• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
vdaka baby. Tiez sme fotili z tej strany kde mam jazvu, hroza:slight_smile:)
2. črc 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já teda zatím furt nic, není co fotit :sweat_smile:
2. črc 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alienka24 neboj, ono to pride raz dva. Druhorodickam trosku skvor vyskakuje brusko. Aspon si dlhsie uzijes spanok na brusku:slight_smile:
2. črc 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
arrett....no já si nestěžuju, spíš naopak :wink:
2. črc 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett no, ja si to teda riadne odskacem uz pri prvom, teraz radsej leim v posteli :unamused:
2. črc 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly hmmm... nepomoze, ani ked sa v posteli najes??? Lebo mne sa zvykne napriklad zuodvihnut zaludok v noci, ked sa rychlo postavim z postele a idem kojit. V tedy mi je tak trosku na grc, ale inak pohodicka. Skus nevstavat a do postele nech ti manzel nieco prinesie. Mne robili dobre cerealie s jogurtom.
2. črc 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

@arrett krásné bříško :slight_smile: ...u mě zatím není co fotit, zatím mám jen obrovské pneumatiky :grinning:

2. črc 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
2. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett nooo, ked je doma, to by slo, ale on chodi pracovat do ciech vzdy na par dni, tak som chvilu odkazana sama na seba... ale to iba dnes je take kriticke, myslela som si, ze teraz to budem mavat uz len kazdy druhy den ako to tak vyzeralo, ale dnes sa to male akosi rozsuplo :grinning: prave mam v sebe uz uspesne ranajky celu polhodinu :grinning: ale obcas sa mi stalo aj take, ze som utekala vracat rovno z postele ako som sa prebudila, takze neviem aky figel na to vymysliet
2. črc 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@el267 tak to bude ako u mna, preto este nefotim, aj ked mam pocit, ze sa mi brusko zvacsilo, ale mozno to je niecim inym :grinning:
2. črc 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. črc 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy ste sa uz zasa rozkecalkovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a neviete ako sa pocita materska ked je niekto SZCO? a mam otazku, kedze mi zatial vychadza termin na februar, nastup na MD by mal byt v januari. ale keby som chcela nastupit v decembri, bolo by to mozne? pretoze by som chcela pouzit danove priznanie z roku 2009 a aby sa mi z toho prijmu ratala materska.
2. črc 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 lubinka matersku ti vzpocitaju iba na zaklade odvodov ... socialke ... takze ak si si platila zakladne poplatkz budes rada ak ti daju 150 eur ... ale este mas cas platit si yvzsene 180 dni to by si mala viac ... radsej si to hned zisti ... aby sa ti platilo z danoveho, musela by si sa sama zamestnavat a davat si vyplatu ... ja som mala matersku 150 teraz som na rodicaku mam 256 a v januari prosim pekne sa vratim na pol roka zase na 150 aj ked budem mat dve male deti s rozdielom 1,3r ... uzasna podpora zo strany statu co sa tyka matiek samoziviteliek, bohuzial je to tu tak, ze pracujuci maju viac vyhod ako samotni zamestnavatelia :( radsej si to poriadne pozistuj a urob este co sa da, inak ti ostanu oci pre plac ...
2. črc 2010 v 10:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki dakujem ti pekne. musim to zistit, ale nepotesila si ma :frowning2:
2. črc 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 mi hovor ja som nasrata maximalne na vsetko ... cely zivot platim dane a odvody, nikdy som nebola pn a co zato dostanem ??? 150 eur matersku na dve deti male a este aj potom neviem ci ten zvyseny rodicak ... ja idem tiez v utorok na socialku a zistit si co vsetko sa este da spravit aby som tak nedopadla ... este je moznost platenia si dobrovolne aj pocas rodicaku a hadam by som dostala vyssiu matersku ... strasne som nasrana strasne ...
2. črc 2010 v 11:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tie ranne nevolnoísti ma znicia a tom sa este chvalila pred ostatnymi tehulkami ze jaka som ja spokojna priznaky ziadne :angry:
2. črc 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly ja mam to iste. pomaha mi ked si vecer pri postel pripravym susienky alebo nieco co hned ako sa zobudim zjem a este chvilku polezim. zvacsa mi to pomaha. takez vyskusaj. je mi zle, ale aspon nevraciam, sice niekedy ani to nepomaha
2. črc 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett krasne brusko :slight_smile: mne trosku tiez vyskocilo a priatel sa mi smeje, ze to mam z toho ze sa napchavam....
2. črc 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moniciak presne tak do 5tt mi nic nebolo, iba unava, bolesti prs, ale som nevracala a potom to prislo. no neda sa u mna povedat, ze su to len ranne, ale ked zacitim nejaku vonu, co mi teraz nesedi a je zle nedobre
2. črc 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki baby je to otrasne, ale asi rozuclovat sa nepomoze, mozme sa tu vystazovat, ale je to fakt neuveritelne. mlada zena, ktora ma dieta je uplne odsunuta na prah spolocnosti. tiez som stale pracovala a plati socialke a dane a nikdy som nebola PN. zubara, ocneho mam uplne sukromnych, ze komplet vsetko si platim a ostatnych mam za priplatok....naco vobec platim????
2. črc 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 skoda reci ... horsie ze ja tie malilinke budem mat dve :( jedno rok a 3m a druhe novorodeniatko , nechapem preco neostava na olivera rodicak a materska pre nove babo ... ach ach
2. črc 2010 v 11:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki to nepochpim ani ja. toto v nasom state fakt nepochopim. ako nemam nic proti dochodcom, ale ake maju oni dochodky a zijju sami pre seba a v podstate cely zivot si mohli nasetrit, ale co mlada rodina. mala zena, ktora sa sotva postavila na vlastne, zadlzena hypotekou, aby mohla mat vobec byvanie, dostava rodicovsky ubohych par eur pre seba a to male. a to vsetko potrebuje ovela viac penazi ako ten dochodca. juj dufam, ze som sa nikoho nedotkla, ale fakt ma toto nesmierne rozculuje
2. črc 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 veru ... a to ty este aj ako zivnostnik si tu pracu musis najst ... nikto to za teba nespravi ... :( je to hruza a vies co ti povedia na socialke ked sa postazujes ? mali ste si platit vyssie odvody ... aha tak vseobecna , zvysene odvody , dochodkove 500eur kazdy mesiac a potom co mi daju 250 ? este ze muz zaraba lepsie a aj rodicia mi pomozu lebo inak si to potom neviem predstavit, kedze sme zacali stavat dom a samo ze mame hypo ...
2. črc 2010 v 11:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 ja zas v pohode len rano ale najprv to bolo len take ze ma trochu bolel zaludok no teraz niekedy vraciam niekedy nie no nic zo mna :slight_smile: snad to do toho 12. tyzdna prejde
2. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babeny tak sa ku vam pridavam.Tisko vam tu zavidim vy uz ste boli na vsakovatych vysetreniach a ja zatial len na krv som v 11 tt.pracujem v zahranici a tu je uplne iny postup ku tehu ako u nas...prve sono budem mat az v 18 tt co sa mi zda strasne neskoro a som stoho nervozna..Ziadne gynek.vysetrenie nic...vy uz ste aspon fazulky mali moznost vydiet a hned je to o niecom inom :frowning2: mne keby nenarastli prsia a vecer ma nenadrapovalo ako zabu tak si myslim ze mendosino mi len hapruje..14.7 idem na kontrolu k midwife tak dufam ze bude pocut aspon srdiecko nech som pokojnejsia to mi povedala ze sa pokusi pocut srdce...potom vam napisem ako to prebiehalo :unamused:ak nie inak letim na Slovensko....Tak vam vsetkym drzim palce a drzkajte sa....
2. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kkiki to riesim teraz aj ja,,lebo ja som nikde nepracovala na trvaly pomer,,som denny student na vyske,,,v lete mam statnice,,uz od januara si platim dobrovolne nemocenske,,asi 13 alebo 14 euro mi vyratali,,teraz od juna som to zvysilna na 50 euro,,robila som 3 roky,ale len na dohodu,popri skole, tak to je mi nanic platne,,neviem vobec,ci to dobrovolne nemocenske daco urobi
2. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kwetinka1 bohuzial ani dochodci to nemaju ruzove, moja babka dostane nejakych ubohych 150-200€ a to robila cely zivot a ake nehorazne peniaze davaju mesacne za lieky, to by ste ani vediet nechceli, ledva vyziju :confounded: v tomto state je vsetko zle... a bude este horsie baby, budeme rady, ak nam zostane ten prispevok na prve ci druhe dieta :frowning2:
2. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka urobi, neboj sa, ja som si to nemocenske nepriplacala, kedze som minuly mesiac tiez koncila skolu, bo som si myslela, ze niekde je problem a proste neotehotniem tak skoro, aj som si robotu nasla, no v tom, ze tehotna, takze dostanem len nejakych 150-160€ rodicovsky prispevok a koniec, co uz, kaslat na to, aj tak by som ovela viac bohuzial nedostala ako som si zistovala :unamused:
2. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@isabella_fly no ani nam sa nedarilo,,ale som si povedala,ze budem platit,,no len teraz ked mi to zvysili,,no hruza,,vcera som dala 30 euracov na lieky,,plus este tych 50 euro,,plus este svokre najom,,no ja neviem kde mi hlava stoji z tych penazi,,a to ide leto, cize kurzy ziadne,,nezarobim do septembra ani cent
2. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek