• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@leonard2002 ja by som tiez chcela ist, ja by som isla aj v juni, ved Niki by to tam aspon cele prespal na lepsom vzduchu. Ale mm nechce, on sa s nim boji ist. Moja kamoska isla so 4 mesacnym na Ibizu a povedala, ze super a v lietadle nebol problem. My asi pojdeme len autom do Rakuska na Kaprun.
8. kvě 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasny den matiek mamicky
8. kvě 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Maminky prajem vam vsetkym krasny den matiek :slight_smile: Aj ked s nasimi drobcami su vsetky dni krasne :dizzy_face:
8. kvě 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@vladimira32
@matiniki5 ja som si cez net objednala rotanu a cvičím každý deň ráno a večer po 10-15 min. dlhšie nevydržím :zipper_mouth: a na váhe je už 5kg dolu a cítim sa lepšie a hlavne sa mi spevňuje telo.....a samozrejem, že jesť som neprestala.... :grinning:
8. kvě 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kesulkarenka to je ten kruh? To by som mohla vyskusat. Dakujem za radu :wink:
8. kvě 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 ved práve, je to malé...strčíš to bárs kde a ja som to kúpila aj s poštovným za 9eur, takže keď ma to omrzí, nebude mi to až tak ľúto....ale vždy pri tom pozerám telku aby som vydržala... :grinning: :grinning: :grinning:
8. kvě 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kesulkarenka - ja som rotanu kúpila ešte v januári v Tescu za 3,99 Eur - musím ju vyskúšať - zatiaľ som na to nemala čas. :slight_smile:

Baby - náš Romanko mal teraz cez víkend už 7 rokov - neuveriteľne to ubehlo - nedávno bol taký malý ako Adamko - takže užívajte si každý moment s detičkami.

Včera sme boli aj na míli pre mamu - výborná akcia. Pridávam aj aktuálne fotky. :slight_smile:
8. kvě 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@leginca Krasne fotecky...ty davas maleho uz do takeho polosedu v kociariku? Ja som nebola na Mili pe mamu, lebo tu v KE aj napriek predpovedi pocasia bolo blbe pocasie :confounded: :confounded: :confounded: Jeeeeeeeeej, a vidim, ze si z BB:slight_smile: som tam studovala na VS:slight_smile:
9. kvě 2011 v 06:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 - to je vajce nakliknuté na konštrukcii. Tým, že máme aj staršieho syna, taj sa nám do auta nezmestia 2 sedačky a aj hlboká vanička.
9. kvě 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lubinka26 vidím že v tom nie som sama.. ja som pribrala 22 kíl zostalo mi 7 ale cítim sa dooosť zle:frowning2: kojím a asi nei je najlepší čas na dietu, lenže ja sa obávam plavkovej sezóny. V živote som nemala nad 55 kíl a zrazu v tehu som mala 77 kg...
9. kvě 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer @lubinka26 aj ja sa k vam zila pridavam, ja mam este 9kg navyse, citim sa otrasne, ale kedze som cely den s malým sama, tak cvičím aspoň doma počas Maťkovho spánku, ale aj tak to ide veľmi ťažko dole a cítim sa maximálne nepríťažlivo :confounded:
9. kvě 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby!!!Ja som si našla zlatú žilu...Tak teda sa už druhý den natieram dubovou kôrou....Pecka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. kvě 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112
@matiniki5 hej plánujem kupiť ešte jeden golfáč....Myslím,že aj tých 10 kíl by som ťažko zvládala tlačiť tým hrozným kopcom....Ja by som chcela niečo maximalne do 7 kíl... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: E ste by som chcela aby bola opierka chrbta polohovatelná a tiež nožičky...Noa mohol by aj dobre vyzerať...Páči sa mi Qinny Zapp,alebo TFK Buggster máte niekto skúsenosť??? :slight_smile:
9. kvě 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, my mame dnes poradnu a idu nas aj ockovat :frowning2: drzte nam palce :slight_smile:
9. kvě 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 @zebra41 ďakujem :dizzy_face: nosič mám chicco tento tuším, ja som si vyhliadla iný, ale tento bol zadara :grinning: http://www.babyhracky.sk/internetovy-obchod/nosice-deti/nosic-deti-chicco-go-new-black-/
@katarinasifrova tak držíme vám palčeky :dizzy_face: nás to čáka vo štvrtok :frowning2:
9. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte neviete preco babatka stikutaju??? moju to trapi aj 5x denne, vacsinou ked sa napapa, odgrgne si tak do 5min ma stikutku a zase jej musim dat mliecko aby jej to preslo. niekedy stikuta aj v spanku :rolling_eyes:
9. kvě 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka mne v nemocnici povedali, ze to je tym, ze ma plne brusko, neviem ci je to pravda a ze si to nemam vsimat, ze vlastne ide o roztahovanie bruska :sunglasses:
9. kvě 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby, neviem, co je dnes mojmu krpcovi, ale uz som z neho na prasky :confounded: :confounded: :confounded:
9. kvě 2011 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca ja mam presne ten isty, pozicany od kamosky a je celkom v pohode...
9. kvě 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky... ak sa vám páčia háčkované vecičky, skúste nakuknúť na túto stránku možno sa vám niečo zapáči ... Prajem pekný zbytok dňa so svojimi ratolesťami
http://www.facebook.com/pages/Háčkované-vecičky-MIJA/223483177666739?ref=ts
9. kvě 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@leonard2002 ano je ok, hlavne vonku ho vyuzivam :wink: a coze robi tvoj pokladik? :grinning:
9. kvě 2011 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca Tak neviem, co mu je od rana, ked nespi, tak chvilu je OK a potom place...ale nie je to taky rev jak o dusu, skor akoby sa na nieco zlostil...ale neviem na co :grinning: Lebo kakal, nepuci sa, takze brusko ho neboli, kazdu chvilu mu dam cecku, ci nie je hladny, tak chvilu pocuca a potom zase to iste :confounded: Tak skusam vsetko mozne...uz som s nim hopsala na lopte asi pol hodku bol ticho, som mu spievala prave vymyslenu pesnicku o vlaciku...no keby ma niekto pocul, tak by pochyboval o mojom titule pred menom :grinning: :grinning: :grinning: Teraz sa uz asi 10 minut bavi v hrazdicke, tak oslavujem...
9. kvě 2011 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janurka pekne vecicky tam mas, ale ja mam syna :grinning:
9. kvě 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 a neskusala si prechadzku? nas Matko ked je taky, supnem ho do kocika a hajde von :slight_smile:
9. kvě 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca aj pre chlapčekov som videla kopu krásnych čiapočiek a už sa na ne chystám že urobím ... tak potom pošlem foto :wink:
9. kvě 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca a aj ti v nom maly obcas pospinka?
9. kvě 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca No, boli sme na 3-hodinovej prechadzke - a to celu prespal a potom bol u mna brat, tak som uz poobede nesla...a zase nemoze prespat cely den v kociku na prechadzke, co by potom robil v noci? To ja si radsej odtrpim cez den, kedze v noci mi uz pekne spi 8-9 hodin :grinning:
9. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janurka OK, posli :wink:
@zebra41 ano, zaspinkal tam, ale ja ho potom hned supnem do kocika, nezda si mi to vhodne na spanie, aspon nie tento nas nosic, pridam foto ako to spinkanie vyzera :grinning: to sme boli v tom arborete, boli sme tam asi 4 hodiny a 2x tam spinkal :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:inak sa mu velmi pacilo :wink:
@leonard2002 tak to ta lutujem tem moj je potom asi poriadny spachtosko, on si pokojne pospi aj doobeda aj poobede a prespinka aj celu noc, nechcem to zakriknut, ale ja mam doma asi poklad :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. kvě 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, preboha ziveho, nenoste deticky v KLOKANKACH!!! vela som o noseni citala, pretoze som sa rozhodovala pre nosic a NIKDE klokanky neodporucali. je na to veeela dovodov. kupte si ergonomicke nosice, ci uz Ergo, Manducu, Liliputi alebo satku. my sme sa so satkou neskamaratili, tak som kupila Manducu. pouzivame ju od 7tt, je tam novorodenecka vlozka. nenechajte visiet svoje deti za genitalie. v ergonomickych nosicoch je vaha pekne rozlozena. nozicky s ritkou musia vytvarat pismenko M.
9. kvě 2011 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janurka jeeeeeeeejo krasne ciapocky!!
@natalca ja viem ze to nie je nic hrozne, ale mne ta stikutka lezie na nervy, lebo vzdy potom aj grcka a zasa si musi upit, uz som si myslela ze niekdo ju spomina, preto cka :grinning:
9. kvě 2011 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek