• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marhulka13 gratulujem k pokrokum, tesim sa s Tebou :grinning: :grinning: :grinning: ja som skusala vcera maleho dvihat za rucicky, ked bol na chrbatiku a hlavicku pekne drzal, tak sa tesim:slight_smile: som to doteraz nerobila, lebo ju mal stale v zaklone, tak som sa bala, ale teraz to s nim uz cvicim stale, ked je hore a ked je v pohode. Uz sa snazim mu ju aj menej podopierat, ked ho mam na rukach, nech sa snazi si ju uz drzat sam - ma inspirovala @mafynka :slight_smile: lebo jemu je jasne ze pohodlnejsie si opriet hlavicku o moje prsty...a ked nebude mat o co opriet, tak bude musiet drzat:slight_smile:
6. kvě 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adui ja som ju objednavala sms na cisle co bolo na stranke, na ktoru som ti posielala link vyssie
6. kvě 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 inak presne, ani ja ho uz tak nesetrim a zaujimave je, ze uz ani on neprotestuje a spolupracuje, asi potreboval tvrdsiu ruku :grinning: :grinning: :grinning: ja ked ho dviham do sedu, tak velmi nespolupracuje, radsej sa zaklana, no ked ho dam na brusko, tak bez problemov zdvihne hlavicku, no musi mat pred sebou nejkay objekt jeho zaujmu :slight_smile:
a na rukach ho nosim iba v polohe lietadielko, aby sa pozeral... uff, modlim sa, nech sa uz len zlepsuje :grinning: :grinning:
6. kvě 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 som rada,ze som ta inspirovala,,,,,davam tomu tak dva, tri dni a bude pekne drzat hlavku,,chlapi to su od narodenia lenivci :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom daj vediet ako pokracujete
@zebra41 octanovu mast? no pojdem kupit,,dakujem
6. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no, asi budem aplikovat radsej tvoje tipy, ten nutriton je dost drahy a skusim to najskor takto. ja som ho vzdy po papani a odgrgnuti hned polozila rovno, dnes rano som ho drzala este chvilku na rukach a az potom polozila a vobec si negrcol, potom jedol druhykrat a ked som videla, ze sa mi stika kyselina, tiez som ho chvilku ponosila a bolo dobre...vdaka za rady :slight_smile:
6. kvě 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja tiez davam cajik taky vlaznejsi a ked idem von, tak ho dam do termoobalu, aby nebol ladovy, ak napr. vonku fuka...je to dobre aj pre zmenu chuti...a ked mrnci, strcim mu miesto cumla flasu s cajom a je pokoj :grinning:
6. kvě 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 @mafynka Ste ma inspirovali s tym cajom, ja som ho so sebou nikdy nenosila vonku, iba cumel :grinning: :grinning: :grinning: a dobre vsetci vieme, ze cumel nezabera vzdy:slight_smile:

Rano sme boli s drahym nieco vybavovat a maly mi zaspal v autosedacke cca o 8h30 a spi az doteraz...nechapacka:slight_smile: uz som sa aj naobedovala, riad umyla, dlazku pozmyvala...a asi ho idem zobudit na kojenie, lebo na obed pridu kamosky s detickami na kavu, tak aby som tu pred nimi striptiz s ceckami nerobila:slight_smile:
6. kvě 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 veru veru...mame asi malych lenivcov:slight_smile: treba ich dat trosku do laty :grinning:
6. kvě 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: vy tu ale pokroky robite :slight_smile: ja som sa vytesovala z malej,ze si zacala triet ocka,ked je unavena a lepsie sa pozriem a ona ma jedno ocko zapalene. takze preto si ho trie :rolling_eyes: ale teraz pekne spinka,tak som rada,aspon kavu vypijem.
6. kvě 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka @domigb babulky,mozete mi napisat,ake to maju tie slnecniky uchytenie? my mame ovalnu konstrukciu a co predavaju k tejto znacke tu,tak ma dost sproste uchytenie. uz zhanam kade-tade a som z toho zufala. od silver cross by mi pasoval,no ten sa predava len s tym kociarom :rolling_eyes:
6. kvě 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aj nám dali nutriton aj ked má absolutne slabunky reflux ja som jej ho nenasadila, neviem si predstaviť žeby som jej to mala davať pred každym kojenim a máš pravdu stoji 9 eur mala škatulka, Nám ho kazala dávať týžden nechápem načo
6. kvě 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 no moj slnečník má okrúhle uchytenie....a teraz rozmýšlam,že moja konštrukcia je hranatá...do kelu dufam,že to sadne ja som to este neskušala naložiť...mám kočík v aute,ale večer vyskúšam.... :wink: :wink: :wink:
6. kvě 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 presne to isté aj ja bez čaju sa ani nepohnem...Ale najnovšie už nosím aj nutrilon s termoskou s vodou,lebo princezná si hocikedy najnovšie zmyslí,že chce mliečko....No chodím nabalená jak cvok... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ináč baby uvažujete už niektorá nad kúpou golfáča???Ja byvam na najvyššom vrchu nášho mesta(sídlisku) a svoj 15 kilový kočík už proste nevládzem tlačiť....Potrebujem lahkú golfovú palicu,najlepšie s opierkou chrbta. Viete o nejakej???.Hladám už dlho a zatial je všade nejaký kiks...Este neplánajum kúpiť ale chcem mať prehlad.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 aj moja má očko zapalené už druhý tertí krat dva krat sme vybrali antibiotiká a očna ma nasrašila,že ak sa to objaví zasa tak pojde Stella na preplach kanalikov..... :cry: :cry: :cry: To vraj velmi bolí.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. kvě 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cajik by mal mat izbovu teplotu, alebo tak okolo 25C. aby nebol studeny ani moc horuci. Ja ho beriem von, ked sa zobudi v kociku, trosku cucne a spi dalej a mam ho v termoobale ale moc ho teply neudrzi. tych 100ml co zarobim, pije na viackrat, tak ho vzdy par sekund ohrejem v mikrovlnke. Davam feniklovy aj harmancekovy od Hipp
6. kvě 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ste ma baby vcera inspirovali, ked ste pisali o kojeni, Moja Linduska sa obcas ked bola unavena jedovala pri kojeni, tak som jednoducho dala odsate mlieko z flase a ked nebolo odsate, uz som aj bebu obcas pouzila. Ale dnes som si povedala ze NIE, nebude somnou vybabravat krpec, zacala sa jedovat, ja som drzala a za chvilu penkne zacala papat. A co sa nestalo? Od nemocnice krmim cez klobuciky lebo som mala ragady a bolelo ma to a tak som kojila doteraz a dnes som sa pre nieco natiahla, klobucik padol, ja som si to ani neuvedomila a mala papala pekne z bradavky a kludne uz bez mrvenia. TAk som taka rada.
6. kvě 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marry26 gratulujem, sikovnica. :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb preplach kanalikov neboli, my sme boli 2krat, lebo mal vytok z ocka. a odvtedy mame pokoj. oni mu nakvapkaju predtym kvapky do ocka na umrtvenie, takze nic neciti, akurat som ho ja aj so sestrickou drzala, nasmie pohnut hlavou a to je pre deti viac neprijemne. takze plakal, lebo sa nemohol pohnut.
6. kvě 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mirka0044 dnes sme boli a postup bol taky isty, akurat som pri tom nebola. drzala ju sestricka.
6. kvě 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@denne73 ja som mu to este nedala, mam doma tu krabicku, ztakze to aspon skusim. my pijeme iba UM, tak mu to zarobim rovno do toho..len sa bojim, ze ked to zas bude moc huste, ze to nebude chciet..je hrozne vjecný na jedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@domigb no, ja chdim tiez tak nabalena, nutrilon v termoske, caj v termoobale a ficime von... no minule som bola aj ja smadna, tak som mu vycucala ten caj, no fuj, iná žbrnda ten feniklový :grinning:
6. kvě 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes sme po prvykrat obliekli velkost 62, no na to este potrebujeme dorast :grinning:
6. kvě 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojte. chcem sa opytat ako drzia vase deticky hlavy. moja, ked bola mensia bez problemov otacala hlavicku a zdvihala, ked bola na brusku. aj tak niekedy zaspinkala. avsak teraz, ked ju davam na brusko, tak sa jeduje a ani za svet nezdvihne hlavicku. ked ju mam na rukach, drzi si ju sama uz daaaaaaaaavno a aj ked ju mam na brusku, tak na mna pekne kuka. akurat, na tom brusku na posteli nic :unamused: na poradni mi povedala pediatricka, ze mam robit 2 cviky. jeden je pritahovanie do sedu. robila som to kazdy den a nedavno som tu na MK citala, ze sa to nesmie, az po 4. mesiaci. ze to vobec neurologovia neodporucaju a zevraj, kt. pediatricka toto poradi mamickam, tak je zla. pritom moja je najlepsia odborincka v meste... tak to uz nerobim. a druhy cvik je na brusku a mam jej pokrcit nozicky a ona by sa mala polazit dopredu. vobec to nerobi... som zvedava, co mi povie na poradni...
6. kvě 2011 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 tento problem sme aj my riesili, teda aj riesime. Jurko uz ma vyse tri mesiace a tiez robi do bodky to iste co tvoja malá. no prave holky mi poradili ho dvihat do sedu a teraz sa uz ooovela menej jeduje na brusku a aj sa snazi hlavicku dvihat...natalca mi zas poradila narolovat pod rucicky a hrudnik uteracik a o to sa zaprie a ide mu to lahsie
6. kvě 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tym narolovanym uterakom nie je zly napad. ja sa uz bojim malu dvihat.. 100 ludi, 100 nazorov, ale nechcem nieco zanedbat a na druhejs trane nedajboze malej ulbizit :unamused:
vysoku skolu na tehotenstvo a aj materstvo :grinning: a na kojenie aspon 2 treba :grinning:
6. kvě 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lubinka26 no, ten uterak je fajn, no aj tak pri tom vrieska, tak mu dam pred oci zrkadielko a za nim sa dviha :slight_smile: no a vysoka skola nrestaci, tam uz treba doktorat si robit, hihi
6. kvě 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 uz bol Jurko ockovany?
6. kvě 2011 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 este nie, v pondelok ideme, tam je podmienka, aby mal aj viac ako 5 kg a to este minuly tyzden nemal :grinning:
6. kvě 2011 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 aha :slight_smile: bianka mala 6kg pred dvomi tyzdnami :grinning:
6. kvě 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 fuha, to je teda pekna vaha, budes mat co dvihat :slight_smile:

ozik baby, som aj zabudla povedat, co sa nam cez velku noc stalo. svokrovci byvaju v Dulovciach, co je pri Hurbanove. Boli sme tam a mm im bural komin dolu a padlo mu zo skla do oka. Neslo mu to vybrat, oko hrozne cervene, opuchnute, tak ze ideme na pohotovost do Komarna, co je najblizsia nemka. Tam nas poslali do Novych Zamkov, ze v KN nie je ocna pohotovost. V novych zamkoch bola "prijemna" lekarka, ze u nich tiez nie je ocna pohotovost, nech ideme do Nitry. SA nam nechcelo tam trepat, ze ci nahodou nema telefon na nitru. Odbila nas tym, ze nema a ani sa jej ho nechce hladat, nech zavolame na informacie. Tak sme zavolali do NR nemky, ze tu je pohotovost len do 15.00 a uz je 17.30, tak nech ideme do Galanty. Volame do GA, ze co nam to poradili, ked tam sa ocne oddelenie zatvorilo nadobro, ze nech ideme do Trnavy. Volame do TRnavy a bingo, tam je pohotovost. Prideme tam, za 2 min. vybrate sklo aj osetrene oko a ide sa naspäť do Duloviec. a este nam v trnave stihli povedat, ze ked sa takto rusia pohotovosti ocne, ze zrusi aurcite aj ich, tak nech nabuduce ideme do Bratislavy, tam vraj bude na 100% ocna pohotovost... 50 € za benzin v prdeli za minutkove vybratie sklicka z ocka
6. kvě 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no uzas...niekedy je fakt vyhoda byvat vo velkom meste...
a krpec je rozkosny s tym "obrovskym" bodynkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lubinka26 suhlasim s tymi vysokymi skolami:P ja to hovorim uz davno :grinning:
6. kvě 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek