• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
hehe, vysledky nasho vecneho cvicenbia hlavicky, uz sa nam zacina darit. nahodime vyraz maleho nahuleneho bobra, vzdychame jak ja pri porode a ide sa :
6. kvě 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@marhulka13 no pekne... :unamused: som rada, ze to nebolo nic vazne :slight_smile:
jeziiiiis, ale je zlaty :slight_smile: co to hovoris mamina :astonished: :grinning:

baby, prvykrat budeme oslavovat den matiek :slight_smile: teda, niektore :slight_smile:
6. kvě 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no a ako pekne si drzi hlavicku. moja ma daleko od toho.
6. kvě 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 s tym dnom matiek som sa aj ja tesakovala, ze mozem oslavovat. tak som povedala mangelovi, ze co mi kupi. a on ze ved ja nie som jeho mama, nech mi junior kupi... :sweat_smile:
no, to iba odvcera takto zacal, Bianca je asi o mesiac mladsia, to Jurko vtedy lezal ako drevo a vrieskal, ze sa steny otriasali..jemu pomohlo to tahanie do sedu a nosenie na lietadielko+ uteracik, na tom sa drzi este krajsie
6. kvě 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to iste som aj ja povedala priatelovi. ze co mi kupi :grinning: :grinning: :grinning:
ale je velmi sikovny, Jurko malinky :slight_smile: a pediatricka ti nehovorila ako s nim mas cvicit?
aj ty stale pusinkujes krpca? ja skoro stale :grinning: esteze sa jej to paci a smeje sa :grinning:
ako sa inak mas? dlho som tu nebola, tak neviem. uz si uplne ok?
6. kvě 2011 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 u pediatricky sme boli pred mesiacom a vtedy povedala, ze ma este cas. ja ho tiez stale pusinkujem, no pouzivam lesk na pery, tak sa mu trbliece cela hlava.tiez sa mu to paci, vzdy sa skeri :grinning: inak sa uz mame fajn, zacala som si privyrabat popri materskej, a ja uz som nastastie v uplnom poriadku, Jurko je pokojne babatko, spinka od osem vecera do nejakej pol osmej rana, tak sa aj ja vyspim do ruzova.
ozik, v albume ma Bianka na sebe bodynko so svojim menom, to kde si zohnala??
6. kvě 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 to som velmi rada, ze je vsetko ok :slight_smile: aj som na teba velakrat myslela, ked som sa pripojila na MK, ale sem som nikdy nezabludila :unamused: a co robis? aj u nas na dedine je teraz moznost prace na doma, ale mne sa nejak nechce :sweat_smile: aj ked kazde € navyse by bodlo. mna bavi chodis s malou stale von kocikovat, 3x do tyzdna chodim k nasim do vedlajsieho mesta a tam ma partacky na kocikovanie :slight_smile: ani doma moc toho neporobim, uz by som aj mohla...
jeeeej, tak taketo spanie asi dlhoooo nezazijem :slight_smile: to je super :slight_smile:
my mame zase rekord 9 hodin, ale to len raz a dnesnu noc prespala 8 hodin a to som ju musela o 5:30 budit, lebo som bola celaaaa mokraaaa a isli mi prasknut prsia. ale ani oci neotvorila a potom hned zaspala znova :grinning:
to tricko Bianka dostala od jednej internetovej kamosky z ineho fota :slight_smile: ked sme este boli v nemocnici :slight_smile: ale viem, kde to davala robit lebo este som take chcela, ked chces, poslem ti link :slight_smile:
6. kvě 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 super, posôli mi ten link, je to brutalne...no ja by som tiez nerobila, len este pred materskou som pisala ludom bakalarske, diplomove a dizertacne prace a teraz ma jeden clovek znovu poziadal, ci mu napisem pracu, lebo si ide robit dalsi doktorat...tak starych zakaznikov neodmietam :grinning:
tiez chodim casto von, no tu v nitre sama, ale ked sa dostanem do zamkov, tam sa vybesnim do sytosti :slight_smile:
6. kvě 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 zlatunky je, inak mozem odporucit tuto stranku maju tam fakt kvalitne veci http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/detske-oblecenie/body-kratky-rukav/body-kratky-rukav-biele/bodkovane-body-suknicka-hneda-kr-s-menom-celenka/ . ja mam odtial par veciciek aj tehotenske som tam kupovala a kebyze som na SR tak si tam objednavam stale :grinning: :grinning: :grinning:

my sme sa dnes zacali nahlas smiat...konecne!!! hned je ten den krajsi :grinning:
aj ta moja je trosku leniva, ked lezi na mne hlavicku ma krasne vysoko a drzi ale hned jak ju polozim na podlozku si pichne ruku do pusy, hlavu polozi na podlozku a cmula si :angry: co narobim

inak ked drzite deturence na rukach stava sa vam ze su stale otocene iba na 1 stranu??? Vaneska sa stale pozera iba doprava....neviem ako ju prinutit aby sa obcas pozerala aj na 2.stranu
6. kvě 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 tato pani to robi http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=114166%20 mozes si vybrat svoj obrazok a pismo a farbu ake to chces mat. teraz som si dala robit tyrkysove body s obrazkom macko pu a nad tym bude Bianka a pre kamosku som dala take iste pre chlapca, ale tricko, on uz ma 2 roky a hore bude Marko :slight_smile:
6. kvě 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 nasla som univerzalny, na ovalnu a aj na hranatu konstrukciu, dokonca sa aj moze zapichnut do zeme ako slnecnik..aj som ho objednala, len dnes mi stornovali objednavku, lebo nemaju taku farbu,aku som chcela :angry:
6. kvě 2011 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no buduci rok sa chystam do skoly, tak o 2 sa ti ozvem s diplomovkou :D keby som bola vedela, davala som si pisat aj bakalarku :D
vsak ked budes v NZ, mozme sa stretnut, ak chces :slight_smile:
6. kvě 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten obrazok bude orezany :slight_smile: a spravila mi tieto dva navrhy a vybrala som si tie spodne :slight_smile:
6. kvě 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 nas maly tiez ani za svet nechcel na brusku dvihat hlavicku, tak som ho skusila dat na taky vankusik z hracej deky, ruckami spojenymi na hrudi..hned sa zacal obzerat a odvtedy uz bez vankusika krasne dviha hlavicku a uz sa ani nejeduje..predvcerom sme akurat boli na poradni,doktorka ho pritiahla k sebe do sedu a povedala mi,ze to mam robit kazdy den iba raz,aj to iba na niekolko sekund,pretoze ked sa 14 rocne dievca nemoze vydavat, tak ani 3mesacne babatko nemoze sediet :slight_smile: tiez hovorila,ze v ziadnom pripade nemam robit niekolkokrat na den, lebo chrbtica este nie je pevna
6. kvě 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka jeeeej, vy sa uz smejete nahlas? tiez sa toho neviem dockat :slight_smile: ale hovoria mi, ze sa este nacakam :/
@lebonka no vidis, a mne hovorila dr. ze kolkokrat chcem ju mozem dvihat... vyskusam to s tou hradzickou :slight_smile: dakujem za tip...

malej niekedy aj hodinu po jedeni vyteka mlieko z ust. lezi a normalne jej cicerkom vyjde mliecko so slinkami. je to preto, ze sa vela napapala? alebo preco? stava sa to zriedka... teraz sa to stalo, tak preto ma to napadlo.
6. kvě 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ak by si si od nej objednavala,tak si urcite pytaj body HaM, nie ine. su velmi nekvalitne.
6. kvě 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka moja malá tiež otáča hlavičku do pravej strany keď ju držím na rukách a tiež keď koníkuje. Neviete niektorá poradiť, čo s tým? Pediatrička mi povedala, že ma pošle k neurológovi a na rehabilitácie, ale potom na to zabudla.
6. kvě 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
nam Jakubko tiez otacal hlavicku hlavne napravo,ale mam pocit,ze posledne dva dni uz otaca na obe strany. mam pocit,ze sa zacal otacat na obe strany vtedy,ked som ho zacala nosit na rukach prevazne bruskom napred. ale mozno to nesuvisi. o tyzden v pondelok ideme do rizikovej poradne,tak uvidime, co povie pani neurologicka :unamused:
6. kvě 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a kam chodis v NR na prechadzky? ak by to nebolo nejak daleko od nas,tak ja tiez nemam velmi s kym :unamused:
6. kvě 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ktore mate deticky na UM - tak ked chodite na prechadzky,tak nosite aj UM na krmenie a davate detickam papat vonku? lebo ja sa vzdy snazim byt uz na papanie doma...kedze Kubko ma novu techniku papania - 20min papa, 20 min spinka a 10 min papa....no my to papanie riesime od narodenia :unamused:
6. kvě 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 zo zaciatku som chodila bez vsetkeho,ale ked sa raz stalo,ze sa mi zobudil a rical cez cele mesto jak najaty,tak som povedala,ze uz nikdy bez jedla s nim vonku nepojdem :grinning: nosim so sebou cele balenie nutrilonu,v termoske vriacu vodu a vo flaske vychladenu..ked sa zobudi,tak sadnem na lavicku,urobim papanie,nakrmim ho,dam odgrgnut a ideme dalej :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka
super vediet, vdaka, moja mala tiez nie je velmi rada na brusku,
a to som ani nevedela,ze sedavat by som ju mala len raz za den, vdakaaa
6. kvě 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maria131 heh,nemas za co :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ja som bola v rizikovke teraz v pondelok, zase nas objednali na 8.8, ta neurologicka je fajn aj ja chodim vsade nabalena ako na dovolenku, podobne ako lebonka, len si beriem aj cajik, pre kazdy pripad :slight_smile:
@marhulka13 @zebra41 ak zavitate na Chrenovu, rada sa k vam pridam, alebo aj niekam inam :wink:
6. kvě 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca @zebra41 ano ano,samozrejme aj cajik,na ten som zabudla :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka no tu maju univerzalny na oboje,ale pada to. aj predavacka ukazovalo a padalo,tak som nechapala,preco neurobia ine. ako tam maju na buzz,take cosi potrebujem :confused:

@marhulka13 no aky je sikovny,za par dni to dobehol :slight_smile:

@zebra41 ja sa bez mlieka nepohnem. tiez mame problemy s papanim. v noci relativne v pohode,no este nevydrzala cez 6hodin. tuto napr. sa zobudila o jednej a potom po tretej a to jej davam 120,o jednej pekne zjedla a o tretej troska a zaspala,skusala som,ci nechce len cumlik,no nie,chcela mlieko. a poobede sme bojovali,lebo nic nepapala. troska cucla,zaspala a o 15min zas. takze ja musim aj s mliekom. mam take pohariky,kde si dam presny pocet odmerok a do flasky vodu a ide to do termotasky.to mam dve takto,plus este krabickove mlieko v taske,takze chodim riadne nabalena. ale jej nedavam mlieko,ked je zarobene pred viac ako dvomi hodinami.
6. kvě 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka vdaka za tip, pokukam :slight_smile:
@lubinka26 uz som tam aj napisala, lebo su naozaj nadherne, ja chodim do NZ skoro kazdy vikend, mne je tam dobre :slight_smile:
@natalca @zebra41 no, ja chodim von, iba ak mi ma kto pomoct s kocikom, pretoze tu su tie sproste vytahy medziposchodim a ja s jednou rukou kocik dolu neznesiem :angry: a chodim zvycajne po klokocine, pak kik, takko, billa a po dolnocermanskej
inak vcera nam s mm hrablo a sli sme pesi zo zvolenskej az do centro nitra dat vyvolat fotky a naspäť sme sa este stavili v hypáči :D sme si nohy necitili...
maleho inak krmim vonku, ak je chladno, ako vcera, tak idem do tesca, tam som ho pri tych fastfoodoch prebalila, nakrmila a bolo :grinning:
6. kvě 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 v tescu maju prebalovaciu miestnost :slight_smile: a co si si vybrala?
6. kvě 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ako si mi radila, body h&m a tu istu tyrkisovu farbu, je nadherna :slight_smile: a motiv anjelika som jej poslala :slight_smile:
6. kvě 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, co kojite, chudnete? ja mam na sebe este 20kg a nejak sa to uz nehybe :cry:
6. kvě 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek