• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@denisa287 my sme dali stavebne sporenie, lebo to bolo zadarmo vdaka bonusu z dm a aj my mame s mm stavebne a segra je krstna a ta mu zalozila ucet, kde mu dava kešulky :slight_smile:
inak teba som sa chcela spytat, ze kde si kupovala kocik pre Tamarku?
3. kvě 2011 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 Ja som Ti aj zabudla reagovat na komentár na FB ohladne kočíka.Kupovali sme ho nad DM v Zámkoch.Vzor aj farbu sme si my zostavili,práve taky nebol na predajni.Vtedy sme nevedeli este pohlavie,tak je taky neutrálny.Tu v Irsku mi ho každy obdivuje,lebo tu čo su,tak su malé a tmavé kočíky
3. kvě 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denisa287 hihi, my sme ho tam tiez kupili, ale akurat v predajni mali tuto farbu..kamoska ho tiez zhana, no tuto farbu a v zamkoch ze uz taky nie je, som myslela, ze ci ste ho inde nekupili..tak nic
3. kvě 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cako kočandy...Nebla som tu týžden,lebo sme malovali dve izby a bordel bol jak v tanku takže už tri dni upratujem a Stella prázdninovala u babky...Už je konečne doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Bavili ste sa tu o krmení..Moja pije Nutrilon kazdé 3-4 odiny ked spí no v noci potiahne aj 7 hodín....No cez den si pýta ked nespí aj kazdú dva a pol hodinku tak jej dám...My pijeme 90 ml vzdy a po 3 aj po 7 hodinách...Viac jej este nedám lebo teraz je spokojná predtým sa mi stále pogrckala,lebo som jej dala vela....Este síce po mliečku minutu dudá cumlík a potom krasne grgne... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kočky dnes mi prišiel ten slnečník na kočík...este som ho neskušala pripevniť,ale už sa vytešujem... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13: a ranku po TBC este stale nema nas Jurko zahojenu a uz ho idu znovu ockovat, ked ma uz cez tri mesiace

... dnes som sa pytal dokiny ako je to s hexavakcinou, nasi este nemaju 3mes, staci na to cez 5 kg, ale povedala ze aj tak by ich neockovala lebo nemaju zahojene TBC ockovania
3. kvě 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@slavomir_slavik no, my ideme v pondelok na ockovanie uz, vraj je to ok, tak neviem, snad vie dokina co robi :fearful:
3. kvě 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 ahoj, ja tiez niekedy prihrievam, kedze maly zvykne papat aj pol hodinu :slight_smile:, alebo zacne papat a potom si da na par minut pauzu, alebo si pospi :slight_smile: a po chvili pyta znova. :slight_smile:
3. kvě 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas ockovali na 3 mesiace a este sme ranku po TBC zahojenu nemali
4. kvě 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 :grinning: tak, tak aj ja som včera dávala malého na bruško a taaak sa strašne na mna nahneval, že sa nevedel potom ukludniť normálne na mna špatne pozeral :grinning:
4. kvě 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katustek ja ho normalne natocim alebo nafotim ako sa jeduje:slight_smile: ale inak, ked som tak v pololahu a dam si ho na hrud na brusko, tak hlavicku pekne drzi...tak neviem, co sa mu na gauci a na prebalovacom pulte nepaci:slight_smile:
4. kvě 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ja som davala espumisan len ked ho bolelo vecer brusko,,25 kvapiek lyzickou,,a myslim,ze zabral hned,,ja som nedavala pravidelne
@leonard2002 skusila si cvicit na tu hlavku?,,alebo ho masiruj po chrbatiku,,jemne pritlac
@jezkomanka ja som kloktala listerin na hrdlo
4. kvě 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dobre ranko babyyy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: docitam vas neskor,,sme hladni :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocky aj vas bolia vajecniky? lebo mna uz druhy den strasne,,
4. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka no pozerala som si na nete viacero tipov, ako prinutit babo konikovat, ale nezabera:( ani ten uterak:( ale nevadi, robim to tak, ze si ho dam na seba (brusko na brusko) a tak neprotestuje a drzi hlavicku, tak to nebudem znasilnovat (aj ked kazdy den budem skusat, ci si to nerozmyslel) a zatial budeme konikovat takto:slight_smile:
4. kvě 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leonard2002 vy to mate este ako tak v pohode, Leusko je o mesiac mladsi, no my uz 3 mesiace a furt to iste, taky rev, ze konec... a tiez skusam kadeco a nic, ani sa neotoci na chrbatik...ked na nieco prides, daj vediet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 @marhulka13 pridavam sa do partie lenivcov. na mne sa celkom da,ale inde ani len nahodou. ja co este skusam,tak ju nadvihnem na mne,nech je taka nadvihnut a opakujem par krat. uvidim,ci zaberie.
4. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 no, tak vitaj v klube, my sme tu najstarsi, takze nas Jurko si zasluzi titul lenivec roka :grinning: ja sa len velmi bojim, aby nemal to co ja :frowning2:
4. kvě 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 tak vidis,ze to vie,,,len sa mu niekedy nechce
4. kvě 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a nechodite na nejake cvicenia? by som si to asi vyzadovala na tvojom mieste.
mne vcera doktorka normalne malu chytila za rucicky a isla ju dvihnut z lahu,uplne prestrasena som na nu kukala. povedala mi,ze to uz musi zvladnut,ale nie vzdy sa detickam chce,ked su unavene,tak to nespravia. povedala,ze ma silne rucky,no aj tak nedviha hlavicku.
4. kvě 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 @leonard2002 @hrozienko11 aj nam Kubko vacsinou na brusku place, no ked sa mu chce,tak to vyzera takto. ale to tak raz z 10krat...teda uz to vie aj lepsie a vydvihne cely hrudnicek,ale to som este nenafotila
4. kvě 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 sikovny je :slight_smile: a odkedy vam tak dviha hlavicku?
4. kvě 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 uz asi mesiac. ale on ju dvihal a otacal sa z bruska na chrbatik este ked nemal ani mesiac. no vtedy ju dlho neudrzal
4. kvě 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
môj malý dvíha hlavičku už od jedného mesiaca, som sa čudovala, lebo som si myslela, či to nie je skoro.
A baby, majú vaše detičky tiež tolko slín, že nevedia čo s nimi? Lebo Jakubko ich nevie poriadne hltať, tak ich len tak výpušťa z pusinky. A niekedy mu aj poriadne zabehnú, potom kašle.
4. kvě 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no nasej este obcas odlieta. mam pocit,ze poriadne nedrzi. utesujem sa tym,ze bola drobna.

@vladimira32 slinky tecu,hlavne ked sedi. v predklone jej tecu z pusy,takze len utieram :slight_smile:
4. kvě 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 nechodime nikam, pred mesiacom sme boli u pediatra a vraj to je este ok, no odvtedy sa nic nezmenilo. teraz v pondelok tam ideme znovu, tak sa popytam. no tiez ho sem tam taham za rucicky do sedu, no nepritiahne sa sam ani za nic... zacinam byt z toho v strese :frowning2:
4. kvě 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 juuuj, toto keby sa Jurkovi podarilo, tak padnem na zadok od radosti a to su v podstate rovnako starí
4. kvě 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 nestresuj, lebo zacnem aj ja...kazde dietatko je ine, neboj, este budeme raz radi, ze tak dlho len na chrbatiku lezali :grinning: :grinning: :grinning: Jurko je drobnucky a Leusko tiez nie je valibuk, tak im to trosku dlhsie trva...neboj, oni to dobehnu a vsetkym nam to este pekne natru :grinning: :grinning: :grinning:
4. kvě 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no skusaj ho z polosedu tahat. a ked sa napapa,tak aj z lahu,lebo mne doktorka hovorila,ze unavene dieta to nebude robit. skusaj rozne casy a mozno sa podari :slight_smile: ale urcite sa pytaj na nejake cviky pre neho,aj prevencia je dobra,u skodit nemoze.
4. kvě 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ved tvoj maly je mladsi ako moja,tak stresovat nemusis :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. kvě 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Ahoj, tak já to tedy napravím :slight_smile: I když teď je toho požehnaně ve škole, jedna zkouška za druhou, ale aspoň to pěkně odsejpá a budou prázdninky a první léto s miláčkem :slight_smile:
4. kvě 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek