• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

TP v únoru/februári 2011. Máme společný termín?

19. září 2012 
@marry26 Matko dnes vypil 100ml, ale to sme boli takmer cely den vonku, inak doteraz nevypil ani 50ml za den a tiez potom castejsie menim plienky :grinning:
11. kvě 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj nam Kubko pribral za dva tyzdne pol kila. no potom zas priberal menej - takze v priemere to nevychadza az tak vela. len sme neboli zrovna v tom case u doktorky,takze to nikto neriesil.
a tiez aj chrapci
ja chcem zacat chodit s Kubkom plavat - o chvilu ma 4 mesiace. no neviem,ze ci to na neho este nebude vela - zvladali to vase deticky uz taketo malinke? malokedy vydrzi hore 2 hodiny bez toho,aby nebol nervozny...ja asi este mesiac pockam. v NR sa plava len v Hviezdici alebo aj niekde inde?
Kubko teraz vypije okolo 50ml cajika - zmenila som ale dudel na flaske - ma taky, co tecie rychlejsie. keby mal ten cajik tahat,tak to on nebude pit vobec....
12. kvě 2011 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca
@matiniki5 no baby, tak s papanim pokracujeme ako doteraz. ved z mojho pokojnuckeho babatka sa stal uzlicek nervov a to som s tym zacala iba vcera rano mu znizit odmerku.... takze papame po starom a este k tomu mi za den zbasti asi 200 ml cajiku...ved sa velmi poti, musi niekde zozbierat vodicku :slight_smile: lebo ked sa na Jurka pozeram, ani trochu nie je silny, proste dobieha, co zameskal v brusku :grinning: :grinning:
matinikia ty si sa preco pohadala s mm??
12. kvě 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41 ja vobec neviem, kde sa da chodit s detickami plavat, no tiez by som rada sla...
no, nas Jurko pribral vye kila z adva tyzdne..no Gallusova tam nebola, to ina lekarka ho furt riesila. ja sa radsej porozpravam s gallusovou o jeho zdravotnom stave, ved ho pozna od narodenia
12. kvě 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, vidime, ze riesite chrapcenie, aj moja malinka chrapci, viac v noci a rano, ale to je podla mna reflux, neodgrgne si a ma to v hrdielku.. my tiez popijeme toho vela, ale ved je teplo a ona si stale dudle rucicky a slinta, tiez podbradnik mame stale. My von poriadne ani nechodime, sme tak ca.dohromady 2 hodiny vonku cez den, lebo malinka spi take expresne spanky - 30 min a potom je hore a mrvi sa v kociku, a je aj dost teplo. Rozmyslam, ze cez leto budem na dedine u mami, tam bude urcite lepsie ako na sidlisku. A este ste riesili reflux a mliecko, my malej davame antirefluxne mlieko,jedrahe jak slak, ale to viete, ale je jej urcite po nom lepsie, je kludnejsia a negrcka. Prestali sme jej ho davat minuly tyzden, ale znovu grckala, tak sme sa k nemu vratili.
12. kvě 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca som velmi rada, ze si to zobrala v dobrom :slight_smile: tak som to aj myslela :dizzy_face:
@denisa287 ahojky. dakujem, na buduci tyzden by som to bodynko uz mala mat doma :slight_smile: ten motiv som si ja vybrala, nasla som na nete a poslala, ci to vie spravit a ze vie :slight_smile: no ved uvidime :sunglasses:
12. kvě 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 @zebra41 plávanie je jednoznačne najlacnejšie vo Hviezdici, pláva sa vraj aj na Chrenovej, smerom na Janíkovce http://www.detske-centrum-hviezdica.sk/

http://www.aquababy.mediapresent.sk/cennik_nr.htm
ja som písala do Hviezdice, otvárajú kurz Plávanie bábätiek od júna a treba sa im ozvať do polovice mája
12. kvě 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja by som mu to neznizovala, naco ho trapit chudatko, babatko zje tolko kolko chce, to co je za doktorku ?
moja svagrina ma babo, a to riadne gulka a nikto to neriesi ci ma moc kilov.... pravdepodobne to dobieha, my ideme na poradnu zajtra, tak uvidime co povie...aj ohladom ockovania. ja si neviem predstavit tie revy keby mam vynechat len jednu davku :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 to bola asi podvýživená doktorka a riadila sa heslom: Podľa seba súdim teba :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vrabcek154 vidis, to moze byt tym, moja ma slaby reflux,, ale ked vecer pije a nedam ju odgrgnut tak jej to tam v hrdielku asi chrapci
12. kvě 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 ja viem o Hviezdici - to by malo byt kdesi pri rieke - uz sa na to plavanie tesim :slight_smile: a neviem,ci sa da aj inde. tiez mam pocit ze co doktor to iny nazor....Gallusova taketo veci pri Kubkovi neriesila - ked som sa jej pytala kolko by mal papat,tak mi povedala,aby som ho zbytocne neprejedala,ale ak je nepokojny tak nech sa samozrejme napapa
12. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natalca vdaka za info. a pojdes aj s Matkom od juna?
12. kvě 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 a mozno pri plavani trosku zhodi :grinning:
12. kvě 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zebra41
@natalca a kam sa chystate vy plavat? tam av tej hviezdici?? ja som este v nitre ajk taky tatar :grinning:
ako gallusova bola rada, ze tak pekne pribera a ze konecne chce papat, len ze ma vydrzat aspon tie tri hodinky a to bez problemov vydrzi. proste my sme mali svoj rezim, vcera som mu ho pozmenila dnes je umrnčaný a taky nervozny

inak baby, nas Jurko je fakt pidihajzlik :grinning: :grinning: :grinning: tak dokina stresuje, ze si hlavicku nepritahuje a dnes s nim pred kazdym jedenim trenujem to zdvihanie do sedu a bez problemov si zdvihne hlavicku, aj nou toci do stran, ziadny problem nemal. uz sa len zacat otacat a bude fajn :slight_smile:
12. kvě 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 no to bola divna doktorka. ved to bolo len teraz a netrva to dlho take rychle priberanie. potom zas menej priberie,tak sa bude zlostit a kazat ti,aby si zvysila davky :sweat_smile: a k tej hlavne,vraj babo ju nedvihne,ak je velmi unavene. nasa ju u doktorky zdvihla krasne a doma uz moc nechce,niekedy je to lepsie inokedy nou nepohnem :grinning:

ianc baby,da sa nejako odnaucit babo zaspavat bez flasky v puse? moja totiz tak zaspava a potom mam pocit,ze poriadne nespi. je to sice len cez den,no vadi mi to. nie vzdy sa mi podari zamenit za cumlik. a ten aj tak malokedy dlho udrzi.
a este jedna otazka. tie cumle na flase su na niekolko mesiacov. kedy mam zamenit za ten vacsi? ako zistim,ze jej tento uz nevyhovuje?
12. kvě 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vidim, ze riesite plavanie. aj ja sa chystam plavat s jakubkom, ale len na klasicku plavaren do detskeho bazena. ale az od 4 mesiasov :slight_smile:
12. kvě 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už teraz môžte s detickami "plávať" Dajte si plnú vanu vody a dieťatko na chrbatik. Moju držím iba pod ritkou jednou rukou. Krásne si drzi hlavičku, ritku vytiskuje hore. Najlepšie je začať doma. Každý tyden o pól stupňa chladnejsiu vodicku, aby sa babo otuzovalo. Na internete nájdete veľa navodov a videí, ako na to. A potom sup do bazéna:grinning: Kreativne hry vo vode viete vymyslieť aj vy. Natahovanie sa za hráčkou, kopkanie s nozickami, rucickami....
Ináč, niekedy si skúste zo sebou do vane zobrať aj dieťatko. Oprite si ho chrbatikom o seba a nozickami clapkajte vo vodicke:slight_smile: Len sa nezabudnite predtým osprchovat a umyt intimnosti :grinning:DD
12. kvě 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marhulka13 si zmenilo foto :wink: my sme sa len tak trochu povadili, lebo som mu hovorila co ti povedala doktorka a povedala som, ze podla mna je to dobra krava a moj muz si proste len z principu vzdy obranuje doktorov aj ked spravia niaky kiks :angry:
@arrett niake veci mozno robit aj doma vo vani, ale kopu veci co sa kurze plavania naucis, nemas sancu doma spravit. Vo vani sa asi tazko budete potapat atd. Neviem ako to je v inych mestach, ale my sme tu v PK po kazdom plavani isli na chvilku aj s dietatkom do sauny a tu tiez nemam doma :wink:

Baby nakoniec sa mi podarilo vybavit strazenie pre Matka a od buduceho tyzdna budeme chodit plavat s Nikim :dizzy_face:
12. kvě 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hrozienko11 Kubko tiez zvykol zaspinkat s flaskou v puse - takze ho musim krmit ked nie je moc unaveny :wink: no a naucila som ho zaspavat v postielke - on zaspinka sam bez dudlika a spinka tvrdo akurat,ze o 30 min je hore :unamused: a nemozem povedat,ze by mu to stacilo....dlhsie spinka v kociku v pohybe. prosto nesmiem zastat. teda mozem zastat,ale ked sa blizi tych 30 min,tak vtedy musim chodit - ma to cosi s fazami spanku..len naozaj nerozumiem co robim v tej postielke zle a preco sa tak rychlo zobudi napriek tomu,ze je unaveny...
13. kvě 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No caute baby, vcera som bola cely den u mamy na chalupe...a bola tam aj moja teta...no toooooooooolko mudrych rad som dostala, ze som to najprv ignorovala bez komentu, ale vecer som uz mala take nervy, ze az...zaklincovala to tym, ked povedala, ze psa by som do jedneho roka mala dat prec...tak to som uz penila...a som povedala mojej mame, ze keby ona bola taka ako moja teta, ta ze to by si nas moc neuzila, lebo by som k nej vobec nechodila...nastastie moja mama je pohodacka a nestara sa do mna :slight_smile:
13. kvě 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matiniki5 a ako si bola spokojna s plavanim v PK? Lebo rozmyslam, zeby som tam isla s Olim a Filipa nechala zatial u maminy v Limbachu...
13. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leonard2002 ja mu vsetko davam len do pravej rucky,ked drzi,,,ale zapajame aj lavu,,ale prvotne davam vsetko do pravej
@marhulka13 jaaaj vy dietku? a nie je to pre maleho trapenie? len mu daj kolko potrebuje,,nemyslim,ze sa "preziera" babo vypije tolko,kolko potrebuje....a nemyslim,ze vela papate,,my sa aj nakojine a dotlacime taku 100vku UM,,ked nachovam len UM tak vypije 180 len taky fukot
@marry26 aky cajik davas?
13. kvě 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
13. kvě 2011 v 09:10 • janurka
ahojte kocky

tak my za sebou dlhu noc,,vcera nas ockovali,,,nas maly posero :grinning: sa metaaaaal,kricaaaal a vzpieral,ze az,,,skoro ako ja pri porode :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som si aj poplakala s nim :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: aj som mu hned hracku ako bolestne kupila..v noci sme mali aj teplotky,,,teraz mame 37,5...ale na to vsetko to zniesol celkom v pohode,,,cely den plakal,,ale v noci pekne spinkal,,len stale som ho budila a tlacila do neho vodicku a prezliekala,lebo bol spoteny ako mys

aky cajik davate detickam?

za to plavanie,,som sa chcela spytat, v sobotu chceme sa ist kupkat do jedneho hotela,,myslite,ze by mohol na chvilku aj tobik do teplej vodicky, ci asi nie?

13. kvě 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mafynka ja davam iba harmancekovy, feniklovy mu nechuti...a nenechavam ho dlho luhovat, viac-menej sacok iba tak vymacam v tej vodicke chvilu...
13. kvě 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam granulovy caj-napoj Hipp a mame fenikolovy, feniklovoharmancekovy a taky co sa vola na dobru noc ale tiez je feniklovy s harmancekom. Robim tak na striedacku, chutia vsetky, ta pixla stoji 3,50e a viac ako kde
13. kvě 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sunny1112 ja som bola velmi spokojna. My sme mali aj dost kurzov absolvovanych. Ja som vlastne prestala chodit az ked som zistila, ze som tehotna. Inac by sme pokracovali asi aj doteraz :slight_smile:
Ja som tam vcera volala a od buduceho mesiaca tam budeme chodit s Nikim znova. Keby si chcela mozme tam chodit spolu, tam sa da dat aj podmienka, ze s kym by si chcela byt v skupinke :slight_smile:
13. kvě 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babyyyyyyyyyyy...ja sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim:slight_smile: Som prave objavila jednu babu v KE, co robi bazenove plavanie doma a to mozeme uz teraz, este kym nema 3 mesiace:slight_smile: tak sa hned objednam, len pockam na draheho, kym pride domov z prace, ze co si o tom mysli a ci chce byt pri tom, aby som to potom dala na vikend:slight_smile: A ktovie, mozno sa potom bude krpcovi pacit aj na brusku byt:slight_smile: sa tak tesiiiiiiiiiiiiiiiiiim:slight_smile:
13. kvě 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marry26 - sorry ze sa tu miesam, ale tie HIPP granulovane caje su u nas znacene od 6 (feniklovy) a 8 (lesna zmes) mesiacov ako ktore - ale davat to dvojmesacnemu babu?? To ma pit len MM. Alebo UM a vodu.
13. kvě 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelicek26 normalne sa da kupit feniklovy a harmancekovy Hipp od ukonceneho 1.tyzdna, potom po ukoncenom druhom mesiaci je aj zmes byliniek
13. kvě 2011 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek