• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@lubinka26 ahoj ja chudnem veeeeelmi pomaly, po porode mi ostalo 13kg navyše a zhodila som zatial len 2kg...ale brucho aspon pada dole... :unamused:
6. kvě 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no ja mam z tej rizikovky trosku strach, ale tak maly je sikovny,tak dufam,ze vsetko bude oka :unamused: no ja byvam na Cermani,takze na Chrenovu to mam dost daleko...ale cez leto sa chystam na prechadzky do parku,lebo myslim,ze to je jedine miesto kde v horucavach vydrzime :wink: takze ak by si mala moznost zavitat tam,tak sa urcite pridam :slight_smile: ja sa vzdy snazim byt doma ked sa blizi cas papania a kocikam len pred bytovkou,ale rozmyslala som,ze ho uz zacnem krmit aj vonku,aby som nemusela v kuse chodit dnu a znovu von. drobec ked je vyspinkany,tak vacsinou tu davku aj zvladne :wink:
7. kvě 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja byvam pri Dolnocermanskej a tiez chodim smer Kik a obcas si chodim citat knihu na to ihrisko pri kostole,ked drobec spinka :slight_smile: takze ak by si sla tade,tak sa rada pridam :wink: no to ste sa dobre nachodili...to ja som najdlshsie bola na 2hodinovej prechadzke. ale teraz uz chcem byt vonku viac :wink:
7. kvě 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 jaj tak to mne este nikdy nespal dlhsie ako 4 hodiny...obcas v noci da 5,ale to uz musi byt...cez den papa, potom uz zaspinkava,tak ho dam do postielky a strcim flasku - ako lezka,tak trosku este papa. pockam 2 min,potom zdvihnem odgrgnut - ak sa preberie,tak znovu mliecko a odgrgnut. vacsinou sa vsak vobec nepreberie. no a potom chodim pozerat a ked sa zacne preberat hned strcim flasku a v polospanku to pekne dopapa...niekedy sa mi ho podari na chvilu uspat pred papanim a vtedy mu o ide lepsie :wink: no treba a neho vymyslat finticky - drobec jeden...a este jedna vychytavka...ked sa zacne hnevat a plakat pri papani,tak mi niekedy staci dat mu dudel a v nestrazenej chvilu rychlo vymenit za flasku :slight_smile: lebo ak tu davku nespapa,tak potom 3 hodiny nevydrzi.ja zarabam 90ml a dnes si 3krat pytal viac...ale zatial mu to este nezvysim. iba ak uvidim,ze to nevyvracka.
7. kvě 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a deticky vam piju cajik a vodicku? lebo Kubko velmi nechce....
7. kvě 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 No Leusko mi zacal pit cajik az tento tyzden, doteraz si par krat cuckol a vypluval to, hned zistil, ze to nie je mliecko :grinning: Ale vcera a dnes mi stiahol asi tak 50ml harmancekoveho..aky mu davas? Lebo Leovi napr. nechuti feniklovy, takze mu robim harmancekovy, iba ten vypije...skusaj rozne, mozno iba prave ten jeden, co mu robis, mu nechuti:slight_smile: pozeram, ze Kubko ma o mesiac a pol viac ako Leo a ze mu robis 90ml, Leo vecer spapka uz 150ml Nutrilonu, neviem, kolko toho vycuca cez den, lebo cez den kojim...doteraz som mu robila 120ml a vypil skoro stale vsetko a vcera som mu skusila urobit 150 a vypil vsetko a dnes to iste...kolko vazi Kubko?
7. kvě 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 ja som pocas tehu pribrala 26kg, schudla som 13 kg a teraz sa mi to zastavilo. Som z toho na nervy, ale ja strasne vela jem. Neviem ci je to kojenim, ale ja si neviem pomoct :sweat_smile:
7. kvě 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 no to ja som niekedy rada,ze do neho dostanem aspon tych 90 :unamused: - ale tak nebojim sa,ze by sa nejako extra prejedal :wink: Kubko mal naposledy v poradni pred dvoma tyzdnami 5270g a 60cm. no on sa narodil o 5 tyzdnov skor a vahu mal 2460g, ked sme odchadzali z porodnice,tak mal 2210g...takze taky drobcek - no uz dost dobieha :slight_smile: no ja som kdesi citala,ze deticky, ktore su kojene,tak potom z tej flasky vypiju viac - maju tendenciu sa prejest z toho dovodu,ze to odrazu lahsie tecie...no neviem, co je na tom pravdy. Ale od hladu mi neplace :slight_smile: a kolko vazi Leusko? a potom ako dlho spinka? lebo mne sa Kubko aj tak v noci budi po nejakych 4 max 5 hodinach. ale lepsie mu vyhovuje castejsie a mensie davky - potom tolko nevracka a neboli ho brusko. my totiz papanie riesime od narodenia - na zaciatku mal v inkubatore zavedenu sondicku do zaludka a moje mliecko vobec netoleroval - prve davky mal 3ml :unamused: . potom ho zacal tolerovat. ked ho po tyzdni vybrali z inkubatora,tak som do neho 50ml dostavala 1.5 hodiny a papal kazde 3 hodiny od zaciatku krmenia. to trvalo asi 3 tyzdne. inak ked som ho zacala kojit,tak on nemal problem,ze by sa nevedel prisat,ale problem bol,ze nedostal naraz take vacsie mnozstvo - takze len rada - bud opatrna pri tych vacsich davkach :confounded: aby ich potom nezacal vyzadovat aj cez den.
davam mu feniklovy ale vacsinou vodicku. tak skusim harmancekovy - uvidime ci mu nezbednikovi zachuti :slight_smile:
7. kvě 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak neviem,ci to je tym,ze nam tie babatka rastu,ale, musim zaklopat,tak Kubko zacina byt ovela pokojnejsi. predtym bolo 7zo 7 dni zlych a teraz je 6 zo 7 dobrucky :slight_smile: ale je pravda,ze som s nim veeeela vonku - som u nasich v rodinnom dome. Akurat,ze on musi byt v pohybe,aby spinkal. Takze si nesadnem na hojdacku...no aj tak je to ovela jednoduchsie a vytesujeme sa :slight_smile:
7. kvě 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 skusaj ten cajik, mojmu to tiez nebolo po chuti ale teraz pije pekne. mame feniklovy ale idem kupit aj harmancekovy, aby poznal co najviac chuti. ja som tiez pocula o detoch, ktore odmietali cokolvek ine vypit ako mlieko a vraj preto, lebo maminy ich na to od mala neucili
7. kvě 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, zajtra mame sviatok.... nemozem tomu uverit :dizzy_face: ja uz som mamina :dizzy_face:
7. kvě 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@matiniki5 podobne aj ja, ja som pribrala 22 kg, 12 som nechala v porodnici, a stop. Jem tiež dosť vela a hlavne večer. A cvičiť? to sa mi nechce.
7. kvě 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vladimira32 presne ako ja. Cez den ani vela nejem, lebo pri 2 detoch na to moc nemam cas, ale vecer ako zaspia, to vsetko dozeniem :unamused: Cvicit som aj chcela ist, len sa bojim, ze mu prestane chutit mliecko :unamused:
7. kvě 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunka90 my sme boli minuly rok v Spanielsku na Menorke a bolo super. Ale Martinko mal vtedy uz 10 mesiacov. Ja by som chcela ist aj toto leto, ale mm nechce, ze Niki je este malinky. Ja som sa bala letu, ale bolo to uplne v pohode. Plackal iba chvilocku, to som mu dala cajik a dudlik, aby sa mu vyrovnaval tlak a cestu spat celu prespal. Do lietadla som mu dala tenku ciapocku kvoli klime a prikrila som ho dekou. Do lietadla mozes zobrat urobeny cajik vo flasi, len si budes musiet z neho odpit pred nimi na kontrole. Ak budes mat niake otazky, tak kludne napis :slight_smile:
7. kvě 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb ja som si minuly tyzden kupila tento http://global.pegperego.com/babyproducts-catalog/2011/Pliko+Switch+Easy+Drive na nom je super, ze sedadlo mozes otocit o 360 stupnov. Je sice trochu drahsi, ale ja som z neho hotova :slight_smile: Ale mne nanho ide nacvaknut aj vanicka aj autosedacka
7. kvě 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, vidim, ze preberate vahu :slight_smile: mam pocit, ze teraz pri druhom dietati to ide este pomalsie dole ako pri prvom...pribrala som 12 kil dokopy, ale 5 kil sa ma stale drzi..od porodnice som neschudla ani gram, skor naopak pribrala som este...a najhorsie je, ze mam teraz taky apetit, co som v zivote nemala, by som len tlacila do seba :grinning:
@matiniki5 ja tiez cez den nestiham jest, ale vecer to statocne dohanam..:slight_smile: ako zvladas dve deticky? :slight_smile:
7. kvě 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 no ja praveze do parku v lete asi nebudem chodit, ja mam alergiu na postipnutie komarmi a tych je tam aj v cez den vela, ja bez repelentu v lete ani na krok a bojim sa co bude s Matkom, sietku na kocik uz mam :wink:
a cajik mu davam harmancekovy, pije takym stylom, ze najprv rychlo loga ako mliecko, potom zbada, ze mu v tom nieco nesedi, ze je to cosi ine, tak si len parkrat cucne ako keby len kostoval a poom si da este par duskov a vsimla som si, ze odkedy pije cajik musim ho castejsie prebalovat, nielen pri kazdom papani
7. kvě 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 tak teda peg perego to je moje ja mám PP skate.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Zdá sa byť dobrý a o kvalite PP ani nehovorím ja som so svojim velmi spokojná len tolko,že tá váha mi dá zabrať....Tento kolko váži???
Ja som este pozerala TKK Buggster a Inglesinu :wink: :wink:
7. kvě 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb planujes kupit, resp. vymenit kocit?
7. kvě 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky a mám skvelý tip na výlet, dnes sme boli v Arboréte tesárske Mlyňany, Maťko sa nevedel vynadívať, tak sa mu tam páčilo, celý čas bol hore a stále si nie niečo rozprával, no zlatý bol :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: bolo tam veľmi veľa rodiniek s detičkami a rododendrony sú nádherne rozkvitnuté :dizzy_face:
a pridávam aj nejaké foto :grinning:
7. kvě 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domigb na krabici pisu 13,90 kg. Ja mam tiez az PP GT3 :slight_smile:
7. kvě 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 podla mna celkom fajn, len sa cely den nezastavim :slight_smile: uz mame aj celkom fajn rezim :slight_smile:
a ty ako? :slight_smile:
7. kvě 2011 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domigb teraz pozeram, ze na ich stranke je 9,7 kg
7. kvě 2011 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 my tiez celkom v pohode, niekedy lepsie, inokedy horsie...A Matko ako prijal braceka?
7. kvě 2011 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 na zaciatku ziarlil, hlavne ked som kojila. Ale behom par dni to uz bolo celkom fajn. Ale ked ma mm Nikiho na rukach ja musim zobrat hned jeho. Ale je zlaty, hladka ho, bozkava a ked Niki place hned mi hovori, ze "ham, ham" nech mu dam didu :slight_smile: Ale mm je teraz strasne vela doma, tak mi vela pomaha.
A Filipko to ako zvladol?
7. kvě 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 mne od minuleho tyzdna spi v noci 8 hodin, teraz uz dva dni zaspal o 20hod a zobudil sa o 4h45...potom je hodinku hore a potom zase tak na hodinku zaspinka...Mojmu mliecko z flase ide podla mna tazsie ako z cecky, lebo mu robim Nutrilon comfort a ten je taky hustejsi, takze sa podla mna vecer dost namaka, kym tych 150ml stiahne:slight_smile: z cecky mu to ide lahsie:slight_smile:
8. kvě 2011 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca chrustik krasny :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2011 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 k tej dovolenke...moja kamoska rodila minuly rok v marci a koncom augusta boli na dovolenke aj s malou autom v Chorvatsku a hovorila, ze to bolo uplne v pohode, aj ked bola este taka mala, lebo vacsinu cesty prespala a tam to bolo uplne v pohode, kedze plne kojila, nemala problem ani so stravou pre malu...a Niki bude v auguste o mesiac starsi ako bola jej krpana, takze si myslim, ze je to uplne v poho, ist na dovcu s takym malym babom...My to tiez zvazujeme, ale iba autom do Chorvatskam, lietadlo asi az o rok.
8. kvě 2011 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca jej zlatunky. a aky mate nosic? ja prave uvazujem aky kupit :wink: inak my sa tiez chystame do arboreta, len cakam kedy bude sestra na vikend doma
8. kvě 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca no tak to je neprijemne. to musi byt tazke s alergiou na komare....ja mam stastie,ze mna komare nemaju rady :wink:
8. kvě 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek