• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
Ahojte, dnes sme boli na nožičkách a všetko je ok.....na široko baliť nemusíme. Ale priznám sa, ani sme nebalili, len prvý mesiac.....a takto rastieme...Nelka ako mesačná, dvoj a troj....bože, ako to strašne letí.....
5. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ahoj, aj ja malú vždy dávam.....aj keď si hneď neodgrgne o chvíľu sa začne mrviť a keď ju zdvihnem tak si odgrgne......ono je to vlastne jedno čo pije, či mliečko, či čají....odgrgne si vtedy, keď si hltne aj vzduch.....
5. kvě 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby, uz su aj nase problemy s vecernym revom vyriesene... aspon dnes... boli sme tead u dokiny, aj ked nie u nasej, bol vysetreny a klasika, ma reflux a este aj crevnu virozu mal, tak dostal nejake kvapky, mliecko zahustujeme nejakym nutritonom a este aj smectu mame davat a do jedenia o 17.00 dat aspon 20 kvapiek espumisanu...treba mu teraz davat vela cajiku, lebo bol aj dehydratovany, kedze papa tak malo :frowning2: .... teraz vecer ma az triaslo, ze co zas bude pri papani, no krasne sa napapkal a uz polhodinku si odfukuje v postielke.... a po kupani som ho polozila na prebalovak a skoro mi oci vypadli, ako krasne si zo desat minut drzal hore hlavicku, ziadny plac, nic, potom ju iba polozil a zaspal.... sice nie velmi vysoko, aj ho to stalo kopu namahy, ale aspon maly pokrok :slight_smile:
5. kvě 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 jej, tak to je super - som rada a uvidis za chvilu bude hlavicka vyssie a vyssie :slight_smile: a aj vam robili vysetrenie na reflux?
5. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a akoze papa malo? kolko spapa denne? lebo ja Kubkovi davam 100ml, obcas si vypyta o cosi viac. a nechce pit ani za ten svet...
5. kvě 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 hej, hej, preto po kazdom jedle odgrckava...no on vypil na jednu davku 130 ml, lenze za tieto posledne 4 dni nejedol skoro vobec, naposledy o piatej vecer si cucol a potom az rano o osmej a aj to som donho natlacila a vygrcol to, ale ze to bolo skor z tej virozy, lebo aj hnacky mal teraz iba sama voda z neho isla... tak ma mat vyvyseny matrac v postielke a aj v kociku nema lezat rovno no a tu potravu zahustovat nutritonom, kedze AR nutrilon neznesie....
5. kvě 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 jeej,tak to coskoro bude vsetko robit ako ostatne deticky :slight_smile: a rychle uzdravenie,nech viroza prejde.

my sme sa dnes zacali krasne koncentrovat na hracky a opakujeme uz pohyby,takze sa aj zahrame :grinning: a cvicime poctivo dvihanie hlavicky,len sa zlosti,ked jej drzim rucicky.
5. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a doteraz negrckaval? my mame kvoli tomu tiez vyvyseny kocik. kvoli grckaniu sme kupili tzv. antirefluxny vankusik - je to jednoduchsie aj ked niekam ideme. a ten je uplne super. ale mliecko nezahustujem. po papani ho trosku ponosim a vacsinou to staci.
5. kvě 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ani velmi nie, iba stikutky mal silne a z ust sama kyselina... neviem, co sa mu teraz porobilo...a kde sa da ten vankusik zohnat? my sme voalli aj gallusovej a ona nam kazal ho zahustovat to mlieko, lebo ze on naraz vela spapa a takto ho to vraj lepsie aj zasyti a nemusi si tolko preplnat zaludok
5. kvě 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminy. Máte niektorá skúsenosť s More milk plus? Ak áno pomohlo Vám to? Ja nejak nestíham s mliečkom a skúšam všetko možné, tak neviem či to objednať.
5. kvě 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui su fakt drahe, takze podla mna sa fakt oplati senovka. napr. natalce pomohla. ja som ju uzivala tiez ale maly z toho vela kakal, tak som prestala. ale to je vraj zriedkavy vedlajsi ucinok :wink:
6. kvě 2011 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cinamon7 Přesně tak , taky počítám, že budu ještě kojit, takže by to mělo být bez problému :slight_smile:
6. kvě 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to ma aj Kubko. vankus sme kupili v predeti.sk - ten obchod v Mlynoch. stal 13 eur - je to proste obycajna podlozka pod uhlom 30 stupnov. ale ked som mala zdvihnutu postielku,tak som ho nevedela polohovat,lebo sa suchal a musel mi byt aj chrbtom. a takto nam prestal v noci grckavat - teda musim zaklopat. a ked vidim,ze preglga a tvari sa kyslo,tak ho ponosim 15 min v zvislej polohe a jemu to staci. mne tiez povedala,ze ma reflux,ale podla mna je takto vela deti a reflux sa potvrdzuje sonom. ja len s nim proste opatrnejsie narabam a staci to. ale ak je maly po Nutritone spokojnejsi,tak je to super...ja som ho skusila raz a tak ho bolelo brusko az hroza. a davam mu tych 100 ml - je sice pravda,ze sa budi aj v noci,ale je spokojnejsi. proste mu lepsie vyhovuje menej a castejsie
6. kvě 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave som uspavala drobca. nie a nie zaspat. v kuse sa vrtel, potom sa trochu pogrckal,tak som musela prezliect. potom sa zas vrtel. vstala som a pocujem ako naklada do plienky :slight_smile: a hned zaspal...smrdi cela izba a on spokojne odfukuje :slight_smile:
6. kvě 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adui More milk plus som neskusala,ale aj mne dost pomohla senovka
6. kvě 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ďakujem Vám všetkým za rady. Idem tú senovku pohľadať na internete u nás ju neviem kúpiť :frowning2:
6. kvě 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky chcem sa spýtat po akom čase vám prišli peniažky príspevok na dietatko, od odnesenia papierov na úrad?Ďakujem
6. kvě 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka cau...objednavala som ho zo stranky...,,prenasedeti.sk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..Ja som ho este neskušala pripevniť na konštrukciu,dúfam,že sa bude dať je vraj na všetky kočíky....A dá sa ohýbať.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 cca po mesiaci a pol,priplatok k prispevku co bolo nejakych 600 ci kolko eur,nam prislo na dalsi mesiac
6. kvě 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui ja som ju kupila od laktacnej a oni to maju odkialsi z Kosic - adonai.sk alebo tak nejako
6. kvě 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fialka12 mne do mesiaca, ale zalezi ci uz za ten mesiac nemali uzavierku, potom posielaju az o mesiac neskor
6. kvě 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb aha,uz pozeram..ja som objednala ten prvy v ponuke,dufam ze bude dobry :slight_smile:
6. kvě 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojteeeee
@marhulka13 gratulujem k pokroku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tesim sa s vami
@fialka12 no ja som ku koncu mesiaca dala papiere a s dalsou materskou mi prisli peniaze

inak mozno blba otazka,,ale hovorite,ze davate cajik detickam,,to im ho davate teply??,,alebo ked idete von,mate ho v termoske?,,,ci davate aj taky letny ale studensi?? to iste aj vodicka,musi byt tepla?
6. kvě 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja neprihrievam, davam aky je. no ked raz bolo fest zima,tak som ho mala vo vanicke pod dekou pri malom
6. kvě 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 aha,,dakujem

a este jedna vec mi neda spavat,,to ockovanie,,mama mi radila,ze ked vyjdem z ambulancie,hned mu mam dat nieco studene na nozicky,,,mate aj vy nejake receptiky?,,,co si mam nakupit od horucky?,,lebo tu u nas je pohotovost az 30km,,sa bojim,ze nieco v noci budeme riesit
6. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
cajik by mal mat izbovu teplitu, nie horuci ani studeny aby hrdielko nebolelo. Ja ho davam v kociku, mam flasku v takom termo obale, sice moc nevydrzi dlho byt teply, tu jednu malu flasku, 100ml pije cely den po troske, tak ho ohrejem vzdy v mikrovlnke par sekund. Davam feniklovy Hipp a teraz mame aj feniklovo harmancekovy. Tie su od 1.tz dietata.
6. kvě 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 dakujem,,,no ja cajik nedavam,,ale cez leto,ked budu horucavy,tak mam v plane,,,bud cajik,,alebo asi radsej cistu vodicku
6. kvě 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka mne doktorka poradila vychladenu octanovu mast - rovno z chladnicky. viem,ze svagrina dala lad. no a na teplotu sme mali paralenove cipky. a veru daj rovno v ambulancii alebo hned ako vyjdes
6. kvě 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek