, potom sa napapa a potom na druhy bok alebo na brusko, celu noc mi na brusku nespinkava, na brusko ho davam hlavne vtedy, ked si nevie odgrgnut, cez den mi spinka na chrbatiku, nehovorim ze je to spravne, ale jemu to takto vyhovuje :dizzy_face:
2. kvě 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este sa chcem pochvalit nas maly sa zacina plazit aj doktorka sa dnes cudovala, ze ako skoro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. kvě 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 Ja kojim a nas ju ma tiez zltu a ked by kakal len raz za den je to uplne v poriadku. Kojene deti mozu kakat do kazdej plienky, alebo aj raz za par dni. :grinning:
2. kvě 2011 ve 20:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavkav ja chodim s Kubkom k doktorke Gallusovej na Klokocine a je celkom oka. do poradne objednava a ked sme mali problem,tak som zavolala a prisli sme - babatka maju prednost. ja nemam svojho v Nitre..takze ti neporadim.
2. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca jeeej, super - gratulujem :wink:
2. kvě 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca fiiiha Matko je sikulo :wink:
2. kvě 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavetka to, ze kaka len raz za den sa nebojim, len neviem ci nevadi, ze to je dost riedke :unamused:
2. kvě 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca CRP - ze zoberu krv z prsta, strcia do takeho pristroja a tam podla hodnot zistia, ci ide o bakterialnu alebo virusovu infekciu a ci treba atb.

@natalca @zebra41 - dakujem. popozeram :wink:
2. kvě 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 tu gallusovu som nasla - aj jej web stranku, uz som jej napisala. A len babatka maju prednost? no ja som asi rozmaznana nasim sucasnym dr - kde, ked mi ochorie mala - tak mi povedia cas, kedy mam prist a nie sme cely cas medzi chorymi a to ma mala 5 rokov. no uvidime, co mi odpise :wink:

este idem pozriet tu druhu dr este.
2. kvě 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 @matiniki5 @slavkav dakujeme, to bude asi tou pravidelnou rehabilitaciou :dizzy_face:
@slavkav neviem ci ma CRP, ale zistim :wink:
2. kvě 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 nie su nase deti surodenci?? :D nas tiez na bruchu ani za ten svet nechce byt, to je ziapot, ze nam steny praskaju a takto spava aj on. minule si napchal celu pästicku do ust a mal natrhnuty kutik. ked mu dam cumel, ten vypluje a zase cucle ruku.

@slavkav ja mam na klokocine pediatra, tiez som spokojna, vzdy nas objedna na cas a nikdy necakam. po porode, ked som mala take problemy, chodila k nam domov a vzdy si priniesla aj vahu aj vsetko, co potrebovala a ani korunu nechcela. a tiez chodim gallusovej ako zebra41 :wink:

@natalca nas na uvitanie babatiek nikto nikam nepozval :unamused: tu v nitre nemozme, lebo tu nemame trvaly pobyt a v seredi, kde mame trvaly tiez nemozme, lebo mame prechodny v nitre, no tak sme jak vydedenci.
2. kvě 2011 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek