• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@natalca vdaka. ja ako spominala lubinka26 rozmyslam nad Manducou. len je to dost velka investicia a netusim,ci sa v nej drobcovi bude pacit...a neviem,ci sa to da niekde v NR vyskusat
10. kvě 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 Kubkovi je jedno kolko spinka cez den. v noci spinka viac menej rovnako. iba je cez den kludnejsi ak spinka viac
10. kvě 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca tak to Leusko tiez spinka aj doobedu aj poobede a cez obed tak dlhsie ako vcera, to ja sa nestazujem, ale stale ked bolhore medzi tymi spaniami, tak bol zly :confounded: tak preto som hovorila, ze nemozem jeho cas medzi spankom vyplnit dalsim spankom, ked je zly :grinning: Ale dnes to uz vyzera lepsie, tak sa necham prekvapit:slight_smile:

@lubinka26 to vazne myslis s tymi klokankami? No, ja to nepouzivam casto, doteraz asi 2x na par minut, ked som skocila do obchodu. Ja som tiez rozmyslala nad tou Manducou, tak nakoniec ju asi aj kupim...
10. kvě 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jezkomanka Ahoj. K tomu čkaniu, aj moja čká a doktorka mi vravela, že je to prejedením a v žiadnom prípade jej nemám dávať ďalšie tekutiny, radšej zmeniť polohu babatka. Moja keď čká tak viem, že bude vracať hneď po druhom začkaní tak ju hneď dvihnem na ruky, ale my máme reflux :frowning2:
10. kvě 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca aj ja mam ten isty a som spokojna. my mame este aj babyvak, tak to striedam.
10. kvě 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera sme mali poradnu, váha 6230g a 64cm. boli sme aj ockovany. u doktorky si poriadne poplakal a to bolo vsetko. nemal ani bolesti a ani teplotu. dufam, ze aj neskor bude vsetko ok. zato mna zacalo boliet hrdlo :frowning2:
10. kvě 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katarinasifrova tak super, ze ste to tak zvladli...nas to caka o mesiac, uz teraz mam z toho stres :confounded: a ranu po ockovani TBC ma uz zahojenu?
10. kvě 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som vcera zjedla polovicu pomaranca a dnes nevidim ziadnu reakciu na jeho pokozke...tak asi postupne zacnem skusat vsetko zakazane:slight_smile: Skusala z vas uz niektora, co kojite, jest brokolicu, karfiol a cerstve paradajky?
10. kvě 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 paradajky a brokolicu jedavam bezne a je to v pohode :wink: minule som si dokonca robila kremovu brokolicovu polievku :wink:
10. kvě 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bambulka0406 mnam, ja mam strasne rada kremove polievky, aj sme si ich zvykli s drahym robit, ale to boli presne take, co teraz nemozem...akoze...:slight_smile: brokolicova, karfiolova a cicerova...mnamky:slight_smile: tak zase nieco vyskusam, dufam, ze to nebude mat na malom nasledky:slight_smile:
10. kvě 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ano je zahojena, nesmie hnisat.
10. kvě 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja som jedla uz viackrat paradajky a nic, aj karfiolovu polievku som raz uvarila a tiez nic. teraz sa chystam robit brokolicovu tak uvidime :slight_smile: citrusy som este neskusala, ale dala by som si, no a ked som dnes uz videla v obchode melon tak mi az slinky tiekli, mnaaaam :sweat_smile:
10. kvě 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja som vegetarianka a karfiol, brokolicu aj pparadajky jedavam casto. Reakcia ziadna, len neviem z coho naduva, ked mala prdi stale, nech jem aj suchy chlieb
10. kvě 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adui a tvoja prestane stikutat ked zmenis polohu? nam sa to nedari, vzdy jej musim dat cucnut :confounded: aj u nas na 2.ckanie ide mliecko von. moja ked papa a nema dost tak reve ako vysita, to ju kojim vzdy max 10 minut, nezda sa mi ze by sa prejedala, zajtra ideme na vazenie, tak sa spytam. :wink:
10. kvě 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja som skusala brokolicu a bolelo ho brusko, potom som skusala paradajky a v pohode, tak tie uz normalne jem. ostatne budem postupne skusat neskor. ani cokolada mu nevadi a aj kavu pijem :slight_smile:
10. kvě 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ahoj, ja mám tiež klokanku chico a som spokojná, neviem prečo by som mala kupovať niečo iné...manduca teraz letí, tak ju teraz všetci kupujú....aj pri prvej dcére som využívala túto a malá je v poriadku, ved tam preboha nenosíme dieťa hodiny, ale ozaj len v nutných prípadoch...ja si osobne myslím, že by si zbytočne investovala, veď detičky už ju o chvíľku nebudú potrebovať.....tak isto ako je boom rôzne sedačky, nosiče, hopkátka, hracie deky a podobne a po polroku je toho plný bazár a všetko sa predáva....podľa mňa je to zbytočná investícia....je to môj názor.....
10. kvě 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojteee, dlho som sa neozvala...
Hlásim, že moje modroočko už nemá problém s kakaním :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Občas tu nakuknem, len sa musím učiť - skúškové obdobie je tu ...
Riešili ste tu váhu - z pribratých 21 kg mám ešte 5 kg - ale snáď aj tie ešte dám dole :slight_smile: .
10. kvě 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si nemyslím, že manduca je hlúposť. Syn má 18 mesiacov, 13 kg a stále ho nosim. A keď nie ja, tak môj manžel. Užíva si s ním dlhé prechádzky po lese. Satku manžel "nezvladne" manduca je pre neho rychlejsia.
10. kvě 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
suhlasim s arrett a lubinkou, tiez mame manducu a sme spokojni. klokanku urcite nie, precitajte si o tom nieco... fakt je to nezdrave, to ze nejakemu dietatu nic neni, neznamena, ze dalsie nebude mat kvoli tomu problemy. nemusi byt zrovna manduca, ale nejaky ergo nosic. manduca je do 20kg, takze sa vyuzije dostatocne :wink:
10. kvě 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky,,dnes som vas ani nestihla nakuknut

ja som dnes prisla do izby,ze co je ten moj taky kludny,,bola zapnuta telka a on sa tak pootacal, az kym na nu nevidel,,,tak na nu kukal,,,vypla som mu ju a on sa taaaak rozreval,ze sa mi skoro zasiel,,vecer som normalne tu telku musela vypnut,aby zaspal,,v kuse na nu vyplestene oci,,,no tak u nas bude tvrdy rezim,,a ziadna telka sa nebude pozerat

aj ja mam nosic,,cakam,kym mi do neho dorastie,,lebo na nozickach to ma mooooc siroke
10. kvě 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arrett ahoj a za ten cas co Manducu pouzivate nasli ste aj nejake negativa?
11. kvě 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca asi tak isto sa cítim aj ja...zúfalo pozerám na kou oblečenia ktoré neoblečiem a aj rifle ktoré ako tak zapnem idú na mne prasknúť, ale povedala som si že si nové veci nekúpim, lebo mám plné skrine a chcem mať svoju pôvodnú váhu..v živote som nemala také boky ako teraz a stehná ani nehovorím..je to zlé
11. kvě 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sigsauer s tou vahou som na tom rovnako,,nic neobleciem,,,zapnem jedny stare rifle,ale som v nich ako hurka,,,ja som si kupila teplaky,,a chodim stale v nich
11. kvě 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, co obliekate detickam vonku ked je uz tak teplo? vecna dilema :slight_smile: ja som mojmu vcera dala puncosky s ponozkami, body s dlhym rukavom a na to este jednu tenucku mikinu, no a samozrejme ciapocku. a este bol aj prikryty dekou kedze fukal dost studeny vietor. A este som sa chcela spytat, ake polievky papate, lebo ja uz neviem ake mam varit :confounded: doteraz som aspon raz tyzdenne vzdy robila vajickovu s rascou, ale uz jej mam dost, kuraciu robim stale v nedelu, sem tam urobim aj paradajkovu alebo zeleninovu. no uz mi dochadza predstavivost :slight_smile:
11. kvě 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 ako pises, vecna dilema :slight_smile: my co sme boli vcera vonku, tak mal na sebe body s dlhym rukavom, sustakove nohavice, ponozky, tenisky a mikinu, na hlavke mal kapucnu, lebo u nas ciapka nehrozi...tiez netusim, co mu dam dnes, lebo uz o 8mej rano bolo teplo
11. kvě 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lebonka no u nas su tiez kvoli ciapke riadne hysterie, to ideme vonku s placom stale kym nezaspi, ale ja bez ciapky neidem, takze ma smolu. tu fuka dost silny vietor, bojim sa ze mu nafuka do usiek alebo co. dnes mu dam asi zase len puncosky alebo nejake teplacky, body s kratkym a na to este mikinu. no a po ruke je vzdy deka keby nieco :slight_smile:
11. kvě 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 @lebonka ja mam maleho teraz na balkone v kociku (spinka) a ma na sebe len body s dlhym rukavom, polodupacky a je prikryty dekou...a ciapocku, samozrejme...a svieti nam tu este slniecko, tak si myslim, ze to staci...rucky ma teple, som mu teraz skusala...
11. kvě 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
neviete preco babatka robia v pusinke bublinky? len si tak sedi v lehatku, kuknem na nu a cela zaslinena, pusta si bublinky :slight_smile: neviem ci sa len tak zabava alebo to nieco znaci
11. kvě 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yasminee212 naposledy som varila karfiolovu s haluskami, predtym fazulkovu na kyslo so zemiakmi, brokolicovu, spenatovu...
11. kvě 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky išla som sa vás práve pýtať jak mam malu obliecť....Berieme nakoniec body s dlhým na to tričko ponožky,rifle čapica....a deka vždy s nami ja myslím,že stačí ved dnes má byť 27 stupnov až a ked si vezmem,že v lete budú tridsiatky a bude mať na sebe len šaty a šatku tak je to až vela.... :wink: :wink: :wink:
@marry26 to by aj mna zaujimalo...pochybujem,žeby im už isli zubky..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. kvě 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek